Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uriember

    aktív tag

    válasz Multibit #10913 üzenetére

    A router ugyanott van mindig, olyan helyet találtam neki, ahol max a wifi sebesség és 300/300Mbps a Tx/Rx adatfolyam. A linksebesség 300Mbps (ha jó...). Windows rendszert cseréltem, már trükköztem eleget a wifi kártya beállításaival, mindig azt gondoltam, hogy "na most már jó", megy 1hétig, két hétig (router és kliens szigorúan centire ugyanott), aztán lassulás, leszakadás, eltűnés. Azt meg ha valaki szórakozik-mondjuk feltöri a wifim, vagy annyira bezavar, hogy nálam szétveri a wifi kapcsolatot-, azt hogyan tudnám megtalálni? Egyébként nem csak a lapos, hanem a telefon is egyidőben eldobja a kapcsolatot-SSID is eltűnik. Ha beteszem a logokat, tud valaki valamit kiolvasni belőle? Nekem tök kínai...Egyébként talán véletlen, talán nem, de a szerviz szó nélkül cserélte a 9 hónapos routert újra, és újra ketyeg a 3 év gar, nem hinném, hogy a szerviz érdekelt lenne egy garanciális cserében, pláne kártalanításban... TP link 1043ND v2 volt előtte, az lassú volt (ehhez képest), de sose dobta el a wifi kapcsolatot, az SSID-t meg pláne...
    Vagy tök láma vagyok a beállításokban, vagy óriás pechem van, hogy mindig hibás darabokat kapok. Beteszem a logot, hátha valaki okos hozzá tud szólni.

    Kicsit hosszú, de egyben nem tudtam feltenni, bocs...

    [ Szerkesztve ]

    Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés