Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) HunterFero válasza prokxy (#342) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia!

Sok fegyvertárs "szenved" csipa fegyverekkel illetve a mediccel is hogy kimaxolja :W(tisztelet a kivétel!!!!)

Én úgy maxoltam ki, hogy a csipa esetén nem távcsövessel nyomtam , hanem más fegyóval amit enged a csipa :DD medic esetén nem gépágyúztam, ott is van "lent" erősebb fegyó, ahol két lövés egy ember, nem kell bele egy sorozat, meg nem húz el annyira :C

A szagatott egy egy lövést leadó fegyverek nagyon hatásosak, főleg ha van "2" lövés gombod az egeren. :))

Teamspekot nem kell letölteni van a BC2 saját kommunikációja. Igaz én sem tudtam még megszólaltatni. :O

Szerintem az a legeszerűbb ha felveszed a steamba a játékot, :K majd akivel együtt nyomod az megadja a steamos nevét és már tudtok is dumálni, sőt látjátok egymást még ha nem is kapcsolod be a játékot hogy fent van e. A steamnak jó mikrofonos lehetősége én ezt használom :K , és én steamon keresztül megyek fel a bc2-re.(onnan indítok)

Megoldás lenne ez arra is, hogy pl te vagy MADRACER, steamon keresztul tud üzenetet írni nekem akkor is ha tele a server és nem tud belépni. Mert így várni kell míg lesz hely. TEhát a legjobb ha mindenki akivel lövünk felrakja "nem steamos" játékként a BC2 steambe :C

Bocsi a hosszú kifejtésér :Y

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#352) aram01 válasza HunterFero (#351) üzenetére


aram01
nagyúr

ne vicceljetek fiúk a csipát maxoltam ki elsőnek össze fegyó platinán,annál élvezetesebb talán nincs is a gémben,tudni kell a jó helyeket

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#353) HunterFero válasza aram01 (#352) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Tisztelet a kivétel - te az vagy - , hidd el néha gyorsabb alternatív fegyverre kimaxolni és inkább pálya függő - de minden képen játékos függő :K :))

De az eredti fegyverrel élvezetesebb, attól függ hogy elsőre csinálod vagy már másodszor állsz neki más néven kimaxolni a dolgokat, mert valami gáz volt az előzővel :W

:DD

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#354) aram01 válasza HunterFero (#353) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem az asault fegyók okoznak kínlódást,ha akarod megcsinálom a csipáidat ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#355) Dark Archon válasza HunterFero (#351) üzenetére


Dark Archon
addikt

Snipert én is rühelltem, de azért kellettek a plecsnik és annyit csináltam, hogy felmentem egy csak kés/pisztoly szerverre és kész. Ott még hasznos is a detektor :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#356) prokxy válasza HunterFero (#351) üzenetére


prokxy
veterán

Megpróbálom más fegyverekkel, de amit sshentes barátunk is mondott: tudni kell a jó helyeket. Ez hatványozottan igaz sniper esetében - sztem -, na ez az amivel nem vagyok tisztában. :)

Logitech MK520-as szettem van, ez a több tűzgombos opció azon nem elérhető, nem egy gamer dolog...
De sztem beruházok - majd - egy több gombos gamer egérbe, ahol tudom menet közben állítani az érzékenységet, ez bazira hasznos lenne sniper, heli esetében. Ezt észrevettem már azzal a 7 ölésemmel és 10 halásommal. statom
/esetleg nektek bevált cucc?/

Nekem még a helizés nem (sem?) megy, vagy csak jók az emberek a tankokkal. :)
Szóval, ha láttok beülni egy helibe, ne kövessetek! :O :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#357) prokxy válasza aram01 (#354) üzenetére


prokxy
veterán

Ha nem megy nekem nagyon, akkor lehet, h igénybe veszem a felajánlásod, de csak akkor ha minden kötél - idegszálam, hajam kihullik, bill. eltörik, stb - szakad... :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#358) HunterFero válasza aram01 (#354) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nekem kész van minden, Proxynak írtam, mert ő mondta, hogy a csipa nem megy neki olyan gyorsan, de köszi elfogadnám - ha úgy állnék :R

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#359) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Megjegyzem, ha tényleg komolyabban szeretnénk sokan együtt játszani, akkor sokkal jobb a steamos megoldás, mert tudunk egymásnak üzenetet írni, ha tele server - látjuk ha a másik játszik,még ha nem is vagyunk belépve. Előnye tudunk mikrofont is használni. :K

"gondolat" a fejemből :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#360) Dark Archon válasza HunterFero (#359) üzenetére


Dark Archon
addikt

Megjegyzem, a legtöbbünknek bolti verziója van, ami nem regisztrálható Steam-re, így ez eleve halott ötlet. Leírtam nemrég egy TS3 szerver címét, lehet élni a lehetőséggel. Azon belül meg, ha vagyok, akkor itt: [PTD_HU] Clan/Battlefield Bad Company 2. Ide bárki beléphet amúgy, ha regisztrált, amit egy CA-tól kell kérni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#361) prokxy válasza Dark Archon (#360) üzenetére


prokxy
veterán

Ma felrakom a TS-t, aztan megprobalom mukodesre birni a cuccost.
Remelem, h lesz kivel kiprobalni este 9-tol... :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#362) aram01 válasza prokxy (#361) üzenetére


aram01
nagyúr

én lennék csak a csajom nem szereti hogy rizsázok nem halja a tv-t :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#363) prokxy válasza Dark Archon (#360) üzenetére


prokxy
veterán

Eddig megvolnék, innen hogyan tovább?
KÉP

Írtam egy VIP tagnak, h csinálja meg a regem, de még nem válaszolt...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#364) HunterFero válasza Dark Archon (#360) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nekem is bolti verzóm van. :K

A steam simán kezeli a nem steamos játékot ahogy ezt írtam is. Nem steamos játékként csatlakoztatod a játékot a steamhez ennyi. Onnantól kezdve minden ugyan az mintha steamos játék lenne. :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#365) Dark Archon válasza prokxy (#363) üzenetére


Dark Archon
addikt

Írsz 2-3 VIP tagnak, ha nem válaszolnak, aztán hagyod futni a klienst, előbb utóbb regisztrálnak.

HunterFero: ja, azt nem olvastam :) De az biztos, hogy a TS3 kevesebbet fog le a netből, mint a Steam.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#366) EczkE


EczkE
addikt

Nem különösebben kiemelkedő, de én nagyon élveztem ezt a kört. SQD volt 150 tickettel, de csak a végén szálltam be.

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#367) aram01 válasza EczkE (#366) üzenetére


aram01
nagyúr

vegyélcsakfelbarátnak: sshentes

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#368) EczkE válasza aram01 (#367) üzenetére


EczkE
addikt

Kész. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#369) prokxy válasza aram01 (#354) üzenetére


prokxy
veterán

Nekiláttam a medic kimaxolásának a hétvégén, már bánom, h nem ezzel kezdtem.
Bár még szokni kell, h úgy kell a társakat újraéleszteni, h én is életben maradjak, de jó úton haladok. :D :K
szóval bejön, bár ez is igencsak pályafüggő...
Majd vmikor a segítségeteket kérném, h hol érdemes recon-nal nyomulni, mivel eddig csak leszedtek. :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#370) aram01 válasza prokxy (#369) üzenetére


aram01
nagyúr

port validez,atama,heavy tuti csipás mappok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#371) ///Krisz\\\ válasza Visormail (#340) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Ez király menet volt, 22000 pontot és 20-25 plecsnit söpörtem be. Kössz azt a sok újraélesztést. :C

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#372) Visormail válasza ///Krisz\\\ (#371) üzenetére


Visormail
addikt

Nincs mit te aztán jó szervert szereztél, ilyet még nem is láttam semmit nem enged beírni, azt mondja chat protected server :DD

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#373) ///Krisz\\\ válasza Visormail (#372) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Én sem ismertem, haverok hívtak be... :DDD

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#374) aram01


aram01
nagyúr

mi a neve jó?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#375) Visormail válasza aram01 (#374) üzenetére


Visormail
addikt

Hát ha neked az jó hogy nem enged semmit beírni akkor jó, én nem tartom előnynek.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#376) aram01 válasza Visormail (#375) üzenetére


aram01
nagyúr

hogy beírni? csetablakba?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#377) Visormail válasza aram01 (#376) üzenetére


Visormail
addikt

igen

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#378) aram01 válasza Visormail (#377) üzenetére


aram01
nagyúr

néha jól jön az

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#379) HunterFero válasza Visormail (#375) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Nekem, kell a chat :DD

Nélküle nem tudnám fárasztani a csapat társakat :C :Y

keelll :))

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#380) prokxy válasza HunterFero (#379) üzenetére


prokxy
veterán

A csiripelésed valóban kell, feldobja a harcot! :K :C :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#381) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak :DD

Mai napon szokás szerint maratont tartok ;] (22, 23:00 tól - 02:00-ig)

Aki gondolja csatlakozzon, páran már tudják kitűnő golyó fogó vagyok "engem kinyirnak majd te lelövöd" :))

Jók legyetek az erő legyen vegyetek péntek 13-án :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#382) prokxy válasza HunterFero (#381) üzenetére


prokxy
veterán

Ha megint vietnámoznék egy 1000 ticketes és 250-300+ pinges pályán /mint tegnap, én hülye :W /, akkor virtuálisan rúgj seggbe és szólj rám 22h-kor, mint tegnap F_Zolee a láthatatlan predátor! :D

Csodálkoztam, h nem megy...aztán végre jött a Heavy Metal és (M)arica Harbor. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#383) aram01


aram01
nagyúr

srácok kéne már ts-eznünk azt kipucolni valami szerót,nem?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#384) prokxy válasza aram01 (#383) üzenetére


prokxy
veterán

Beszéljünk meg egy időpontot, pl szombat vagy vasárnap este.
Vagy akár 1 hétre előre...

Írjátok be a neveiteket a táblázatba.
Alapként felraktam 4 napot, az időpontokat, nick-eket írjátok be. ;)

Hátha most lesz értelme ezt töltögetni

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#385) aram01 válasza prokxy (#384) üzenetére


aram01
nagyúr

egyet beírtam a többit nemtudom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#386) F_Zolee válasza prokxy (#384) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem nagyon képlékeny mindig. Ma akartam tolni kicsit aztán mégse lett. :U ;]

(#387) ///Krisz\\\ válasza Visormail (#377) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Boccs, hogy nem köszöntem, csak annyira csatában voltam, hogy nem is figyeltem a chat-et, de aztán írtam, azt láttad vagy rossz gombot nyomtam?

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#388) Visormail válasza ///Krisz\\\ (#387) üzenetére


Visormail
addikt

Nem láttam, gondoltam hogy el vagy foglalva :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#389) prokxy


prokxy
veterán

Akinek a Battlefield Bad Company 2 alatt villogott a kép, annak itt a megoldás:
"C:\User\Documents\BFBC2\settings.ini and change Bloom=true to Bloom=false."
Nekem segített, más változást nem vettem észre.
Nemtom, h köztetek van-e vkinek ilyen gondja, de nekem CrossFire alatt ez jött elő.

Pápá

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#390) Visormail válasza prokxy (#389) üzenetére


Visormail
addikt

Gyűlölöm a bloom/hdr/depth of field féle szarságokat, én minden játéknál úgy kezdem hogy ezeket kikapcsolom, ennél is ki van lőve a launcherrel.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#391) aram01 válasza prokxy (#389) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap elég kutya szerón voltunk :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#392) prokxy válasza aram01 (#391) üzenetére


prokxy
veterán

Siralmas volt az a csapat...nem is csoda, h vesztettünk. :(((
Utána átmentem másik szeróra, féltávnál csatlakoztam, de nem bántam meg:
kép :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#393) aram01 válasza prokxy (#392) üzenetére


aram01
nagyúr

az szép kár hogy nekem nincs meg :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#394) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak! :DD

Szokás szerint eljött a péntek, :)) vlgre. Este a szokásos időpontban maratonozok (22, 23 óra tól 02:00-ig)
Aki szeretne csatlakozhat, :C minden képen javaslok előtte 2 x 3 cent páleszt úgy jobb :K

Jók legyetek és jó hétvégét mindenkinek :C :DD :))

Üdv FEcó

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#395) aram01 válasza HunterFero (#394) üzenetére


aram01
nagyúr

jövök :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#396) Visormail


Visormail
addikt

Kivételesen egész sokan voltunk :)

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#397) prokxy válasza Visormail (#396) üzenetére


prokxy
veterán

Jó kör volt, jaja.

További jó játékot mindenkinek! Nálam ez a folyamatos írogatás nem jön be, akaratlanul is odafigyelek. Kiléptem, jók legyetek.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#398) aram01 válasza HunterFero (#394) üzenetére


aram01
nagyúr

háromnegyed 5-ig voltam,abakanra megkaptam a 9. után a 3. csillagot :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#399) aram01


aram01
nagyúr

jön valaki egy menetre? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#400) HunterFero


HunterFero
csendes tag

üdv Fegyvertársak, nos ez jó maraton volt. :C

Volt amikor egy csapatban 5 PH is volt kár, hogy a sqad csak 4 fős.

Proxy, ha gondolod, megoldhatjuk az írogatást, úgy - hogy ha neked írok vagy írunk akkor nagy betűt használunk (csupa nagy betűt -tehát csak akkor olvasd ha nagy a betű :DD :K

A legjobbak szokás szerint Hentes, Krisz és Madracer volt :C (sorrend nélkül!), Proxy barátommal mi asszisztáltunk :W . De majd eljön a mi időnk is :DD :))

Jók legyetek akkor jövő péntek addig csak a szokásos éfjélig vagyok ha vagyok - mert hát az asszony is van hála az égnek :C :Y

üdv Feri :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.