Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) aram01 válasza prokxy (#750) üzenetére


aram01
nagyúr

csipára rá kell érezni,nekem mind platinán van,engivel ha sokat szerelsz tán még az adhat pontot de az élesztgetés meg az elsősegélycsomag viszi a prémet esetleg még a lőszer

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#752) F_Zolee válasza prokxy (#750) üzenetére


F_Zolee
veterán

Írd le a problémád kérlek, mert már elegem van a vádaskodásból!

(#753) prokxy válasza F_Zolee (#752) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet, h túl jól játszol, aztán nekem is ez kicsit "érdekes". Bár lehet, h 1100 óra játék után én is így fogok. :K
Hagyjuk, lényegtelen. Ez csak egy buzi játék! :DDD
Emellett, nem értem, h miért nálam csattan az ostor, én most nyitottam ki először a pofám.
De lényegtelen...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#754) aram01


aram01
nagyúr

mi van srácok? lemaradtam valamiről? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#755) F_Zolee válasza prokxy (#753) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem te vagy az első, megnyugodhatsz. De az már tényleg furcsa amikor tiszta helyzetekbe kiált valaki vér után.

(#756) prokxy válasza aram01 (#754) üzenetére


prokxy
veterán

Semmi, túl lett reagálva a dolog, részemről. Ennyi.

Zoli! Bocs, h cáfoltam a tudásod. :B :B :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#757) F_Zolee válasza prokxy (#756) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor remélem még tudunk majd egymással/ellen játszani.

(#758) F_Zolee válasza prokxy (#756) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amúgy tudásról nem kell beszélni, mert attól messze vagyok. Csak jobban megy, mint az átlagnak, ezek szerint. Nem akarom kiemelni magamat szóval semmi nagyképűség nincs bennem. Pár szerveren már auto kickre vagyok állítva. :) Igaz ehhez az adminok lámasága is kellett.

(#759) aram01 válasza F_Zolee (#758) üzenetére


aram01
nagyúr

engem mostanában aim miatt dobáltak ki,bár nálam ez hangulat függő van amikor kegyetlen jó vagyok van amikor egy nulla,ez van.

prokxy: ezért ha visszatérek lekéselek mindkettőtöket :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#760) prokxy válasza F_Zolee (#757) üzenetére


prokxy
veterán

Ez nem kérdés. :)

sshentes barátunk! Akkor visszakapom majd? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#761) aram01 válasza prokxy (#760) üzenetére


aram01
nagyúr

többször is ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#762) prokxy válasza aram01 (#761) üzenetére


prokxy
veterán

Hehe, majd meglátjuk! ;)

Ma este gyertek, kb 7-8 felé leszek! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#763) aram01 válasza prokxy (#762) üzenetére


aram01
nagyúr

nemtudok,dolgozom ezerrel mindkét gépen le van terhelve :( a laposon meg nemfut a játék kb 3 hétig csak a nyálam csorgatom :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#764) prokxy válasza aram01 (#763) üzenetére


prokxy
veterán

Küldj nekem is vmi melót, az i7 most is unatkozik! ;]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#765) aram01 válasza prokxy (#764) üzenetére


aram01
nagyúr

az a baj nekem is hullámokban jön vagy nincs vagy ki sem látok belőle

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#766) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok!

Élek ám meg minden, csak sok meló - jövök amikor tudok fórumot figyelem "prokxy" barátunknak be nem áll a szája :C de jó is mi lenne nélküle :O (nehogy megsértődj mester!)

Szóval vagyok néha jövök is az erő legyen veletek, és 250m-es fejlövést kívánok mindenkinek egy uziból. :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#767) prokxy válasza HunterFero (#766) üzenetére


prokxy
veterán

Probalom eletben tartani a topicot, ezert jar a szam annyit! :)

Pentek este 20h korul, utan probaljatok jonni, legyen egy PH!-s csapat, aztan toljuk a fejeseket! :K

off: Mivel a heten meglett a 2. HD6970-em es igy mar normalisan megy a Bf3, ezert kevesebbet leszek BC2-ben, de azert igy is tobbet, mint Te!
(ezt nem lehetett kihagyni, bocsi) :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#768) aram01 válasza prokxy (#767) üzenetére


aram01
nagyúr

kár hogy én még nem tudok menni, le vannak terhelve a gépeim 24/7-ben.gratulálok az ikrekhez :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#769) prokxy válasza aram01 (#768) üzenetére


prokxy
veterán

Kár, hogy nem tudsz jönni, így is kevesen vagyunk! :(

Köszi, ki is használom! ;)

OFF: monitorban próbálok segíteni. Megkérdem itt nálunk, h van-e vmi fölös...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#770) aram01 válasza prokxy (#769) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem sajnos nincs fölösleges,te a haf-ban rendesen elférnek a kártyák? én azt hittem ez jóval kisebb mint a többi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#771) prokxy válasza aram01 (#770) üzenetére


prokxy
veterán

A HAF912? Dehogy kicsi...bőven, ezek 27-esek, de a 29cm is elfér bennük.
Majd tolok fel képeket. ;)
Sőt, még ha az egyik vinyótartót elforgatom 90 fokkal akkor még a 33-as kártya is simán belemegy.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#772) aram01 válasza prokxy (#771) üzenetére


aram01
nagyúr

érdekelnének a képek,régi böszme csifi házam van ki kéne cserélni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#773) prokxy válasza aram01 (#772) üzenetére


prokxy
veterán

Este küldöm! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#774) F_Zolee válasza prokxy (#767) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet jövök, nálam se lehet sose tudni...

(#775) aram01 válasza prokxy (#773) üzenetére


aram01
nagyúr

zsír gép irigyellek,játszatok helyettem is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#776) prokxy válasza aram01 (#775) üzenetére


prokxy
veterán

:R :R

F_Zolee! Tegnap akartam csatlakozni, de be voltatok telve... :(
Legközelebb! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#777) F_Zolee válasza prokxy (#776) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja láttalak kilépésnél.

(#778) prokxy válasza F_Zolee (#777) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor ma gyertek srácok!!! Lehet, h csak este 8-ra érek haza, de legkésőbb 9-től leszek! :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#779) F_Zolee válasza prokxy (#778) üzenetére


F_Zolee
veterán

A végén még lehet nem leszek, ez van ha eltervezek valamit.

(#780) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok!

Nem kell senkinek Modern Warfare, Black Ops, Half Life 4000 ,-Ft ért stemmel együtt mind a 3-om, mert ugye bár azt is kell hozzá adnom. Már 2011. november óta árulom :W most lejjebb vittem ,de nem kell senkinek.(mindegyikből legalább 3-4 prestige-nél jártam mikor abbahagytam) Semmi ban vagy kick.

Ha kell valakinek akkor :R szóljon :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#781) prokxy


prokxy
veterán

Azt mondjátok meg nekem, hogy lehet 8-9 óra alatt egy fegyvert platinára megcsinálni?
1000 ölés legyen 10 órára...azaz 100 ölés óránként, azaz 60 perc alatt.
Én értem, hogy vki mást sem csinál, csak ezzel játszik, nincs magánélete, spectact GOL sniper magnumra veri, de ez nekem akkor is olyan felfoghatatlan.
Még ha 1 fegyverrel teszi ezt, azt mondom ok, így sikerült, de szinte mind??? :Y

Ha ez mind igaz, akkor nagyon szarul játszom.... :O :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#782) F_Zolee válasza prokxy (#781) üzenetére


F_Zolee
veterán

9óra alatt csak akkor tud ha újrakezdte vagy csal.

(#783) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Prokxy tele voltál ahova átmentél :W , jó légy :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#784) prokxy válasza HunterFero (#783) üzenetére


prokxy
veterán

Pedig direkt olyan helyre mentem, ahol 3 szabad hely volt, de úgy látszik kapós volt az a szerver...
Végre lett volna innen vki, akivel játszhatok, erre tessék, nem férünk be 1 helyre! :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#785) HunterFero válasza prokxy (#784) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Legközelebb figyeld a sero létszámot :C eleve úgy mentünk ki a másik seróból, hogy átmegyünk máshova :K utána meg nemfigyelsz :( egész este sírtam :O nem tudtam aludni miattad :W :DD
Na majd legközelebb :)) :DD

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#786) prokxy válasza HunterFero (#785) üzenetére


prokxy
veterán

Nem léptél ki egyből, utána kerestelek, néztem a friendlist-et, de még ott voltál, osztottad a fejeseket! ;)
Na mind1, majd összefutunk! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#787) prokxy


prokxy
veterán

Rohadna meg az összes cheater, összes szabály be nem tartó kis buzi...komolyan fontolgatom, h a játékot eladom a francba. Vicc...minden nap akad ilyennel dolgom, kezd COD-os lenni az egész. :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#788) F_Zolee válasza prokxy (#787) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amíg emberek játsszák ezeket a játékokat ne számíts jóra. :)

(#789) prokxy válasza F_Zolee (#788) üzenetére


prokxy
veterán

Értem én, de annyira bosszantó... :(((

szerk: mikor tolunk 1 meccset??

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#790) F_Zolee válasza prokxy (#789) üzenetére


F_Zolee
veterán

Talán holnap, kicsit átszoktam BF3-ra. :B

(#791) prokxy válasza F_Zolee (#790) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor felvehetnél ott is... ;) Név ugyanez...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#792) F_Zolee válasza prokxy (#791) üzenetére


F_Zolee
veterán

Küldtem meghívót de nem igazoltál még vissza. Egyszerűbb ha te veszel fel már ha nem tetted még. FZoli a nick.

(#793) prokxy válasza F_Zolee (#792) üzenetére


prokxy
veterán

Mert be sem léptem, azért... :)
Most megtörtént...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#794) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok :DD

Írok valamit mert az utolsó írás májusba volt és már június van :C

Az erő legyen veletek néha föl-föl nézek az erő legyen veletek :K

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#795) prokxy válasza HunterFero (#794) üzenetére


prokxy
veterán

El vannak veszve a többiek, én szoktam játszani elég sokat, de innen nem látok senkit...biztos áttértek bf3-ra, mint a F_Zolee...bár nekem is az a vége, ha ez kimaxolva, akkor jön a bf3.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#796) HunterFero válasza prokxy (#795) üzenetére


HunterFero
csendes tag

:O nem örülök

Én maradok a gépemen nem megy el a 3 rész :O Azért jó volt ez a társaság na mindegy én itt leszek :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#797) prokxy válasza HunterFero (#796) üzenetére


prokxy
veterán

Ne aggódj, nem hagyunk el végleg. Múltkor is BC2-zött Zoli, nosztalgiábóól biztosan, de ent volt. Most fejeztem be én is. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#798) aram01


aram01
nagyúr

én szepemberig nem tudok jönni mert le vannak terhelve a gépeim.24/7-be,ha megvártok utána csatlakozom ígérem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#799) F_Zolee válasza aram01 (#798) üzenetére


F_Zolee
veterán

Neked mindig pörög a gép. Mit csinálsz vele?

(#800) aram01 válasza F_Zolee (#799) üzenetére


aram01
nagyúr

egy amerikai(magyar) cég beléptető rendszerének a klónja fut rajta,némi készpénzért :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.