Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Visormail válasza prokxy (#397) üzenetére


Visormail
addikt

Érdekes én meg a felét nem is látom, mert ha belemerülök észre se veszem hogy írt valaki.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#402) aram01 válasza HunterFero (#400) üzenetére


aram01
nagyúr

mindenki jó volt akkor este kivétel nélkül, főleg azért mert csapatban nyomtuk.De azért az a helizésünk meg a tankozásunk azért odab@szott nem? :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#403) HunterFero válasza aram01 (#402) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Minden képen!! :DD Főleg a tank, de a heli se volt rossz csak mindig valaki elvitte. :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#404) prokxy válasza HunterFero (#400) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kell ezt túlcifrázni, főleg miattam nem. Csacsogjatok, ahogy szoktatok. :P

Én másban vagyok jó, ez van, de asszisztensek nélkül nem lennének olyan jók! :D :D :D :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#405) aram01 válasza prokxy (#404) üzenetére


aram01
nagyúr

Én másban vagyok jó, ez van, de asszisztensek nélkül nem lennének olyan jók! ???

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#406) prokxy válasza aram01 (#405) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam ez a darálás /ahogy múltkor volt nektek is az esek-kelek/ nem gyere be. Nekem más a stílusom.
Viszont asszisztensként felfogjuk a golyót Ferivel, aztán ti meg lelövitek. Ééérted?! :D
De természetesen mindenki szuperül játszik. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#407) aram01 válasza prokxy (#406) üzenetére


aram01
nagyúr

ne írjátok le magatokat :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#408) prokxy válasza aram01 (#407) üzenetére


prokxy
veterán

Nem áll szándékomban, Ferit pedig pláne nem! :B

Holnap leszel? Úgy néz ki, h szabin leszek aztán lesz időm napközben is tolni egy picit...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#409) HunterFero


HunterFero
csendes tag

ÁHHH mi Proxi val nem írjuk le magunkat.

De mi csak akkor szeretünk lőni ha az ellent fejbe tudjuk lőni. :)) :DD Nos ez "néha" :C negatív statisztikával jön össze. :( De legalább biztos halottak lesznek utánnunk :C Nem megy tovább 20% élettel. :K

Na jók legyetek, akkor Proxi neked NAGY BETŰVEL ÍROK MAJD A TÖBBIRE NE FIGYELJ :C :K , ha így se lesz jó akkor berakunk egy tankba :W és lehegesztünk ott nem lőnek le golyóval csak rakétával. A rakétást embert meg Hentes rendezi általában.Mad racer a helit jelöli, én meg leszedem a helit, úgyhogy neked arany életed lesz a tankba. :C :Y

Sziasztok

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#410) prokxy válasza HunterFero (#409) üzenetére


prokxy
veterán

Ne különcködjek már, meg bénázzak, a kommunikáció legyen olyan amilyen eddig. :)
A noob-kodást könnyű volt erre fogni, tudod... :(((

Zsír, akkor majd fedezlek Titeket a tankkal. :)

A fejeseket meg majd osztom a recon-nal, takarítok majd előttetek. :D

Ez az eszmefuttatás nem semmi :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#411) aram01


aram01
nagyúr

Úgy látom alakul a csapat,holnap déltől ráérek szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#412) Visormail


Visormail
addikt

Párszor sikerült megjelölnöm a heliket, erre azóta elvárja hogy minden fénysebességgel cikázó kékvillámot találjak el :DDD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#413) prokxy válasza aram01 (#411) üzenetére


prokxy
veterán

Nem vagyok szabin sajnos, a mai jatek kilove. :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#414) aram01 válasza prokxy (#413) üzenetére


aram01
nagyúr

elszomorítasz,de majd lesz rá még alkalom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#415) prokxy válasza aram01 (#414) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem mondod? Totál rákészültem, h ma alszok, meg pihizek és elvégzem a teendőm, játszunk egyet, erre be kell jöjjek. :( :( De sebaj, legkésőbb pénteken. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#416) aram01 válasza prokxy (#415) üzenetére


aram01
nagyúr

el kell hagynom az országot pár hétre (üzleti út).Lehet már holnap indulok :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#417) prokxy válasza aram01 (#416) üzenetére


prokxy
veterán

Pár hétre??? Az komoly...Jó utat! Amint visszajössz és ráérsz, szólj és összehozunk egy PH!-s game-partyt. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#418) aram01 válasza prokxy (#417) üzenetére


aram01
nagyúr

ma azért nyomattam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#419) prokxy


prokxy
veterán

Aki joy-jal irányítja a helit, a beállításról dobna egy screenshot-ot?
Az emelkedést és a süllyedést bill-től oldottam meg, de nem az igazi...most kölcsönben van egy X52-es, de azon még tolóerő kar is van, meg millió gomb, de amit venni akarok az a logitech arcade 3.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#420) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok sűrűn és kevésbé sűrűn újra éledő fegyvertársaim! :DD

Eljött a péntek ismét a maraton időszaka, reméljük nem kerülük az újraéledések őserdejébe mint múlt héten. Sajnos Hentess barátunk nem lesz, hogy fedezzen minket. :O Remélem küldföldön intézi az IMF hitelt ha már ott van :DD :C

Este 22, v. 23 után kifulladásig múlt heti rekord 02:45 volt.

Jók legyetek, és mutassuk meg a vérpistikéknek ma, mileyn a PH fejlövés ;] 150 m-ről vagy 0,52 mm-ről.

megpróbálom megdönteni a 25/45 arányomat :C :K /de első voltam :-) / :Y

üdv Feri

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#421) prokxy válasza HunterFero (#420) üzenetére


prokxy
veterán

Ha addig kibírom - nem sokat alszom mostanában :O -, akkor jövök! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#422) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak!

A hétvégi maraton nagyon szenvedős volt. Igazából az egyik körben sikerült 3/21-s "szép" rekorddal végeznem. :C Ennek oka, hogy Madracer mindig :O mögöttem bujkált :Y ezáltla mindig engem löttek le helyette. :((( :o /nem így volt de jo lett volna ha így van :) /
Tanulság sokkal többet kell lőni rpg-vel emberre, mert most ez a divat :DD :DDD

Mad barátom a héten rászokunk Gl és RPG állások létesítésére és onnan GUGGOLVA egy kő mögül :o folyamatos doboz :O lerakással csinálunk égi áldást ;] (hozzávalók egy assault és egy mérnök ember) erre eddig nem jöttünk rá :W :C :))

Jók legyetek.

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#423) Visormail válasza HunterFero (#422) üzenetére


Visormail
addikt

Valóban ez lett a divat, de én nem fogom ezt csinálni az biztos, szerintem megöli a játékot.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#424) Visormail


Visormail
addikt

Tegnap beültem kicsit valaki mellé egy harci helibe lövésznek, egész jól vezette kiirtottunk vagy 3 tankot, 1 dzsippet, 2 ellenséges helit (a 2.ba haltunk bele mi is), meg jópár gyalogost egy leszállással de akkor is alig javítottam rajta valamit, szinte sose szoktam repkedni de ez jó volt. :C

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#425) prokxy válasza Visormail (#424) üzenetére


prokxy
veterán

Mai kör is jó volt, ugye MAD?
1 squad 4 magyar, első négy magyar, legjobb squad, végén legjobb csapat. :C :C
Mi kell még?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#426) Visormail válasza prokxy (#425) üzenetére


Visormail
addikt

Hát ja, pusztulykáztak rendesen :DDD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#427) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok! :R

Látjátok milyen jó, hogy tegnap nem voltam lőni :( nem kellett Mad nek az újraélesztésemmel fáradozni :O Proxynak meg nem írtam regényt a monitorra ;] Rögtön ment a játék :C Legközelebb mnidig átraktok ellenségnek és a fellegekbe lesz a PH csapat :C
Jó legyetek,

ui. : látom Hentes barátunk intézi a IMF kölcsönt kint mert folyamatosan csökken a forint.
Meglátjuk lehet már nem tart sokáig neki :C

szijjjasztok :U

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#428) prokxy válasza HunterFero (#427) üzenetére


prokxy
veterán

Most én írtam regényeket, meg irtottam a tankokat utasostul. :DD

Tök jól megoszlott a squad: 2 medic (Mad, AXL), 1 assault(Mephi) és 1 engineer(én). Ott recon fölös volt. Nyerő kombó a White Pass-on...
Pénteken össze kell hozni megint egy jó játékot, csak férjek be a szerverre... :(((

Volt dolga velem, tudod, helyettesítettelek! : :B :)

Hentes pedig tényleg egyre jobb munkát végez kint. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#429) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak! :DD

Lehet ma Péntek este nem lesz maraton, vagyis lesz csak lehet nélkülem :W . A téli havazás miatt ügyeletes leszek :O

Kitartás és írtás legyen, de lehet jövök még nem biztos :F

Jó hétvégét :R ÜDv Feri

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#430) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok :C

nem sikerül csatlakozni az EA servehez ez a "super" hiba üzenetem :W Más is találkozott vele :F 2012.02.07 21.56mp (21:45-től próbálkoztam 21.55 semmi)

ötlet mi lehet vagy szokott ilyen lenni máskor is csak én mindig hála égnek lemaradtam róla ;]

köszi előre is :R

ÜdvFeri

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#431) ///Krisz\\\ válasza HunterFero (#430) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Nálam is hasonló. Nem szokott ilyen lenni, de nem az ön készülékében van a hiba. :D

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#432) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Ha valakit érdekel most raktam fel a Back Ops-ot egy két eladó oldalra. :K 6000 árulom, de ph-s elviheti 5000-ér :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#433) prokxy válasza HunterFero (#432) üzenetére


prokxy
veterán

Gondolkodom rajta, ma nézek multis gameplay-t, aztán megírom...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#434) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Van egy "rossz" hírem,a cod 6(modern warfare) is a steamon van rajta basszus, úgyhogy ha kell akkor vagy "ajándék" vagy meglátjuk mit ér neked együtt a kettő most néztem az is ezen a steam kulcson van rajta :W Azér a kettő game 5ér :U nem tudom, de azt nem lehet róla levenni szerintem. Ha ezzel a steammal aktiváltam akkor csak együtt lehet eladni :W

Gondolkozz, azt meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#435) prokxy válasza HunterFero (#434) üzenetére


prokxy
veterán

Szia Gyilokmester!

Olvasgattam a COD topicokat, beszéltem haverral, hááááát, inkább kihagyom. A BF-ben is vannak csalók, de ezekben meg pláne sok.
Sok sikert az eladáshoz!

Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#436) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok újra éledő barátaim!

Ma este maraton :C aki akar jöjjön, hentes barátunkért nem ment el az utolsó Malév járat, úgyhogy szerintem nyár fele látjuk majd sajnos :((( IMF hitelt úgy ahogy intézi szegény, remélem bele húz. :C

Az erő legyen veletek és ne nézzétek meg a csillagok háborúja 3D-t mert nem nagy szám szerintem :P

Akkor este csáóó :R / 22:00, 23:00 után kifulladásig

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#437) prokxy válasza HunterFero (#436) üzenetére


prokxy
veterán

Ha végre megoldja a problémám a t-home /néha-néha megszakad a net, na most ez egy kör közben elég gáz, kezdhetem a gyűjtögetést előlről/, akkor jövök! ;)
Jelölj már vissza pls vagy küldj meghívót => Pr0kxY

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#438) HunterFero válasza prokxy (#437) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia Pro

Nekem be vagy jelölve, :K és fent vagy listában is sőt mindig látom, :Y hogy az amreikai kudarcot akarod rendbe hozni vietnamba :R

csáó akkor majd este meglátjuk

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#439) Visormail válasza prokxy (#437) üzenetére


Visormail
addikt

ADSL?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#440) prokxy válasza Visormail (#439) üzenetére


prokxy
veterán

Hatvanban csak az van... :O :O

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#441) prokxy válasza HunterFero (#438) üzenetére


prokxy
veterán

Ettől függetlenül küldesz meghívót? Mert én pedig nem látlak...:B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#442) HunterFero válasza prokxy (#441) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szeva csak olyan volt ami proxy hun,

De tényleg nem vagy listámba szerintem véletlenül kiraktál :W

te is hívj engem belőlem nincs sok :-) :K

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#443) Visormail válasza prokxy (#441) üzenetére


Visormail
addikt

Az milyen tankozás volt? ;] Kegyetlen :DDD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#444) prokxy válasza Visormail (#443) üzenetére


prokxy
veterán

Jól sikerült, hullott az ellen rendesen! :D :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#445) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Ilyet se b@sztam még! Van olyan, hogy kill limit? :Y
Kidobtak egy szeróról mondván, hogy túl sokat öltem. :DDD És ez nem vicc. :K

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#446) prokxy válasza ///Krisz\\\ (#445) üzenetére


prokxy
veterán

Van bizony...engem ki is bannoltak...(2x csinaltam meg, de a tok se nezte a warningokat :D /

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#447) ///Krisz\\\ válasza prokxy (#446) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Jézusom... :O :N

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#448) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Én a másik a "sötét" oldalon állok engem még a negatív halál limit miatt nem raktak ki :C :(

majd talán jövő héten :W

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#449) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Mostanság nem lehet játszani. Állandóan gond van a szerverekkel. Nem tud csatlakozni az EA-hoz. :(

(#450) prokxy válasza F_Zolee (#449) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, nekem is ezt dobta délután...rá is fagyarodtam a BF3-ra, de gyorsan feladtam, estem-keltem. :D :D Húúúú, de más...
De aztán jó lett 18h felé, ezek szerint vmi megint problémázik az EA-nél...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.