Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Deck válasza saelin (#200) üzenetére


Deck
titán

Főleg, hogy a COD a Sony-val együttműködik biztos itt kérnének + pénzt érte.. :DDD

PS5

(#202) Anaren91


Anaren91
senior tag

Ps4 re van több mint 100 játékom, egy évvel a megjelenés után vettem meg a gépet. Jelentős része a havi játékokból jött össze, és vannak közötte egészen jó AAA játékok. A többit meg akciósan vettem kb bagóért. Egyetlen egy játék van amiért teljes árat fizettem, a God of War. De az minden centet megért... Mindenki a játékok árán van kiakadva, de amint írták már korábban, kb egy hónap és fele áron megveszed a storeban.. HZD 15 euró volt kieggel együtt..

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#203) Norb79 válasza saelin (#200) üzenetére


Norb79
őstag

#186, igaz azok nem CODok, hanem ubisoft játékok.

(#204) MasterDeeJay

Nem tudom megítélni hogy ez most jó-e nekünk vagy sem. Az ES szériát szeretem és a Skyrim nagyon jól sikerült annak ellenére hogy inkább akciórpg mint igazi rpg (mert utóbbihoz kissé gyenge lenne). Viszont ha kapnának egy rendes grafikus motort valamit jobban ráfeküdnének az RPG vonalra akkor überkirály lenne a következő rész is.
Illetve hogyan hat ez az ESO-ra mert bizony arra is keményen ráfér egy totál engine csere, kihozták a maximumot abból a motorból.
Csak ne legyenek olyanok a játék patchek mint a windows 10-hez az update. ;]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#205) Deck válasza Norb79 (#203) üzenetére


Deck
titán

Ugyanannyiba kerülnek a 2 store-ba a Ubisoft címek. :U
Most néztem meg.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206) Sirandrish válasza MasterDeeJay (#204) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én úgy tudom hogy a TES6nál a motor marad, mert ezt már kenik vágják a modderek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#207) BoneDragon válasza Sirandrish (#206) üzenetére


BoneDragon
veterán

Na akkor az is elfog futni a kapucsengőmön.

(#208) floatr válasza Sirandrish (#197) üzenetére


floatr
veterán

Amíg bírja a Sony... :) A Nintendo meg a nevető harmadik, bár a PC is meglepően jól jön ki a dologból így, hogy még a Sony is piacot lát benne.

(#209) Sirandrish válasza BoneDragon (#207) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg is fog rá jelenni, nyugi :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Hát...még mindig nehéz szavakat találni erre az üzletre. Ez valami burtális...és a mai világban amikor minden létező dolog kiszivárog, akár rossz akár jó (akár véletlenül akár szándékosan), hogy a fenébe nem volt errős pusmogás? Arról ment a pletyó, hogy megveszik a Bungie-t, de ez...

HOgy mit is jelent a játékvilágnak, azt nehéz megmondani, de az biztos hogy ez a GamePass dolog lassan kihagyhatatlan ajánlat lesz, még az olyanoknak is mint én akik ritkán játszanak, már én is előfizetésen gondolkozom...Az XBox is kap egy brutál nagy lökést hogy PS-re nem jönnek olyan nagy címek a jövőben, vagy csak jóval később, mint egy Elder Scrolls vagy DOOM.

Aminek nagyon örülök, hogy mostanában goodguy Microsoft időszakot élünk (no more Microfos?), és a zöldek nagyon nyitottak a PC piac felé, úgyhogy mi PC-sek ebből az egészből szerintem jól kifogunk jönni.

Mivel a Bethesda kb már réges régen egy elkurvult hányadék stúdió lett, akinek nemigen van lejjebb, nem látom be hogy a Microsoft hatalomátvétele hogyan tudna rontani ezen. Szerintem max javíthat. Todd 16 times the detail Howard meg remélem kereshet új munkát magának, vagy nyugdíjazzák vagy legalább parkolópályára állítják.

De gyerekek ez az ár...7.5 milliárd USD. Mondtam már hogy ez valami burtális? Brutálisan túlárazottnak tűnik szerintem...a ZeniMax-nak van nagyon erős mobile games szekciója is nem, ami kaszálja a pénzt? Mert ol ahogy előttem írták, a Lucasfilm az összes Star Wars hacacárévaé és fejőstehénnel nem került ennyibe. Valójában 4 milliárd volt nem 2, de most ez mindegy is...

Persze nem hülyék a Microsoftnál sem, osztottak szoroztak aztán valahogy kijött a matek. Nem tudom miért gondolják hogy ennyi pénzt megér nekik a buli. MIndenesetre egy biztos, hogy ha korábban volt fikarcnyi kétség is afelől, hogy nem akar teljes gőzzel és nagy dellával a Sony ellen menni menni a cég, hát akkor most már nincs.

Kíváncsian várom hogy mi fog történni ezután....jövőre még lehet nem olyan sok, de 3 év múlva innen már biztosan lesznek változások.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#211) Sirandrish válasza floatr (#208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nintendo rajongóként annak is csak örülök ha a Nintendo bármennyit is profitál ebből az egészből.
Bár a Switch még mindig dübörög, szóval megvan ő a konkurensek nélkül is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212) ProEvoFan válasza Norb79 (#174) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazából évi kb 80ezer forintot költött játékokra, amiben benne van a PS+ is.
Évi egy teljes árú játékot veszek, a többi akciós.
De itt legalább én döntöm el mikor és melyikkel akarok játszani.
Ha használt dobozos játékokkal üzletelnék, akkor még évi 30K (átékok + ps+) sem lenne a kiadás.

(#213) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Láttam én már karón varjút. Azért még ne temessük a Sonyt... :))

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#214) floatr válasza Sirandrish (#211) üzenetére


floatr
veterán

Azért én jobban örülnék, ha a Nintendo is szükségét érezné beszállni az árversenybe. Kicsit vaskos volt legutóbb két játékért majdnem 40 rugót legombolni.

(#215) Sirandrish válasza floatr (#214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel teljesen más a célközönség, így neki egyelőre mindegy. A Nintendo sose a multiplarform címekkel operált, az Exkluzívjai meg verhetetlenek.

Mondjuk itt most nem állja meg a helyét, hgy vedd meg pár hónap múlva, mert akkor is annyi lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#216) MasterDeeJay válasza Sirandrish (#206) üzenetére

Maga ez a cellás betöltősdi meg a portálos rendszer elavult, open world játékba ne legyen loading screen. Ugyanígy nincs rendes távoli lod sem.
A scriptmotor az ami a halálán van. Elég arra gondolni hogy nagyobb látótávnál (moddolt) beakadhatnak dolgok a scriptekben.
Nincs normális ai, a harc kimondottan gyenge. (ebben ESO azért valamivel jobb)
Fizika tud érdekes dolgokat csinálni.
Nincs rendes mod támogatás....furán hangzik de az nem mod támogatás hogy modtól crashel a játék. :DDD Mondom ezt úgy hogy kb 20-30gb moddal játszottam végig szinte hibátlanul. Ha gond volt megoldottam mert szerettem reszelni a játékot.
Hozzáteszem a 64 bit-re felhozása nagy ugrás volt, sokat jelentett.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#217) Norb79 válasza ProEvoFan (#212) üzenetére


Norb79
őstag

Azt nem mondom, hogy mindenkinél be is talál a dolog, de minél több embert céloznak meg annál valószínűbb, hogy többet el is találnak. Te akkor kivétel vagy. Kivétel is lesz jó sok mindig is.
Ez a felvásárlás is erről szól, hogy még több ember célkeresztbe kerüljön, hátha még pár horogra akad.

(#218) Norb79 válasza Sirandrish (#215) üzenetére


Norb79
őstag

Legutóbb a sony exclukra írtad ezt, azért is írtam az első kommentem neked, de nem ment át. Akkor most hogyisvanez? Kié a verhetetlen? :D Zelda a Zelda, vagy nem Zelda a Zelda?! Öntsünk végre tiszta vizet a poharakba! :DDD

(#219) #54625216


#54625216
törölt tag

Szvsz az MS most azt a casual réteget célozza, akik easy módban végigrohannak a játékon aztán már töltik is le a következőt, közben meg a neten sírnak, hogy semmiben sincs elég játékidő. Nekik eddig valóban sokba kerül a konzolozás, mert mire a nagy hype után végre kijött egy egy komolyabb AAA cím már rohantak megvenni maximum áron, hogy aztán pár nap után már a következőre gerjedjenek. Nekik jó megoldás lesz a gamepass meg az xCloud.
A Sony és főleg a Nintendo inkább az "oldschool" műfajt tolja, hogy pár havonta jön csak egy komolyabb cím, de abban van elég játékidő azoknak a játékosoknak, akik nem "teljesítményre" hajtanak, hanem a játékélményre. Ennek a közönségnek belefér a 60 dolláros ár, mert évente megvesznek 5-6 komolyabb játékot, de azokkal több időt is töltenek.
Ez azért nem mindegy, mert az MS hiába vásárol be multiplatform címekből és hiába ad gamepass kedvezményeket, az csak a fent említett casual réteget fogja igazán vonzani, nem a Sony és a Nintendo törzsközönségét. Így szvsz az új xbox stratégia nem a PS-re és a Nintendo-ra, hanem a PC gamingre lesz igazán veszélyes, mert a user egy közepes kategóriájú VGA áráért megkapja a komplett hardvert ugyanazokkal az AAA címekkel és hasonlóan diszkont áron mint PC-n.

(#220) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes hír, de nem tudom mennyire érint engem. A jelenlegi generációt kihagytam, időm se volt játszani, de a következőt tervezem. Jelenleg még mindig úgy érzem, hogy ps-t veszek majd, de ez persze változhat.
Ahogy elnézem, ez a felvásárlás olyan játékokat érint, amikkel nem játszok. A falloutot próbáltam régen, de nem jött be. Doom van még? Ezen elcsodálkoztam.
Nem ismerem a game pass-t, csak hallottam róla. Oda minden új játék bekerül, vagy csak válogatott darabok? Mert ha csak bizonyosak, esetleg régebbiek, akkor ez bár egy jó lehetőség, mégse hiszem hogy annyira érdekelni fog. Ami tetszik az xbox-ban az olvasottak alapján, az a visszafelé kompatibilitás, a ps-en ez rendre vagy nem, vagy furcsán működik.
Egyelőre a meglátom-verzió van nálam, de előre kisebb esélyét látom egy xboxnak.

(#221) Sirandrish válasza Norb79 (#218) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Zelda az Zelda...az a legjobb :)
És hát jah..ott vannak a szeren a Sony EX-ek is.
Én a PS-t és a Switchet is az EX címek miatt vettem...multiplatformra ott a PC-m :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#222) pintermiki válasza Anaren91 (#142) üzenetére


pintermiki
csendes tag

Sokan itt nagyon szűklátókörűen kezelik ezt a kérdést! NEM CSAK a Bethesdáról szólt ez az üzlet, hanem egy egész pakkról! A Zenimax-ról! Abban ott az Id, az Arkane, a Vri2L stb! Ez így üt nagyot, nem értem, miért látnak csak sokan a Bethesdáig!

(#223) Scholes9 válasza Norb79 (#218) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igazából a Nintendo és a Sony exkluzív címei is verhetetlenek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#224) saelin válasza #54625216 (#219) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk az mekkora már, hogy "nincs elég játékidő a mai játékokban". Én meg itt szenvedek 20-50 órás játékokkal, mert túl hosszú és ezer év alatt érek a végükre. Már egy 10+ órás játék is simán egy hétig kitart nálam ha napi 1-2 órát le tudok ülni elé. Eddigi leghosszabb játékaimmal hónapokat töltöttem el, ezek pedig a Diablo 3, Nioh 1, AC Odyssey, Borderlands 3, Horizon Zero Dawn, Death Stranding stb... A Witcher 3 meg már olyan hosszú, hogy az alapjáték végére sem értem soha, majd Ps5-ön patchelve újra kezdem.

Voltak rövid játékaim is, de ezt a generációt pont hogy nem ezek a címek uralták. Mikor kijött a Hellblade vagy a Plague Tale úgy örültem hogy végre valami lineáris, nem openworld, story központú játék készült és egy meglehetősen érdekes plot-al, karakterekkel... A játék hossza semmit nem jelent a minőségére vagy a mondanivalójára nézve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#225) oriic válasza ProEvoFan (#146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert megis elment belole 1+ millio Steamen. Ahol nincs is Game Pass. ;]

Live-Die-Respawn

(#226) zozika84 válasza pintermiki (#222) üzenetére


zozika84
őstag

Azért, mert úgy van is értelme fikázni :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#227) ProEvoFan válasza oriic (#225) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah írtad már. ;]
Legalább itt is látszik, hogy van igény a teljes árú játékokra. :K

(#228) doooo válasza saelin (#224) üzenetére


doooo
veterán

AC Odyssey-jel nem csoda, hogy hónapokat töltöttél... én Origins-szel töltöttem az idén március legvégétől legalább június végéig a szabadidőm egy részét, és nem is túl nagy részét... olyan volt mintha több évados sorozatot néznék. (Közben mondjuk gyorsan kijátszottam Mass Effect 1-et is, de az valóban "semmi" volt hosszúságban Origins-hez képest, talán 5 nap, azt is csak azért mert kellett a pihenő az AC-től.)
Na Odyssey ehhez képest még sokkal, sokkal nagyobb, papíron is, szóval ezt el sem kezdem még egy darabig. Majd esetleg a téli ünnepek idején, aztán jövő ilyenkor talán 100%-on lesz. Bár a téli ünnepekre Skyrimet terveztem, szóval... :DDD De januárban jön Hitman 3 is... ajajaj... :o A világ összes ideje sem lenne elég. Ha lesz még "lockdown", akkor kihasználom amennyire csak lehet. ;]
Összességében nincs hiány hosszú játékokból, és ha egy kevésbé hosszút is szeretne kimaxolni az ember, az is belekerülhet 40-60 órába. Az utolsó mondatod meg abszolút igaz.

(#229) Wesder válasza ProEvoFan (#227) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy valami van GamePass-ban még ugyan úgy meg lehet venni, és a többség meg is veszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230) lugosi válasza saelin (#224) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Minek ez a sok játék? :DDD Csináld úgy mint én; novemberben bekerül a konzolba az aktuális évi call of duty lemez, amit majd kicserélsz jövőre az aktuális évi call of duty lemezre, és addig játszol multiban.
Igaz, pár év múlva rájössz, mint én, hogy időgépbe kerültél, és elment melletted 5 év úgy, hogy nem tudod megmondani, hogy mi történt veled ez alatt az idő alatt, mert pl. minden szabad percedben a Strikezone 24/7-ben voltál, igaz már fejből tudod, hogy hol kell abbahagyni a futást, hogy a sarok mögül kiérve pont lőni tudjál... :((

(#231) atike


atike
nagyúr

TikTok helyett... :DDD

(#232) kwzatz válasza saelin (#224) üzenetére


kwzatz
őstag

Én is így vagyok vele. Vannak játékok, aminek azért halogatom az elkezdését, mert túl hosszú (annak ellenére, hogy kedvem lenne velük játszani). Az utóbbi években a Prey+Mooncrash, Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Nier: Automata, Tyranny+DLC-k, Battle Chasers: Nightwar, mind 40-80 óra volt. Mellé néhány 15-30 órás játék... az embernek egyszerűen nincs rá ideje. Pár évvel ezelőtt a komplett Witcher-trilógia önmagában gyakorlatilag közel 1 évig kitartott.

Aki azt mondja, hogy nincs elég játék, meg nincs elég játékidő a játékokban, az valószínűleg valami iszonyatosan szűkre szabott ízléssel rendelkezhet. (általában azok, akik csak 10-15 órás AAA "filmélményekkel" érzik jól magukat, vagy akiknek csak az AC és a CoD széria létezik - egyébként nincs ezzel sem probléma, csak hülyén hangzik ez a "nem jön ki értelmes játék" dolog)

(#233) Anaren91


Anaren91
senior tag

Saw it somewhere, decided it need an upgrade

Most láttam neten, besírtam rajta :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#234) Carlos Padre válasza Norb79 (#149) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ajánlom figyelmedbe a gamstat.com oldalt. A Sony exkluzívok eladásait nyugodtan megszorozhatod hárommal, mert legalább ennyi emberhez jutnak el, és ebben nincsenek benne az offline játékosok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#236) realzidane válasza Norb79 (#149) üzenetére


realzidane
csendes tag

"És aki szerint hülyeség előfizetéses rendszerben adni a játékokat, amikor azokat sok pénz kifejleszteni, az mindenképpen írjon a netflixnek is, hogy hülyeség előfizetéses rendszerben adni a filmeket/sorozatokat, amikor azokat sok pénz leforgatni"

Ha érdekelné őket, akkor amúgy sztem elég sokan tudnának írni. 15-19 között összesen elégettek 13,5 milliárd dollárt a befektetők pénzéből, az évente kb 3 mrd a mínusz amit kpban kifizetnek, azt a befektetőknek kell berakni. És évi kb 15 milliárd dolláros kontent költségvetéssel nem úgy néz ki, hogy ez 1-2 év múlva majd megfordul, és ha mégis, akkor is sokára fogja azt a 13,5 mrd-t visszatermelni. A balance akkor fordulna, ha egyik napról a másikra abbahagynák a tartalomgyártást, csak ugye akkor nem tartanák meg az előfizetést az emberek, ha csak régi tartalmak vannak. Az hogy van aki megfinanszírozza most a veszteségeket abban bízva, hogy egyszer fordul az egyenlet, nem jelenti azt, hogy validálva is van ez az üzleti modell, főleg hogy egyre több a versenytárs a piacon, nagy áremelésre nincs mozgástér.
Más kérdés, hogy ezt nem árazzák bele a részvényárakba, és ettől még lehet vele sok pénzt keresni, csak ezt az apró pénzégetős szempontot nem kéne figyelmen kívül hagyni.

(#237) janeszgol


janeszgol
félisten

Vannak mar memek is. Allitolag Carmack visszater az ID-hez. A Gamepass elofizetok szama atlepte a 15 milliot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#238) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Nem semmi hír, csak lestem :Y Micro nagyon belehúzott a vásárlásba :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#239) Wesder válasza Carlos Padre (#234) üzenetére


Wesder
félisten

Sorozhatod 3-mal, de a Sony csak annyi pénzt làt belőle, ahànyan megveszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240) Carlos Padre válasza Wesder (#239) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem ez volt az alapfelvetés, hanem hogy a ps tulajokat nem érdeklik a ps exkluzívok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#241) oriic válasza Carlos Padre (#240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha erdekelne oket fizetnenek ertuk es megvennek, vagyis gamstat szamok is nagyobbak lennenek. ;]

Live-Die-Respawn

(#242) floatr válasza oriic (#241) üzenetére


floatr
veterán

Naja, aftermarket... a Sony szereti :)

(#243) Samott


Samott
addikt

Ez a Netflix parhuzam nagyon pontos, itt is igy okoskodnak: Why Microsoft bought Bethesda for $7.5 billion

Minden a Game Pass-rol szol a tortenetben, a microsoftnak mindegy hol jatszol vele, amig fizeted a 10 dolcsit havonta.

Es szerintem ami meg nagy huztas toluk az a 25/35 dolcsiert 24 havi reszletre adott Xbox Series S/X... Game Passal egyutt. Nem kell 500 dolcsiert gepet meg 80 dollaros jatekokat venni, hanem eleg havonta 35 dollart fizetni a szolgaltatasert. Amivel a hardver is jar. Emiatt kene a Sonynal aggodni. Mert ezt ok nem tudjak megfinanszirozni, naluk lassan csak a konzol uzletag nyereseges.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#244) Anaren91 válasza oriic (#241) üzenetére


Anaren91
senior tag

Gondolom arra gondolt, hogy sokan másodkézből veszik meg lemezen. Fizetnek érte, de azt a pénzt már tényleg nem a Sony kapja meg :) Ezért vettem én is inkább akciósan digitálisan. Még ha nem is teljes árat, de valamennyit hozzárakok a kis pézükhöz :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#245) Norb79 válasza Carlos Padre (#234) üzenetére


Norb79
őstag

Ha megszorzom hárommal akkor is 10ből 6-7 játékos az akit nem érdekel 1-1 exclu, az meg még mindig a többség.
Amúgy szerintem a hárommal szorzás az túlzás. Ha példányok legalább fele digitális (tipp, nem néztem utána, elnézést, ha nagyon mellé lövök) akkor minden exclu játék lemeze megjárna az eredeti vásárlón kívül még négy másik játékost. Nem életszerű számomra.
Meg ugye ez a honlap profilokat számol, nem játékosokat.

(#246) Norb79 válasza realzidane (#236) üzenetére


Norb79
őstag

Így működik a befektetés. Építesz egy szállodát és az sajnos mínuszos addig, amíg megtérül. Itt is azt látni, hogy fektetnek bele, aztán az hoz vissza. Pl az elmúlt egy évben 10ről felment 15 millióra az előfizetők száma. Netflix az pl 8 év alatt szedte össze az első 15 millió előfizetőjét. A GPU 3 éves és már 15 milliónál jár.

(#247) Carlos Padre válasza Norb79 (#245) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gamstat, mondtam már. HZD 10milliós eladásra 22millió játékos, Uncharted 4 15millió eladás 33millió játékos és ezek csak az online gépek. Abban nem vagyok biztos, hogy kell e ps+ előfizetés a trófeák szinkronizálásához, ha igen akkor tovább borul az elméleted.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#248) Wesder válasza Carlos Padre (#247) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a Sonynak milyen jól megéri :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249) Sirandrish válasza Wesder (#248) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő nem arról beszél hogy a Sony mennyit profitál ebből, hanem hogy hány PS usert érdekelnek azok a játékok.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#250) Carlos Padre válasza oriic (#241) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+werder
Mostanában eléggé visszafogott voltam mégha viszketett is az ujjam egy egy téma kapcsán, de látom sír a testetek a korbács után :D

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.