Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) gbors


gbors
nagyúr

@all, még egyszer, köszi az elismerő szavakat :R

(#36) cyberwarfare: azért ilyen hosszú ez a cikk (meg általában a cikkeim), mert igyekszem úgy bemutatni a cikk tárgyát, hogy az mindenki számára hasznos legyen. a többségnek jó az i3, de van több olyan igény is, akinek nem. nekem pl. fontos a fix 60 FPS - az más kérdés, hogy az utóbbi időben az egyetlen olyan játék, amivel játszom, és ahol ezt a G2020 nem hozza, az a Bioshock Infinite, és amiatt nem biztos, hogy visszaupgrade-elek (bár ez a cikk enngem is elbizonytalanított :D )

(#38) For357y: ezek a CPU-k akár 20-30%-kal lassabbak játékban az i3-3220-nál, úgyhogy lesznek olyan esetek, amikor a 7850 mellett a CPU lesz kevés (ha fullHD a felbontás)

(#41) mcloud76: attól függ, mi az elvárás. ha dupla sebességre számítasz, akkor nyilván messze lesz ettől a játék (bár az Anno 2070 nem is annyira), de a legtöbb játékban elért +40-50% szerintem becsületes.

(#45) thomasa: dehogynem. néhány extrémebb esetet kivéve a Pentiumnál is határozottan lassabbak a C2D-k.

(#49) terratech: IPC-ben az Ivy Bridge 30-50%-kkal van a Penryn előtt, ráadásul az órajelek is magasabbak. szóval jelentős.

(#50) thomasa: így van, nem azért nem tesztelek Q6600-at, mert nem tudom, honnan a fenéből szereznék alaplappal meg esetleg DDR2-vel együtt, hanem a gazdaságot tartom szem előtt ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.