Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11365) Celithrandi válasza Shokkolo (#11364) üzenetére


Celithrandi
addikt

nem nason használom, igazából ez az első nasom, eddig mindig toltam a vásárlást, mert ahhoz mérten drágák, hogy közel sem használom ki azokat a funkciókat amire nast szoktak tartani az emberek. Erre amire most használom leginkább külső winyót szoktak routerre kötni, de nem volt szimpi a raid1es külső winyó ház és tudásához mérten annyira drága, hogy inkább vettem egy nast (vagyis kettőt :) ). cpanel webszervereken root alatt van pl jó ideje webes terminál és baromi kényelmes amikor 1 parancsot kell kiadni és amúgy is ott vagy a felületen.

Más: Az A winyóról B winyóra való napi inkrementált és heti teljes mentést szépen sikerült beállítani és rendben fut, de nem tudom, hogy meg lehet e azt oldani, hogy mentési feladatokat sorba tudjak állítani. Tehát azt szeretném, hogy mikor lefut a napi inkremental a B winyóra a végén elindítson egy ugyan ilyen mentést egy másik nasra. Sokkal "profibb" lenne, ha egymás után indulna a kettő feladat és nem úgy kéne beállítanom, hogy az egyik lefut kettőkor majd a másik 4 kor amikor már fixen lement az első.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.