Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

apple iapple mikor lesz?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) chubii


chubii
senior tag

Ez komoly..... :DD Kíváncsi vagyok mi fog még jönni....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#3) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Igen, már tudom mi hiányzott ebből az életemből. Végre értelmesen költhetek el ~6750 forintot!

(#4) veector


veector
senior tag

:Y tejóisten :( :(((

(#5) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

bt billentyűzet mellé jól jön ... erre nem gondoltatok? ráadásul jár hozzá 6db elem is.

(#6) Psychonaut válasza aero. (#5) üzenetére


Psychonaut
addikt

Arra bármilyen más elemtöltő megteszi, erre nem gondoltál?

SZERK: és 4 elemet tölt (kapsz is hozzá annyit), és olcsóbb is. Igaz, nem fehér, és nem alma logós.

[ Szerkesztve ]

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Aranyos. :DDD

(#8) aero. válasza Psychonaut (#6) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

és?

Most már van ilyen is. Szép fehér, letisztult, jár hozzá 6db akksi. Ilyen is kell az gép mellé, nem szabad a csúnyát megvenni.

Ha van iMac-re, akkor van Apple töltőre is.

Mennyivel szebb, ha ez van az iMac mellett, nem?

(#9) <NewL> válasza Psychonaut (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

majd amikor jarkalsz teszkoba nezz ra az arakra,ok
nem akarok nagyotmondani de nem ketforint egy duracel pakk, toltovel egyutt. tudom mert akartam venni, egnek allt a hajam es vettem gagyi 200ft-os elemet.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10) Psychonaut válasza <NewL> (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem a magyar Tesco árait kell figyelembe venni, mert itthon nyilván nem ennyibe fog kerülni ez sem (mint ahogy az összes almás termék sokkal drágább itt, mint USA-ban) [ergo: nem releváns az amerikai iXXXX árának összehasonlítása a magyar Nyuszielem, vagy bármi más márka árával]).

Tessék, Amazonról pár elemtöltő: Duracell - 14 $
Sanyo - 18 $
Sony - 15 $

aero.: na ja, ez igaz.

(#11) <NewL> válasza Psychonaut (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

Az Apple szerint ugyanis a töltési ciklus után az Apple Battery Charger csak 30 milliwattot eszik, míg az ipari átlag 315 mW. Nem tudom véleményezni a számokat, ha valaki többet tud a töltők áramfelvételéről a töltés után, jelentkezzen.

Ezért volt értelme a terméknek: az Apple tovább menetel a zöld besorolásért, a szemünk előtt vált környezetvédelmi szervezetek által elmarasztalt, a lista végén kullogó gyártóból a legzöldebb céggé, és ez a kis, jelentéktelennek tűnő termék is egy pirospont. - appleblog

ennyit még érdemes tudni róla.

akinek van pénze iMacra,MacBook-ra és ezek mellé való cuccokra,20K-s egérre,20K-s billentyűzetre annak ez a töltő nem nagy tétel, és akkor már színben, dizájnban megegyezik a többi cuccával.

There's an app for that

(#12) tildy válasza <NewL> (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

A 45- fontos eger tenyleg faja , de sajnos jatekbna, pl wowban nem tul jo.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Psychonaut válasza <NewL> (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

"Töltő áramfelvétele a töltés után" ez ugye azt jelenti, hogy miután feltöltötte az elemeket, de még a konnektorban van, ennyit vesz fel, kvázi ennyi megy kárba, igaz?

Nos, hogyha ez a legjobb érvük mellette, akkor kiváncs vagyok a töltés közbeni hatékonyságára és az elemek élettartamára/töltéstartására.

Mert hogyha az bármivel is jobb lenne, mint a konkurenciáé, biztos, hogy nem ezt a gagyi szöveget tolnák mellé. Így viszont kénytelen vagyok arra gondolni, hogy ezekben a - számomra, és szerintem a legtöbb user számára fontos - mutatókban elmarad a konkurenciától.

(#14) eziskamu


eziskamu
addikt

Lényegében ez egy inteligens töltő, kapcsoló üzemű táppal.
Sok töltő amit akksikhoz mellékelnek meg csak egy trafó + pár dióda meg ellenállás, és fixen 10-200mA-el tölt elem csatlakozótól függően.
Annyira ez nem drága, de mondjuk egy hasonló tudású de nagyobb méretű 8 akksival egyszerre etethető töltő a Lidlben meg 4000 ft volt, ahhoz képest drága.

(#15) eziskamu válasza Psychonaut (#13) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha teljesen feltöltötte egy inteligens töltő az elemeket, akkor utánna jön a csepptöltés, hogy nehogy az állás során az önkisülés miatt veszítsen az akksi töltésből, ha mondjuk a töltöben hagyjuk 1-2 hétre.

(#16) <NewL> válasza tildy (#12) üzenetére


<NewL>
addikt

az Apple a Pippin óta nem nagyon erőlteti a konzol-gamer-pc-gamer vonalat.
amire kitalálták, böngészés és az OS X gyári programjaiban való gesztusokkal való használatra arra szerintem tökéletes.

There's an app for that

(#17) <NewL> válasza Psychonaut (#13) üzenetére


<NewL>
addikt

[link] 10 év működést igér az Apple a hozzá járó elemekhez :)

There's an app for that

(#18) Psychonaut válasza <NewL> (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

De ezt még senki nem támasztotta alá. :))
(elképzelhető, de kételkedéssel fogadom)

(#19) joey04


joey04
titán

magyar ár

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) <NewL> válasza Psychonaut (#18) üzenetére


<NewL>
addikt

akkor várj 10 évet:D

There's an app for that

(#21) Psychonaut válasza joey04 (#19) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hehe...rápakoltak szerény 40%-ot. :D

(#22) #40835072


#40835072
törölt tag

ez egy elemtöltő, apple elemekkel?

mert ha igen akkor :W

(#23) plömplöm


plömplöm
őstag

maradok tisztelettel

bár a voltcraft tudása valszeg bőven meghaladja a tipikus ihívő agykapacitását, úgyhogy van értelme egy ilyen <letisztult> töltőnek a piacon :K

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#24) #40835072 válasza plömplöm (#23) üzenetére


#40835072
törölt tag

ezt már csak azért fogják venni mert apple! :U

(#25) <NewL> válasza #40835072 (#24) üzenetére


<NewL>
addikt

venni fogok egy vezetékes apple billentyűzetet meg egy vezetékes mighty mouset és veszek mellé egy ilyen töltőt, de csak azért mert szép fehér és rajta van a logó

östenem

ja és akinek már volt ilyen töltője az most megy upgradelni, ugye?:D

szépen bemennek az emberek az almabótba, vesznek egy billentyűzetet meg mellé egy trackpadet, elemmel megy, kell hozzá egy töltő berakják a tatyóba mert nem szaladgálnak 30 dollárért összevissza.

itt meg, hogy 10ezer, kitérdekel. akinek jut 4-5százezres laptopra, gépre egybe azt egy ilyen piti összeg nemvágja seggre.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#26) Psychonaut válasza <NewL> (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem is mondta senki, hogy földhözvágja ez az összeg az alma tulajokat (kivéve talán a szomszéd Józsi bácsit, de neki az egyetlen alma terméke az fában merül ki)...

De amúgy igen, Amerikában tuti, hogy sokan azért fogják megvenni, mert fehér és rajta van a logó.

(#27) aero. válasza Psychonaut (#26) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Bírom az ilyen megveszik, mert apple logó van rajta beszólásokat.

Nem, az amerikai emberek sem hülyék ennyire. Azért veszik az iMac-et, Macbookot, mert nekik nem kell annyira a zsebükbe nyúlniuk, mint nekünk. Nem mellesleg minőséget is kapnak a gép mellé. Meg azért, mert kiváló multimédiás képességekkel rendelkeznek és nem utolsósorban szép külsővel és kompakt mérettel rendelkeznek, ami valljuk be elég fontos ebben a korszakban.
Azért vesznek iPhone-t több millióan, mert még mindig etalon a mobilkészülékek között és jelenleg is csak Android tudná/próbálná megszorongatni.

Nem vagyok apple fan, de még is vágyom egy iPhone-ra, mert egyszerűen minden más telefonnál jobb.

(#28) Psychonaut válasza aero. (#27) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, az amerikai emberek sem hülyék ennyire
Nem hát...

Na, de ez most nem releváns. Mondd meg akkor, hogy egy egyszerű elemtöltőt, ami semmivel sem tud többet a konkurencia töltőinél (ezt a töltés utáni fogyasztást hagyjuk ki belőle, mert ezt nem tekintem releváns előnynek a többi elemtöltővel szemben, meg az amerikaiak nem annyira környezetbarát gondolkodásúak, lásd: minden családtagnak pickup [mielőtt belekötsz: tudom, általánosítás, de talál érted mire gondolok]), cserébe 1,5-2x annyi, miért vennének meg az emberek.

Nem vagyok apple fan, de még is vágyom egy iPhone-ra, mert egyszerűen minden más telefonnál jobb.
A mondatod két tagmondata között minimális ellentmondást érzékelek.

[ Szerkesztve ]

(#29) aero. válasza Psychonaut (#28) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én is láttam ezt. Azt azért hozzátenném, hogy remélem láttad azt a videót is, ami szeretett fővárosunkban készült, ha igen, akkor nincs miről beszélnünk.

Nem sűrűn fognak az emberek járni only elemtöltőért apple store-ba. Egyébként túlárazva sincs a dolog és szebb, mint valami versenyautós kínai cucc. Az megveszi, akinek van mac gépe, legalább passzolni fog hozzá.

"A mondatod két tagmondata között minimális ellentmondást érzékelek."
Miért? Ha most a Nokia N8-at mondtam volna, akkor megvakult Nokia fan lennék?

Hiába, a legjobb telefon számomra és nem a marketing dumákra bukok, szeretem saját magam megtapasztalni a dolgokat. Kiváló programok és játékok vannak rá. Rengetek alkalmazást le lehet tölteni, profi a böngészője, a kijelzője. Ezek nyerő pontok.

Azt amúgy miért nem fikázza senki, hogy az iPon üdítőt árul? Pedig egy számítógépes kereskedés. Érdekes ...

[ Szerkesztve ]

(#30) Psychonaut válasza aero. (#29) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tehát lényegében akkor nincs érdemi cáfolatod arra az állításomra, hogy nem a logó miatt fogják venni.
Jön a következő érv, "Egyébként túlárazva sincs a dolog és szebb, mint valami versenyautós kínai cucc" - fentebb linkeltem neked elemtöltőket feleennyiért, ha ezt nézzük, túl van árazva. Az tény, hogy szebb, ezen nem is érdemes vitát nyitni (bár, nekem tök mindegy, hogy néz ki egy elemtöltő, de ez egyéni preferencia kérdése, ezért nem lehet vitaalap).

Hiába, a legjobb telefon számomra
Ja, hogy számodra. Az előbb ezt valahogy elfelejtetted megemlíteni.

Rengetek-->rengeteg

Az almát sem azért fikázom, mert elemtöltőt árul, hanem az ára miatt. Bár ez szerintem nem fikázás, mert nem azt írtam, hogy "azappleegykalapszarésebbensincsenflashdögöljenekmeg".

(#31) aero. válasza Psychonaut (#30) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Feleannyiért. Az Amazonról. Van itthon amazon? Nincs. 29 dollár jelenleg 6 ezer plusz pár forint, ami jó ár idehaza, kint meg aprópénz.

Megnéztem az árgép kínálatát, és 4 ezer forintért 2db elemet adnak. A következő már a márkásabb energizer volt, de már 10 ezerért. Nem tudom vettél e már töltőt, de nem olyan olcsóak, mint elsőre tűnik.

Egyébként írtam, hogy vágyom, de ha ebből nem jönne le, azt hittem egyértelmű, hogy szubjektív véleményt közlök, ha nem, akkor most kiderült. :)

A rengetek-et meg nem tudom miért írtam, szégyellem is magam miatta.

Az almát sem azért fikázom, mert elemtöltőt árul, hanem az ára miatt. Bár ez szerintem nem fikázás, mert nem azt írtam, hogy "azappleegykalapszarésebbensincsenflashdögöljenekmeg".

Nem fikázod, de én úgy érzem nem vagy teljesen kibékülve vele. Az itthoni árakkal én sem, sőt pl. felháborítónak tartom az új mini árát. De ott kint más a helyzet, szerintem te is tudod. Részben mondjuk az irdatlanul szar forintunknak is köszönhetjük.
Lsd. iPad: a legolcsóbb itthon 200k+, most nézd meg az apple.com-on.

Ha itthon is 110-130 ezer lenne, több ember megengedhetné magának, mert nem szar a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#32) Psychonaut válasza aero. (#31) üzenetére


Psychonaut
addikt

Van itthon amazon? Nincs.
Nincs, meg ez a töltő sem 30 dollárba kerül.

Nem fikázod, de én úgy érzem nem vagy teljesen kibékülve vele.
Nem hát, egyszerűen visszataszítónak tartom a reklámjukat.

Részben mondjuk az irdatlanul szar forintunknak is köszönhetjük.
De szvsz nagyobb részben a hazai viszonteladóknak.

Ha itthon is 110-130 ezer lenne, több ember megengedhetné magának, mert nem szar a cucc.
Na igen, mondjuk én biztos nem adnék ennyit egy túlméretezett iPod touchért, de tény, hogy sokkal korrektebb a magyar árképzésnél.

(#33) Alex91 válasza Psychonaut (#32) üzenetére


Alex91
félisten

[link], igaz 4-et tolt, meg tobb fajtat, meg 2 ora alatt (az 5 helyett). Mondjuk 6 helyett 4 akku van a csomagban, es nagyobb meretu is. Igy en nem mondanam, hogy piszkosul tularazott lenne akar itthon is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34) <NewL> válasza Psychonaut (#32) üzenetére


<NewL>
addikt

az energizeres-árgép részre megint nem reagáltál semmit, pedig már pár napja megemlítettem a topikban. :D
semmivel sem drágább az iTöltő mint egy másik mínőségi töltő.

almalogó miatt... :(

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#35) Psychonaut válasza <NewL> (#34) üzenetére


Psychonaut
addikt

Biz' Isten nem találom, pedig 3x elolvastam az összes hsz-ed...linkelnéd?

Te sem reagáltál arra, hogy valaki fentebb belinkelt egy sokkal fejletteb töltőt, 9000-ért. Csak egy ezressel drágább az almáé, de sokkal kevesebbet tud. Aha, semmivel sem drágább, mint egy másik minőségi...

(#36) <NewL> válasza Psychonaut (#35) üzenetére


<NewL>
addikt

tesco-duracell pakkott említettem:D

na jó akkor legyen túlárazott, szarok én bele:D

úgyís mostmár az van, aki Apple terméket vesz az hülye, burzsuly, feltünési viszketegsége van, meleg

There's an app for that

(#37) Psychonaut válasza <NewL> (#36) üzenetére


Psychonaut
addikt

Arra meg reagáltam. ;)

úgyís mostmár az van, aki Apple terméket vesz az hülye, burzsuly, feltünési viszketegsége van, meleg
Nem.
De ez még nem változtat azon, hogy a termékeik (legalábbis Magyarországon) egyértelműen túl vannak árazva. Kész, pont. Ettől még felőlem megveheti akárki, nem fogoim lenézni (miért tenném?)

(#38) <NewL> válasza Psychonaut (#37) üzenetére


<NewL>
addikt

mutass egy 13-14"-os notit, aminek alumínium háza van. a hardvere hasonló és 10 órát bír az akksija. 350-ért

mutass 20 ezerért olyan egeret ami touch felülettel bír

mutass egy trackpadhoz való dolgot ami ilyen kifinomultan működik a hozzá való op rendszerrel

mutass egy 24"-os led ips monitort amiben van egy nagyon jó webcam,hangszóró, usb-firewire port

mutass iMac-hez való gépet

hiába, nem fog menni egyik sem, de csak guglizz bátran. de ha mutatsz valamit, akkor a minimum, hogy annyit tudjon mint az Apple terméke és olcsóbb legyen a túlárazás mértékével

:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#39) Psychonaut válasza <NewL> (#38) üzenetére


Psychonaut
addikt

1, HP ENVY

2, eclipse touch mouse

3, trackpadhoz való dolgot? :F Az Apple trackpadhez hasonlóra gondolsz? Wacom Bamboo touch

4, ilyet valóban nem találtam, egyben. A FireWire portot szvsz a felhasználok csak kis százaléka használja, így attól eltekintenék. Vehet akárki egy profi LCD IPS (mert nem kell a jó képminőséghez, hogy LED legyen) monitort, beépített hangszóróval + webkamerát, ki lehet jönni olcsóbban. Igaz, ha jön át a szomszéd, nem olyan menő azt mondani, hogy LCD IPS paneles, de hát ez van.

iMachez való gépet? Hasonlót? :F Lenovo IdeaCentre B500 - 08872BU

(#40) Alex91 válasza Psychonaut (#39) üzenetére


Alex91
félisten

1. 14"-os a 13"-os ellen :F

2. Azert ez nem ugyanaz :).

3. Es ez is vezetek nelkul megy?

4. Szerintem mast se talaltal :).

5. Azert ez is gyenge az iMac-hez kepest... (Arban mondjuk jobb, ez teny, de ahogy kinez...)

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#41) Psychonaut válasza Alex91 (#40) üzenetére


Psychonaut
addikt

Talán olvasd el még egyszer nyúl hozzászólását...

1, Az az 1" valóban rengeteget számít, még jó, hogy ilyen rendes volt, és adott nekem tűréshatárt (bátorkodtam ezért ezt választani). De örülök, hogy csak ebbe tudtál belekötni. :)

2, Nyilván nem ugyanaz, ugyanazt nem linkelhettem. Touch felületű egér? Ja, igen...

3, Kritérium lett volna? :F

4, Jól van, elismerem, valóban nincs ugyanolyan felszereltségű monitor, mint a Cinema Display. De ha a képminőséget helyezzük előtérbe, és nem azt, hogy IPS LED legyen, akkor lehet találni (webcam nélkül, de még az is belefér bőven az árba).

5, Miben is? :F Egyedül a proci az, ahol van értelme ilyet mondani, de tessék, itt van mindkettő felszereltsége:

iMac 21,5" (1199 $)
Core i3 3.06GHz
4GB DDR3
500GB 7200RPM
ATi 4670 256MB

Lenovo IC B500 23" (999 $)
Core 2 Duo 2.93GHz
4GB DDR3
1TB 7200RPM
nV GT240M 1GB

A kinézet meg tök szubjektív, ennélfogva nem vitaalap (nekem is jobban tetszik az iMac).

[ Szerkesztve ]

(#42) <NewL> válasza Psychonaut (#39) üzenetére


<NewL>
addikt

magyar árakat jelöltem meg minden egyes terméknél, és még így is éppen, hogy picivel olcsóbb, nem annyival, hogy túlárazott legyen az Apple terméke.
plusz minden más dizájnu, más márkájú stb
haggyukmáá'

1, hp noti
[link]
ez tegnapi cikk róla. még halvány lila gőzük nincs a Magyarországi árról.
nagy touchpad, bill világítás?
nekem most speciel ezek fontosabbak mint az , hogy ráköthetem 6 monitorra meg játszhatok rajta mittomén milyen játékot ami abszolut nemérdekel

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#43) <NewL> válasza <NewL> (#42) üzenetére


<NewL>
addikt

ja, meg a másodlagos akksival bír 14 órát, nemrossz. a MacBook Pró meg a sajátjával 10-11-et:))

jósok mindent tud ez a Eclipse Touch Mouse:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#44) Psychonaut válasza <NewL> (#42) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nagyszerű, nem kerestem ki neked magyar viszonteladók árait (lehet, hogy náluk olcsóbb), dollárban jelentős különbségek vannak közöttük. Kész, pont. De ha már mindenképpen ilyet akarsz "játszani", akkor én is mondhatok neked olyan kritériumokat, amit nem tud egy Apple termék sem teljesíteni....

haggyukmáá'

(#45) nyunyu válasza aero. (#31) üzenetére


nyunyu
félisten

Megnéztem az árgép kínálatát, és 4 ezer forintért 2db elemet adnak. A következő már a márkásabb energizer volt, de már 10 ezerért. Nem tudom vettél e már töltőt, de nem olyan olcsóak, mint elsőre tűnik.

8k-ert mar Sanyo toltot kapsz 4db Eneloop akkuval, ja ez fukar ar, boltban joval olcsobb...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46) aero. válasza nyunyu (#45) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Legyen 5-6k 4db elemmel. Meg még adjunk hozzá két elemet, legyen 1-2 ezer. Aztán vonjunk le pár órát a 10 órás töltésből és egyből megkapjuk, hogy 10 ezer.

(#47) plömplöm válasza aero. (#46) üzenetére


plömplöm
őstag

figyelembe véve, hogy ez a csoda csak két akksit tud csak tölteni, az inkább passzoló eredeti sanyo töltő az MDR02, 230perces töltési időt ír a két darab ceruzához. pld itt 2990.- forintba kerül. mondanám, hogy 3 komplett ilyen töltőt vehetsz kevesebbért, mint egy ilyen vacak. ehelyett inkább azt mondom, hogy vegyél ugyanott 4155.- forintért 4db akksit hozzá. ésakkor mennyi is? 7145.-? kiskeráron. ugyanezt ~10ezerért eladni, azaz ezen a kiskeráron még 40%-ot keresni, azt hiszem hogy erre mondják hogy "ügyes" :)

ha valami csoda folytán felébredne a sok csipkejózsika a rózsaszínű álmából, akik beleharaptak abba az almába, hmm... jó reggelt kívánok.

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#48) aero. válasza plömplöm (#47) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ki mondta, hogy apple fan vagyok?

Amúgy tudtommal az apple keyboard meg a mouse is 2 elemmel működik, ez meg azokhoz van. Nem fényképező gépbe kell az akksit benne tölteni.

De csak akkor megy a flame, ha az apple árul valami szokatlan dolgot.

(#49) Alex91 válasza aero. (#48) üzenetére


Alex91
félisten

ma reggel köd volt. ez még önmagában nem is baj, hanem az emberek, azok a végtelenül egyszerű ostoba emberek, na azzal van már baj.

Most aki ilyeneket ir a nagy okossagaval, attol mit varhat az ember :F

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#50) aero. válasza Alex91 (#49) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.