Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) Csoffadalom válasza baraksumoron (#141) üzenetére


Csoffadalom
tag

OMG OMG, Ez hatalmas!!!! Az új példa képem! Jani akarok lenni!!!!

Vakegérke: Nagyon ritka az olyan csaj aki nem a pénztárcám lesi, kb mint a fehér holló. Még kevesebb az amelyiknek saját lakás/háza van. Manapság az van, hogy a nők elvárják azt hogy nekik semmit se kelljen a kapcsolatba vinni. Legyen házad/lakásod, kocsid és zsíros fizetésed amit majd ők jól elköltenek. Semmit nem hajlandóak tenni a közös életért, csak bele akarnak kerülni a paradicsomba és ott élni amíg lehet. Hol van már az hogy ketten élnek kapcsolatban és ketten küzdenek meg az élet viszontagságaival? Sehol, kihalt teljesen. Az az 1-2 kapcsolat ahol még él és működik ez a dolog, ritka. Én mindig úgy képzeltem egy jól működő kapcsolatban mind két fél segíti egymást, közösen tűznek ki célokat, közösen érik el és közösen szenvednek ha nem sikerül. Ehhez képest ma mi van? A nők elvárják hogy kész picsa meleg málé legyen meg mindenük és nekik csak a seggüket kelljen beletenni a jóba.

A gyerek témában csak egy gondom van, de asszem ezt már letárgyaltuk párszor. Az nem baj ha van a nőnek, de nehezen tudnám úgy szeretni és törődni vele, mintha az enyém lenne. Pont azért mert más pasinak a kölke. Ha már gyerek az legyen az enyém, ne egy másik pasié. Karon ülő gyerekkel nem tudok mit kezdeni, inkább azokkal akikkel már lehet dumálni, ökörködni. Köszönöm a véleményed, hogy szerinted nem lenne nehéz egy gyereknek megszeretnie engem. Ezt jó tudni. Eddig azt hittem, hogy az ismerősök gyerekei csak azért kedvelnek mert gyerekesen viselkedem velük. Hát ha ez pozitívum akkor jól érzem magam.

Szerinted melyikből válogassak elvált vagy özvegy? Aggszűzzel nem akarok kezdeni, azt meghagyom annak akinek ez a fétise ;] .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.