Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Anaren91 válasza Döglött Róka (#148) üzenetére


Anaren91
senior tag

Mind a 4800 nézőjével Twitchen :D Egy darabig elhülyéskedni jó benne haverokkal, én is néztem a Thevr streamjét, de csak mert jót rühügtem azon ahogy többen ökörködtek benne. Ennyi. Kb semmi tartalom nincs a játékba azon kívül hogy ökörködtök a hjón a haverokkal.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#152) Sirandrish válasza Döglött Róka (#148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak N64re több értékelhető címet adott ki, mint az MS kezei alatt az elmúlt majdnem 20 évbe, de igazad van, van egy SoT, amit szerinted mindenki imád(nyilván nem), és ez a lényeg :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#153) Cathulhu válasza .LnB (#108) üzenetére


Cathulhu
addikt

Azt meg tegyuk hozza, hogy a Doom Eternalnal is (ami a meglepetesre hatalmas kritikai es vasarloi sikerrel megjeleno Doom 2016 folytatasa) sikerult a vezetosegnek osszeveszni par kreativval es esetleg el is kergetni oket (Mick Gordon pl), szoval meg azt az egyetlen sikeruket is jo Bethesdasan elbarmolni. (BTW ez mar egyeni szocproblem, de mig a 16-nak rajongoja vagyok, eternallal masfel-ket oranal tovabb nem birtam...)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#154) Sirandrish válasza Anaren91 (#151) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom a TOP3ba azzal a rengeteg nézővel benne is van :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#155) ProEvoFan válasza Norb79 (#149) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Xboxon ingyen lesz a FIFA?
:F
Havi pár forint a gamepass?Hol?És meddig?

[ Szerkesztve ]

(#156) Sirandrish válasza Norb79 (#149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok ezen rugózni, mert totál hidegen hagy ez a része a dolognak, de ha kiszámolod hogy 10 PS4 tulajból 9et nem érdekel a HZD, akkor azt is számoljuk már ki hogy a világ összes PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, Xbox 360, és PC tulaja közül ha csak 30M vette meg a Skyrimet az milyen arány? :) Jó..a PC-be elég ha csak a gamerPC-ket számoljuk...

Nehogy elkezd kiszámolni, csak érzékeltetni szerettem volna az arányokat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#157) Sirandrish válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n 300ft havonta.
Mondjuk előfordulhat hogy 12 hónapból csak 11ben kapod el az akciót, de hja..annyi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#158) Duree


Duree
veterán

Ezzel jó nagyot rúgtak a Sony seggébe.

duree54

(#159) Norb79 válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


Norb79
őstag

Bocsánat, "ingyen", úgy pontos, merthogy benne lesz a gamepasszban ősztől, amikor az ea play is beleolvad. Ami sok helyen még mindig 300 forintos akciós beszállóval, és be tudsz tárazni a mai napig ~30k HUF-ból 3 évre előre, vagy ha nem akarsz ilyet, akkor 10-15 dodós havidíjjal (vagy annak megfelelő forinttal) elő tudod fizetni.
Hogy meddig az nem tudható előre valóban. Ha jól szerepel a sony, akkor sokáig, szóval drukkoljunk a PS-nek is, mert ha verseny van, akkor kapunk ilyen jóságokat! Ha MS ebben a genben lelépi a sonyt annyira, amennyire az előző genben le lettek lépve, akkor sanszos, hogy nem sokáig és elindul felfele a gamepass ára.

(#160) BoneDragon válasza Sirandrish (#157) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak az első hónap annyi.

(#161) Sirandrish válasza BoneDragon (#160) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztán lemondod, és megveszed újra az "első" hónapot.
Az elmúlt egy évben kb végig volt GP-m, és sose fizettem 300nál többet :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#162) ProEvoFan válasza Sirandrish (#157) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem annyi.Max az első hónapban.
És most emeltek árat is,asszem már 3000 forint.
Nekünk most ingyenes Ultimate van, vagy mi a franc a neve.Az után kb négyezer párszáz forint lesz.
Én utálom az MSt, egy fillért nem adnék nekik, de a fiaim miatt felül írom az elveimet.

(#163) nubreed válasza BoneDragon (#160) üzenetére


nubreed
veterán

És az 1. hónap után?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#164) ProEvoFan válasza Norb79 (#159) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az csak az előző évi FIFA játszható benne.
A friss, ropogós új rész az nem. PS4en is van EA play, arra jó volt, hogy 1290 forintért végigjátszottam az NFS Heatet.

[ Szerkesztve ]

(#165) Norb79 válasza Sirandrish (#156) üzenetére


Norb79
őstag

Ezek a címek mind csak 1-1 újabb vevőt vonzanak be a hólabdába, hogy aztán legyen kivel fifázni/maddenezni/CODozni. És az MS most elég szép listát gyűjtött a rajtra, ha exclu címek, ha nem, amivel szemben a sonynak arányaiban kevesebb címe van.
Egy-másfél év múlva meg majd azt is fogjuk tudni, hogy 1 új pókember exclu 80 euróért számít jobban vagy a komplett zenimax kínálat havi 1 euróért.
Most még csak találgatunk, de a helyzet izgis. :)

(#166) Döglött Róka válasza Sirandrish (#152) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szalmabab erveles... kiestel:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#167) WayneGace


WayneGace
őstag

A Sony szerintem kb. a hagyományos utat követi, azaz konzol+játékok. A konzol egy eszköz, hogy a játékaikat el tudják adni. Míg MS a szolgáltatást (game pass) akarja eladni és neki, ahhoz eszköz a konzol.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#168) Sirandrish válasza ProEvoFan (#162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem csak az első hónapban. Folyamatos "akciók" vannak!
Én úgy szoktam hogy befizetem, egyből lemondom, majd mikor lejár és épp játszhatnékom van, akkor újra előfiezetek szintén 300ért..
Mint mondottam előfordul hogy várni kell kicsit, mert épp nincs akcióban, de 10ből 8szor tuti meglehet csinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#169) sh4d0w válasza ProEvoFan (#155) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én is ezen tűnődöm, mitől lesz ingyenes a FIFA...

https://www.coreinfinity.tech

(#170) nubreed válasza Sirandrish (#168) üzenetére


nubreed
veterán

Most akkor minden hónapban csak 300 Ft?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#171) ProEvoFan válasza Sirandrish (#168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az kemény.
Akkor ezt kipróbálom.


sh4d0w
Attól hogy hülyeséget ír. :)

[ Szerkesztve ]

(#172) saelin válasza Norb79 (#149) üzenetére


saelin
veterán

Majd kiderül a gamepass mennyire befolyásolja a gépeladásokat. Én azt kívánom hogy legyen igazad és akkor a Sony is előrukkol valamivel, ha érzi nincs nyeregben. Elvégre EA access is lett Playstation-ön valahogy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#173) Sirandrish válasza Döglött Róka (#166) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyílván azt is te döntöd el hogy kinek mit érnek az érvei. Igaz hogy te csak egyet mondtál, ami nem volt igaz, de semmi baj. Tőled ezt már megszokhattuk :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#174) Norb79 válasza ProEvoFan (#162) üzenetére


Norb79
őstag

Ez itt off, de annyit kell csinálni, hogy itt HW aprón veszel gold éves kártyákat ~12k körül amikor lejár a GP Ultimate, azokat aktiválod és akkor rányomod a 300 forintos GPUt. Így megvagy 37000 jó magyar forintból három évre, és már ez is drága.
3 év meg nagy idő, addig majd lesz vmi.
De ha mondjuk bezár a bazár és marad a havi 4500 körüli havidíj, mint egyetlen opció, akkor is évente ~50k, szemben a ps5 játékok 30ks áraival. Az éves előfizuból 2 játék se jön ki, és a multiért ott is fizetni kell, ami az 50k-s GPUban benne van a két PS5 játék 60k-s árában meg nincs. Most ez a matek amivel indulunk. Ez most nem az előző gen rajtja lesz.

(#175) .LnB válasza saelin (#172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben a gen-ben mennyire befolyásolta?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176) Sirandrish válasza nubreed (#170) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem is minden hónapban, de nagyon gyakran..
AZ elmúlt 3 hónapban 2szer fizettem elő 300ért..


Az elmúlt fél évbe 4szer, de lehet lehetett volna 5 is..nem nézem gyakran :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#177) Sirandrish válasza ProEvoFan (#171) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát hajrá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#178) Deck válasza Norb79 (#174) üzenetére


Deck
titán

A PS5 exkluzívok kerülnek majd 30k-ba megjelenéskor. Nem örökre.. :U

PS5

(#179) nubreed válasza Sirandrish (#176) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi! Amúgy rákényszerítenek microsoftos/hotmail -es fiók használatára vagy gmail -el is működik? (Nem akarok hotmailt).

De amúgy a kérdésem arra is irányult, hogy mi van akkor ha nem játszom amit te, hogy így lemondom aztán újraelőfizetek? Akkor mennyibe kerül az 1. hónap után?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#180) Sirandrish válasza Deck (#178) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb 2-4 hétig. Utána már tuti lesznek olcsóbban, 3-4 hónap múlva meg már még olcsóbbak lesznek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#181) drotsztyuart válasza Busterftw (#2) üzenetére


drotsztyuart
tag

Hagyjuk már ezt a fanboy hülyeséget. :U

#55 pedig ha tovább nézel az orrodnál látod hogy ez történik.
Az ms brute force-al jól bevet amerikai szokás szerint nyomja bele a talajba.
Ez jól leirja miylenek is úgy cuzámen az amcsik (kb 2-3 masodperc a lényeg).
https://youtu.be/PBtC_eKVVEE?t=20

[ Szerkesztve ]

(#182) Norb79 válasza ProEvoFan (#171) üzenetére


Norb79
őstag

Én nem fifázok, annyit szoktam látni az EA-nek a pc-s kliensében, hogy ea playben is benne (ami ugye bekerül a gamepassba) és ea play proban is.
Azt valóban csak most néztem meg, hogy ea playben a 10 órás próbaverzió van benne, a teljeshez a pro kell, sorry.
[link]
Akkor azt venni kell továbbra is, mint a CODot mindkét platformon, csak PS-en drágább lesz.

(#183) Sirandrish válasza nubreed (#179) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is gmaillel használom, szóval simán megy, a teljes ára pedig 3000forint havonta a PC, és 4500az ultimate (abba benne van a Box és a felhő is már).

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#184) Deck válasza Sirandrish (#180) üzenetére


Deck
titán

Pontosan! :K

PS5

(#185) nubreed válasza Sirandrish (#183) üzenetére


nubreed
veterán

Rendben, köszönöm. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#186) Norb79 válasza Deck (#178) üzenetére


Norb79
őstag

[link] Akkor nincs semmi baj! :D

(#187) zozika84 válasza .LnB (#175) üzenetére


zozika84
őstag

Ebben a genben elbaszta a rajtot (többek között) a Miki.
És utana sem volt a helyzet magaslatán.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#188) ProEvoFan válasza Norb79 (#174) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még a végén átmegyünk apple vs egyébb telefon magasságokba. :D
Apple=Playstation elit, pénzes
Xbox=egyébb csórók hobbija
Nyílván nem, csak viccből írom.

(#189) Deck válasza Norb79 (#186) üzenetére


Deck
titán

Nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol vagy látsz. Nem fognak többé kerülni a multifplatform címek..

PS5

(#190) saelin válasza .LnB (#175) üzenetére


saelin
veterán

Ebbe most ne menjünk bele, mert hátrányból kezdtek és csak generáció vége felé sikerült úgy ahogy lemosni magukról a launch körüli szarságokat. Most fog látszani hogy ez az előfizetéses modell mennyire érdekli a játékosokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#191) Norb79 válasza ProEvoFan (#188) üzenetére


Norb79
őstag

Annyiban helyes amit írsz, hogy most az MS egyértelműen a kevésbé tehetős, de annál szélesebb rétegeket akarja megszólítani. A gamepass, a fhd tv-hez való olcsóbb konzol mind ebbe az irányba mutat. Ahogy bejelentették az XSS-t azonnal jött a 0% THM-s konstrukció és nem csak az USÁban, hanem még 11 országban világszerte egyenesen az MS-től, nem is a retail partnerektől.
Szóval ja, most ez a fókusz, nem az elit.

(#192) nubreed válasza Deck (#189) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt honnan tudjuk? Elég sok helyen írtak már erről a neten, hogy áremelés lesz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#193) floatr válasza ProEvoFan (#188) üzenetére


floatr
veterán

A PS mellett mindig az volt az érv, hogy mennyire olcsó, miközben a játékok ára megy az egekbe. Nyilván, hiszen valamiből be kell hozni a veszteséges konzol-eladásokat. De ha az árazás egy érv, akkor ott a game pass most már EA és bethesda cuccokkal is.

(#194) Sirandrish válasza Norb79 (#191) üzenetére


Sirandrish
legenda

"most az MS egyértelműen a kevésbé tehetős"

Itt majdnem leborultam a székről, de aztán tovább olvastam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#195) Deck válasza nubreed (#192) üzenetére


Deck
titán

Volt itt a topikba is róla szó (az egyik topikgazda is írta) és máshol is, hogy Xbox-on is drágulni fognak a játékok. Nem fog különbség lenni a multiplatform címek között árban. Nem is értem, hogy képzeled ezt :DDD

PS5

(#196) floatr válasza Sirandrish (#194) üzenetére


floatr
veterán

Amúgy ez nem teljesen igaz ebben a formában. Egyszerűen árversenybe hajszolja a Sony-t

(#197) Sirandrish válasza floatr (#196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az meg nekünk csak jó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#198) Polllen válasza saelin (#190) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én pl. nagyon értékelem az ilyen előfizetéses mókákat. EA access is volt 2 évig, amíg kitartottak a játékok. Most 1 évig GPU lesz. Aztán az, ahol lesz tartalom.

Amúgy játékoknál neccesebb fenntartani az érdeklődést az előfizetésre. 1 év alatt mindent is végig lehet játszani... Talán még az xcloud lehet érdekes, hw vásárlás helyett.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#199) nubreed válasza Deck (#195) üzenetére


nubreed
veterán

Én nem képzelem sehogy, csak kérdeztem. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#200) saelin válasza Norb79 (#182) üzenetére


saelin
veterán

"Akkor azt venni kell továbbra is, mint a CODot mindkét platformon, csak PS-en drágább lesz."

Ez honnan jött? A Sony csak annyit nyilatkozott, hogy az ő általa birtokolt stúdiók játékai lesznek drágábbak, mert szeretnék megőrizni azok minőségét a következő generáción is. Az új gépekkel nő a játékok elkészítési költsége is (mint mindig).
Ha az EA 60 euro/usd felett fogja adni a játékait, akkor az minden platformon ugyan annyi lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.