Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#376) Anaren91


Anaren91
senior tag

Nem tudom, lehet itt kalkulálni a 15 millió előfizetővel, de azért mostanában elég sokan kaptak így vagy úgy ajándék előfizetést. Ami nem feltétlen jelenti, hogy miután lejár ők elő is fognak fizetni. Ahhoz tényleg olyan játékok kellenek amik megérik még azt a havi 10 eurót is. Amikor összeraktam évek után újra egy pc-t pont akkor jött ki a bf 5. Na mondom bf 1 nagy favorit volt ps-en meg kellene lesni. Pont kapórajött az origin access. Mondom csak 2k a premium van benne bf 5 meg bf 1 meg csomó játék zsír. bf 5 első nap ment a levesbe a sok csíter miatt, bf 1 szintén. Pár játékot még megnéztem aztán lemondtam az előfizut és fölöslegesen pörgött még majdnem egy hónapig... Egy értelmes játék nem volt ami 5 percnél tovább lekötött volna.
Ez tulajdonképpen tényleg annak a rétegnek lesz jó akinek nem telik rendes pc-re, vesz 300 euróért egy boxot fizet havi 10 eurót és tud játszani a cod 22 utimate future furry figherrel a haverokkal.
Hacsak tényleg nem jönnek elő olyan címekkel ami az olyan játékosokat is leköti aki tényleg hajlandó mélyebben elveszni egy pl witcher 3 szintű jűtákban.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.