Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129) Csoffadalom válasza Loresz (#119) üzenetére


Csoffadalom
tag

Önbizalmam nincs per pillanat. Nulla, nuku, nyista, el vitte a cica( vagy az a ribanc tavaly). Nincs mire építkeznem.

Könyörgöm a nick nevemről szálljatok már le. Ez volt a becenevem amikor katona voltam. Mindenki kapott valamit a vezeték neve vagy valamilyen rá jellemző tulajdonság alapján. A Major lett a Médzsör( vagy őrnagy úr), a Szabó Pityu lett a Taylor, a Kollár Kollár maradt, de volt ott Jarod, Kakesz és még sok sok hasonló. Ez egy becenév, rám ragadt és tetszik is. Minden hova ezzel a névvel regisztrálok, MW 2-3, F1 stb. Mindenhol ezt használom.

Misály: Azért hanyagolom a volt barátaim, mert nem hallgatták. Csak a saját bajukkal foglalkoztak, az enyém egyiket sem érdekelte. Ha beszélgetni akartam velük, a saját bajukat, problémáikat elsírták, de az én dolgaimról magasról szartak, vagy leugattak. Asszem 16 év barátság után nem ezt érdemlem. Én mindig ott voltam mellettük minden szarban, vígasztalltam őket és mit kaptam vissza amikor én kerültem szarba? Semmit. Meg sem hallgattak vagy a mondandóm közepén témát váltottak. Barát az ilyen? Szerintem kurvára nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.