Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

Dishonored a kép bal széle. Akkor a második rész mégsem kerül ki október 1-el a gamepasszból?! :D

(#2) Busterftw


Busterftw
veterán

Megvettek mar a fel jatekipart, de meg igy sincsenek jatekfelhozatalban ott mint a Sony.

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát ez mellbevágott, WTF! :Y Ezek szerint a Micro tényleg nem viccelt, mikor azt mondta, hogy teljes gőzzel a következő generációra készülnek.

(#2) Busterftw Még nincsenek, de a műsor innentől kezdve izgalmasnak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) oriic válasza Norb79 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek után már nem vagyok biztos benne. :D

Live-Die-Respawn

(#5) Norb79 válasza oriic (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Ja, én most kezdtem pár napja, és cakkos, hogy a végére érek e, de akkor lehet, hogy MS az én kezem alá dolgozik és csak azért vették meg a zenimaxot, hogy kényelmesen végigérjek. :D
Ha esetleg olvassák, akkor jelezném, hogy kingdom come-al sem értem végig, ha véletlenül megvennék annak a kiadóját is és visszaraknák, akkor járna a pacsi. :D

(#6) David75


David75
őstag

Ez azt jelenti, hogy végre lesz esély új motorra a tes/fallout-hoz ???? :Y ;]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) pintermiki


pintermiki
csendes tag

A nap híre? Az évezred híre! Ezzel keményen alávágtak a PS-nek! Itt most teljesen felkavarták az állóvizet, át kell értékelni mindent, amit eddig tudtunk a konzol és pc-s játékvilágról! Azt hiszem, az Xbox leverte a PS-t! (Az ugye megvan, hogy ezentúl nem egy már bejelentett PS játék kiadója az MS-lesz?)

(#8) Norb79 válasza David75 (#6) üzenetére


Norb79
őstag

De legalábbis lesz skyrim XSS/XSX-re, és PS5re nem! Generációk óta a PS5 lesz az első elektronikai kütyü, amire nincs skyrim. :D

(#9) gyimger


gyimger
őstag

Sok új Dishonoredet és Falloutot kívánok mindenkinek. :R

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#10) Sirandrish válasza David75 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minek? Kiadnak egy bugos genét, és a modderekre bizzák, ahogy eddig is tették ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Sirandrish válasza pintermiki (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csöppet sem estél túlzásba :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Sirandrish válasza Norb79 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenki nyugodjon le a picsába!!! A visszafele kompatibilitás miatt, azért játszható lesz a gépen! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Busterftw válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

2018:
- Ninja Theory
- Undead Labs
- Compulsion Games
- Playground Games
- inXile Entertainment
- Obsidian Entertainment
- Double Fine

Remeljuk igy lesz, mert eros konzol nem eleg.

(#14) pintermiki válasza Sirandrish (#11) üzenetére


pintermiki
csendes tag

Költőileg lehet, hogy némileg túlcizelláltam a mondandómat, de tény, hogy itt azért nem a sz@rral gurigázás esete forog fenn, nagyon komoly hatása lesz a konzolpiacra ennek a lépésnek!
(Az külön durva, hogy mindezt "fű alatt" hozták tető alá, nem történt szivárogtatás stb...)

[ Szerkesztve ]

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Na ez nem semmi. Bár egyelőre(!) csak a második az év hírei között, nálam az első az Nvidia ARM vásárlása 40 milliárdért. (Bár ez még nem lefutott.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) gyimger válasza pintermiki (#7) üzenetére


gyimger
őstag

A Microsoft eddig azt nyilatkozta, hogy a partnereire fogja bízni az exkluzivitást. És nekem ez annyira "sonys", kétlem, hogy ne adnák ki más platformokra. És valamiből vissza kell hozni azt a hét és fél milliárdot, nem?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#17) Sirandrish válasza pintermiki (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azért megvárnám hogy az elköltött milliárdokkal kezdjen is valamit a cég, mielőtt eltemetném a még meg sem jelent PS5öt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) janeszgol válasza Busterftw (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet, de az MS nyert. Ott a közös platform (PC és Boksz), ráadásul az Xcloud a jövő.
Nyert az MS!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Végre láthatunk igazi quaket is hátha kezdenek valamit ezzel a szerencsétlennel.

(#20) Sirandrish válasza janeszgol (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a Sonyhoz képest harmadannyi eladott konzolja alapján sikerült leszűrni? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

mondjuk ezt a pénzt az eddig felvásárolt stúdiókra is rákölthették volna és versenyképes firstpartykat "nevelnének ki"... de gondolom így gyorsabb gamepasst eladni

Life, Uh, Finds A Way

(#22) Cathulhu válasza pintermiki (#14) üzenetére


Cathulhu
addikt

Oszintem kb semmi hatasa nem lesz. Egyik sem system seller cim es meg csak kimondottam konzolcimeknek se neveznem oket.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) Sirandrish válasza Cathulhu (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arról nem beszélve hogy az elmúlt néhány évben igencsak megzuhant a cég megítélése..
Mármint a Bethesdáé..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) janeszgol válasza pintermiki (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Én osztom a véleményed. Most kicsit erőnek tűnhet másoknak, 1-2-3 év múlva meg mindennaposnak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) pintermiki válasza gyimger (#16) üzenetére


pintermiki
csendes tag

Ha belegondolsz semmi okuk adni a ps-nek bármit is! Ha meg tudod fojtani, miért tartanád lélegeztető gépen? (Mármint persze megkérheti az árát az MS az exkluziv jogoknak a PS-től, de miért tenné? Egyszerűbb, ha kicsinálja és levan tudva a gond.) De nyilván nem azért vették meg a cuccot, hogy aztán megosszák a PS-el! Abban nekik mi lenne az üzlet? Hosszú távra szól egy ekkora befektetés, nem egy-két év alatt akarják majd visszahozni. Kivéreztetik a Ps-t szerintem. Plusz ugye hatalmas előny a PC, meg a felhő! Ezt az MS megnyerte! Nem kicsit csinálta ki a PS-t!

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol válasza Sirandrish (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Nyugi. Várjuk ki a végét. :)
Ez a közel-, és távoljövőről szól, nem a jelenről vagy a múltról.

Szerk.: lehet, hogy krva nagyot fogok pofára esni ezen kijelentésem miatt, de nem szoktam ilyeneket mondani nap mint nap. Elég ritkán. (Jó néha elhangzik tőlem olyan, hogy Lumia forever, vagy Huawei forever, de ezt tedd a kivételek közé.) :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

To answer the question everyone is asking: Phil Spencer tells
@dinabass
that Xbox plans to honor the PS5 exclusivity commitment for Deathloop and Ghostwire: Tokyo.

Future Bethesda games will be on Xbox, PC, and "other consoles on a case by case basis."

Live-Die-Respawn

(#28) Sirandrish válasza pintermiki (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy Bethesda kivérezteti a PS-t, aki kb minden generáció legjobb játékainak javát prezentálja??
Komolyan nem érzed túlzásnak? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Raysen623


Raysen623
addikt

Valahogy nekem nem tetszik ez a stratégia, miszerint ha nem tudunk eladni eleget akkor úgy szűkítjük be a piacot, hogy felvásároljuk a fejlesztőket. Ideig-óráig lehet ebben gondolkodni de ha nem lesznek eredmények akkor mi lesz? Jönnek a bezárások? Mert jönni fognak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#30) hombre[EU] válasza pintermiki (#25) üzenetére


hombre[EU]
veterán

te nagyon túlgondolod ezt az egészet :DDD nem Call of Duty-FIFA duót vették meg...

Life, Uh, Finds A Way

(#31) Sirandrish válasza janeszgol (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én teljes mértékben nyugodt vagyok, de hogy egy Bethesda megvásárlása semmilyen hatással nem lesz a játékosvilágra sem most, sem a jövőben az egészen biztos. Ahhoz az MSnek sokkal több céget kéne megvennie (és a Bethesdánál jobbakat) hogyha a PS kivéreztetése lenne a cél.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) janeszgol válasza Sirandrish (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tudjuk még, kiket fognak megvenni. Ha volt ott most 7 milliárd, akkor akad még pár.
Ha befut az Xcloud és a Gamepass (vele együtt), akkor elszabadulhat a pokol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) gyimger válasza pintermiki (#25) üzenetére


gyimger
őstag

Az ilyen kommentek miatt nem járom már gaming híroldalakra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#34) Sirandrish válasza gyimger (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak printeld le a kommentet hogy évek múlva is jót nevethess :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ha van eszük id megkapja a Halo fejlesztést

/s

(#36) Deck válasza pintermiki (#25) üzenetére


Deck
titán

Másik topikba is írtam, hogy nem tudom milyen szereket szedsz de hagyd abba. :))

PS5

(#37) Sirandrish válasza Deck (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy adjon nekünk is...
Mire jó önzőzni? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Tin


Tin
veterán

Várható volt, hogy az MS beleáll a következő generációba rendesen. Már évek óta látszott a tendencia, és darabonként szépen építették fel az egészet. A Game Pass egy király dolog, a konzolok is jó, a Sony is bénázott az előrendeléssel, így most az elején szépet tarolhat az MS.
Persze később vissza kell hoznia a most beleölt pénzt, de pont az MS hasított nagyot a válság alatt a felhőjével.

(#39) Deck válasza Sirandrish (#37) üzenetére


Deck
titán

Azért, hagyja abba, hogy nekünk jusson.. ;]

PS5

(#40) Wellin9 válasza oriic (#27) üzenetére


Wellin9
tag

Meglepődnék, ha mondjuk egy Skyrim ne jönne az összes létező platformra. Egyszerűen túl nagy cím ahhoz és bevétel ezzel együtt, hogy kihagyják a Sony gépét ( persze csak, akkor, ha jól fogy az új konzoljuk )

(#41) Sirandrish válasza Deck (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jogooooooos :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Busterftw válasza janeszgol (#18) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem meg pont ezert nem nyert.
PC-sek is jatszhatnak ezekkel a cimekkel, semmi ertelme Xboxot venni.
PS-t annal inkabb.

Mostani generacioban is a PC+PS4 kombo a legjobb amit egy jatekos birtokolhat, felhozatal szempontjabol.

(#43) Hopkins95 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azért azt lássuk be, hogy ha a következő Elder Scrolls játék már csak Xboxra és PC-re jönne, az nem kis érvágás lenne a Playstationnek. Nagyon népszerű világszerte a széria és eddig el sem lehetett volna képzelni, hogy valamely platformra ne jelenjen meg. Ezután már másképp lehet.

(#19) Heroes fan Titkon ebben bízom én is, hogy így legalább van némi remény, hogy visszahozzák a Quake szériát.

(#42) Busterftw Mondjuk már párszor el lett mondva, hogy PC + Xbox = Xbox ökoszisztéma, de mindegy. Pont volt róla hír, hogy a Micro minden eladott konzolon veszít, szóval kvázi még jó is nekik, ha PC-n fizetsz elő GamePassra ill. Xcloudra.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) Norb79 válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Norb79
őstag

PS adja nekünk a Zeldákat?! Miről beszélsz?! ;)

(#45) VágniValó válasza Wellin9 (#40) üzenetére


VágniValó
addikt

Így van! Végre valaki. Mindenki, elnézést: a hangosabbak a kivéreztetésről meg elgáncsolásról beszélnek, de az eszükbe se jut, hogy esetleg egy olyan cég mint az MS csak a plusz eladást nézi.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#46) Hunpriest válasza Wellin9 (#40) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Egy limitált idejű Windows, Xbox, exkluzivitás szerintem simán benne van a pakliban. Az a Sony-nak is beszokott jönni.

(#47) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

WHAT

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#48) Sirandrish válasza Norb79 (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem Nintendora van meg a Zelda :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) nubreed


nubreed
veterán

Remélem mindez nem vág alá a mod közösségnek (pl Nexusmods) és úgy általában a jövőben megjelenő Bethesda/Microsoft játékok moddolhatóságának. Azt is remélem, hogy a Todd Howardot kirúgják, kevés embert gyűlölök nála jobban a játékiparban.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#50) Wellin9 válasza Hunpriest (#46) üzenetére


Wellin9
tag

Akár, sőt igazából, az egy win-win szituáció lehet mindkét fél számára. És talán a játékon is segít, hogy nem kell vacakolni az összes konzollal egyszerre. Aki hardcore fan, az megveszi amire szeretné, a másik fél meg megkapja x idő után, remélhetőleg bug mentesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.