Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pelgrim_v1 válasza Döglött Róka (#64) üzenetére


pelgrim_v1
tag

És ez az ami felett sok mindenki el siklik. A microsoftnak már nagyon kellett egy jó tech fejlesztő csapat. Nem volt nekik egy se. A saját motorjaik rendre szarok lettek a béreltek meg nem olcsók. Az id tech viszont egy nagyon tehetséges csapat

(#102) joey04


joey04
titán

Kivéreztetés szerintem is túlzás, de az biztos, hogy ez egy nagyon komoly erősítés, és ha élni tudnak vele, akkor előnybe kerülhetnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#103) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nem tudom, hogy jó ez nekünk :F Szinte minden játékot ami az utóbbi időben single-ben jó volt a Bethesda dobott ki. A Mikrofos amihez meg hozzányúlt abból általában nem jött ki jól.

(#104) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

It's a good kind of shit :C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#105) XFoxyX


XFoxyX
tag

Xbox - Sok játék olcsón vs PS5 pár erős exkluzív játék 80 euro / db-ért
Ha a Sony tényleg 80ért akarja adni a AAA játékokat akkor az Xbox az nobrainer.
Sony eláshatja magát ezekkel az árakkal.

(#106) zsolesz967 válasza Z10N (#91) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Nem kötekedésnek szántam, amit írtam. Bocs, ha így jött le.
Én is játszottam az általad említett játékok régebbi kiadásaival és anno ezek voltak best of-ok. Csak azóta sok idő eltelt, belépett a piacra a ps, az xbox, a switch. És minden platformnak meg van a saját rajongó tábora az exklúzív címek miatt. Nyilván pc és xbox terén ez valamivel könnyebb, mert majdnem mindig kitolják a játékokat mint 2 platformra,így ott a játékosok hamarabb tudnak játszani valamelyik platformon velük. Sony is kezd portolni játékokat pc-re, csak vár vele pár évet.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#107) rdt89 válasza ProEvoFan (#94) üzenetére


rdt89
addikt

Azért szerintem a Sony nem rendelkezik akkora vagyonnal amennyit a Rockstar ér, lehet a Microsoft is térdre esne a kifizetésén, annyira, hogy a Bill bácsi vagyonát is be kéne hozzá fagyasztani. :DD

Viszont szerintem a Xbox a CD Projekt Red-et megvette volna és a CP2077-et exclusive játékká teszi, azért azzal igen letarolta volna a next gen konzol indulását. :C

(#108) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bethesda felvásárlás.

Páran eléggé túlreagálták ezt a felvásárlást szerintem. A magyar sajtóban is elég vegyes vérmérsékletekkel sikerült megírni a cikkeket. Mielőtt Moby a nyakamnak ugrana, nem nem gazdálkodok 7,5 milliárd dollárral, 7 forinttal gazdálkodom. De a véleményemet azért leírom.

Borzasztó sok pénz ez! Miheztartás végett, a Disney 2,2 milliárd dollárért vette a Lucasfilm-et. Ezt emésztgessük kicsit. Ami szerintem pozitív a Microsoft-ra nézve, hogy ezzel rögtön 8 új stúdiót szerzett.

Viszont azok, akik az év/nap/hónap hírének tartják ezt. Azok figyelmébe ajánlanám a Bethesda-val kapcsolatos híreket az elmúlt 1,5-2 évből. Ennek a cégnek, a vezetősége rendesen letolta a gatyáját. A cég hírneve, évről-évre mélyebbre zuhant, leszámítva a Doom Eternal viszonylagos sikerét. Képesek voltak a legtöbb épkézláb kreatív embert elüldözniük. És a porba tiportak nagy franchise neveket.

A Zenimax Media felyesei iszonyat üzletet csináltak. Leépítették a céget, mégis sikerült ennyi pénzt kapniuk érte. Nem tudom mennyire pontos adat, de az 2016-ban Zenimax Media tőkéje 2,5 milliárd dollár volt. Ez persze nem egyenlő a becsült értékkel.

Én örülök az üzletnek, mert így legalább nem valami jelentősebb stúdiót zsebelt be az MS. Ennyi pénzből vehettek volna kisebb, de sokkal jelentősebb stúdiót is.

És az öröm okát azért se értem én kifejezetten. Mert jelen tudásunk szerint mi ad bizakodást arra, hogy az MS jól csinálja azt, amit csinál? Elkótyavetyéltek ők már nem egy jelentős, és ígéretes stúdiót. Annak pedig nem láttuk még jelét, hogy a mostanában megszerzett stúdiókat fellendítették volna, vagy helyes irányba terelgetnék. Persze nincs kizárva, hogy így van. De ennek még semmi kézzel fogható jelét nem láttuk.

Azt viszont leszűrhetjük ebből a lépésből, hogy a Microsoft nem félgőzzel nyomja le ezt a generációt majd. Megpróbálnak komoly konkurenciái lenni a Nintendo-nak és a Sony-nak. Nagyjából 4-6 éven belül majd meglátjuk, hogy ezek a lépések beének e.

ProEvoFan írta tegnap, hogy na akkor most a Sony bejelentheti a Rockstar felvásárlását. Ezek után a Rockstar mennyibe kerülhet? 20 milliárd dollár?! :) Talán exkluzivitást vásárolhat magának a Sony, de a stúdió megvétele rettentően meglepne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#109) oriic válasza .LnB (#108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ProEvoFan írta tegnap, hogy na akkor most a Sony bejelentheti a Rockstar felvásárlását. Ezek után a Rockstar mennyibe kerülhet? 20 milliárd dollár?! :) Talán exkluzivitást vásárolhat magának a Sony, de a stúdió megvétele rettentően meglepne.

Esélytelen, semmi szükség ilyenekre a Rockstarnak. Ott a GTA miatt kb napi szinten nyomtatják a pénzt, semmi szükségk sem a Sony, sem az MS, sem bármilyen más cég "segítségére" (Nextgenen is elmegy pár millió GTAV is szerintem. :D )

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#110) .LnB válasza oriic (#109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A felvásárlást elképzelhetetlennek tartom. Ámbár, azt már nem, hogy a Sony eléri (nem kevés pénz ellenében), hogy egy ideig Playstation exkluzív legyen a GTA VI. És mondjuk a PC-s és Xbox-os megjelenés később, egy évre rá lenne csak. Azt nem tartom akkora áldozatnak, a R* részéről. És ezért a műveletért talán a GTA VI fejlesztési költségének, egy igen nagy részét is elkérhetnék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Régi boxosként üdvözlöm a hírt, hisz ezentúl a a gamepass még tovább bővül. Ámde, egy ilyen lépés szerintem a versenynek nem tesz jót.

(#112) Sirandrish válasza Wesder (#76) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek szerint még nektek sem ad az anyagból? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#113) Deck válasza Sirandrish (#112) üzenetére


Deck
titán

Az ilyen irigyeket sehol se szeretik amint látod.. :((( :DDD

PS5

(#114) Sirandrish válasza Z10N (#86) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez így ebben a formában a te véleményed. Nálam kb minden Sony EX cím a legjobbak között van, míg az általad preferált " Elder Scrolls/Fallout/Doom" trióval meg nem is foglalkozom, olyan szinten nem érdekel egyik sem.
A különbség annyi hogy én próbáltam mindet, és így lett véleményem, míg te valszeg egyik Sony exet sem próbáltad, maximum videót néztél róla.

Lehet hogy tévedek, de olyan emberrel még nem találkoztam akinek se a HZD, se a Spiderman, se a LoU, se a GoW ne tetszett volna...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#115) Sirandrish válasza .LnB (#89) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ott a 76...mégis mit akarsz még? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) Sirandrish válasza BoneDragon (#99) üzenetére


Sirandrish
legenda

És tényleg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) Sirandrish válasza Deck (#113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig azok a víziók arra engednek következtetni, hogy valami nagyon ütős cuccről van szó :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) .LnB válasza Sirandrish (#115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt elfelejteni. :(((
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119) Sirandrish válasza .LnB (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz nem elég egy jó játék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) Wesder válasza .LnB (#108) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval XY ne örüljön hogy megvette az MS a Zenimaxot, mert amúgy is szar a Bethesda, de te azért kàrörvendhetsz, mert szart vettek jó dràgàn? Én nem örülök neki annyira, mert egyrészt jó IP meg csapatok kerültek oda, màsrészt meg rendesen le lett építve a megitélése a Bethesda-nak. Legalàbb az Obsi mostmàr csinàlhat New Vegas 2-t, bàr most egyszerre 4 jàtékon dolgoznak, ami kicsit nagy vàlalàs szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121) BoneDragon válasza Sirandrish (#115) üzenetére


BoneDragon
veterán

Multheten letoltottem game passba azt a 90 gigat, megnezzem en is mi ez a sok negativsag...
Nem jutottam sokaig. Kemeny fel oram lehet benne, abba belefert 2 virag leszedese is. :DDD
Majd ha az egyetlen jatek lesz a foldon, akkor ujra nekiugrok. :R

(#122) .LnB válasza Wesder (#120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szenzációs példa arra, hogy hogyan kell félreértelmezni egy kommentet, a zöld rajongás mögül. Köszi a prezentációt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123) Sirandrish válasza BoneDragon (#121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor szinte végig is vitted..
Ahhoz 4 virág kell :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#124) Sirandrish válasza oriic (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert a Bethesda rászorúlt?
Oké hogy mostanában eléggé megcsorbult a renomé, de ennyire?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valoban ez tortenhetett. :C

(#126) Wesder válasza .LnB (#122) üzenetére


Wesder
félisten

Szivesen. De ha màr ezt így leírtad, akkor el is magyaràzhattad volna, hogy mit értettem félre azon hogy vehettek volna inkàbb rendes stúdiót. Lehet hogy zöld a szemüvegem, de mint írtam én sem vagyok feltétlen boldog emiatt az üzlet miatt.

Benne van a pakliban hogy félreértettelek, még reggel van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127) .LnB válasza BoneDragon (#125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Microsoft logika.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#128) BoneDragon válasza .LnB (#127) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#129) saelin válasza Sirandrish (#114) üzenetére


saelin
veterán

Megnéztem pár eladást a Bethesda játékaiból. A Skyrim az eladott 20 millióval és a Fallout 4 a 14 millióval tényleg szépen néznek ki, de ha mellé rakunk pár másikat is:
- Uncharted 4: 16 millió
- Marvel's Spiderman: 13 millió
- God of War: 12 millió
- Horizon Zero Dawn: 10 millió

A számok nem tudom mennyire aktuálisak még, mert a Wikipédiáról néztem. De így is látszik hogy az Elder's Scrolls játékok lehet monumentálisak content-et nézve, de ez egy réteg játék erősen! Előző generáció óta árulják a Skyrim-et, ami az eddig legjobban fogyó ES cím és úgy nézve már a 20 millió nem sok. A Fallout 4 eladásai viszont már tényleg szép teljesítmény, mert az current gen cím és viszonylag rövid idő alatt hozott akkora profitot. Viszont a Bethesda többi játéka jó ha eléri a 3-4 millió kópiát. Gyakorlatilag pár jó IP-t vett ezzel a Microsoft, amik 5-10 évente szoktak megjelenni. Az nem akkora pénz már, ha olyan stúdiók mellé rakja az ember, akik 2-3 éves (netán éves) játék periódusokkal tarolnak.

Sokan úgy csinálnak mintha a Treyarch-ot vették volna meg. Közben meg a Bethesda nem több mint egy szép emlék a régi időkből. Egyedül ami tényleg ér valamit a mai sztenderdekkel szemben az az ID tech! Brutál látványos és jól optimalizált az engine-jük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#130) Polllen válasza .LnB (#127) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Bungie úgy ~13 éve nem MS studió... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#131) VágniValó válasza .LnB (#127) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez a hír valamiért a következő idézetet jutatta eszembe az egyébként zseniális Margin Call c filmből:
"There are three ways to make a living in this business; Be first, be smarter or cheat!"

Most ez a lépés a smarter, kérdés akarnak-e elsők lenni majd időleges exkluzivitassal epic store módra. ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#132) nubreed válasza saelin (#129) üzenetére


nubreed
veterán

Az utolsó két mondatoddal nagyon is egyet értek. És ezt a Bethesda saját magának köszönheti. Amit a Fallout 76 -al és azóta művel, egyszerűen ép ésszel felfoghatatlan. Hogy lehet egy viszonylag jól működő, sikeres, a játékos társadalomban inkább pozitívan értékelt cég annyira töketlen balf*sz, hogy a Fallout 76 -tal csináltak egy 180 fokos fordulatot erről a pályáról és sorban hoztak rosszabbnál rosszab döntéseket, amiből mindig csak az jött le, hogy iszonyúan pénzéhesek és a legszemetebb módokon akarták megfejni az emberek pénztárcáját, ráadásul egy olyan játékkal, amit a Fallout rajongók nagy része a végletekig gyűlölt, már maga az alap koncepció is egy nagyon elhibázott dolog.
Az Activision-Blizzarddal és az EA -el került egy csapatba a Bethesda. Amire egyáltalán nem lehet büszke.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#133) Sirandrish válasza saelin (#129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó lenne látni a Skyrim platformokra történő lebontását is, mert ugye az UC4 egy konzolon van (ahogy a GoW is), míg a Skyrim már kávéfőzőn is játszható.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#134) Sirandrish válasza .LnB (#127) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Rare-t is elpocsékolta, pedig a Nintendo berkein belül igencsak komoly cuccokat dobtak piacra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#135) VágniValó válasza nubreed (#132) üzenetére


VágniValó
addikt

Igen, annyi hogy az EA idő közben megkaparintotta magának az arany gyermeket, a Respawn-t és most próbál belőlük kifacsarni mindent.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#136) BoneDragon válasza Sirandrish (#134) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én nagyon tudnék örülni egy új Black & White résznek, vagy akár egy Remasternek. Ah mennyit játszottam vele anno, igazi remekmű volt.

(#137) Sirandrish válasza BoneDragon (#136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első részét imádtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#138) saelin válasza Sirandrish (#133) üzenetére


saelin
veterán

Az jó kérdés. Egy kör diagrammot megnéznék én is róla.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139) wjbhbdux válasza nubreed (#132) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig már egészen rendberakták a Fallout 76-ot a megjelenés óta, csak erről kevés helyen számolnak be, sokan úgy veszik hogy az ilyen szolgáltatás alapú játék úgy marad ahogy volt megjelenéskor. Konkréten Steamen azok között akik beleásták magukat és legalább 20 órát játszottak már jobb az értékelése mint a 4. résznek (80 vs 78%)

/s

(#140) Polllen válasza wjbhbdux (#139) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az Anthem alapján... :DDD

Amúgy ki akarom majd próbálni, ha jól láttam GPU-ban benne van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#141) nubreed válasza wjbhbdux (#139) üzenetére


nubreed
veterán

Lehet, de közben mindenki a TES6 -ot meg a Fallout 5-öt illetve a Starfieldet várja. Ezek még a kanyarban sincsenek. Mi a jó istent csinál 9 éve (akkor jelent meg a Skyrim) a Bethesda???

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#142) Anaren91 válasza pintermiki (#14) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nem tudom hova ez a nagy ujjongás meg világmegváltás. Az utóbbi időben a Bethesda sorra bszta el a renovéját... És egy fejlesztő cég is addig jó amíg a nincs egy nagyobb hal aki megmondja nekik, hogy szép szép, de vegyük ki a felét adjuk el teljes áron, nameg krvítsuk el a játékot, hogy sokan vegyék ám. Lásd Activision megvette a Blizzardot, meg is látszik hol jár a WoW...
[link] De itt egy link pl egy sikeres Bethesda alkotásról konzolokra. Remekül fut :D

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#143) Sirandrish válasza nubreed (#141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Árajánlatot készített az MS számára :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#144) saelin válasza nubreed (#141) üzenetére


saelin
veterán

Fallout 76, Skyrim portok, Skyrim vr... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145) Döglött Róka válasza Sirandrish (#134) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A rare megcsinalta a sea of thieves-t ami napjaink egyik legjobb multiplayer jateka.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#146) ProEvoFan válasza Döglött Róka (#145) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez erősen szubjektív.

(#147) Sirandrish válasza Döglött Róka (#145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt neki még pár remek IP-je :K
Mellesleg én 1-2 órát játszottam a SoT-vel, de nem fogott meg.
Bár azt tudom hogy sokan játsszák..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#148) Döglött Róka válasza ProEvoFan (#146) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jah, nyilvan azert porog minden platformon. Azert szeretik a streamerek.

Soloban nem egyszeru, de ugy is elvezheto. Viszont amint egy haver legalabb akivel tolhatod nagyon jo sztorik jonnek ki belole. Havi content update, a community nagyon baratsagos, minden benne van ami a jo multi elmenyhez kell.

Az a szubjektiv aki temeti a rare-t es ezt a cimet figyelmen kivul hagyja.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#149) Norb79 válasza saelin (#129) üzenetére


Norb79
őstag

Egyrészt a skyrim 30 millió fölött jár a wikipedia szerint is. [link]
Másrészt mindig előkerülnek a csoda PS4 exclu címek, amikről aztán kiderül, hogy a PS4 tulajokat se érdekli. Elment 100 milliónál több PS4 hardver és sikerült eladni 10 millió HZD-t? Vagyis 10ből 9 PS4 tulajt ez nem érdekel. GOW ugyanez, Spiderman ugyanez, UC4 esetén is 10ből 8at nem érdekel.
A valós helyzet az, hogy egy számtech fórumon vagyunk, ahol az játékosoknak az a szűk rétege gyűlik össze, akinek van otthon 2-3, de akár 4-5 platform is, és az se ritka, hogy 12 van otthon, és innen teljesen máshogy látjuk az egész géminget a saját és az ide író topiktársak szemszögén keresztül, mint ahogy a valós tömegek látják, akiknek lefingot FHD tv van otthon és az egy szem konzolt is hosszas töprengés után veszik meg (szigorúan részletre) vagy a céges laptopon próbálnak okosítani vmit 720p-ben.
És az MS most őket akarja megszólítani. És a rajt fog számítani, hogy az elején ki mennyi konzolt ad el, mert utána beindul a hólabda effektus, hogy ha a szomszédnak Xbox van, akkor te is azt veszel, ha neki PS van akkor te is azt veszel, mert úgy tudtok együtt fifázni/maddenezni és Call of Dutyzni. Merthogy tetszik vagy sem, ez a 2/3 széria, amiből valóban minden évben elmegy a 20-30 millió példány, ezért veszi a nagy többség a konzolt.
Most úgy állunk, hogy Xbox az kapható lesz a rajtkor, a PS nem nagyon, az Xboxon ingyen lesz a fifa, a PSen jó ha csak 25k és nem 30k és a cod is szebben fog futni, plusz ha tényleg csak FDH TVd van akkor feléből megvan a gép.
Na és mindezek mellé havi pár forintból megvan a gamepass, amiben ott a végtelen plusz kettő játék, és ebbe érkezik még a skyrim és a többi. És az átlag gémer az nem költ 50 ezernél többet évente játékra. Xboxon évi 30-40-50ezerből megvan az egész éves géming 200 játékkal, meg a multi is meg a fifa is.
Cakkos lesz ez most, nem olyan simán lefutott meccs, mint az előző, amikor elég volt a kötelező kinectet megtrollkodni, meg a secondhand lemezhasználat elleni védelem lehetőség felfújni és rámutatni, hogy az x1 gyenge és már csak mellé kellett rakni pár interaktív mozit játék néven és kész is.

Ja, igen. És aki szerint hülyeség előfizetéses rendszerben adni a játékokat, amikor azokat sok pénz kifejleszteni, az mindenképpen írjon a netflixnek is, hogy hülyeség előfizetéses rendszerben adni a filmeket/sorozatokat, amikor azokat sok pénz leforgatni. :)

(#150) ProEvoFan válasza Döglött Róka (#148) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fiaim haverjaikkal játszották, de hamar megunták.Üresnek érzik.
Illetve hétvégén megint picit játszottak vele, de megint parkoló pályán van.
Mondom, szubjektív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.