Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#11501) .LnB


.LnB
titán

lol Dahang! :Y :R 2mp volt hátra
Holy shit!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11502) izee válasza .LnB (#11501) üzenetére


izee
senior tag

Jaja , nagyon szép volt :)
Tavaly Cypher ellen nyernie kellet volna elvileg, csak 2-0 után nagyon elcseszte a meccseinek a végét.

6:50-7:00 körül Cypher olyat lőtt(lefelé rail), ami nem semmi.

Amíg itt vannak sokan, közvélemény kutatást tartok lejjebb:

A tollat van aki szorítva fogja, van aki nem.
Az egereteket hogyan fogjátok? Lazán/szorítva?

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#11503) .LnB


.LnB
titán

Vajon a döntő is ma lesz? Vagy hogy van ez?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11504) izee válasza .LnB (#11503) üzenetére


izee
senior tag

Úgy látom, 4 és fél óra múlva Duel döntő lesz.

nagy kép

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#11505) .LnB válasza izee (#11504) üzenetére


.LnB
titán

Jah.
De ezt a lebonyolítást... nehezen tudok rajta kiigazódni. Ha evil nyer rapha ellen akkor evil - chance döntő.
Ha rapha nyer akkor rapha - chance döntő.
Kíváncsi leszek nagyon erre a meccsre. De, hogy chance miért döntős 3-1-el és cooller miért nem, azt nem értem.

De a TriMaster-t tox-ék, a Meltdown nyerték. Az már eldőlt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11506) .LnB válasza izee (#11504) üzenetére


.LnB
titán

Ha evil döntőt jatszik akkor felkelek 4kor. Ha nem akkor nem. Meglepődnek ha Chance nyerne..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11507) izee válasza .LnB (#11506) üzenetére


izee
senior tag

Chance-nak nincs ott a helye, még nem tudom, hogy került oda :DDD

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#11508) izee


izee
senior tag


nagyban

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#11509) .LnB


.LnB
titán

evil - rapha Duel Masters döntő
Akkor kelés van 4-kor. :D megyek is lassan ledőlök kicsit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11510) izee válasza .LnB (#11509) üzenetére


izee
senior tag

Az az előbb játszották le egymás között :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#11511) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

T O X
O __I N A T O R
XJQ.C

*\s(: D)/* tox *\s(: D)/*

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11512) ncc1701


ncc1701
veterán

Demokat nem lehet vhonnan letölteni? Most néztem meg a maradákot, az is ok, h rapha nyert. :)

(#11513) .LnB


.LnB
titán

Ennél azért szorosabb meccseket vártam.. :/
Remélem jövőre rendes Duel cup-ot rendeznek mert ez az idei lebonyolítás Duel szempontjából egy raklap fs volt.. :(
Cooller, Cypher itták meg ennek a levét.

Meltdown nyerte az egészet, jók is voltak. És Rapha is nagyon megérdemelte. evil nem is nyert semmit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11514) ncc1701 válasza .LnB (#11513) üzenetére


ncc1701
veterán

MD-vel fazzék nagyon sokat gyakoroltam tdm/ctf vonalon, és voltak elég szoros meccseik is, most így sikerült. Remélem folytatják a gyakorlást. 102-őt sajnálom, pár évvel ezelött szinte sosem kaptak ki, mindenhol nyertek, ahol indultak.

(#11515) Synthwave válasza .LnB (#11513) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

:U

:))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11516) .LnB válasza Synthwave (#11515) üzenetére


.LnB
titán

A te tipped legalább Bejött örülj annak. Ja nem, mert te nem is tippeltél. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11517) Synthwave válasza .LnB (#11516) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tipp volt. A DaHanG-os pukedlizésből eléggé lejött, hogy raffer formában van és az aim-je is büntet (mióta fov 110-ről 103-ra váltott, egyre jobban).

Ezért is kérdeztem, hogy egy showmatchet néztünk-e.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11518) ncc1701 válasza Synthwave (#11517) üzenetére


ncc1701
veterán

Rapha nagyon durvákat lőtt. És mondjuk lehet egy fílingje, mikor háttérben a tömeg hangoskodik egy-egy szép frag után. :)

(#11519) .LnB válasza Synthwave (#11517) üzenetére


.LnB
titán

Persze. Csak én azt hittem evil jobb. De kurvára nem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11520) Orbb válasza .LnB (#11519) üzenetére


Orbb
aktív tag

Prám Prám!
USA! :D THE KING. :)

Osztom a véleményed, nem tetszett ez a felállás.
Megnéztem a meccseket, Cypher kb azt a formát kellet volna átmentse végig, amit TOX ellen tolt.

Rapha pedig ahogy irtam, kemény volt mint a tarzan sarka. :) be is érett!

N1! :R

The Practise make perfect...

(#11521) Orbb válasza Synthwave (#11511) üzenetére


Orbb
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

The Practise make perfect...

(#11522) eight


eight
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Egyik barátom most vett új gépet (fx-6300+R9-390) és nem nagyon sikerül stabil 250fps-t elérni a gépén. A szokásos dolgokon már természetesen túl vagyunk (idlesleep 0, r_primitves 2, stb.). Mondtam neki, hogy 250 fps-el sokkal jobban akadozik a hang meg a netkód sem az igazi néha, de Ő nagyon szeretné ha meglenne.
A grafika minőségének állítása nem igazán számít, low vagy high-on is hasonló fps értékeket kap. Más játékok jól futnak. Próbálta már config resetet, bloom-ot is ki meg be kapcsolni, meg mindent amit ajánlani szoktak ilyen esetben, de semmi.
Nekem már majd egy éve nem volt AMD vas a kezemben (és akkor sem a Quakelive-ot teszteltem rajta), szóval nem tudom mi van a mostani driverekkel meg beállításokkal, tehát gondoltam rákérdezek itt is hátha valakinek hasonló konfigja van és beugrik miért is történik ez.

Pl. Siberia közepén local serveren botok nélkül egyedül olyan 160-e van.

Asus M5A97 R2.0
Asus STRIX R9 390
HyperX Fury 4GB (majd jön hozzá még 4 nemsokára)
AMD fx-6300
Minden driver a legfrissebb, és a hőmérsékleti értékek is elég hűvösek még terhelés alatt is.

Az esetleges válaszokat előre is köszönöm szépen.

(#11523) atidzsiforc válasza eight (#11522) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ja most olvastam vegig, mind1

esetleg azt csekkoljatok le, h mekkora orajelen porog a proci jatek kozben, lehet nem porgeti meg annyira a game, hogy kijojjon alvo modbol

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11524) eight válasza atidzsiforc (#11523) üzenetére


eight
senior tag

Ahogy írtam is, ezek már meg voltak, valami olyan ötlet kéne amire nem gondoltam, de azért köszönöm :)

szerk: igen de én egyből berakattam vele a windows-t "high performance" módba hogy el se aludjon a proci, de majd megnézetem vele még egyszer hogy mennyin is ketyeg játék közben.

Sotho szerintem ha az energiagazdálkodást maximális teljesítményre kapcsolod akkor nincs lassítás.

[ Szerkesztve ]

(#11525) Sotho válasza eight (#11522) üzenetére


Sotho
őstag

Túl erős a gépe hozzá azé nemmegy ;]

Nem a cpu veszi le az órajelét? minden energiagazálkodást kikapcsolnék először is :K

[ Szerkesztve ]

(#11526) ncc1701 válasza eight (#11522) üzenetére


ncc1701
veterán

Konzolba timedemo 1, majd demo valami-vel mondj egy fps-t. Sztem gyenge a proci. A ql csak 1 magot használ, i5 kéne oda. Vga meg tul erős hozzá.

(#11527) SP!T válasza ncc1701 (#11526) üzenetére


SP!T
addikt

FX-6300 gyenge CPU a QL-hez? VÉJK ÁP! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11528) ncc1701 válasza SP!T (#11527) üzenetére


ncc1701
veterán

Igen. Enyémben ugyanabból a magból van 4 db, és nekem sincs fix 250fps. Van, h 160-ra is leesik időnként. Pedig a cfg abszolút minimál.

(#11529) atidzsiforc válasza ncc1701 (#11528) üzenetére


atidzsiforc
őstag

haveromnak A10 6790K-ja van es neki sincs stabil framerate ql-ben

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11530) ncc1701 válasza atidzsiforc (#11529) üzenetére


ncc1701
veterán

Ennyire gyenge az amd. :( Mondjuk volt a proci 20k, úgyhogy egy szavam sincs, legolcsóbb i5 vmi 46eft. Meg kellene próbálnom, húzva mit tud, 2 magot letiltani, lehet meglenne a 4.6Ghz is a turbós 4Ghz helyett.

Néztem sokat fazzt mostanában, na neki az atomstabil 250fps-e megvan. :)

[ Szerkesztve ]

(#11531) atidzsiforc válasza ncc1701 (#11530) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ja, i7 5960x 4.4ghz-en ugy konnyu :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11532) ncc1701 válasza atidzsiforc (#11531) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet nem is vagyok bénább nála, csak jobb a gépe! :)

Most nézem a proci árát. Hát, bekaphassa. :Đ

[ Szerkesztve ]

(#11533) sto1911 válasza ncc1701 (#11530) üzenetére


sto1911
veterán

Dehogy gyenge az FX6300, legalabbis ehhez nem az:

1

A 200 koruli FPS-t is meguti, csak pont olyat kaptam el, amin valoszinuleg a minimum van.
1 magot talan 70%-ig ki tud hasznalni olyan beallitasokkal, mint amit a kepen latsz.
A VGA-m sem egy eromu, de mas, modernebb jatekokat sokkal jobban visz.

A gond az, hogy egy elavult szazeves motor van alatta, amit meg le is terhelnek mindenfele szarral, mert a regi Q3 sokkal simabban fut, sokkal reszponzivabb, mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#11534) ncc1701 válasza sto1911 (#11533) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálam is ugyanez van, ha nézem a task managert. Nincs 1 mag sem 100%-ra terhelve, vga-t hiába húzom, nem gyorsul, ost mégsem stabil a 250fps.

Mondjuk nálam nem ilyen csicsa a grafika, kb kis kocka lövi a nagy kockát szintű.

[ Szerkesztve ]

(#11535) atidzsiforc válasza sto1911 (#11533) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nekem i7 2600k-val siman van 250fps meg elotte i5 3350p-vel is. own-nak meg vmi 2magos ivy bridge celeronja van asszem es neki is 250fps. egyszeruen csak nem csipik egymast az ujabb amd procik meg a ql. regen az athlon x2 240+8800gts vasammal soha nem csinalt ilyeneket

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11536) sto1911 válasza atidzsiforc (#11535) üzenetére


sto1911
veterán

Itt van nagyjabol ugyanarrol a helyrol a screenshot, azuttal CPMA modban:

1

Stabil 250 FPS. Elrontottak a QL-t, de nagyon...

(#11537) Synthwave válasza ncc1701 (#11528) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem egy 10ezer Ft-os (új ár) procival fix 250. Huehue.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11538) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahaha.

Volt ez a nyomorult a botmentes publolCA-szervereken, aki állandóan kilépett spectbe kör elején, majd vissza, hogy a csapata mindig emberhátrányban legyen. Néha a 18 %-os aimjét parádéztatta, aztán mid-game teamet váltott és velük is ugyanezt csinálta. Mindeközben folyamatos inzultálás, warmup-ban pedig konstans (értsd vége a failed votenak, azonnal új callvote) cv kickeltetni akart, s mikor végre őt baszták ki, 10 másodpercre rá jött vissza folytatni. Ezt eljátszotta még négyszer. Plusz extra ugatás, ugye. Közben páran mondták, hogy napok óta ezt csinálja (felvetül a kérdés, hogy miért hagyjátok - na mindegy). Mert nyilván akkora nullskill nyomorúság, hogy nagyon felgyülemlett a frusztráció.

Búcsúm tőle így hangzott: "expect ban, little faggot".

Nohát. : D

Még demo sem kellett. :))

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11539) eight válasza ncc1701 (#11526) üzenetére


eight
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat. Tudom hogy a QL csak egy magot használ, de azt is tudom hogy régebben nem voltak ilyen gondok. Szvsz valamit betettek az elmúlt hónapokban amit nem szeretnek az AMDs vasak.
Nekem 4.6Ghz-en van a Haswell refresh és mégis megriccen egy picit néha idlesleep 1-el pár hónapja (pl.: New Cerberon közepén), szóval lehet hogy tényleg csak kevés neki az fx-6300, de azért szerettem volna első kézből is információt olyanoktól akiknek AMD vasa van.
Mikor legközelebb beszélek vele megpróbálunk valami timedemot is.

:R

(#11540) ncc1701 válasza Synthwave (#11537) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez van, direkt game közben néztem, nálam 20% alatti a cpu terhelés...

(#11541) ncc1701 válasza eight (#11539) üzenetére


ncc1701
veterán

A timedemo nálam csak vmi 350fps körüli.

(#11542) sto1911 válasza eight (#11539) üzenetére


sto1911
veterán

lehet hogy tényleg csak kevés neki az fx-6300, de azért szerettem volna első kézből is információt olyanoktól akiknek AMD vasa van. - nem a vassal van baj, ha 6 fizikai magbol egyet hasznal max. 70%-ig! Optimalizalatlan, toldozott-foldozott, ocska a motor, mar csererett.

(#11543) ncc1701 válasza sto1911 (#11542) üzenetére


ncc1701
veterán

Azé remélem nem cserélik le. :)

(#11544) sto1911 válasza ncc1701 (#11543) üzenetére


sto1911
veterán

Ahhoz tul lustak :D

Ha a lentebbi screeneket megnezed, akkor latni, hogy CPMA alatt ugyanazzal a graffal sokkal tobb FPS-t produkal a gep - szoval nem a proci a gond.

(#11545) Synthwave válasza sto1911 (#11542) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Optimalizálatlan, de egy ~20 ezer Forintos géppel (kompletten, 120 Hz monitor included) megcsinálom a 250 fps-t.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11546) sto1911 válasza Synthwave (#11545) üzenetére


sto1911
veterán

Pontosan, mert AMD-n nem megy ugy, holott a proci joval erosebb (mint egy 20k-s komplett gepen).

Meg ugyanaz a palya Q3-ban hasit, QL-ben meg nem. Akkor ez is a proci hibaja?

(#11547) Sotho válasza sto1911 (#11546) üzenetére


Sotho
őstag

Ájemdém van basszus lehet azért nem ment eddig jól a kvék ? :D Vagy a atidzsífórsz videokari miatt? :U

(#11548) Synthwave válasza sto1911 (#11546) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 20k-s gépben lehet Athlon X2 is. Bár miért lenne - múltkor EZERÖTSZÁZ pénzért láttam aprón OEM E4500-öket(!). Egyik barátom vett is párat.

Nálam a Q3 játszhatatlan diafilm. Win7 csodája.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11549) sto1911 válasza Synthwave (#11548) üzenetére


sto1911
veterán

Szinten Win 7-en teszteltem.
Akkor ugyanoda jutottunk ki: a game szar :D

@Sotho: ha nincs meg a stabil 250, soha nem lehetsz pro kveker ;]

[ Szerkesztve ]

(#11550) Synthwave válasza sto1911 (#11549) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Q3-ról beszéltem.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.