Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

az elsőhöz - gííííííííííííííííííííííííííííííírosz :)
másodikhoz - a magyarok(é) nem olyan vékony(ak) ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) A@ron válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


A@ron
tag

hát azért hogy az XXL olyan kicsi azon meglepődtem...

(#3) mephi666 válasza A@ron (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem gyenge... én csak annyit tudtam eddig, hogy a szaké (japánok rizspálinkája) olyan 15-20% körül van és nem is nagyon bírják a szeszt... megnézném, mit szólnának egyik ismerősöm 50-60fok körüli házi paprikapáleszéhez... bírom a pálinkát, de az aztán tényleg kemény volt... :B szerintem nem lenne kihívás japánban asztal alá inni egy egész kocsmát ;] viszont oroszoknál már elgondolkoznék... sógorom mesélte, hogy pár évtizede kint járt moszkvában... éhes volt kegyetlenül és kaja előtt be akart dobni egy vodkát... a felest nem nagyon ismerték... a csapos csak odalöttyintett neki kb 1-1.5dl-t egy pohárba, aztán ennyi...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) A@ron válasza mephi666 (#3) üzenetére


A@ron
tag

A japánok tényleg nem bírják a piát, ezt aláírom, de nem csak a japánok, hanem egész DK-Ázsia... pl a thaiok sem, legalábbis ez a személyes tapasztalatom...

(#5) potyautas válasza mephi666 (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az orosz vodka ám nem 52 fokos. Igaz, a sok akkor is sok. A lengyelek "gyűszűből " isszák, mégis be lehet rúgni.
A képhez: A "tócsi" tájszó. Én tócsniként ismerem, de más vidéken lehet akár tócsi is.

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk a tócsnit a Balaton környékén sok helyen tócsinak hívják, szóval azzal különösebb gond nincs. A többi büntet :DDD

(#7) A@ron válasza Szten Márs (#6) üzenetére


A@ron
tag

Oké, én "tócsni"-nak ismertem.

Szerk.: javítva.

[ Szerkesztve ]

(#8) EczkE válasza A@ron (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Mi vagyunk nagyok! :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#9) mephi666 válasza EczkE (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

gondolj bele, milyen rossz lenne, ha japánban élő néger lennél... külön fel kellene hívnod a gyártó céget, hogy "legyenek már szívesek a te méretedre gyártani, mert amit kapni lehet, az a kisujjadat is szorítja" ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) szablya


szablya
tag

Ilyen koton csajnak tuti ajándék :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) A@ron válasza szablya (#10) üzenetére


A@ron
tag

Jah, kértem is ismimet h hozzon nekem:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.