Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#142) Vakegérke válasza Csoffadalom (#137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a pénz a lényeg a csaj számára, akkor nincs tovább, szevasz!

Az első randimon tudattam a feleségemmel, hogy földönfutó nincstelen vagyok. Ha lóvéra ácsingózik, azonnal lerázott volna, nem tette. Talán bűvkörömbe került, talán elvarázsoltam, vagy csak egyszerűen nem érdekelték a mocskos anyagiak.
Összejöttünk.

Tudom, ez ma már nem ilyen egyszerű, (majdnem) minden csaj azt lesi, hogy mennyi lóvéd van.
De ott van a "majdnem" kivétel.
Már csak az a kérdés, hogy mennyi idős, elvált, özvegy, aggszűz, miféle.

Az elvált elképzelhető, hogy gyanakodva méreget, és a legapróbb elképzelt jelek alapján azonosít volt férjével, aki esetleg pokollá tette az életét. Nála talán az a legfontosabb, miként bánsz a gyermekeivel.

Az özvegy lehet, hogy megbecsül, hiszen megszokott egy meghitt kapcsolatot, és szeretne biztonságban lenni. Elhalmoz szeretetével, és ha viszonzásra talál, hűséges társad lehet. Azonban neki sem mindegy, hogy miként viszonyulsz gyermekeihez, ha vannak egyáltalán.

Az aggszűz a legrosszabb. Nem véletlen, hogy nem kellett a tenyészcsődörnek se. Becsontosodott véleménye van, és ember, vagyis férfi legyen a talpán, aki meg tudja szelídíteni.

Amondó vagyok, hogy érdemes halásznod a harmincas csajok között.
Aztán ha gyereke(i) van(nak), akkor mi a probléma? Lehet, hogy úgy megszereted őt, őket, mintha a sajátod, sajátjaid lennének.
Ahogy pedig téged ismerlek, a gyerek(ek) számára sem túlzott elvárás, hogy megszeressenek téged.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.