Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#550) DarkByte válasza bambano (#549) üzenetére


DarkByte
addikt

Emberek, szálljatok már rá a realitás talajára. El szeretném kezdeni VALAHOL. Mint tudjuk evés közben jön meg az étvágy a jobb iránt. Nem azt mondtam hogy akkor most beugrok a Tesco-ba venni egy totál alap valamit, de mondjuk e-mellé az erősítő mellé úgy hogy egyébként nem klasszikus zenét hanem elektronikust és rock-ot hallgatnék főleg mi az ami még elmegy (nem pusztítja a lemezeket, tűrhetően szól, etc.)
Mindenki elfelejti amikor valaki olyan mint én kérdez ilyesmit hogy előítéletek nélkül indulok mert nincs tapasztalatom, tehát nem kell nagy valami hogy tetsszen, annak ellenére hogy nektek már nem üti meg a szintet. De tényleg ultra gagyit nem akarok venni. Na meg tényleg ha szeretném hogy a gyűjtött lemezeimet "ne egye meg" akkor azért bármit nem akarok én sem.

Autóban is egy szaros Felicia-val kezdtem lassan egy éve. Soha semmilyen más autóm nem volt előtte, és bár mások mindig azt mondják hogy kicsi és lomha de én mint első autót szeretem. Elismerem ezeket a hibáit, de úgy sem ez lesz az utolsó autó amit veszek mert a vezetést viszont szeretem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.