Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#751) Heroes fan


Heroes fan
őstag

OBS-sel végig kell várni a feldolgozást?, mert a kép kettévált nálam.

https://www.youtube.com/watch?v=kFdhufN7qhM

Ilyen lett a képe.

(#752) Segal válasza Heroes fan (#751) üzenetére


Segal
veterán

Nem írtad bele a profilodba milyen géped van de ha nvidia videokártyád van akkor használd inkább a shadowplay-t. Ingyenes, nem kell külön indítani, csak egy gombkombináció nyomás és máris felvette az utolsó 5-10-20 percet és végül rögzít oculussal is. Bár ennél a játéknál pont nem lényeg de más játéknál tud olyat is hogy a nagy pillanatokat automatikusan rögzítse... (pl ölés, halál, knock)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#753) Heroes fan válasza Segal (#752) üzenetére


Heroes fan
őstag

GTX 1050TI, 16 giga ddr4 2400mhz ram i7 6700 proci 2 tera vinyó 240 giga ssd.
Ezt a programot láttam meg és kipróbálás képpen közvetíteni akartam volna élőben én is.
20 perc az nudli nekem nem 20 perc kell hanem korlátlan.

[ Szerkesztve ]

(#754) Segal válasza Heroes fan (#753) üzenetére


Segal
veterán

Kozvetiteni vagy rogziteni annyit tudsz amennyit csak szeretnel en arra irtam hogy itt el sem kell inditani a progit (mivel magatol indul) es ha nem is tervezted hogy rogzitenel valamit pl itt egy futamot vagy egy death matchet egy fps-be stb. de egyszer csak megis jon egy ok amiert jo lenne az esetrol video (pl csaltak veled szembe es lenne videos bizonyitekod, megis tortent valami erdekes) akkor ebben az esetben csak egy bill kombinacio es annak ellenere hogy nem inditottal semmilyen kulso progit a hatterbe ez a progi ki tud menteni bealitastol fuggoen 5 10 vagy akar 20 percet. Csak adj neki egy eselyt nem fogod megbanni:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#755) Heroes fan válasza Segal (#754) üzenetére


Heroes fan
őstag

Tehát fel tudok venni egy 50 körös futamot is vele?

(#756) Segal válasza Heroes fan (#755) üzenetére


Segal
veterán

Persze
Csak akkor egy bill kombinacioval manualisan el kell inditanod a felvetelt majd a vegen megallitani.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#757) Heroes fan válasza Segal (#756) üzenetére


Heroes fan
őstag

És a nem geforces játékokat hogy tudom berakni sehogy?

(#758) Segal válasza Heroes fan (#757) üzenetére


Segal
veterán

Nem a jatek a lenyeg hanem a videokartya annak kell nvidianak lennie mert az ovek a progi es csak ilyen videokartyaval mukodik. Viszont ha van meg kerdesed akkor szerintem max privatba mert ez itt nagyon off.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#759) Heroes fan válasza Segal (#758) üzenetére


Heroes fan
őstag

okés

(#760) Peter.Kalasz


Peter.Kalasz
tag

Sziasztok! Most vettem meg a játékot, PS4-re. G29 kormányom van, szeretnék segítséget kérni a kormány
beállításokra! Előre is köszönöm! :F :F

(#761) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok.
Azt szeretnem kerdezni h vki tapasztalt-e olyat h a jatek 90%-on hasznalja a procit?Eddig mukodott minden frankon olyan 40-50%-os proci kihasznaltsaggal de az utobbi par napban szinte 100%-ban hasznalja a procit es emiatt akad is a jatek.Mar ujraraktam a Win 10-et de az sem segitett.Egy i7 6700K- al hajtom ami 4.5GHz-en megy 16GB DDR4 ram es 4K-ban.Valakinek van otlete?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#762) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Hát ez nagy fun volt urak, végre sikerült ide is érnem rá.
Hát volt itt minden :)

2. kanyarban kaptam egy ütést, az a 4. körre el is tört valami mert annyira elkezdett húzni a kocsi, hogy élmény volt... ott megpörgés is lett a vége pedig addig jó csata ment a 7-8-9 helyen...de ott végleg elszálltak az esélyek.
Pedig még gatyacsere is volt, mert amíg mezőnyben voltam pont előttem pördült meg valaki és én is csúszva érkeztem az 1. kanyarba ( azok a fránya driftes évek a Grid 2-ből :D :D ) Dee megoldottuk.

Utána meg fun volt elengedni Titeket, mert mindig az első kanyarban ért utol Mindenki kb. nah a törött kerék-felfüggesztés stb végett kb ha ráterheltem ott a bal első kerékre, az tuti megpörgés lett.

Elvileg ahogy néztem senkinek nem okoztam fennakadást, ha mégis elnézést érte... a célegyenesben a 15 kör körül lett csak meleg a helyzet, mikor pont elakartam valakit majd engedni célegyenes kigyorsításon, de annyira kész volt már a gumi is, hogy falnak csaptam és féltem kipörgök vissza a mögöttem jövő elé.

Nah mindegy GG az első háromnak...örültem sikerült jönnöm... ahogy sejtettem így gamepaddal egy erős közép-hátsó mezőnybe férek be...ma inkább hátsó mert lassan 2 hete nem játszottam alapból vele :D ... de remélhetőleg lesz ismét kormány tavasszal azt jövök zárkózni.

További szép estét Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#763) Brian_GT válasza Heroes fan (#751) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hogy értetted, hogy végig kell várni a feldolgozást? OBS-el vagy streamelsz vagy felveszel...más-más beállítást kíván.
Mi az, hogy kettévált nálad a kép?? Hogy érted??

Jah volt link bocs...huh hát ez így érdekes... dee alapból miért ablakot vagy képernyőt veszel fel?? Magát a játékot vedd!!!!
Alapból látom elég régi játékot vettél fel, nézd meg egy olyannal ami ,,frissebb" mert régi címeknél előfordul kell ezt-azt extraként álíltani... újabbaknál minden ok.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#764) Heroes fan válasza Brian_GT (#763) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen közben ezt a magát a játékot vettem és így a doomnál is minden oké, csak ablak módban volt annyi volt a baja, de a csetet nem látom a játékokban így nem tudok üzenni ha írnak bele.

(#766) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy:

valamit nagyon elnyomkorászhattam, mert külső nézetben nagyon nincs sebességérzete a játéknak.Minden más kameranézetben ok, de ebben valamiért nagyon lassúnak hat.
Az alapártelmezett kamerabeállításokat kerestem, de nem találtam sehol, esetleg letudnátok irni?

Köszönöm

(#767) Dr. Gonzο válasza onkelz (#766) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Külső nézetben alapból nehezebb a sebességet érzékelni. Nem hinném, hogy el lehet ezt nyomkodni.

(#768) onkelz válasza Dr. Gonzο (#767) üzenetére


onkelz
aktív tag

Értem, akkor a FOV állítgatások ezt nem befolyásolhatják?

(#769) Segal válasza onkelz (#766) üzenetére


Segal
veterán

SZERINTEM vetek ezt a jatekot kulso nezetbol jatszani.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#770) onkelz válasza Segal (#769) üzenetére


onkelz
aktív tag

Fele fele arányban szoktam.Valamiért a külső nézeten ragadtam gyerekkkoromból :D

Kontrollerel játszóktól kérdezném, hogy van e jól bevált a beállításuk?

(#771) Segal válasza onkelz (#770) üzenetére


Segal
veterán

En is sokaig jatszottam kulso nezetbol, aztan kb en is fele fele aranyba kulso belso de miota van Oculusom azota szigoruan mindenhol belso. Akkor is ha nem tamogatja a szemuveg es tv-n jatszok:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#772) dino_m


dino_m
senior tag

Project CARS 2 - PC Update 1.4.0.0

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#773) kozmy válasza dino_m (#772) üzenetére


kozmy
őstag

Kiváncsi vagyok mennyit javított ez az updat.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#774) dino_m válasza kozmy (#773) üzenetére


dino_m
senior tag

Sokat. :))

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#775) Shodan válasza dino_m (#774) üzenetére


Shodan
addikt

Valaki megy innen VR-al.- Nekem az idő számláló mintha kisebb lenne szinte nem is látom. Régen le tudtam olvasni.
Árnyékok viszont már nem villognak, illetve replayben az eső is rendben. Bár photo modeban továbbra is eltűnik.
FFB nem tudom globalisan valtozott e RS200-al mentem par kört abba 0, RX-be továbbra is rendben.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#776) Segal válasza Shodan (#775) üzenetére


Segal
veterán

Oculussal hasznalom de nekem nem tunt fol hogy kisebbek lennenek a betuk.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#777) Enton válasza Shodan (#775) üzenetére


Enton
addikt

Eddig nem tűnt fel, csak ez:

Abroncs nyomás: 1. Ok de semmi más mozdulatlan.
Persze boxban/menüben realtime mutatja az álló kerék nyomás változást. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#778) Shodan válasza Enton (#777) üzenetére


Shodan
addikt

Igen ezt már más is jelezte.
Nem tudom most mentem egy picit megint de én rosszabnak látom a képminőséget VR-ban. Semmit nem állítottam azóta, mondjuk az oculus is frissült.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#779) Segal válasza Shodan (#778) üzenetére


Segal
veterán

Nvidia driverből nem raktad fel az utolsót? Mert arra panaszkodnak páran hogy nem az igazi Oculussal.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#780) Shodan válasza Segal (#779) üzenetére


Shodan
addikt

Nekem még egy tavaly nyári van fent :) Lehet hogy placebo már rég játszottam , 1 hónap biztos kimaradt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#781) Segal válasza Shodan (#780) üzenetére


Segal
veterán

Nekem mondjuk elsősorban a PUBG miatt van fent a 388.71 de ezt nyugodtan ajánlom mert Project Cars 2-nél is nagyszerűen végzi a dolgát :))
Ha gondolod tegyél egy próbát vele.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#782) Enton válasza Segal (#781) üzenetére


Enton
addikt

Nálam 385.69 van fennt win7-en, ez is pöpec.

Nameg nv-nek van pc2-höz külön plussz élesítő beállítása is:

[link]

Azt a két értéket lehet bizonyos intervallumban próbálgatni, más szem más érték az optimális.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#783) rfjanika


rfjanika
tag

Ps4 re most jott egy11 gigas frissites. Vki nem tudja esetleg mit tartalmaz?

(#784) kozmy válasza rfjanika (#783) üzenetére


kozmy
őstag

Frissítés tartalma. [link]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#785) rfjanika válasza kozmy (#784) üzenetére


rfjanika
tag

Ezt neztem csak ez pc-s. Ugyanazok a hibak vannak minden platformon?

(#786) kozmy válasza rfjanika (#785) üzenetére


kozmy
őstag

Szerintem igen. Meg jöttmár a Pereced?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#787) DummyBoy válasza kozmy (#786) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Az 1.3-ban valamit elsakkoztak a konzolos FFB-n, szóval kíváncsian várom mikor jön Xboxra a frissítés.

Life is shor...

(#788) Segal válasza DummyBoy (#787) üzenetére


Segal
veterán

En meg a masodik dlc-t varom mar:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#789) rfjanika válasza kozmy (#786) üzenetére


rfjanika
tag

Igen persze. Nagyon szuper.

(#790) mx/z


mx/z
csendes tag

Nem tudok kameranézetet váltani, más is tapasztalt már ilyet ?

(#791) onkelz válasza mx/z (#790) üzenetére


onkelz
aktív tag

Csak nálam sérülnek kevésbé a járgányok a 4.0 update óta?

(#792) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok. Nálam ma olyan történt, hogy verseny közben 2-3 másodpercre beállt a kép, aztán természetesen a falban kötöttem ki és odavolt az egésznek. 2.0-s tört verziót használok, de ilyennel eddig még nem találkoztam mióta játszom vele. A gépemmel minden rendben, nemértem mi lehetett, esetleg valamelyik program zavar be neki? Másnál nem fordult elő ilyen?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#793) PR0JECTNR56 válasza PeAdam (#792) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az oldal szabályzata tiltja a warezt, de néhány jó tanács:
- A PH-n vannak témák akciós játékoknak, a Project CARS 2-t ott be tudod szerezni kedvezőbb áron
- Az eredeti verzió jelenleg az 1.4.0-nél jár és a Steam akár automatikusan is frissen tartja neked
- Nvidia kártyát preferálja a játék

(#794) Segal


Segal
veterán

Jon a kovetkezo dlc :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#795) Segal válasza Segal (#794) üzenetére


Segal
veterán

Az új pálya tetszik (leginkább az utolsó pár kanyarkombináció)
Sajna számomra most a kocsik kevésbé jönnek be.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#796) PR0JECTNR56 válasza Segal (#795) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon jó ízléssel realizálták a fejlesztők, hogy nem csinálunk versenyautós játékot 917K nélkül. Mesés lett:

Továbbá végre van 911 RSR GTE, szóval számomra teljes az öröm.

(#797) ToMy_


ToMy_
tag

Tudtok olyan olyan 25+os társaságról, akik rendszeresen szerveznek versenyeket? Társulnék egy lightosabb bajnoksághoz is akár.

(#798) Dr. Gonzο válasza ToMy_ (#797) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

(#799) Segal válasza PR0JECTNR56 (#796) üzenetére


Segal
veterán

Nalam majd a Ferraris dlc-nel lesz ez az erzes. Nem kicsit varom az FXX-K-t:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#800) ToMy_ válasza Dr. Gonzο (#798) üzenetére


ToMy_
tag

Köszönöm, megnézem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.