Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#801) flikenflaken


flikenflaken
tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni kormany fok beallitasban? Par napja vettem egy thrustmaster t150et. A kormany maga kepes 1080 fokra azonban nekem ez nem tetszett es atallitottam 270re. Kis mozdulatokkal szeretek kormanyozni es nem szeretem ha 90 foknal jobban ki kell forgatni, azaz nem szeretem tekergetni korbe korbe. Gt3 es Lmp1 el megyek altalabban. Eleg jonak erzem magam top10es idot is tudtam menni mar azonban nem tudom megfogni a kiporgeseket es azt sejtem hogy ez osszefuggesben lehet ezzel. Valakinek valami beallitas tipp? (jatekon belul is rendesen van calibralva nem az a gond)

(#802) Segal válasza flikenflaken (#801) üzenetére


Segal
veterán

Oval palyan menjel ott nem lesz ilyen problema:P
Viccet felreteve nagyon keves az a 270 fok. Nem veletlenul lehet sokkal tobb. Nyilvan minel nagyobb annal finomabb mozdulatokkal tudod iranyitani a kocsit szoval en a helyedbe fokozatosan probalnek egyre magasabb ertekeket beallitani amig minimum egy 700 fokig nem ersz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#803) flikenflaken válasza Segal (#802) üzenetére


flikenflaken
tag

Minnel nagyobb a fok annal tobbet kell forditani ugyan ahhoz a kanyarodashoz nem? Nekem az ulespoziciobol koramnyelhelyezesbol adodoan 90 fok ami meg kenyelmes, ha tovabb kell tekernem mondjuk felkornyit akkor mar nem jo. https://youtu.be/XT98duIjuo8 sehol nem forgatjak itt sem jobban, vajon ott milyen szoget hasznalnak?

(#804) Debilon válasza flikenflaken (#803) üzenetére


Debilon
addikt

rosszul emlékszem, hogy PC2-ben is automatán belövi az adott autóhoz tartozó elfordulási fokot/kormányszöget?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#805) Enton válasza Debilon (#804) üzenetére


Enton
addikt

(#803) flikenflaken:

Beállítja persze. De sajonos a kolleganak is megvan mondandoja, kisebb fordulasi szög gyorsabb kanyarodást jelent, persze ugye itt a korrigálási lehetőségek szorulnak vissza minimálisra.
Igazából el kell talalni a megfelelőt, meg auto setupban is hozzzálőni az optimális steering ratio-t.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#806) Win-T


Win-T
senior tag

Érdekes én is pont tegnap vetettem fel a hasonló problémámat az SG fórumon, pont ugyan ezzel a T150-es kormánnyal. Ha default 900-on hagyon a kormányelfordulást akkor a játékban nem úgy fordul a virtuális kormány ahogy én mozdítom a valóságban. Ha a játékban maxra tekerte a pilóta már a kormányt akkor sem fordul be az autó ahogy kéne. Egészen 180 fokra kellett visszavennem a szöget, hogy kb. ugyanazt az elfordulást lássam a monitoron is mint kint és így már oké, be is tudom venni a kanyart, az autót is meg lehet fogni ha el akar szállni.
Nem egészen értem, hogyan kellene ezt jól belőni.

(#807) flikenflaken válasza Win-T (#806) üzenetére


flikenflaken
tag

Kozben tegnap probalgattam picit es igynezki megis csak hasznalhato lesz a 900 fok csak a steering ratiot kel majd allitani hozza. Neked viszont azt ajanlom hogy jatekon belul kalibrald ujra a kormanyt, eloszor forgasd el teljesen majd vissza 90 fokra. Elvileg 900at kell majd irnia a jateknak vagy ahhoz kozelit akkor lesz jo, elsore engem is megkevert hogy most akkor pontosan hova is kell forgatni.

(#808) flikenflaken


flikenflaken
tag

Van itt valaki aki kicsit jobban ert a setuphoz? Le mans Lmp1 Mulsanne es Arnageban (minkettoben vannak bukkanok) elpattog a kocsi jobb oldala, mar levettem a rugokbol es a fast bump/reboundbol is. Kerdes az hogy ha asszimetrikusan allitok rajta es tovabb puhitom a jobb oldalat az nagyban befolyasolja e a kocsit vagy a gumikopast vagy barmi mast? Szoktak egyatalan asszimetrikus beallitast hasznalni valahol ovalon kivul?

(#809) Win-T válasza flikenflaken (#807) üzenetére


Win-T
senior tag

Ez természetesen alap, meg is volt, de akkor sem az igazi valamiért. Használható, de ég és föld a különbség a 180 fokoshoz képest. Rohadtul nem értem én ezt. :(

(#810) flikenflaken válasza Win-T (#809) üzenetére


flikenflaken
tag

Én sem értem az egészet. Viszont muszáj alkalmazkodni...

(#811) kozmy válasza Win-T (#809) üzenetére


kozmy
őstag

Én beállítottam egy közép arany útra 360 fokra nem tulsok de kevésneksem kevés, az apró korrekciókra elegendő nekem.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#812) dino_m


dino_m
senior tag

"Project CARS 2 - PC Update 1.5.0.0

Addition of the Ferrari 488 Challenge car, and liveries from the 2017 Ferrari Challenge series. This is the latest Ferrari to feature in Maranello’s single-marque championship, and the most powerful car in the series’ 25-year history.  
Addition of two new layouts to the Porsche Leipzig on-road circuit.
Corrected a small number of turbo and suspension issues on various cars.
Resolved an issue where some drivers would appear stuck on track during qualification or race session.
Resolved an issue where the end of race results would display incorrectly.
Resolved multiple ghost loading issues in time trial.
Polished the Online Reputation calculations, including tweaks for when players retire due to excess damage.
Corrected an occasional issue of players being taken to the wrong lobby if the host set up a new lobby whilst the old one was populated.
Mechanical failures no longer include aerodynamic damage.
Various improvements to the AI at a number of tracks and conditions.
Solved an issue in career when, under certain circumstances, the standings would not display correctly.
Multiple other miscellaneous fixes and optimisations.

These notes are noticably smaller than previous update notes. We had to refrain from listing every single fix as they were causing massive delays with certification. So keeping the notes smaller allowed us to push the update out for you all much quicker."

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#813) Enton


Enton
addikt

Ez a dallara indy road:

Mizében a elektroturbo csak dísz/bug/nem műxik, esetleg nálam állítódott el a használat gombja, anno működött úgy rémlik most semmire nem reagált, hogy használjam is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#814) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Hali!

Ha valakit érdekel G29 kormány occon keressen privátban. :)

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#815) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Régebben sokat játszottam az első résszel, és most felraktam a másodikat is kíváncsiságból, de ez utóbbit sokkal csúnyábbak látom grafikailag. Az élek töredezettebbek az élsímítás ellenére is, hiába raktam rá driveresen FXAA-t is pluszba, és a színvilág sokkal komorabb. i3 8100 + GTX 1050 kombóval tolom 1080p high beállításon, kivéve az árnyékot, amit ultrára tettem, mert highon iszonyatosan villódzik. Esetleg valamelyik patchet fel kellene tennem?

[ Szerkesztve ]

(#816) macy válasza mcs (#815) üzenetére


macy
addikt

Vagy mondjuk az eredetit.

(#817) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok.Valakinek van info-ja arrol h lesz-e a jatekban HDR effekt vmikor?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#818) Segal válasza Solesz84 (#817) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem nem.
2 dlc meg biztosan jon de kicsit lecsendesedtek a frissitesek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#819) Solesz84 válasza Segal (#818) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Ertem.Azert hatha csoda tortenik 😁

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#820) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Mivel ebben a topicban is igyekszem jelen lenni, gondoltam nem akkora baj ha itt is megkérdezem:

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy régóta nem tudtam játszani a G29-emmel... jópár hétre gondolok... és ugye közben ez a csodálatos szarrakás (bocsánat, csak kicsit mérges vagyok) amit windows-nak hívunk frissült.
Azóta nem tudok se a Dirt4-el se PC2-vel játszani mert a balra irányt 1 mozdulatra vagy 100%-nak veszi vagy auto beremeg az egész kormány.

Próbáltam újrarakni a logitech drivert nem segített, a vezérlőpult eszközöknél nem is engedi eltávolítani a drivert csak az illesztő adatait engedi megnézni, azzal sokra megyek.
Próbáltam átdugni usb3-ból 2-be ott se segített semmi... nem is gondoltam ez a baja, csak mondom már mindent megpróbálok.

Ha már volt téma elnézést, de jó lenne tudni rá egy megoldást, gondoltam hátha köztetek is van/volt, aki ezzel a gonddal küzdött.

Nem értem mi lehet a baj, de már nagyon idegesítő!

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#821) Bélaaaa válasza Brian_GT (#820) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Windows teljes újratelepítése a megoldás. Más is járt így sajnos.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#822) Brian_GT válasza Bélaaaa (#821) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ezt nem mondod komolyan???!!! Windows oldaláról sikerült ennyire jól vagy a Logitech-nek kell megköszönnöm? :)

De utána mi garantálja, hogy jó lesz? vagy a frissítés nem tudta megoldani rendesen az USB hidvezérlést stb, de ha frissen települten rakom fel a kormány driverét akkor okés??

Megcsinálom, de akkor az nem most lesz... jön az új ssd-m...2x nem rakok 1 hónapon belül wint.

Köszi a választ viszont!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#823) PR0JECTNR56 válasza Brian_GT (#822) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezt nem mondod komolyan???!!! Windows oldaláról sikerült ennyire jól vagy a Logitech-nek kell megköszönnöm?

Windows, 1803 build. Az én gépemre például egy az egyben letiltotta ezt a frissítést a Dell/Alienware átmenetileg.

De utána mi garantálja, hogy jó lesz? vagy a frissítés nem tudta megoldani rendesen az USB hidvezérlést stb, de ha frissen települten rakom fel a kormány driverét akkor okés??

A legtöbb esetben a gyártók odafigyelése és a szerencse.

(#824) Brian_GT válasza PR0JECTNR56 (#823) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jó neked, nekem felrakta, mármint tudtam rakja, de ki gondolta volna így elcseszi!

Ahhhh....szóval akkor windows újrarakás és 1709-nél álljak meg, max delay-ezzem be a frissítést.
Amúgy van erre valami fórum, mármint tudja a Microsoft, hogy mennyi dolgot el***-t ez a frissítés??

Amúgy haverommal most beszélgettem erről, neki meg az nvidia driverébe piszkált bele és pl. Destiny 2 alatt totál fekete képernyője van és nem ez az egyetlen dolog.
Szóval gratulálok nekik :D

Amúgy lehet hülye kérdés, de most már megkérdem....rég volt kormányom, nézzétek el.
Mikor visszadugjátok, hogy játszotok vele... mindig toltok rá valami kalibrálást vagy 1x megcsináltátok mikor felraktátok a driverét stb és azóta ennyi... elég, mikor észleli a gép és kalibrál 1-1t jobbra-balra??
A vezérlőpult-eszközök alatt lévő kalibrálásra gondolok. Én azt 1x megcsináltam anno, elvileg onnantól az rendben van, nem?!
( Jó most tekintsünk el a windows hülyeségétől... alapesetben mikor minden rendben)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#825) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Project Cars 2 - Update 1.6.0.0

- Fixed occasional stability issues.
- Improved usability of in-game tools.
- Improved AI ability at various tracks.
- Improved the penalty system.
- Optimised tyre wear in wet conditions.
- Optimisations to LiveTrack at various tracks.
- Improved track-limit zones.
- Other miscellaneous fixes.

(#826) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok! Megjelenés után pár héttel játszottam a játékkal. Akkoriban nekem kifejezetten ocsmánynak tűnt az első részhez képest, illetve temérdek buggal találkoztam, nem beszélve arról h a viszonylag erősnek mondható középkategóriás gépemen egyik alkalommal kb 2 másodpercre beállt a kép és a falban kötöttem ki. Maga a játék alapvetően tetszene de ezek miatt jegeltem és azóta is az első résszel, illetve az Assetto Corsával játszom. Mostanra befoltozták a játékot, javították a bugokat? Megéri visszatérni a Project Cars 2-höz, vagy nem javult sokat?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#827) kozmy válasza PeAdam (#826) üzenetére


kozmy
őstag

Nekem még mindig kritikán aluli, a fizika, a grafika szép, de ennyi.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#828) dino_m válasza kozmy (#827) üzenetére


dino_m
senior tag

Mi a baj a fizikával? :F

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#829) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

DLC "Spirit of Le Mans"

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#830) PR0JECTNR56 válasza h_benjamin (#829) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon jó, alig várom. :C

(#831) h_benjamin válasza PR0JECTNR56 (#830) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Elvileg ma jön 19 óra után :))

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#832) ForRedGlory válasza dino_m (#828) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Eleg sokminden egy rFactor 2 utan. :D Huzamosabb ideje csak azzal jatszom, de par napja kivancsisagbol raprobaltam a PC2-re es kb semmit nem lehet erezni a fizikabol. Persze az rFactor 2 kb az osszes simet oda-vissza veri fizikaban, igy az osszehasonlitas is kicsit igazsagtalan.

(#833) dino_m válasza ForRedGlory (#832) üzenetére


dino_m
senior tag

Szerintem egy szimulátor a valóságot (próbálja) leutánozni nem egy másik szimulátort. Amiről te beszélsz az legfeljebb annyi, hogy neked az rF2 jobban bejön, de ez még nem bizonyítja azt hogy jobban hasonlít a valóságra. De ha ennyire otthon vagy a témában, akkor gondolom tételesen fel tudod sorolni, hogy miben rossz a PC2 fizikája a valósághoz képest természetesen.
Viszont ha az rF2 tényleg a legjobb szim az összes közül, akkor hogy-hogy nem azzal tolja mindenki? Mondjuk sokkal többen bizonygatják, hogy milyen űber szim, mint ahányan játszanak vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#834) ForRedGlory válasza dino_m (#833) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Olvass utana. Megvan az oka, hogy miert nem azzal jatszanak a legtobben.

(#835) dino_m válasza ForRedGlory (#834) üzenetére


dino_m
senior tag

Mondjuk én lesz@rom miért. Megvettem, töröltem. Még a helyet is sajnálom, amit vinyón lefoglal. Mondjuk az is igaz, hogy én nem vagyok szimsznob, tehát nem is dőlök be ennek a legjobbszimapiacon dumának. :N

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#836) Segal


Segal
veterán

Akkor a szokásos kis összefoglalóm új dlc-nél.
Ez valami qrva jó dlc lett. Egyedül a 2016-os Audiból alig látni ki (Oculus) az annyira nem jött be de a többi kocsi az fenomenális. Dolgozni kell velük, fék az konkrétan nincs, ésszel kell őket vezetni. Nagyon bejövős. Leginkább az új Ferrari jött be, aztán a Porschek de a Toyota is jó volt csak az ugye nem 70-es 80-as évek amiért picit kár. Tehát guruljatok pár versenyt mert hangulatosra sikerült. Az egészben a legjobb hogy még most fog az a dlc jönni amiért instant kattintottam az SP-ra :DDD (Ferraris :)) )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#837) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

rFactor 2-ből hiányzik a kontent nagyon nekem (tudom, Enduracers, Simracing Team, URD, meg most lézer scannelt Sebring és endurance autók és ezek amúgy mind nagyon jók és fontosak is).
Project Cars 2-ben van kontent nagyon jó ízléssel, de az AI és a fizika tényleg rosszabb benne.
Nincs kompromisszumok nélküli sim, én mindkettőt szeretem a maga erősségeiért.

Porsche 917LH pedig megszexualizálja az egyenest, egyértelműen a legjobban várt autó és nem is csalódtam.
Az egész DLC jól össze lett válogatva, külön pozitívum, hogy az új LMP1-es autók külön kategóriába kerültek, így aki nem akar a custom grid tool-t használni, az is csinálhat reálisabb versenyeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#838) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#837) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát milyen csinos:

(#839) ForRedGlory válasza dino_m (#835) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak az a baj, hogy ezeket nem en allitom, de ha a reflex fika helyett elolvasnal par tesztet (vagy a Steam felhasznalok velemenyet), lehet elobbre lennel. Nem sznobsag kerdese az, hogy ki mivel jasztik. Egyszeru tenyt irtam. Sehol sincs a PC2 fizikaban az rFactor 2-hoz. Innentol meg ha nem hiszed, akkor ne velem vitazz, hanem olvass utana. :D

(#840) kozmy válasza ForRedGlory (#839) üzenetére


kozmy
őstag

Egyet értek veled, és osztom a véleményedet. Szerintem van élet a PC2-tul is RaceRoom, iRacing pl.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#841) dino_m válasza ForRedGlory (#839) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem te állítod? Hát ki? És milyen teszteket olvassak el? Reflex fika? Nem én mentem rF2 fórumba éltetni a CARS-t, hanem éppen te jöttél ide rFkettőzni.
És ha már itt tartunk. Én feltettem egy kérdést, hogy mi a baj a PC2 fizikájával, igaz nem neked, de szerinted az a baj vele, hogy jobb az rF2 fizikája. :F :Y Ez micsoda frappáns véleménynyilvánítás. Azután jött, hogy nem te állítod. Van saját véleményed is? Ezen meg besírtam, hogyha a végső igazságot akarom, akkor olvassam a Steam felhasználók véleményét. :DDD
Ja igen. Gondolom tesztek olvasása helyett megteszi, hogy van 51 órám az rF2-ben. PC2-ben meg 510. Persze sorolhatnám még, de elég nehéz lenne az utóbbi több mint 18 évben hány órákat töltöttem szimulátorozással. Gondolom mikor először a kezembe vettem az rF első részét akkor cserélhettek rajtad pelenkát. :D Szóval, nem olvasok róluk hanem használom ezeket és játszom velük. és ezek után állíthatom, hogy noha vannak dolgok amik jobbak az rF2-ben, de ezek se olyat eget rengető különbségek, amitől dobnom kellene egy hátast. De az meg barokkos túlzás, hogy sehol sincs az rF2-höz a PC2. Olyanok, akik hozzám hasonlóan játszanak is ezekkel a játékokkal és van valós tapasztalatuk is, többen is azt állították, hogy a CARS a többi szimulátorral összehasonlítva az rF2-höz áll a legközelebb fizikában. Minden egyéb másban veri azokat.
Tényekről meg akkor beszélünk, ha az állításainkat alá is tudjuk támasztani, nem csak üres frázisokat pufogtatunk, főleg ha azok nem is a saját gondolataink.
És végül, valóban fölös lenne veled vitázni, mert ahogy nézem mások véleményét osztod itt... saját híján. :DD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#842) dino_m válasza kozmy (#840) üzenetére


dino_m
senior tag

Látom te is alá tudod támasztani az állításaidat. Tudod attól nem jobb egy szim fizikában, ha több sikerélményed van benne. :DDD A Raceroom meg az egyen fizikája és egyen FFB-je miatt nem a legjobb példa. Az iR valóban jobb lehetne, ha végre lenne benne gumifizika is. De hát kinek mi jön be. :B

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#843) kozmy válasza dino_m (#842) üzenetére


kozmy
őstag

Mindenki a saját tapasztalatait írja le, és merrefelé orientálódik, pontosan a tapasztalati vélemények oszlanak meg. A roomhoz valóban kormány kell, nem valami baba csörgös holmi mert az FFB karcsú.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#844) dino_m válasza kozmy (#843) üzenetére


dino_m
senior tag

Volt szerencsém tesztelni pár napig egy AccuForce DD kormányt. Na azon át, igazán kijön mindegyik játék erős és gyenge pontja. Még az RR is más dimenzió, de az AC és a PC2 mintha nem is ugyanaz a játék lenne. CARS-ban még azt is érezni lehetett amikor a gumi eldeformálódik a kanyarban, majd visszanyeri a tapadását. Valóban számít, hogy ki mivel tolja. Azóta, hogy vissza kellett adnom, nincs is sok kedvem játszani. :N
Azt sajnálom, hogy az új patch-el nem tudom kipróbálni mert a gumifizika javult és sokkal inkább érezni a futóművet is most. Most inkább gurulnak, mintsem csúsznak-másznak az autók. Rohadt jó lett.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#845) ForRedGlory válasza dino_m (#841) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ennél értelmesebbnek gondoltalak, de látom, hogy tévedtem és még értelmeztni sem tudsz. :W

Te kérdezted kozmyt, hogy mi a gond a PC2 fizikájával. Erre írtam példát, hogy rFactor2-höz képest elég sok (amit veled ellentétben más elismer, de hát ahogy már kétszer is írtam, olvasgatni kellene a témában). Az erővisszacsatolást még csak meg sem említettem, de azt hagyjuk is...

Nem gondoltam, hogy ezt olyan marha részletesen ki kell vesézni, mert azt hittem, hogy ilyen téren képben vagy. (mondjuk ennyi játékóra után ha nem fedezed fel a kulünbségeket, akkor ott más a probléma)

"És végül, valóban fölös lenne veled vitázni, mert ahogy nézem mások véleményét osztod itt... saját híján."

Értő olvasás? Saját véleményt írtam, de hozzátettem, hogy ezzel más véleménye is egyezik. Mintha azt is írtam volna, hogy játszom is vele... mint ahogy az összes értelmesebb szimulátorral (Assetto corsa, RaceRoom, iRacing, rFactor, PC2), amiből a többihez képest a PC2 csak a grafikában tud többet adni a többihez képest, a többiben max közelíti vagy elmarad jócskán.

Persze értsd félre direkt.

Téma részemről lezárva. Ez egy szaros játék, ne vágjál eret, mert valaki szerint nem is olyan jó, de ha már a koroddal példálózol, meg hogy ki a pelenkás, akkor vér ciki, hogy idős fejjel képes vagy ebből hitvitát csinálni.

De hogy megnyugtassak, a tökéletes szimulátor nálam:

- Grafika: PC2
- Fizika: rFactor2
- hang: Raceroom
- online megoldások: iRacing

Szóval a PC2-ben is van jó és nem fikáztam, mert el lehet vele szórakozni, ugyanakkor a helyén kellene kezelni...

[ Szerkesztve ]

(#846) dino_m válasza ForRedGlory (#845) üzenetére


dino_m
senior tag

Ahhoz képest hogy állítólag én nem tudom értelmezni a dolgokat, neked egy szimpla kérdésre sem sikerült még válaszolnod. Féloldalon keresztül mellébeszélsz, személyeskedni próbálsz, azt is igen vérszegényen, és hosszú sorokon keresztül irkálsz a semmiről. Mondjuk ezen nincs is sok értelmezni való. Hacsak az nem, hogy fingod sincs a témáról csak azt szajkózod amiket másoktól hallottál, olvastál. :F :Y :W

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#847) ForRedGlory válasza dino_m (#846) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én kérek elnézést Mr. Tökéletesség. Falra hányt borsó. Azért ne kezdj el bőgni a sarokban, hogy hogy bántották a játékodat. Téma részemről lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#848) dino_m válasza ForRedGlory (#847) üzenetére


dino_m
senior tag

Ja, bocsi! Ha tudom hogy egy kislány vagy, akkor finomabban fogalmazok és elnézőbb lettem volna. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#849) ati3x


ati3x
senior tag

Project cars 2 akció a steamen! 25 euro. Még egy napig!

(#850) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom a játék megvásárlásán. Az lenne a kérdésem, hogy van lehetőség hivatalosan osztott képernyős módban játszani 1 gépen 2 playernek egymás ellen?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.