Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) HunterFero válasza aram01 (#197) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nem nincs még minden platinán :O a fegyverek vannak meg, de azok se platinák :K :C azért annyira nincs időm meló mellett :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#202) HunterFero válasza aram01 (#197) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nem nincs még minden platinán :O a fegyverek vannak meg, de azok se platinák :K :C azért annyira nincs időm meló mellett :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#203) Dark Archon válasza prokxy (#198) üzenetére


Dark Archon
addikt

Semmi gond ám, bocs, ha túlzásba vittem a poénkodást :) Mindenki volt egyszer kezdő.

Igazán csak az írott szabályok számítanak, az íratlanra meg rájön az ember, de az kb. ua., mint ahogy a való életben is viselkedsz embertársaiddal ill. ua., mint ahogy azt szeretnéd, hogy az ellenfél is viselkedjen veled szemben :) Tehát ilyen baserape, spawnrape és társai eleve kizárva. Vannak azonban olyan szerverek, ahol ez nem tiltott.

Egyébként a legnagyobb noob mindig az, aki a játékban a másikat noobozza, mert pl. lelőtte rakétavetővel, esetleg gránátvetővel... mindenkinek ugyanazok a fegyverek állnak rendelkezésre, szóval nem sok értelme :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#204) prokxy válasza Dark Archon (#203) üzenetére


prokxy
veterán

Semmi gond. ;)

Sajnos baserape-kbe BC2-ben belefutottam 1x-2x, de a BF3-ban rengetegszer /főleg, h ott 5-ös szinten vagyok még csak/, sajnos vannak ilyen emberek. :(
(Egy pályán pl. 7deathból 6 volt ilyen, pfffff)
Nagyon idegesítő az ilyen viselkedés, a BF3-as camper-ektől pedig hülyét kapok...na mind1.

Köszi a tanácsokat, ötleteket, okításokat! Mindig jöhetnek! ;)

Krisz

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#205) aram01 válasza HunterFero (#200) üzenetére


aram01
nagyúr

oké egyszer is elhiszem :D
nekem se sok időm van rá de rajta vagyok,most m14-et nyomom nehéz fegyó de tetszik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#206) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Köszi HUNMadRacer, hogy felvettél! :R

Este egy keveset játszottunk együtt, nem volt igazán jó a csapatunk :U

Aki szeretne szívesen bővíteném táborom újabb haverokkal, én meghívtam barátnak párotokat tegnap este, várom a vissza jelöléseket :Y :))

(PH) Hunter Fero névvel vagyok :C 26 szint 91 óra játékkal :O

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#207) aram01 válasza HunterFero (#206) üzenetére


aram01
nagyúr

engem felvettél? sshentes néven pazarlom a golyókat :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#208) HunterFero válasza aram01 (#207) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia , nem tudom :F felvettelek e

De már beírtalak a telcsibe, úgyhogy este megleszel, és akkor adok majd töltényt :U ha elfogy :C a pazarlás közbe :))
Ha meg nagyon nem megy, akkor mögötted leszek azt kapod az áramot :DD nem győzöl újra éledni :Y ( főleg azokon a servereken, ahol 2 csipa lehet csak és te akarsz a harmadik lenni ezáltal sűrűn halsz :)) )

Na felveszlek, ha nem vagy még meg :K

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#209) prokxy válasza HunterFero (#208) üzenetére


prokxy
veterán

Este küldöm én is a meghívót, ha nem gond... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#210) HunterFero válasza prokxy (#209) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szevasz, téged meghívtalak tegnap este :C rád emlékszem a neved miatt :DD . De ha nem , küldjél minden képpen. :K

üdv :R

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#211) prokxy válasza HunterFero (#210) üzenetére


prokxy
veterán

Oks, jó leszek majd golyófogónak! :B
Este fent leszek...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#212) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Proxy mester! ;]

Látom te nyomsz BF 3-al. Mi a helyzet ezzel a BF 3 résszel? :K :F Jár rajta az agyam megvegyem e?Állítólag 60 fölötti létszámok is vannak, meg lehet futkosni a pályákon mint egy hüle ha :C nincs járműved.Akad meg minden.
Mondjuk ha gépigényt nem nézzük érdemes megvenni? A gépem az összehasonlítő programban :DD középen állt meg a min és a max vonal között :))

Tehát mi vélemény. (más is beszólhat :U )

Jár az agyam, hogy vietnám vagy BF3 :Y

csáó

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#213) aram01 válasza HunterFero (#212) üzenetére


aram01
nagyúr

egyértelmű hogy bf 3-om,"nekem a nagygépem" most szabin van ezért a kicsivel nyomom,nem sok fpsem van ezért bokorból fogok sunyítani az ellenre ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#214) prokxy válasza HunterFero (#212) üzenetére


prokxy
veterán

Nem mondom azt, h megbantam, de nekem a bfbc2 jobban bejon.
Ha nem vagy tapasztalt/ujonckent ugye/, akkor elegge kiabrandito sokszor a jatek. Kutyagolsz egy csomot, majd egy camper lelo, vagy egy tank a messzi tavolbol, nem beszelve a erdoben a foldon campelo repulorol. Majd egyszer csak felszall. Igen, jol irtam...

Nagyon reszletgazdagok a palyak, hozza kell szokni ahhoz a rengeteg uj infohoz, de utana mar jo.

Ami meg nem tetszett, h sok bug van benne/falon atlonek, beragadas, neha leesik az fps szam, stb/, ill. a kiegyenlitetlen harc: nem talaltam olyan palyat, ahol pl. max rank 20-25 lenne vagy akarmi kezdobb.
Olyan katonakkal kell kuzdeni, akik mar 30-40-50+ szinten vannak 100-150, akar 200ora jatek utan. Ezeknel eselyem nem volt, h normalisan harcoljak.
Szoval ez elvezi a kedvem sokszor, h sokkal jobb felszerelese, pancelja, jarmuve van nem beszelve a tapasztalatrol.
De teny, ez addig all fenn ez a nagy hatrany, amig en is bele nem jovok, meg nem ismerem a palyat, tobb pontot nem gyujtok. Jar a szam az en 5 ora jatekommal, amibol min. 2-t csak futkaroztam 1-et vezettem a tobbi meg minden mas...de ezen at kell esni szerintem es jo lesz.

De irjak mar jot is, mert az is van boven:
A jatekelmeny - ha eppen olyan szervert fogok ki ahol van eselyem - , akkor az nagyon jo. A hangok, a latvany, a reszletesseg, a taktikai lehetosegek eszmeletlenek, csomoszor csak bamulok-amulok fullhd-ben. Roviden, lenyugozo.
Amikor elsuvitett mellettem egy raketa, azt hittem, h feldolok a fotellel :D
Ami a negativumokat illeti, lehet,h csak benazom es ezert van 6/10 K/D aranyom. :)
De az tuti, h a betaban sokkal jobban jatszottam, top 10ben mindig benne voltam a 64 fobol, de most...

Gepigeny tekinteteben pedig a single resz az en konfigommal /adatlap/ ultra+2x AA, multi pedig high+nincs AA. Igy megvan a kello fps szam, elsimitassal mar nincs. Rohej, de kell neki fullhd-ban a 2GB vram.

Szoval inkabb en most tobbet bfbc2-zok, ez jobban bejon, de ugyis elkap szep lassan a gepszij es egyre tobbet fogom tolni a BF3-at. A ket game mas, nagyon mas...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#215) Domxc


Domxc
senior tag

gép-xbox tud multizni, vagy ez egy erősen noob kérdés volt?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#216) F_Zolee válasza Domxc (#215) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak azonos platformok tudnak játszani egymás ellen.

(#217) aram01


aram01
nagyúr

ma kaptam egy szerón temp bannt,ülök a helibe a csávó vezet löjük az a pontot,gyerek begerjed irány az ellen bázisa.azt rakétáz mint a disznó,na mondom ebből baj lesz,azt már dobott ki a szeró hogy baserape miatt temp bannt kaptam fasza mi?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#218) F_Zolee válasza aram01 (#217) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vannak ennél "jobb" adminok is. Van még elég szerver...

(#219) aram01 válasza F_Zolee (#218) üzenetére


aram01
nagyúr

az a vicc hogy én ott nem is lőttem :O

vajon meddig leszek ott temp bannon?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#220) F_Zolee válasza aram01 (#219) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó kérdés. Az admin idegállapotán is múlik. ;]

(#221) aram01 válasza F_Zolee (#220) üzenetére


aram01
nagyúr

mi a minimum és a max?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#222) F_Zolee válasza aram01 (#221) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem láttam még admin programot de percektől napokig is terjedhet az intervallum az fix.

(#223) aram01 válasza F_Zolee (#222) üzenetére


aram01
nagyúr

az a gáz hogy én használtam ilyet amikor még mw szeróink voltak,ott addig volt tempbann amíg fel nem függesztettük

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#224) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Helihó! :DD

sshentes -t és proxy-t meghívtam barátnak jelöjetek vissza.Remélem a rendszer meg tud jegyezni két haver meghívást :O

A meghívás ma 22:04 kor volt. ( PH) Hunter Fero :C

Jók legyetek, maj fellépek, de most az asszonyt szolgálom :))

Köszi a BF3 részlees beszámolót! :R

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#225) prokxy válasza HunterFero (#224) üzenetére


prokxy
veterán

Ma este visszaigazollak vagy ha nem jott at a meghivo, akkor kuldok egyet! ;)

Pr0kxY

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#226) Dark Archon válasza HunterFero (#212) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én többek közt azért nem vettem meg a BF3-at, amit prokxy leírt. Semmi kedvem újra 0-ról küzdeni vérpistikékkel, ismeretlen pályákon, ismeretlen fegyverekkel és skillekkel, mindez megspékelve egy instabil játékkal. Az idegeim épségére való tekintettel várok még szerintem jó fél-1 évet, addigra a patch-ek is játszhatóra pofozzák és a túl jó játékosok is megunják.

Vietnam nagyon jó egyébként, jobban is fut, mint a "sima", jobb a hitbox és fílinges kúszni-mászni a dzsungelben :) Nem utolsósorban kiválóan lehet tankkal helikopterre vadászni :DD Mára azonban már nem sok szerver fut, de mindig lehet hova csatlakozni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#227) prokxy válasza Dark Archon (#226) üzenetére


prokxy
veterán

Megvettem a vietnam-ot is, de még csak kipróbáltam.
De a zene, a dzsungel az nagyon komoly! :D

A BF3 pedig nálam is várat magára, addig elvan a polcon. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#228) HunterFero válasza Dark Archon (#226) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Dark Mester!

Én adok a véleményedre én is várok akkor egy évet :DD a Bf3-al. SZerintem kicsi géptuning is kell hozzá nekem.

De a vietnám piszkálja a agyam. Most akkor kevés server van vietnamos mappal, ha jól olvastam ki írásod :F :Y
Az viszont feltűnt, hogy "hasalást" említesz. Az hogy van, Vietnamba lehet hasalni?Mert a BF2 be akkor hasalunk ha hátba lőnek inkább csak guggolunk mint a WC-n :P :C

Az én gondolatmenetem az, hogy ha megveszem a vietnamot akkor lesz egy pár vietnamos új mapom.(DLC) Nem ez a vietnam :F :W Ha nem világosítsatok fel. ÍGy is 1 hónap volt mire rájöttem ,hogy az ejtőernyő az nem beállítás kérdése, hanem 2 space nyomás :)) :W

üdv.

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#229) Dark Archon válasza HunterFero (#228) üzenetére


Dark Archon
addikt

Kevés szerver van, mint írtam, de ettől függetlenül mindig tudtam játszani, amikor csak akartam, legfeljebb nem azon a pályán, amin akartam. Kereséskor nekem inkább a létszám számít, aminek a maximuma 16.

A kúszás-mászást átvitt értelemben értettem, természetesen ebben sem lehet hasalni, akár csak az alap játékban. Vedd úgy, hogy azt írtam, hogy "kommandózni" :)

De, az a Vietnam, amit írtál. Majdnem. Lesznek új pályák (asszem 5), 14 új (vagyis régi :D) fegyver és persze korabeli járművek.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#230) HunterFero válasza Dark Archon (#229) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Kedden, bejelöltelek havernak de nem jeleztél vissza :K :U nem észlelted vagy te már beteltél haverokkal :F :))
Mert nem akarlak "zaklatni" :( :DD

(PH) Hunter Fero név volt. :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#231) Dark Archon válasza HunterFero (#230) üzenetére


Dark Archon
addikt

Jó, ha hetente egyszer játszom ám, szóval türelem :) Ha átjött a kérés, be foglak jelölni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#232) HunterFero válasza Dark Archon (#231) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Én is hasonló helyzetben vagyok heti 1-2 alkalom,(péntek este az maratonnak :Y hívom 23:00 - 02:00ig ha össze jön :C ) most a csak a "haver" gyűjtés miatt fellépek "pipálok" azt kilép :DD :))

Jó légy :K

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#233) prokxy válasza HunterFero (#224) üzenetére


prokxy
veterán

HunterFero!
Nem kaptam semmilyen jelölést, viszont fel akartalak venni, de sehogy sem találtalak.
(PH) Hunter Fero nem volt...

Vietnami pályán tegnap toltam 1-2 órát, tetszett, csak voltak csalók, ami eléggé szemét dolog. Nem beszélve a baserape-ről. :( Utána átmentem a sima BC2-re aztán szereztem is pár medált, pontot, javítottam az arányomon is. Végre, alakul ez! ;) :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#234) HunterFero válasza prokxy (#233) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia Mester! :))

Nem hiszem el, hogy nem jött össze a jelölés :Y

Próbáld Hunter Fero nevet PH nélkül mert az klanba van. Én megtaláltalak téged és ProkxyHUN néven jelölök mindig, az te vagy? :F :W MErt egyébként van egy kosárnyi belőled :DD

Jó lenne megtalálni téged mert ez így nem lesz jó :O
Ma estére tervezem a "MARATONT'" ennek jelentése, hogy 23:00 tól 02:00 ig céltáblaként futkosok :C
Aki akar csatlakozhat, nekem a server mód mindegy, minden hol "isten" vagyok ;] (meghalok és gyorsan éledek :D :)) )

Jók legyetek, akkor Prokxy, mond hogy jó e így a nick-ed?

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#235) prokxy válasza HunterFero (#234) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a nickem: Pr0kxY /nulla van benne, de az aláírásomban is ott van/ :D

A Pr0kxyHUN az a "játszós, próbálgatós" katonám, amivel felfedezem a helis működést, a féktelen zuhanást, gyakorlok pályákon egyedül, stb...ezt is felveheted, de ezzel nem játszom élesben.
Több katonám nincs, csak ez a kettő. :K

Ma céges rendezvény lesz, elvileg hazaérek akkorra, megpróbálok felmenni 11 után! ;)
A klánba ezt írd: PH! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#236) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Na jól van ám :DD jónem egy kód a neved :C :Y
Nem csoda, hogy nem igazoltál vissza :K

Majd akkor kód nevedet írom be nem játszósat :W

Egyébként én nekem egy nevem van, belegondolok - hányszor zuhatnam le üres pályán helivel mire megtanultam, nem csoda hogy ilyen az ölés - halál arányom :)) :(

Na mindegy ez van így álcázom magam ;]

Jó légy nekünk is buli lesz, de én felmegyek mert ez a pénteki napok nekem fixek :Y le van beszélve otthon :K :C , szerintem MadRacer is fent lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#237) aram01 válasza HunterFero (#224) üzenetére


aram01
nagyúr

vissza igazoltalak ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#238) HunterFero válasza aram01 (#237) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Aha látlak.
Este gyere, ha tudsz én leszek 23.00 tól

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#239) aram01 válasza HunterFero (#238) üzenetére


aram01
nagyúr

én akkor már vízszintben leszek rohad fárasztó napom volt,viszont holnap délelőtt meg vasárnap oké nekem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#240) HunterFero válasza aram01 (#239) üzenetére


HunterFero
csendes tag

:O akkor mester össze futunk valamikor :C

É inkább este fele vagyok , mikor az asszonykám alszik :DD :))

A lényeg, hogy jelöltük magunkat :C

Jó hétvégét, és a golyót ne sajnáld :C :DD

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#241) aram01 válasza HunterFero (#240) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi,fel is lépek egy kicsit amíg a pipim elkészíti a pizzánk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#242) prokxy válasza HunterFero (#236) üzenetére


prokxy
veterán

IT-s vagyok, ez jött, h ilyen legyen a nickem! :D

Nem kaptam meghívást, de most elküldtem Neked, megtaláltalak! ;)

Ma nem leszek fent, de sztem holnap és vasárnap este igen. :C

Jó hentelést! :DDD :DDD

Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#243) HunterFero válasza prokxy (#242) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Igen láttam visszaigazoltalak. :)) :R

Mad Racerrel nyomtuk pénteken 23.00 - 1:00 ig. :C Nem voltam jó :O

Jövő héten lehet össze futunk. Már horgászni :O se tudok menni szerintem, mert jövő héten befagyunk- marad gép ;]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#244) Visormail válasza HunterFero (#243) üzenetére


Visormail
addikt

Jól elvoltunk mint a befőtt az a lényeg, leirtottunk egy csomó pacienst.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#245) prokxy


prokxy
veterán

Egy kis segítségre lenne szükségem:
1) Vietnami pályákon hiába én vezetem a tankot, nem tudok lángszórózni. A srác, akivel együtt mentünk - akkor én MG-ztem - neki működött, nekem nem.
Azért nem értem, mert nekem (is) a tankos fejlesztésből minden megvan:
KÉP
Nem találtam rá más gombot a beállításoknál, csak a szokásosakat /LMB, RMB, V, WASD, stb/. Mit rontok el? Vagy van vmi olyan gomb, ami a settings menüben nincs fent?

2) Lehet olyat csinálni, mint pl a BF3-ban, hogy pl. ha én vezetem a tankot, de hirtelen a géppityu kellene, akkor váltsak? Van ilyen opció valahol?

3) Engineer-ként hogy lehet a Anti-Tank Mine-t használni? Értem ez alatt, h mit válasszak ki a package-k közül, h ne csak a Thompson, RPG és a szerelőcucc legyen nálam csata alatt, hanem ez is? Vagy vmelyik helyett? Nem találtam sehol. Pedig van már ilyenem:
KÉP2

Tök örülök, tegnap este elértem a 10-es szintet: :C :C :DD :DD
LINK

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#246) Dark Archon válasza prokxy (#245) üzenetére


Dark Archon
addikt

Azt te csak hiszed, hogy minden meg van :) Sőt, szerintem az első kép még csak nem is a Vietnamot mutatja. EZEKNEK kell meglenni a gadget-ből az aknához és a Spec 3-ból a lángszóróhoz. Attól, mert a stat oldal kiírja, még nincs meg.

Stat oldalnak meg szerintem EZ a legjobb (már amikor működik).

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#247) HunterFero


HunterFero
csendes tag

KÉRDÉS? :O :W

Megveszem lehet a vietnamot steamon keresztül :C De azt írja , ha jól értem - ha steamon keresztül veszem a vietnamot akkor fog csak működni ha az eredeti BF2 is ott vettem meg.

Tehát ha én az euronicsba vettem meg 2500,-Ft ért akciósan a BF2-t, akkor lehet nem lehet nekem vietnamom :O :F

Nos? túlkomplikálom :( :)) Én is furának tartom de ezt olvastam. :Y

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#248) prokxy válasza Dark Archon (#246) üzenetére


prokxy
veterán

Bocs, h nem tudom, azért kérdezem. :)
Igen, az első kép a sima BFBC2-ből van, a játékon belül nem csináltam képet.
Megnézem este, h mi van meg ezekből, de a spec1 és spec3-ból is a kijelöltek megvannak, ha jól emlékszem, csak nem az volt kiválasztva.

Logikusnak az tűnt, h ha kiírja a stat oldal, akkor elérhető a fejlesztés...

Ott is fent vagyok, de az az oldal eléggé instabil, most sem megy, ezért raktam be a másikat.

Köszi, este belinkelem, h mi van meg nekem, hátha megint okosabb leszek.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#249) prokxy válasza HunterFero (#247) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet Vietnamod, de akkor azt is boltban vedd meg, én pl. az iPon-ban vettem 3.300-ért.
Ha steam-es a BFBC2, akkor a vietnamot is le tod tölteni, egyébként nem engedi, mert a steam-ben nincs fent az alapjátékod, mivel bolti.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#250) HunterFero válasza prokxy (#249) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Köszi :R Még jó hogy nem vettem meg steamon :Y

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.