Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) fireproof válasza gamerkiller (#5950) üzenetére


fireproof
őstag

jó volt :D

(#5952) Almacsavo válasza gamerkiller (#5950) üzenetére


Almacsavo
tag

ja, jó volt. :DDD :C

(#5953) gamerkiller válasza fireproof (#5951) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És még nincs vége! ugye nincs még vége! MOnd azt hogy nincs vége!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5954) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Itt vagy egy ne röhöööögj xD D [link]

Kettőő is.. :D NEEEE Röhögjj xD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5955) fireproof válasza gamerkiller (#5954) üzenetére


fireproof
őstag

Te idegbeteg állat :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD te sztem részeg voltál vagy nem tom :D :D :D

(#5956) gamerkiller válasza fireproof (#5955) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem vagyok részeg.. már lenyugodtam.. egy kicsit.. de tényleg.. ketten megéri játszani? lehet dobok valami dvd-t..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5957) fireproof válasza gamerkiller (#5956) üzenetére


fireproof
őstag

ááá én ma már nem megyek!:) lassan megyek alukálni mert holnap egész nap Autó tuning shown kell meg koncerten buliznom :O :O :O :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#5958) gamerkiller válasza fireproof (#5957) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem szólni fognak a sok smyle-ért!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5959) fireproof válasza gamerkiller (#5958) üzenetére


fireproof
őstag

szarügy:Dcsak nem..... :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#5960) gamerkiller válasza fireproof (#5959) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mivel engem figyelnek, és olvassák a hsz-eket, szerintem biztos szólni fognak.. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5961) D@ni88 válasza gamerkiller (#5960) üzenetére


D@ni88
addikt

mert téged mért figyelnek? ;] és ki? CIA, FBI?;)

[ Szerkesztve ]

(#5962) csuccso válasza Almacsavo (#5943) üzenetére


csuccso
tag

Én sem ma kezdtem!Tavaly óta nyomom a gridet online, 4 profillal!
Én eggyáltalán nem foglak kerülni ez eszembe sem jutott!
Alátámasztom a kifékezős stílusod azzal h.nagyon sok múlik (pontosan a fékezésen) ki hogy fékez és mikor!Jelenleg 2 módját ismerem.Vegyünk példának egy éles rövid és hirtelen kanyart pl.300km/ó-ról 80-110km/ó lassulásra.
1.,Lehet folyamatosan fékezni(de ilyenkor megycsúszik a kerék és irányíthatatlan lesz az autónk)
2.,Lehet szakaszosan fékezni (itt nem csúszik az autó de ajánlatos 1 kézifékkel rásegíteni az uccsó fékezés után már kanyarodva)
Az ives de éles kanyarokban meg lehet használni kéziféket is de csak 1 pillanatig és adja magát!A motorfék is jó de ott játszani kell a gázzal h.íven tartsd különben le is lassulsz!
Analog indulás!!!
Sokat kísérleteztem analóggal és kormány+pedállal!Minap azért keltem fel korábban (7óra helyett 5-kor)hogy a te érvedet igazoljam).Akárhogy akárhányas fordulaton próbáltam nemhogy gyorsabb lettetm volna de lassabb lettem!Hogy csináltam? pl: tartottam a gázt pl:5000-res fordulaton és ahogy zöld lett picivel utána padló.Lemaradtam!
Anno a TOCA 3 nál volt 1 módszer a rajtolásra de ez nem TOCA3 pedig 1 cég és talán ha jól tudom ez a GRID a folytatása.
Te viszont nem válszoltál nekem egyenesen!Ha te bizonyos fordulaton indulsz hogyan hogy nem hallom a kocsidat?Hallanom kellene!Eddíg mindíg hallottam aki turáztatta!Igen is figyelem ki hogy indul!
Nem kötekedni akarok hanem az igazságot kideríteni!
Vannak a csapatban nagyon jó versenyzők de semki nem megy el a rajtnál!
Jah és 1 dolgot elfelejtettem!
Jól mész azt a vak is látja!;) de adj esélyt a lassabbaknak is úgy (és ez a többieket is kérem erre)nem nyomod elsőkén meg a shiftet!
Szebb győzelem utolsó helyről indulni és 1-3-iknak beérni!Sztem!
Várom válaszod de most már választ kérek nem mellébeszédet mert kirészletezted az előző h.szólásomat de érdemleges válszt nem adtál csak elbeszéltél mintha válaszolnál!

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5963) csuccso válasza gamerkiller (#5954) üzenetére


csuccso
tag

Jól sikerültek a videók:D:D

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5964) x63 válasza gamerkiller (#5954) üzenetére


x63
aktív tag

Jók a videók na meg a kommentár :B
Éjjel miért nem nézel át rankedre, 02:00 -ig nyomtuk a touringot, néha 5 magyar is volt ismét.
Igaz általában a Lacettis versenyeken találkozunk.
Verseny , :K harc :DD anyázás, :W elég jól szórakoztunk.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#5965) gamerkiller válasza x63 (#5964) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszi! Na de majd ma! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5966) Almacsavo válasza csuccso (#5962) üzenetére


Almacsavo
tag

Szevasz csuccso!

Megpróbálok minnél pontosabb magyarázatot adni a kérdésedre azzal, hogy leírom mit csinálok rajtolásnál, ahhoz, hogy teljesen pontos képet kaphass(atok) először pár dolgot világossá kell tennem:

1. Azonos típusú (pl.Chevrolet Lacetti) kocsik esetében lehet különbség a sebességben, gyorsulásban, stabilitásban. Ezzel egy egész thread foglalkozik a Codemasters Grid fórumon:
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=305055
ezt érdemes elolvasni.

2. Régebben, töltöttem le több hangmódosító fájlt (backfireing, V8 sound ilyesmiket) ami lehet, hogy közrejátszik abban, hogy nem hallod a motorhangomat,bár már rég visszamásoltam az eredeti fájlokat még hónapokkal ez előtt. Tegnap este megkérdeztem mást is hogy halja-e, nem hallotta. Ma újratelepítem a Grid-et remélem az segíteni fog.
Magukat a hangfájlokat, skineket, stb. innen töltheti le az akit érdekel az ilyesmi, innen töltöttem én is:
http://www.gridjoint.tk/

és most a rajtolás BMW-vel:
Úgy fél éve nem használom a kilóméteróra fordulatszámmérő stb. mutató kis izét ami a kép alsó sarkában volt, mert egy idő után tök fölösleges és csak kitakar a pályából, azonkívül (és most jön a lényeg) belső nézetben ledek jelzik a fordulatszámot, sokáig belső nézetből versenyeztem, és akkor úgy rajtoltam, hogy az utolsó (nem piros) ledig pörgettem fel a fordulatszámot, majd indulás után, a kerekek kipörgését minimalizálandó visszavettem a gázból (ez egy aránylag gyors mozdulat a hüvelykujjal) majd újra fullgáz. Ez mára annyiban módosult, hogy nem használom a belső nézetet, így fül után rajtolok.

Ezenkívül durván lerajtolni (az első kanyar utáni dolgokat ne számítsuk bele a rajtolásba) csak Túraautók esetében szoktam és tudok (figyeld meg) aminek van egy piszok egyszerű oka. Ha megnézed az autók tulajdonságait a játékon belül (main menu/grid world/view cars) akkor a következőt láthatod, az autók tulajdonságai , mint védsebesség, tapadás, gyorsulás, fékezés 1-5 ig vannak pontozva, vannak fél pontok is. Esetünkben a két túraautóval ez így alakul:

Chevrolet Lacetti
Top Speed: 2,5 pont
Acceleration: 3 pont
Grip: 3 pont
Brakes: 3 pont
--------------------------------> összesen 11,5 pont

BMW 320si
Top Speed: 2,5 pont
Acceleration: 3,5 pont
Grip: 3 pont
Brakes: 2,5 pont
--------------------------------> összesen 11,5 pont
Tehát miközben közel egyenértékűek, a BMW sokkal jobban gyorsít ki, míg a Lacetti sokkal jobban fékez. összesítve tehát a válaszom a rajtolásra vonatkozó kérdésedre ez:

A fent leírt technika + E-bay BMW = sok lerajtolt Lacetti. Maga a rajttechnika valószínüleg nem alkalmazható Lacettire, vagy nem úgy ahogy én írtam, Lacettit nem szoktam (csak nagyon-nagyon ritkán) vezetni.

Ennél kimerítőbb választ nem tudok adni, kérlek nézd meg mindkét belinkelt oldalt olvasd át figyelmesem őket.

ps: örülök, hogy jó hangnemben folytatjuk az igazság keresését, most újratelepítem a gridet

(#5967) Almacsavo


Almacsavo
tag

bocs a dupláért, de már nem tudtam szerkezteni

tehát az E bay thread:
http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=305055

skinek, modding cucc stb:
http://www.gridjoint.tk/

basszus, linkelni sem tudok

ja és ok, nem indulok az első helyről

[ Szerkesztve ]

(#5968) csuccso válasza Almacsavo (#5966) üzenetére


csuccso
tag

Rendben, így korrekt:)Hiszek neked!Bocsánat h.megvádoltalak!Legyünk figyelmesek a gyengébbekre és ha fékezni kell akkor fééééék mégha 10. leszel utánna akkor is!;)
Pontokat úgysem ad a szerver;) Csak minnél kevesebb totalcar legyen és megfigyelő mód;)
Akkor a TOCA 3-as rejtolás dettó ugyan az a GRIDben csak gyorsabban kell végrehajtani!
Akkor előveszem a TOCA 3-as tudásomat is;)
A belinkelt dolgokat inkább nem rakom fel mert sztem nem a Codemaster csinálta és így félek h.gebasz lehet(akármire gondolok);) A magyarosításon kívül nem rakok fel mást ha aranyból lenne a kocsim akkor sem;) A hangokkal meg megvagyok elégedve (2.1 nagyot szól);)
További jó gamét mindenkinek,remélem nem csak este jön össze a banda!Ebéd után rá is érek,hacsak elnem megyek 1-et mocizni;)
További szép napot almacsavo és többiek:D

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5969) gamerkiller válasza Almacsavo (#5967) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem jösz most játszani? Szólj ha igen!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5970) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Csuccso! Találtam itt egy Creative 5.1-es hangkártyát, és egy Winfast PVR TV kártyát aminek a dobozán 15.600 forint szerepel.. Érdekel?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5971) Almacsavo válasza gamerkiller (#5969) üzenetére


Almacsavo
tag

Mennék én, csak nekem Steames Gridem volt/van és még csak 75% on van a letöltés, amint kész és beüzemeltem a játékot (tényleg vajon most így mi van az Almacsavo accountommal?) akkor szólok, lehet, hogy új accountot kell majd csinálnom. :F

(#5972) gamerkiller válasza Almacsavo (#5971) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ha emlékszel a jelszavadra, akkor nem kell csinálnod semmit, bejelentkezel, és mehet is..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5973) Almacsavo válasza gamerkiller (#5972) üzenetére


Almacsavo
tag

hál istennek még azt sem, magától bejelentkezett :DD

Forma1 után csinálok azonnal szerót.

Almacsavo
Grid

Várok mindenkit nágy-nágy szeretettel :C

ps. csuccso gyere, ha tudsz, kiváncsi vagyok "a hangra".
meg egyébként is :B

(#5974) csuccso válasza Almacsavo (#5971) üzenetére


csuccso
tag

Jah-jah rámész h.meglévő fiók használatra és beírod a jelszavad!És lőn világosság;)

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5975) csuccso válasza Almacsavo (#5973) üzenetére


csuccso
tag

Megpróbálok menni!
A nézőket kikapcsolom akkor jobban hallom a motorhangot;) mert ügye néha olyan hangos az ováció h.NNnna;)

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5976) x63


x63
aktív tag

Eszembe jutott valami a rajtolásról. A BMW a hátsókerékhajtás miatt jóval jobban rajtol, mint az elsőkerekes Lacetti. A gyorsulás a hátsókerekekre teszi át a súlypontot, és leveszi az elsőkről, nem pörög ki, nagyobb nyomatékot visz át az aszfaltra.
Ez fizika, de a jövő hétvégén a túraautó VB -n szerintem el is hangzik, mert gyakran emlegetik.

Ez a Vettel nagyon tud. :K

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#5977) Rebell


Rebell
senior tag

Vki csinálhatna 1 szerót!!! Ja most látom hogy alma csinál. Zsíír

Ja és hogyan lehet üzenni? mit kell lenyomni?

[ Szerkesztve ]

(#5978) Almacsavo válasza Rebell (#5977) üzenetére


Almacsavo
tag

Játékon belül a Home billentyű megnyomására ugrik fel a chat ablak, F1 után rögtön lessz szeró

Almacsavo
Grid

ps: x63: így van, játékmechanikai magyarázatom lásd. korábbi hsz-emben, így együtt a te fizikai megközelítéseddel mindenféle tudományos igényt kielégíthet. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#5979) Almacsavo válasza Rebell (#5977) üzenetére


Almacsavo
tag

Rebell82 a Home (az insert és page up billentyűk között, az entertől jobbra kicsit fel) billentyűt nyomd meg.

(#5980) csuccso válasza x63 (#5976) üzenetére


csuccso
tag

jó de azt is hozzá kell tenni h akkor érvényes ez az elv ha a motor is hátúl van!

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5981) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Tegnap kaptam kölcsön ezt a játékot és most nem tudom feladjam-e vagy szenvedjek vele, ugyanis billentyűzettel próbáltam meg játszani vele, de van egy olyan érzésem, hogy ide gamepad vagy kormány kellene...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5982) x63 válasza Agostino (#5981) üzenetére


x63
aktív tag

Kapcsold be a segítségeket, és az Advenced beállításoknál mindent vegyél le 5% -ra.
Nekem így megy. :K

csucsó: a motornak nem kell hátul lenni, ezek az autók nagyon ki vannak egyensúlyozva.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#5983) pcguru1


pcguru1
őstag

Nem látom a szerót :O

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#5984) Almacsavo válasza pcguru1 (#5983) üzenetére


Almacsavo
tag

ééén see :O
próbálgatom, valszeg fullos

(#5985) D@ni88


D@ni88
addikt

letettem tálcára, és amire visszaléptem disconnetált a szerver, pedig nyomták még a srácok..

(#5986) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Csinálok egy szerót! Gyertek! név: hayha01 pw: grid

Megy a szerver! Gyertek!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5987) Almacsavo válasza gamerkiller (#5986) üzenetére


Almacsavo
tag

vagyok

(#5988) gamerkiller válasza Almacsavo (#5987) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak te? Többiek nem jönnek?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5989) Rebell


Rebell
senior tag

egyfolytába kidob a game

(#5990) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez rohadtul nem fer hogy a legjobbak az első helyről indulnak állandóan ha szólnak nekik akkor meg több kört reklamálnak csak, hogy több esélyük legyen... :W

Ez már rég nem arról szól, hogy összejövünk kikapcsolódni és játszunk egy jót... :U

Középen és hátul vannak az igazi versenyek.

[ Szerkesztve ]

(#5991) gamerkiller válasza v!ct0y (#5990) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Gyere hozzánk játszani, jót gurulunk!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5992) csuccso válasza Agostino (#5981) üzenetére


csuccso
tag

A billentyűzetet is betüdod állítani mint 1 gamepadot csak nagyban!;)
PL : gáz= numeriku minusz ( - )
fék= numerikus csillag ( * )
kézifék = numerikus plussz ( + )
balra = nulla ( az Esc alatt )
jobbra = 1 ( az is az esc alatt )
stb

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#5993) JColee válasza v!ct0y (#5990) üzenetére


JColee
őstag

ne haragudj, de miért lenne unfair, hogy a jobbak indulnak az élről?
f1ben is az indul az élről, aki a leggyorsabb volt...
hátulról rajtolva elég nehéz elől végezni, és ugyebár nyerni akar mindenki :U
ha előlről akarsz indulni, nyomjad gyorsabban a shiftet :D
igazi verseny meg ott van, ahol találkozol a szintednek megfelelő ellenféllel :K

[ Szerkesztve ]

(#5994) v!ct0y válasza JColee (#5993) üzenetére


v!ct0y
veterán

A Forma 1 nek lehet kicsit nagyobb a tétje mint egy játéknak bár nálad úgy látszik ez fordítva van :U Én személy szerint jobban tudok örülni egy nagy "csatában" eldőlt 3. helynek mint egy dögunalom első helynek. Én nem a győzelem miatt jövök játszani veletek hanem mert magyarok vagytok és jó a társaság függetlenül attól, hogy van egy két összetűzés. :R

(#5995) JoolsNOS válasza JColee (#5993) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ezzel csak egy baj van, hogy tök mindegy milyen szintű ellenfelekkel versenyzel mindig lesz egy buzi aki nem tudja elviselni hogy adott sebességgel mész el mellette, ezért kilök a francba. Minden második játék után a kedvem elmegy az online játéktól :O

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5996) JColee válasza v!ct0y (#5994) üzenetére


JColee
őstag

A Forma 1 nek lehet kicsit nagyobb a tétje mint egy játéknak bár nálad úgy látszik ez fordítva van

én a kihívást szeretem, amit nem mindenki tud megadni, és nem is tudod elképzelni, milyen nehéz egy lassabb játékos nyomában menni :) a forma 1et azért írtam, hogy nehogy már azért büntessetek valakit mert gyorsabb mint mások (rajtoljon hátulról, stb.)

JoolsNOS nem feltétlen direkt löknek ki, csak nem feltételezik, hogy te ott fékezel, ahogy mondtam, nagyon nehéz egy lassabb embert megelőzni (egy gyorsat is, de más miatt nehéz)

[ Szerkesztve ]

(#5997) pcguru1


pcguru1
őstag

Miért nem tudok csatlakozni a szeróhoz :W

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#5998) zodo válasza v!ct0y (#5990) üzenetére


zodo
nagyúr

"Középen és hátul vannak az igazi versenyek." Akkor jövők én is. :)

(#5999) v!ct0y válasza JColee (#5996) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja bocs, hogy nem vagyunk egynéhányan elég jó neked. Télleg SRY :R

(#6000) gamerkiller válasza csuccso (#5992) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Köszi, megjött amit küldtél!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.