Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Deck


Deck
titán

Ismét egy jó hónap! :C

PS5

(#2) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Remek. A Destiny 2-t 1-2 hete beszéltük öcsémmel, hogy meg kéne venni, és a God of War-t is jó lesz újrajátszani. :DD

(#3) Bogyi007


Bogyi007
veterán

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Na erre a listára panaszkodjon valaki!!!

:C :C :C :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4) #80123904 válasza Bogyi007 (#3) üzenetére


#80123904
törölt tag

megvan mindkettő nagy cím ;] :D

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ritka, hogy előfizetek, de most így lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Ez a hónap meglepően ütős :D :D :D . A God of Wart már régen kijátszottam, de egye fene. Nem haragszok meg egy ilyen hónapért. :C

[ Szerkesztve ]

(#7) Bogyi007 válasza Kokzor (#6) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ritkán írok ilyet, de most Baxa meg az Ms a szeptemberi GwG listáját és kenje a hajára. :D :)) :DDD

(Van Xbox konzolom, így van jogom beszólni az ottani szeptemberi kínálatra, szóval kár elővenni habzó szájjal a kaszákat és kiegyenesíteni Xbox userek kollegák ;] :P )

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8) Kokzor válasza Bogyi007 (#7) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Láttam hogy a "picipuha" oldalon rossz a kínálat. :D Remélem nem az lesz itt is, hogy ez a hónap marha jó, aztán a Hello Kitty kalandjait kapjuk következőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) tuki2200 válasza #80123904 (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

A destiny 2 DLCk nelkul mennyit ad? Tenyleg nagyon befejeztlen?

(#10) Tomy Yayo válasza tuki2200 (#9) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

A kutyafáját. Már fizetek is be, még a mostani behúzom a Mafia III-at :D

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#11) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Epic!Soha rosszabbat! :C

(#12) Wesder válasza Bogyi007 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Randomgeneràtorral kisorsoltàk ezt a szar hónapot. PS+ most jónak tűnik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) #80123904 válasza tuki2200 (#9) üzenetére


#80123904
törölt tag

3000 Ft-ért nekem teljesen jó szórakozást nyújtott az alap is. PC-n játszottam és iszonyatosan fluid a harc benne.

(#14) Def26 válasza Wesder (#12) üzenetére


Def26
félisten

most is jó. :D Nem értem mi miért kapunk ilyen ostoba szar címeket... :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) Tomy Yayo válasza tuki2200 (#9) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem elég jó DLC-k nélkül is, nem a story a lényeg. Merthogy különösöbben nem is nagyon van :) De az ami van, az egy kerek egész. De tény, némely single-only játékban ez a tartalom kis túlzással kb. a tutorialnak felel meg :) Az egészen érződik, hogy arra megy ki, hogy felkészítsen a multira; megismerd a karaktereket, fegyvereket, spec képességet, ellenfeleket, stb. és egy nagyon laza, egyszerű "történet" inkább csak amolyan alibi, hogy ezeket összekösse, megindokolja. Túlnyomó többségben menj el A-ba, ölj meg mindent, menj tovább B-be, ott védj meg valamit = ölj meg mindent, aztán tovább C-be... De a harcrendszer, a környezet, fegyverek, karakterek, stbstb. szerintem nagyon jók lettek, ellenfelek változatosak, vannak különböző taktikák... szóval megéri. Én erősen single párti vagyok, így teljes áron, de még akcióban sem vettem volna meg, de egy ingyen hétvégén kipörgettem, és most is jó lesz elővenni. Élvezetes játszani, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#16) Dexar007


Dexar007
veterán

Miért csak a God of war 3? Most jött ki az uj... :(((

Give me your cum,bull!

(#17) Raysen623


Raysen623
addikt

Te jó éééééég!!!! :Y Mit művel már a Sony??? Ilyenkor örülök hogy 1 éves PSN-t vettem, amit megint meg fogok toldani újabb 1 évvel ha ez így megy tovább :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) Persie12


Persie12
aktív tag

Van lehetőség arra Ps4en lehessen játszani az első két GoW-al?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#19) Wesder válasza Persie12 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

PSNow

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Persie12 válasza Wesder (#19) üzenetére


Persie12
aktív tag

És az hogyan működik, ha szabad kérdeznem? Látom van fent 7 napos trial
:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#21) b.


b.
félisten

nagyon jó hónap, de mindegyik játék megvan :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) Dexar007 válasza b. (#21) üzenetére


Dexar007
veterán

Add el. Akkor mar nem lesz. :K

Give me your cum,bull!

(#23) hombre[EU] válasza Persie12 (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csinálsz egy UK (brit) accountot és arról regisztrálsz be

Life, Uh, Finds A Way

(#24) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Szerintem nem jó a lista, a Knowledge is Power és a Here They Lie az most Augusztusban is volt. Vagy tévedek?

(#25) csiki_92 válasza Dexar007 (#16) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy miért nem az újat adták? :U

(#26) frankdelgado válasza Bogyi007 (#7) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én úgy oldom meg a problémát, hogy ha nincs jó ingyenes játék, akkor veszek valamit. Van két platformod, ha csak az egyikre jönnek jó ingyenes játékok, azzal csak átvészelsz egy hónapot nem? Ezért csak nem kell felakasztani valakit :) Persze siránkozni a jó dolga miatt, mindenkinek joga van...... ;]

(#27) b. válasza Dexar007 (#22) üzenetére


b.
félisten

Sajnos digit verziók :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) mandin


mandin
senior tag

Erről van szó. :)

(#29) kovsol


kovsol
titán

Meg kell tolni a Destiny 2 DLC eladásokat.

May the Force be with you!

(#30) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Destiny 2 :D :D Édes istenem...
Na, de a GoW3 Remastered-nek viszont örülök.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) ProEvoFan válasza kovsol (#29) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erről szól az egész, de akkor is jól jön annak, aki csak a kampányt akarja végigjátszani.Például, mint én.

(#32) Deck válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.