Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Supr@


Supr@
senior tag

na, ha vki priviben kicsit felvilágosít h is kell beállítani h tudjak neten játszani, akkor nagyon szívesen csatlakozok a ph-s grid csapathoz:)
főleg ha driftelünk soakt, az a kedvencem:)
amúgy szabályok vannak? már mint h milyen segítséget lehet hzsnálni, vagy szabadon, aki ahogy akarja? csak azért kérdem, mert neten még nem játszotam vele.

[ Szerkesztve ]

(#4102) Supr@


Supr@
senior tag

nah, már tudpok én is neten jáccani, 1.1 patchet raktam fel, nem lesz vmikor egy kis driftelés?:) csak az a baj h a neten nincs corolla:(

(#4103) Enton válasza Supr@ (#4102) üzenetére


Enton
addikt

Corolla? Pedig van egyedül a freestyle driftben nincs Pontiac GTO neten a többiben mindegyik benne van.
Játszd ki a singleplayert csutkára és utána lesz neten is Corolla!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4104) Supr@ válasza Enton (#4103) üzenetére


Supr@
senior tag

rosszul fogalmaztam. nincs az összes drift pályán corolla, nem lehet mindegyiken választani. amúgy kivan játszva csutkára a játék, csak haveroméknak nincs még, az lehet h az a gond?

(#4105) Enton válasza Supr@ (#4104) üzenetére


Enton
addikt

Mindenki a saját profiljával játszik szóval nem hátráltat senkit ha a másiknek nincs kijátszva, csak neki nem lesz meg minden verda online.
Viszont most hirtelen elbizonytalanodtam, mert én csak japán Driftet szoktam játszani, nagy ritkán USA-at és WorldWide-osat, szal lehet hogy, ezekben nincs benne a Corolla de hisz ezek már nem is japán versenyek így kicsit érthető. (De akkor a nissan miért van ott? mert kevés a drift járgány. :( )

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4106) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem:
Ami adott: vista 64 op rendszer, eredeti Grid + 1.2 patch, Logitech Formula Force EX Kormány. A problémám: A játék indításakor kikapcsol a kormány...Akár ha használom a logitech profilert, akár ha nem... Tud valaki valamilyen ötletet??? Köszi!!! :R :R :R

Bogyóka

(#4107) Enton válasza TomiLi (#4106) üzenetére


Enton
addikt

Logitech profiler full törlése nem elég ha nem fut simán uninstall avagy legrosszabb esetben ujra win és arra még véletlenül sem felrakni a LGS-t. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4108) TomiLi válasza Enton (#4107) üzenetére


TomiLi
addikt

Az LGS kavarhat be???? na így még nem próbáltam, de akkor ez lesz a következő:)
Köszi, megpróbálom, drukkolj.... :R :R :C :C

Bogyóka

(#4109) wesker24


wesker24
senior tag

2008-ban az Év legjobb Autós játéka a Race Driver GRID lett ! :C

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#4110) Enton válasza wesker24 (#4109) üzenetére


Enton
addikt

PC GURU év játéka

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4111) TomiLi válasza Enton (#4110) üzenetére


TomiLi
addikt

Szia! hát nem sikerül össze hoznom:( Nem tudom mit állítok be rosszul, vagy mit nem....Neked simán indul a kormány, ha elindítod a játékot??? vagy valamit be kell állítani a játékban, hogy használja a kormányt??? köszi!!!

Bogyóka

(#4112) leftyke


leftyke
aktív tag

Hogy lehet multiban nyomni milyen szerverkereső program kell hozzá? Az xfire nem tud rá keresni?

(#4113) Kommy válasza TomiLi (#4111) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem pl semmi gondom nincs a kormánnyal és én használom a LGP-t amúgy igen be kell állítani a kormányt , hogy mivel mit csináljon, mert alapbeállításon nekem se megy de miután megmondom neki mivel mit csináljon utánna nagyon jól megy (driving force pro-m van)

(#4114) TomiLi válasza Kommy (#4113) üzenetére


TomiLi
addikt

Akkor ha jól értem, be kell állítani a kormányt a játékban (mire mit csináljon) és utána mükszik a profiler??? Nekem formula foerce ex van, nagyon tetszik és a játék is!!! A álmom egy G25 :) De még az enyém sem tudom beállítani:)
Xp alatt játszol??
Köszi a segítséget:)

Bogyóka

(#4115) TomiLi


TomiLi
addikt

Na sikerült megcsinálni, most már csak egy apró bosszantó dolog van, hogy belső nézetben nincs soför...és nem tekeredik a kormány . :F mármint nem a vezérlés nem működik, hanem ha eltekerem a kormányt akkor az autó fordul de a belső nézetben nem mozdul a kormánykerék... :F

Bogyóka

(#4116) Bubika30


Bubika30
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem engedi feltelepíteni a magyarítást a játékhoz. Egyszerűen hiába írom be a játék elérési útját, a telepítés gomb inaktív marad. Mi a bibi? Előre is köszi.

(#4117) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni: már egyideje kisérletezek egy tökéletes beállítás megtalálására a játékhoz,de egyszerüen nem megy.
Logitech driving force pro kormányt használok és a problémám a következő: a legsúloysabb,hogy nem tudom úgy beállítani az irányítást,hogy a kocsi az első kanyar után megmaradjon,egyszerüen az első kanyar után nem tudom egyenesbe hozni a kocsit,rángat jobbra balra.. A másik,pedig,hogy a kézifék gombja(amit a játék állít be a 2es gombra azt hiszem)nem megy(a kormány hibátlanul teljesít minden más játékban).
Hogy tudom a játékra ráeröltetni az én billentyű kiosztásomat a kormányon(próbáltam game profile-t létrehozni a kormány driverében,de nem használt)?
Illetve kéne vmi optimális beállítás,hogy tudjam rendesen vezetni a kocsikat,mert így tényleg játszhatatlan.

Előre is köszönöm,és hálám iszonyatos lesz,mivel rég óta akarok játszani a játékkal,de nem tudok!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4118) Kommy válasza Zirowe (#4117) üzenetére


Kommy
veterán

A játékban mindenképpen állítsd be seját kezűleg mivel mit csináljon a játék, mert nekem pl azt amit felajánl nem is megy vele, custommal meg tökéletesen működik.

(#4119) *Z/\ck* válasza Bubika30 (#4116) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Hagyd a magyaritást a csudába:DDD minek az:DD

(#4120) TomiLi válasza TomiLi (#4115) üzenetére


TomiLi
addikt

Sikerült megoldani, csak azért írok, hogyha véletlenül valaki ugyanígy járna: Mindent full beállításra kellett tennem és rögtön megjelent a két kézbelső nézetben és még a kormányt is tekerte :DD

Bogyóka

(#4121) yan25


yan25
csendes tag

Skacok mi van????Nem lessz már GRID party?????

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4122) *Z/\ck* válasza yan25 (#4121) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

:O reméljük de!

(#4123) Zirowe válasza Kommy (#4118) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok,ès hogyan àllìtsam be optimàlisan magàt a kocsit,hogy a kanyarok utàn vègre egyenesen tudjam tartani?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4124) MS74hu


MS74hu
tag

Hy.a héten felraktam a gamét.csak érdeklödnék hogy merre szoktatok boklászni az online részben általában? még kezdö szinten vaok,de naon zsir a game. :))

Lenovo Y700

(#4125) *Z/\ck* válasza MS74hu (#4124) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Tessék. A nevében is benne van hogy lelkes.:DDD így kell a GRID-hez állni:))

(#4126) DerStauner


DerStauner
senior tag

már csak pár drift van hátra az egész játékból. Némelyik könnyű, de a drift GP-k, azok nehezek. most, hogy majdnem végigvittem a játékot, most jövök rá, hogy a belső nézetes autóversenyzés milyen jó is tud lenni.

(#4127) Papi74


Papi74
aktív tag

Hy

Hétvégén kéne csinálni egy partyt,nagyon kevés party szervezés van mostanában :U

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4128) yan25 válasza Papi74 (#4127) üzenetére


yan25
csendes tag

A hétvége nekem jó,én tuti ott leszek,
ha valaki csinál szerót. :C

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4129) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Sziasztok!
Lehet csatlakozni a csoportos gémhez? :))

Moretimer

(#4130) Papi74 válasza yan25 (#4128) üzenetére


Papi74
aktív tag

Neked kéne szerót csinálni,a te neted most jó :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4131) yan25 válasza Moretimer (#4129) üzenetére


yan25
csendes tag

hy!!!! még szép h. lehet csatlakozni minél többen vagyunk annál jobb :D
nyomtuk már ketten is de az 1 idő után kicsit uncsi

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4132) Moretimer válasza yan25 (#4131) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Általában mi is 3-4-en toljuk,inkább csak funny jelleggel(össze-vissza zuzzuk 1mást :D ).
Esetleg,ha szükség van rá,tudok adni ventrillo szobát a dologhoz,hogy dumálhassunk közben. ;)

Moretimer

(#4133) Papi74


Papi74
aktív tag

Mikor is lesz a party :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4134) Enton válasza Papi74 (#4133) üzenetére


Enton
addikt

Most én is játszanék szivesen! :Y

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4135) JColee válasza Enton (#4134) üzenetére


JColee
őstag

nekem már felb@szták az agyam online rendesen, főleg szabálytalan védekezéssel stb...
szval most én idegileg nem vok a toppon de ha van szeró szivesen megyek :DDD

(#4136) Papi74


Papi74
aktív tag

Ki csinál szerót és mikor :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4137) yan25


yan25
csendes tag

Látom senki nem vállalja :( Akkor holnap (hétfő 19:00)-kor csinálok 1 szerót,akinek van kedve autókázni az jöjjön :C

nick: Sgt-yanika
jelszó: a

nem tom mennyit számit de én 1.2 patch-t használok

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4138) Papi74 válasza yan25 (#4137) üzenetére


Papi74
aktív tag

Remélem nem csak ketten leszünk

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4139) JColee válasza Papi74 (#4138) üzenetére


JColee
őstag

ha látom, jövök ;)

(#4140) Papi74 válasza JColee (#4139) üzenetére


Papi74
aktív tag

:C

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4141) JColee


JColee
őstag

mi a helyzet a szerverrel :F

(#4142) Papi74 válasza JColee (#4141) üzenetére


Papi74
aktív tag

még én sem látom :W

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4143) yan25 válasza JColee (#4141) üzenetére


yan25
csendes tag

A szeró már megy 18:55 óta :W

és senki se látja :(((

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4144) Papi74


Papi74
aktív tag

név változás papi34

jelsz:kis a

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4145) yan25


yan25
csendes tag

Még mindíg egyedül vagyok :O

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4146) JColee válasza Papi74 (#4144) üzenetére


JColee
őstag

össz 4 privátot látok :W
szval titeket nem :(

(#4147) Ironed


Ironed
csendes tag

incorrect password

(#4148) JColee


JColee
őstag

már mind1

[ Szerkesztve ]

(#4149) Papi74


Papi74
aktív tag

még megy a szeró :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4150) Papi74 válasza Ironed (#4147) üzenetére


Papi74
aktív tag

Négyen voltunk 21:00-ig nyomtuk :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.