Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#5951) Synthwave válasza .LnB (#5946) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

200 fps felett néhány hang nem renderelődik.

Még egy kis adalék: [link]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5952) atidzsiforc válasza .LnB (#5949) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ha 10 percig ures a szerver, akkor lekapcsol. Baratokat tudsz hivni, ugy emlekszem egy premium/pro elofizuval rendelkezo jatekos be tud hivni max 3 standard accountos playert.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#5953) .LnB válasza Synthwave (#5951) üzenetére


.LnB
titán

Jó nekem a 125fps, is. Ha fix akkor tök mindegy szerintem. Régen is voltak ilyen "városi legendák" hogy ezen vagy azon az fps-en jobban adja.. Sose hittem benne.

A másik kérdésre tudnál válaszolni? A szerveresre?

(#5952) atidzsiforc: Akkor nincs oylan lehetőség, hogy fellövök egy szerót és mindig online? Az a baj akkor nem vagyunk előrébb, mert a haverjaim nem tudnak bemenni 1v1-ezni a szerverre csak ha online vagyok és meghívtam őket. Érdekes ez így. És szervert priváttá lehet tenni jelszóval?

(#5954) sto1911: És akkor ha újra online vagyok csinálhatok újra egyet ugye?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5954) sto1911 válasza .LnB (#5953) üzenetére


sto1911
veterán

Ha ures a szerver, akkor egy ido utan magatol megszunik.
Uj belepeskor keszithetsz egy masikat.

[ Szerkesztve ]

(#5955) Synthwave válasza .LnB (#5953) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Server-spawn-hoz PRO kell, nem Premium. Jelszóval lehet védeni. Aztán max. 5 embert meg tudsz hívni /invite cmd-vel. /stopserver-rel állítod le. Értelemszerűen csak akkor, ha te is online vagy. Egy idő után magától is megszűnik, ha üresen marad.

Sens: nem olyan lassú az. A pointer sebessége függ attól, hogy milyen gyorsan rántod az egered. Ha kell, 10 cm-en is tudok vele 360 fokot fordulni.

A Kinzu v1 pedig egyáltalán nem rossz egér. ;)

-----------------------------------

Nick Marshal: Az hardware-esen van benne. Nem lehet kilőni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5956) .LnB válasza Synthwave (#5955) üzenetére


.LnB
titán

Igen Pro. De nem úgy működik ez a dolog mint gondoltuk. Azt terveztük, hogy csinálunk egy privát szervert ahova mindig mindenki be tud menni, jelszóval védve. Mint egy dedikált szerver. Mert akkor csak én vettem volna Pro-t, és azt hittem lehet osztani jogot nekik, hogy sima acc-al is be tudjanak menni bármikor. 1v2-be szoktunk játszani, és ha bejön mellém valaki az nekik sok, ezért kéne zárt szeró (duel 1v1 jó lenne, de nem hajlandóak kivárni a 10percet :S).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5957) Synthwave válasza .LnB (#5956) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bekapcsolva hagyod a gépet, miközben spec-ben maradsz és annyi. Ha összeraksz egy masinát ~10-15 ezerből csak erre a célra (nem a fix 125 fps a lényeg, csak hogy fusson róla a standalone), regelsz egy külön account-ot, amin a pro van, megoldható.

Ismerősök qlchat-be "invite" szót begépelve a pro-s account-od chatablakába automatikus invite-ot kaphatnak, ha nem invite-only a szerverbeállítás. Begépelik a jelszót és voilá.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5958) Synthwave válasza atidzsiforc (#5952) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak pro tud invite-olni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5959) .LnB válasza Synthwave (#5957) üzenetére


.LnB
titán

Na igen ez egy jó megoldás, de várunk még vele. Mert lehet 1-2hét után megunják :) Én is csak miattuk játszom. Igazából a gépemen is elfuthat tálcán a szeró ha arról van szó..
Megint köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5960) AnginaP válasza .LnB (#5959) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Jól mondják a többiek igen. :)
Pro, 5 invite, és kb 10 perc után lelövődik, ha senki sincs bent. Én személy szerint prém és friends only-ra szoktam beállítani a szervert, így csak barátok jöhetnek be, és ők is csak invite-al. (pályák miatt kell)

Tegnap nagy volt a forgalom, mind az 5 invite ki volt osztva. :) Ugye Vihar? ;)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5961) Synthwave válasza AnginaP (#5960) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak CA?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5962) Synthwave válasza #10691584 (#5948) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szóval ez igazából low sens + medium accel.

Régen, CPM DeFRaG-os hősidőkben ~70 cm / 360 fok + no accel ment. Azóta már darabokban van a kezem.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5963) AnginaP válasza Synthwave (#5961) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Leginkább. :) Néha befigyel egy kis duel, amikor épp külön egymást akarjuk abálni valakivel. :DDD Ja meg FFA-ra is volt már példa, meg Race-re is. :K
Más is lehet(ne), de nem volt eddig igény egyéb témázásra. :)

Én még nagyon favorizálom az instafreeze-t (de ahhoz kevesen vagyunk általában :( ), meg attack & defend-et. :)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5964) Synthwave válasza AnginaP (#5963) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha lesz TDM / FFA, rámírhatol, ha gondolod.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5965) ncc1701 válasza Synthwave (#5964) üzenetére


ncc1701
veterán

Szintén! Instafreeze ügyben is érdeklődnék, ha nem gond. :) CA, f2f ami totál nem érdekel.

(#5966) atidzsiforc válasza Synthwave (#5958) üzenetére


atidzsiforc
őstag

jaok :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#5967) Synthwave válasza Synthwave (#5964) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Freezetag is jöhet, insta nélkül. Csak ranked.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5968) #10691584 válasza Synthwave (#5962) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én is úgy tudtam, hogy kikapcsolhatatlan, de a múltkor mondtál valamit, amiből arra következtettem, hogy kikapcsolható szoftveresen, vagy ilyesmi. Furcsa is volt, mert te nem is raksz föl drályjvert :) Az a 70cm/360fok elég brutál, én képtelen lennék rá bármelyik univerzumban még ha lenne is elég helyem hozzá.

(#5969) Synthwave válasza #10691584 (#5968) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

500 Hz miatt itt fölraktam.

Egy 180 fokos fordulat majdnem egy Everglide Titan MonsterMat volt széltében. WMO + műanyag talpak. Ez pl. abból az időből van. Egyszer majd talán lesz valami kis movie is, a demok jó része még megvan.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5970) #10691584 válasza Synthwave (#5969) üzenetére


#10691584
törölt tag

Aranyos, már láttam és hőköltem :DDD De akkor hogy használod azt a highsens-es salétromi cfg-t, mit állítottál benne?

[ Szerkesztve ]

(#5971) Synthwave válasza #10691584 (#5970) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem voltam amúgy húdenagy DeFRaG player. Kb. 2,5 évig játszottam. A viszonylag "egyszerűbb" mapokon azért volt pár egész jó idő.

Elsőként a sensitivity-t. :>

Az most ilyen;

seta sensitivity "1.673"
seta cl_mouseAccel "0.0765"
seta cl_mouseAccelOffset "5"
seta cl_mouseSensCap "3.3"
seta m_yaw "0.020"
seta m_pitch "0.026"
seta m_filter "0"
seta m_cpi "0"
seta in_mouse "2"

800 cpi, 500 Hz, cg_fov 99, r_displayrefresh 75.

Némi gfx-et, HUD-ot, fov-ot, zoomfov-ot, pár célkeresztet, egyéb erősen szubjektív dolgokat. Az 1152 x 864-es felbontást viszont megtartottam.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5972) AnginaP válasza ncc1701 (#5965) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Uraim, jegyeztem, hívni fogom Önöket, ha alkalom adódik! :D

Own, klassz a futás! ;) Szigorúan raktad. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5973) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Wow Own ez jóóó volt! Lesz mit tanulnom Tőled! :D Az LG-d insane, off da hoook! :Y

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5974) Synthwave válasza AnginaP (#5973) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azé ne túlozzunk. De örülök, hogy végeredményben pozitív élmény volt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5975) AnginaP válasza Synthwave (#5974) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Nekem mindenképpen! :D
Többiekkel skype-oltam közben (mindig szoktunk), szegénykéimet nagyon sajnáltam már a végére... Iszonyatosan ment a káromkodás. Főleg az LG-d miatt. :D Leginkább azt utáljuk (régi motors Q3), h tol az LG.... mi a lófasznak tol az LG? :DDD
...és amikor 40% fölött rakod vele, az egy idő után nagyon frusztráló tud lenni (no offense!!). Megfigyeltem, hogy ha két player közt egy fegyvernemben akár 5% különbség van pontosságra, az már nagyon soknak tud számítani. Shaftban meg volt köztetek jóóóóóó 20-25%. :D
Szal ne érts félre, nagyon jó player vagy (főleg hozzánk képest), csak nekik kicsit elvett az élvezeti értékből, hogy sokszor megszólalni se tudtak. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5976) .LnB válasza AnginaP (#5975) üzenetére


.LnB
titán

FFA volt?
Amúgy LG az régen is tolt Q3-ban, szóval nem értem miért voltak meglepődve :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5977) AnginaP válasza .LnB (#5976) üzenetére


AnginaP
aktív tag

CA. :)

Tolt? :F Totál úgy emlékszünk mind, hogy kajak nem tolt. Még Defrag "miénk a vár tiétek a lekvár" közbe se tolt soha... egyáltalán nem rémlik. :F

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5978) .LnB válasza AnginaP (#5977) üzenetére


.LnB
titán

Lehet én emlékszem akkor rosszul. (sőt tuti, mer elég rég játszottam vele)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5979) Synthwave válasza AnginaP (#5977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt knockback. Persze csak a fogadó végen.

DeFRaG-ban be lehetett állítani, hogy ha mapgeometriát lősz közvetlen közelről, akkor toljon előre.

"Iszonyatosan ment a káromkodás"

;]

Igen, a TDM után sejtettem, hogy ez a szitu, azért is léptem le 2 CA után. Aztán később, mikor ökörködtünk warmup-ban Thunderstruck-on, már ők jöttek vissza, pedig pont ki akartunk lépni mindketten. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5980) .LnB válasza Synthwave (#5979) üzenetére


.LnB
titán

Nekem azért is rémlett úgy hogy volt, mert sok régi movie-ban is van mikor "fenttartják" vele az enemy-t a levegőben. Aztán elbiznytalanodtam, hogy talán csak q4-be tolt? De akkor jól elékeztem. :K

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5981) AnginaP válasza Synthwave (#5979) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Igen, arra emlékszem, rengeteget másztunk falra LG-vel. :DDD

Komolyan ki fogom újra próbálni Q3-ban. :D A végére kell járnom, hogy kollektíve burokban élünk-e. :D

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5982) Synthwave válasza .LnB (#5980) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt levitation. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5983) .LnB válasza AnginaP (#5981) üzenetére


.LnB
titán

Falra mászni LG-el? :F Nem Plasma Gunnal?

(#5982) [oWn]f4te A "szakszavak" nem mennek nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5984) Synthwave válasza .LnB (#5983) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Le-le-levitation.

Lehetett, de inkább csak poén setting volt DeFRaG-ban, ill. egyes freestyle trükkökhöz kellhetett.
De igen, plasma-val lehet alaból falra mászni - sőt, kanyarodni is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5985) AnginaP válasza Synthwave (#5984) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Volt egy defrag pálya, m-m-m-m-monster grid.... egy atom hosszú futós pálya... semmiből nem áll, csak egy marha nagy ellipszis, és körbe kell bunny-zni. Tricking mode-ban viszont LG-vel végig lehetett száguldani rajta. :D

Azért remélem még látlak felénk Own, ha másra nem, legalább is egy kis baromkodós parctice-olgatós fun-olásra. :)

Kanyarodni plasma-val? Videót! :DDD

[ Szerkesztve ]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5986) Synthwave válasza AnginaP (#5985) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csinálj egy szervert majd és megmutatom.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5987) ncc1701 válasza AnginaP (#5975) üzenetére


ncc1701
veterán

Tápolás, azaz a pajzsok, mega szedése számít a legtöbbet, nem az 5% acc diffi.

(#5988) Sotho válasza AnginaP (#5975) üzenetére


Sotho
őstag

mi a lófasznak tol az LG? azért hogy még g**ibb legyen. ;]

(#5989) #10691584 válasza Sotho (#5988) üzenetére


#10691584
törölt tag

Mert a "lövedék" túlságosan gerjesztett állapotban van, így át kell adnia az energiáját valaminek, de mindenképp haladni valamerre, te pedig pont az anyagáram útjában állsz, így te kapod nemcsak a hő, elektromágneses stb, hanem a mozgási energiáját is. Szerintem az a csoda, hogy nem jobban, mert úgy tűnik nem arra van kihegyezve, hogy megsüssön.

(#5990) AnginaP válasza ncc1701 (#5987) üzenetére


AnginaP
aktív tag

CA-ban az 5% difi. :) De amúgy agreed. :)

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5991) AnginaP válasza Synthwave (#5986) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Nemsokára kreálok, csak helyet teremtek az új rendszernek meg backup-oknak, mert már kékhalálozok néha. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5992) .LnB


.LnB
titán

Nagyon úgy néz ki, hogy belőlem nem lesz nagy Quakes :) 1v1 Duelt értelmes ember ellen még nem nyertem :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5993) #10691584 válasza .LnB (#5992) üzenetére


#10691584
törölt tag

Lehet, de ez nem pár nap alatt derül ki

(#5994) celka5


celka5
tag

Üdv
Paypal-al nem lehet fizetni, bankkártyámmal nem tudok fizetni.
Valaki tudna nekem PRO accot rendelni (1 hónapos,8$) ? (átutalnám az átváltott huf összeget)
üdv

[ Szerkesztve ]

[-CeLkA-]

(#5995) AnginaP válasza .LnB (#5992) üzenetére


AnginaP
aktív tag

... valami poénosat akartam írni, de akárhogy ragozom sehogy sem jön ki. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#5996) Synthwave válasza .LnB (#5992) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez attól függ, hogy mi az "értelmes" definíciója a szótáradban.

Mondjuk 2 nap játék után ilyet írni azért merész. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5997) Sotho válasza .LnB (#5992) üzenetére


Sotho
őstag

Én nem hittem volna hogy valaha is 30% körül lesz az lg-m teljességgel lehetetlennek tűn sőt asszem wolfival megbeszéltük hogy addig ok aztán fölötte már cheat :DDD aztán tessék. Igaz a mostani látványos stat változás inkább a többi player érdeme, de azért próbálok odakoncertálni. Legutóbbi noobstomp-ot már úgy toltam mintha botokkal nyomnám. :D Azért néhanapján összesorsol értelmesebb arcokkal is a gép.

[ Szerkesztve ]

(#5998) .LnB válasza Synthwave (#5996) üzenetére


.LnB
titán

Ja nem a 2 nappal van a baj :) Sokat játszottam már Quakkel. Mindig a competitive játékokat preferáltam. Követem a versenyeket, a nagyobb neveket. Quake-el sincs ez másképp, első játékaim között volt. Anno fatal1ty demoiból tanulgattam, Cypher, Cooler és a többiek meccseit nézegettem.
Az időhiány miatt nem leszek én jó már :) Mostanra család van, és munka. Így nehéz. Ez most csak munkatársaimmal egy bohóckodásként kezdődött. Csak aztán jelenleg úgy állunk, hogy még nem vertek el egyszer sem, sőt szoros meccs sem volt. És ezt nem élvezik. Viszont, ha bemegyek külföldiekkel Duelezni akkor ennek a fordítottja történik. Látom én általában, hogy miért kapok ki, csak nem segítene rajtam más, csak is a gyakorlás. Mapok ismerete, aimozás, türelmesség. Ezek nem 1-2hónap alatt alakulnak ki az emberben.
Sose voltam egyébként Quakes. Más játékok általában sokkal jobban mentek mint a CS, TF2, COD4. De mindig is szerettem játszani vele, érdekes módon sose húzom fel magam ha nagyon elvernek, mert tudom, hogy több éves lemaradásom van :D
Másik pedig amint említettem a kevés időm ami van, arra is megvan a két játék amit jelenleg jobban preferálok (dota2, Wildstar beta).

De itt leszek, játszogatok. Csak nem veszem annyira komolyan. Aki szeretne esetleg duelezni, az vegyen fel. LnB néven játszom. Azt nem tudom megígérni, hogy mindig lesz időm játszani és mindenkinek kellő kihívást fogok jelenteni, de megteszek minden tőlem telhetőt.

Tisztelek minden jó quake játékost, mert sokan nem látnak mást csak agyatlan lövöldözést, holott ennek a játéknak a legfontosabb eleme a jó stratégiai érzék, és a helyzetfelismerés. Aztán már csak lőni kell tudni. :) :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5999) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meh..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6000) #10691584 válasza celka5 (#5994) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én sajnos nem tudok segíteni, de a többiek közül valaki talán, ha észreveszik, hogy írtál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.