Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) prokxy válasza HunterFero (#448) üzenetére


prokxy
veterán

Az csak egy dolog...közben meg a tábla elején-közepén lógsz mindig a meccs végére! :D
Azzal ne foglalkozz sztem, h a K/D-d milyen...(persze, ha jó K/D is segíti az előremenetelt, ez tény, de nem ez a lényeg)
Nyertünk? Igen. Utolsó voltál? Nem. Akkor?! :P :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#452) Visormail válasza prokxy (#451) üzenetére


Visormail
addikt

Az előtte levő szerveren amikor még nem szálltál be akkor meg 1. lett a mi oldalunkon :C Én voltam talán a 3. vagy lejjebb nem tudom, a másik oldalon meg 2 cheater 50es szintű volt.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#453) prokxy válasza Visormail (#452) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, szerénykedik közben meg mindjárt 50-es szintű lesz... :D :D :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#454) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Vasárnap 0.46 kapcsolat megszakadt jó éjt srácok :-) :W

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#455) prokxy


prokxy
veterán

Megint kidobott egy körből, h nem sikerült csatlakozni az EA szerverhez...Pedig pont HUNTER FERO-val irtottuk a népet...ez ma már a 3. vagy 4. ilyen...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#456) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Ma (kedd) jó volt az EA server nem dobott ki

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#457) Visormail


Visormail
addikt

Volt maraton? Én teljesen elfelejtkeztem róla mert pénteken nyílt meg a mass effect 3 demóban a multiplayer rész mindenkinek, úgyhogy azt nyomom 2 napja :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#458) prokxy válasza Visormail (#457) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam volt, a munkahelyen meló... :(((
Kimaradt a péntek, majd ma este pótolom! Gyertek, ha lesz kedvetek, időtök. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#459) Visormail válasza prokxy (#458) üzenetére


Visormail
addikt

Ja akkor nem maradtam le róla :) Ok akkor mára szüneteltetem a ME3-at és jövök.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#460) ///Krisz\\\ válasza Visormail (#459) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Jó game volt, kössz a játékot. Mondjuk eléggé felbaszta az agyam az a cheater. :DDD
Egyébként az adminok ilyenkor alszanak? 280/9-es arány, ne vicceljünk már és SGT.77 AUG-al kiszed, úgy hogy én 12x-es optikával alig bírom olyan távol van? :W
Mindenki: Ahol bent van egy Lol o_O nevű srác nem érdemes bemenni, mert egy rohadt cheater!!! :K

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#461) prokxy válasza ///Krisz\\\ (#460) üzenetére


prokxy
veterán

Megerősítem, múltkor engem is meglepett párszor...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#462) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Volt maraton, csipáztam (szombaton) :C / nem mindig jöhet össze a maraton amióta bevezettük ez volt az első , hogy nem jött össze :W

Majd a héten :K de javul az idő úgy is megyünk a levegőre szerintem :DD nem vagyunk vérpistikék :Y napi 8 óra lövés min :DDD

jók legyetek, hentes barátunk nem jön haza :F IMF tárgyalás nem megy :P a MALÉV meghot lehet kint marad :Y

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#463) aram01 válasza prokxy (#417) üzenetére


aram01
nagyúr

na hali visszatértem :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#464) prokxy válasza aram01 (#463) üzenetére


prokxy
veterán

:C :C :C :C :C :C

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

A héten egyik este, /pl szerda?/ vmikor össze kell futni vmelyik szerón! :)
De majd keressük egymást... ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#465) ///Krisz\\\ válasza aram01 (#463) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

üdv újra magyar honba! :DDD

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#466) aram01 válasza prokxy (#464) üzenetére


aram01
nagyúr

tőlem mehetünk, előbb is felnéztem egy kicsit egyre mert elvonási tüneteim voltak már :)

///Krisz\\\: :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#467) aram01


aram01
nagyúr

nem voltatok ma,osztottam a halált az abakan-nal ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#468) prokxy


prokxy
veterán

Megint megszakadt a kapcsolat, köszi FERO a játékot! Jó éjt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#469) HunterFero válasza prokxy (#468) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szeva

Egy gyors szakadás volt csak, :W rögtön ment tovább a game 23:40 voltam :-)
majd máskor :Y

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#470) prokxy válasza HunterFero (#469) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet, de már nem volt kedvem újracsatlakozni, elég volt aznapra a játékból...csak miattad mentem be oda. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#471) aram01 válasza prokxy (#468) üzenetére


aram01
nagyúr

nálam mostanában megint kezdi,hogy gondol egyet és kilép a játék

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#472) prokxy válasza aram01 (#471) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy kezdte nálam, h egy baráthoz be akartam lépni, aztán kiírta, h nincs ilyen játék, próbáljam meg később.
Mondom akkor egy kis helizés legyen, na 3 szervert láttam össze-vissza.
Újraindítottam a játékot és minden ok lett. Aztán felb@szta az agyam egy kedves csaló - meg másét is- kiléptem, majd mentem Fero-hoz, az megszakadt, na mondom akkor alvás. :DDD

Ma megpróbálok felmenni este, de a pénteken este - ha a játék is úgy akarja -, akkor jövök! :K :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#473) aram01 válasza prokxy (#472) üzenetére


aram01
nagyúr

az is szép eddig engem is "csak" kidobott,de most már kilép teljesen az egész játék

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#474) prokxy válasza aram01 (#473) üzenetére


prokxy
veterán

Nézd meg a windows-ban az alkalamzás logokat, régebben más játéknál volt ilyen problémám, driver hiba volt...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#475) aram01 válasza prokxy (#474) üzenetére


aram01
nagyúr

attól tartok hogy a vga driver frissítés lesz a ludas

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#476) prokxy válasza aram01 (#475) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó az volt nekem is, nálam ATI driver...aztán fórumokról kikutattam, h a preview-et kell használni, mert amit kiadtak az sz@r. :(((

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#477) aram01 válasza prokxy (#476) üzenetére


aram01
nagyúr

én most a "kisgépről" játszom az nv-s letöltöttem az új nv drivert meg frissitettem a pb-t(közben meg kaptam az új céges licencem a nod-ra is) azt elkezdett kilépkedni.Na vajon melyik lehet a ludas? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#478) prokxy válasza aram01 (#477) üzenetére


prokxy
veterán

Windows eseménynaplóban semmi?
Volt már nálam, h a NOD tiltott ki, tedd "tanuló" módba, rákérdez párszor a kapcsolatokra, de utána nem lesz gond vele. Nálam ez bevált. Az új vga driver, meg háááát, tedd fel azt, ami tuti ment aztán -1 probléma. ;)
Próbálkozni kell. Ez ilyen. :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#479) aram01 válasza prokxy (#478) üzenetére


aram01
nagyúr

nem tudom melyik lehet,próbálkozom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#480) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok Harcosok!
Ma kb. 19h-tol leszek mig a szemem be nem verzik, mig az egerbol ki nem fogy az elem, mig az asszony el nem veszi a tapkabelt. ;]
Gyertek ma minel tobben, osszuk a halalt PH!-s modra! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#481) aram01 válasza prokxy (#480) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem én meg kb addig leszek :O
de majd felnézek utánatok később

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#482) F_Zolee válasza prokxy (#480) üzenetére


F_Zolee
veterán

Addigra talán már én is odakeveredek. Csak ne állandóan vietnámos pályán nyomulj.

(#483) aram01 válasza F_Zolee (#482) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap amikor felmentem arra a szeróra 50 körüli ping volt aztán már nem volt kedvem lejönni mert az utolsó kör volt részemről.Meg is lett a platina a gl-re

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#484) F_Zolee válasza aram01 (#483) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem gond. Csak felnéztem, nem volt célom a játszogatás..csak gondoltam akkor már felnézek oda ahol vagy. Csak a gép fogyasztását teszteltem addig. :) Kicsit beborozva+magas ping..nem igazán adta. ;]

(#485) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak :C

Ma szokás szerint maraton nyomok legkésőbb 23:00 után és min 01:45-ig de ha segít és az erő velem lesz tovább is. :C
Aki akar csatlakozhat, remélem C4-el rakott quaddal ismét alázhatok chetert ;]
(természetesen nem ez a cél, de ezt nem tudja egyik se tapasztalataim alapján kivdeni :C )
Igaz kell lőtte vagy 10 egymás utáni kill de utána már nem figyel rám és akkor jön a bumm :K

Tehát game ma aki akar jöhet, a többiek tanusítják jó szokott lenni :K :)) :DD

Üdv: Feri (a golyófogó :K Ö :W )

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#486) prokxy válasza F_Zolee (#482) üzenetére


prokxy
veterán

Eeeen vietnamos palyakon??? :DD

Mar kezdem hanyagolni, megvannak az azok achivementek amiket akartam.
Mar egyre ritkabban megyek vietnamra, most a valpariso, arica, heavy a fo kedvenc. :))

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#487) F_Zolee válasza prokxy (#486) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csomó esetbe amikor utánad mentem szinte mindig vietnámba nyomultál. :) Igaz pár napja én is kicsit átmentem oda, mert még keveset toltam ott, meg untam az alap pályákat... Sajnos egyre kevesebb a HC szerver. Vietnámba meg szinte csak 2 pályás hc van 1000 tikettel...azokat meg már unom. Kénytelen voltam sc-t tolni de szerencsére nem volt szar...tudtam gyilkolni a népet. Fragmúvíba illő jeleneteket produkálva...csak nekem nincs erőm ilyenekkel tökölni, hogy felvegyem...vágjam...feltöltsem. :)

(#488) prokxy válasza F_Zolee (#487) üzenetére


prokxy
veterán

Jo az a vietnam, megvan a feelingje, de mar nekem is uncsi. Ezert is ugykodom mostanaban az alapjatek palyain. Na meg 1000ticketnyi idom neha nincs is...
Nalam is lehetne par videot felrakni a youtubera, de a fene se tokol vele. Mepem van sogivel. :D
En nem jatszom olyan jol, mint Te, de azert engem sem kell felteni. :B ;]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#489) F_Zolee válasza prokxy (#488) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem vagyok pró azt hozzá kell tenni. Ügyesebb vagyok az átlagnál de a prótól messzi. Hétvégi játékosként tengetem az időm...warok esélytelenek, az már nem az élvezetről szól. :N

(#490) prokxy válasza F_Zolee (#489) üzenetére


prokxy
veterán

1x lattam egy pro-t jatszani, azt mondtam, h "ez nem normalis". En elvagyok, a lenyeg, h elvezzem! :)
Akkor nemsokara... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#491) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok Fegyvertársak!

A Pénteki maraton 23:22 véget ér EA összomlott 5 server van összesen :-( :W Kezd a dolog idegesítő lenni :Y

Proxy, te (HUN) van a neved előtt vagy (PH) ?

Jók legyetek :O

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#492) prokxy válasza HunterFero (#491) üzenetére


prokxy
veterán

HUN, mostanra elfelejtettem átírni PH!-re! :)

Megint nem jó, áááááá

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#493) HunterFero


HunterFero
csendes tag

0:35-től jók lettek a serók 01:20 voltam :C

jók legyetek

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#494) aram01 válasza HunterFero (#493) üzenetére


aram01
nagyúr

bealudtam,bocs remélem jól szorakoztatok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#495) F_Zolee válasza aram01 (#494) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem meg egyéb elfoglaltságom akadt aztán nem is tudtam jönni. Ma meg kiruccanunk kicsit szóval csak este lehetek.

(#496) aram01 válasza F_Zolee (#495) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg most ugrom fel egy kicsit aztán lehet már csak este

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#497) prokxy válasza aram01 (#496) üzenetére


prokxy
veterán

Este leszek en is, majd keressuk egymast. Addig kellemes pihit ebben a tavaszias idoben! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#498) aram01 válasza prokxy (#497) üzenetére


aram01
nagyúr

oké
most úgyis főzök paradicsomos húsgombócot :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#499) prokxy válasza aram01 (#498) üzenetére


prokxy
veterán

Küldj sms-ben vagy valahogy egy adagot. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#500) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na nekem meg lassan nem lesz gépem...eladom a lapot meg a procit aztán kell kicsit kivárni az új jövevényre... Így aztán még kevésbé leszek a közeljövőben a harctéren. :F :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.