Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#301) Viper26 válasza barcalaci84 (#300) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eléggé patent, lehet beszélnék is vele, ha elérhetó valahol. :)

Pixel 7 | FR955

(#302) barcalaci84 válasza Viper26 (#301) üzenetére


barcalaci84
őstag

(#303) Viper26 válasza barcalaci84 (#302) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#304) ForRedGlory válasza jozsi252 (#281) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is ilyen van. :)

Ezzel hasznalom a Fanatec v2.5-ot mindenfele gond nellul.

barcalaci84: miert nem fested le mondjuk feketere? Millioszor jobban nezne ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#305) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok! Nálatok mennyire van állítva a kormány elfordulás?Nálam 400 fok van ,de eléggé fura az egész.

(#306) Bélaaaa válasza theballa32 (#305) üzenetére


Bélaaaa
őstag

900

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#307) theballa32 válasza Bélaaaa (#306) üzenetére


theballa32
tag

Köszönöm a gyors választ .

(#308) bulikavagyok válasza theballa32 (#305) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

540-en használom, de így sem tökéletes. Furcsa, mert az első részben nem kellett állítgatni.

(#309) barcalaci84 válasza ForRedGlory (#304) üzenetére


barcalaci84
őstag

lehetett volna feketében kérni , de az asszony ilyen színben akarta...:)

(#310) Segal válasza theballa32 (#305) üzenetére


Segal
veterán

Sokáig el lehet játszani a kormánybeállításokkal mire találsz egy vezetési stílusodnak megfelelőt.
Nálam is 900-ra van állítva.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#311) Viper26 válasza Bélaaaa (#306) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szintén.

Sokkal pontosabb így az irányítás.

Pixel 7 | FR955

(#312) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Sziasztok... a hétvégén elkezdjük nyüstölni a Project Cars 2-t, ennek okán kiírom ide is a verseny leírását, mindenkit szívesen látunk :)
Verseny kezdete: 2017.10.01. 18 óra
Pálya: ALGARVE INTERNATIONAL CIRCUIT
Autó: GT4 (Kategórián belül szabadon választható)
Versenytáv: 22 kör
Időjárás: Napos
Időmérő: 2017. 10. 01. 14:00 (15 perc)
Futam: 2017. 10. 01. 15:00
Szerver név: RacingClub Hungary
Jelszó: letsdrive
Rajt: Álló
Erőltetett belső nézet: Nem
Erőltetett manuális váltó: Nem
Vezetési segédletek: Autentikus
Kötelező gyári setup: NEM
Kötelező box kiállás: NEM
Sérülés: Teljes
Mechanikai meghibásodás: Igen
Gumikopás: Valós
Üzemanyag fogyasztás: Valós
Szabály- és büntetőrendszer: Bekapcsolva
Szellemautó engedélyezése: Nem
Boxutca: Manuális
Levezető kör: Igen
Időgyorsítás: Valós idő

[link]

(#313) Segal válasza Dr. Gonzο (#312) üzenetére


Segal
veterán

Holnap f1 utan megnezem a palyat es ha tudok valami ertekelheto idot autozni akkor lehet hogy csatlakozok hozzatok elveszteni a project cars 2 multi szuzessegem:))
Legyetek elnezoek nem a mezony elso felebe leszek:(:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#314) Viper26 válasza Dr. Gonzο (#312) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Erőltetett belső nézet: Nem
Erőltetett manuális váltó: Nem"

Pedig ezek bizony kellenének.

Pixel 7 | FR955

(#315) Segal válasza Viper26 (#314) üzenetére


Segal
veterán

Az elso az nekem edesmimdegy mert ugyis oculusba lennek, a masodik viszont nekem kizaro ok. Egyszeruen nem szeretem.
Amugy csak erdeklodeskeppen mi szamit jo idonek ezen a palyan ebbe a kategoriaba?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#316) vernux


vernux
tag

Első verseny amikor nem volt tömegbaleset és 1 jót lehetett csatázni hasonló Ratingel rendelkező játékossal.

Videó

#314. Szerintem mindenki úgy tolja ahogy szeretné. Pcars 1 ben én is motorháztetőről vezettem, utáltam belülről. Ebben a játékban pont fordítva van. Váltás detto. Azzal neked nem lesz semmi gondod ha valaki motorháztetőről szeretne játszani automata váltóval.

(#317) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Esetleg ma lenne kedve valakinek egy-két versenyhez Pc-n?

(#318) Segal válasza theballa32 (#317) üzenetére


Segal
veterán

F1 utan nekem beleferhet:))
Gyakorolgatom az esti palyat is de nagyon nem erzem meg:(( de nem adom fel:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#319) Viper26 válasza theballa32 (#317) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha jól tudom lesz este futam.

Pixel 7 | FR955

(#320) theballa32 válasza Segal (#318) üzenetére


theballa32
tag

Szuper,kb 11:30 vagyok otthon.Csinálok szobát,és megy az inv.Addig légyszi jelölj be steam-en.A nevem :Gt5winner

(#321) macy válasza Segal (#318) üzenetére


macy
addikt

Ja, csinálhattak volna refit vagy erősebb fényszórókat az autókra.

(#322) Enton válasza macy (#321) üzenetére


Enton
addikt

Ablaktörlőnél már sikerült 2 fokozatott beletenniük, csodálkoztam lámpa meg még mindig ki vagy be. Simán elférne oda is vagy 2-3 fokozat fényerő állításban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#323) theballa32 válasza Viper26 (#319) üzenetére


theballa32
tag

Este már nekem nem jó sajna :(

(#324) vernux válasza Enton (#322) üzenetére


vernux
tag

Én azt vettem észre hogyha 2. fokozatban van az ablaktörlő akkor hamarabb vizesebb lesz az ablak.
Ha első fokozatban van még thunderstormban is simán kilátsz, de ha átváltasz 2.-ba (ami kb 2szer gyorsabb mint az első), láthatod hogy mielött letörölné a te feledet, eléggé vizes lesz az ablak (1es fokozatban ugyan ennyi idő elteltével szerintem csekélyebb mennyiségű víz van az ablakon). Lehet csak az én hülyeségem és én látom így egyedül.

(#325) Viper26


Viper26
nagyúr

Elvesztettem a fonalat, akkor mikortól gyakorlunk?

Steam csoport tagság mindenképpen kell hozzá?

Pixel 7 | FR955

(#326) Viper26


Viper26
nagyúr

Szerver pontban hatkor indul?

Pixel 7 | FR955

(#327) macy válasza Viper26 (#326) üzenetére


macy
addikt

Szerintem már megy a gyakorló.

(#328) Viper26 válasza macy (#327) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem látom a listában. :F

Pixel 7 | FR955

(#329) macy válasza Viper26 (#328) üzenetére


macy
addikt

Most néztem, én sem látom.

(#330) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Holnap 10-kor lenne kedve valakinek versenyezni? Platform : Pc Steam nevem:Gt5winner
Pálya : Red bull ring (10 kör) Autó:Tc1 Bmw
Jó lenne pár játékostárs,mert open lobby nem nagyon mozog az idegenekkel.

[ Szerkesztve ]

(#331) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez most komoly? Ez van Steamen:

"The VR mode for this game requires the use of a gamepad or a keyboard and mouse."

Kormannyal nincs VR? :DDD

(#332) Segal válasza ForRedGlory (#331) üzenetére


Segal
veterán

Megerősíthetem neked hogy működik kormánnyal is :DDD
Bár ránézéssel is leokézható minden a szemüveggel de az egy örökkévalóság így én általába egérrel szoktam nagigálni a menübe annak ellenére hogy a fejemen van az Oculus.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#333) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

PROJECT CARS 2 SLACK NIGHTS VOL. 3

Dátum: 2017.10.08. 18 :00

Játékban érvényes dátum:
Időmérő: 2017. 10. 08. 14:00
Futam: 2017. 10. 08. 15:00

Pálya: Ruapuna Park GP
Autó: Renault R.S. 01

Körök száma: 27
Időmérő időtartalma: 15 perc
Bemelegítés időtartalma: 30 perc
Álló rajt: Igen
Segítségek: Autentikus
Mechanikai meghibásodás: Nem
Sérülés: Igen
Gumikopás mértéke: Valós
Üzemanyag fogyás: Valós
Szabályok és büntetések: Bekapcsolva
Időjárás: Felhős-Ködös
Időgyorsítás: Valós

info

Ha érzel magadban erőt a szabályzat elolvasása után is, akkor jelentkezz a csoportba.

[ Szerkesztve ]

(#334) rfjanika


rfjanika
tag

Gt3 kategoriában kinek mi akedvenc? Nsxel megyek de elég lassunak tünik egyenesben. Haverok m6 és mclarennel jönnek. Gyári setuppal megyünk.

(#335) Dr. Gonzο válasza rfjanika (#334) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Az első rész kedvence a BMW Z4 volt számomra, de most vezethetetlennek tűnik. Ferrari és Mercedes volt ami eddig bejött, attól függetlenűl, hogy teljesen más vezetési stílust igényelnek.

[ Szerkesztve ]

(#336) Segal válasza Dr. Gonzο (#335) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is a Ferrari jött be legjobban :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#337) Hunner válasza rfjanika (#334) üzenetére


Hunner
senior tag

Csak a Bentley GT Continental. :D Imádom a hangját, meg azt hogy baromi lomhának tűnik, de akkora a szekrény hogy ennek ellenére nem autóznak körbe, cserébe egyenesben mindenkit letolok vele.

Ha sebességélményre vágyom akkor továbbra is a Z4

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#338) rfjanika


rfjanika
tag

Ez megmagyarázza az nsxet miért éreztem lassunak az m6 es mclarenhez.

(#339) gainwardgs válasza rfjanika (#338) üzenetére


gainwardgs
addikt

Porsche 911 gt3 a kedvenc :)
De a bmw m6 se rossz

[ Szerkesztve ]

(#340) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Chase cam-nél külön a távolságot lehet állítani, vagy csak az FOV-t?

[ Szerkesztve ]

(#341) macy


macy
addikt

Nissan nismo gt3.

(#342) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Lamborghini Huracán GT3, Ferrari 488 GT3, Audi R8 GT3. Még a mostani BMW határeset lehetne, de az utódmodell, ami jelenleg nincs benne a játékban sokkal jobban fest (az előzetes képeken egyelőre a GTE szabvány szerinti verziót láthatjátok).

[ Szerkesztve ]

(#343) Viper26


Viper26
nagyúr

"Mechanikai meghibásodás: Nem
Sérülés: Igen"

Akkor sérül az autó, de nincs hatással a kezelésére?

Pixel 7 | FR955

(#344) Hunner válasza Viper26 (#343) üzenetére


Hunner
senior tag

Szerintem magától nem döglik meg a motor a váltó a semmi, de ha törik akkor mindentovábbi nélkül vége van a dalnak.
Sérülés: Visual only/Csak látvány lenne az amire te gondolsz.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#345) Shodan


Shodan
addikt

I grew up listening to Senna, mást nem őrjít meg :DDD Ha már ezt betették miért nem tettek be mást is. Ha egy nap 50x nem hallom, akkor egyszer se.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#346) Lifer092


Lifer092
senior tag

Jupppiiii. :)) Holnap virágbolti verzió delete, legal telepít. :K

[ Szerkesztve ]

(#347) Segal válasza Lifer092 (#346) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#348) rfjanika


rfjanika
tag

Ps4 en jatszom fanatec kormannyal.
Erdeklodnek masnal is jelentkezik az hogy gt3 autok kozul az nsxre beallitottam a kormanyt es ha mas gt3 as autot valasztok van amelyiknel nagyon konnyu lesz vagy szinte alig van visszahato ero. A project cars1 ben azert ha csinaltal egy kormanybeallitast jo volt mindenhova szinte.
Haverom t500 asanal is ugyanez van. Van amig gt3 as jelzi pl a razokore ha ramesz van amelyik nem.

(#349) gainwardgs


gainwardgs
addikt

A Bmw Z4 Gt3 nagyon adja :C

(#350) Dante73


Dante73
tag

Sziasztok, kis segítséget kérnék.
Gondoltam, vásárlás előtt kipróbálom kormánnyal a játékot. Nos, beszereztem egy méreg drága, (Saitek R440, ér vagy 5000;-et, de legalább FFB-s) kormányt, F1 2017 megy vele, Project Cars 1 szintén, Viszont a PC2, az Assetto Corsa, és a The Crew meg el sem indul. (Ez utóbbi, a 2,5 éves gyerek miatt van a gépen)
Egyszerűen a PC2 hibaüzenet küldését ajánlja, AC el sem indul, The Crew, meg felajánlja, hogy majd szól, ha van megoldás. Van valami tipp? Lehet, a beállításokat kellene törölni, nem tudom. Aki tud, valami tippet adjon. A gépen win10 van, driverek rendben...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.