Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#601) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nekem ezzel az uj patchel jatszhatatlan lett.

Irtam multkor is a kormany elfordulast. Egyszeruen abnormalisan sokat kell tekerni a kormanyt es nem gyozom kapkodni. Nyilvan igy keptelenseg pontosan vezetni egy GT3-at. Emiatt folyamatosan lecsuszom az ivrol. Kabare az egesz. A vicc, hogy ilyenrol semmit nem olvastam, nem tudom mi a fene tortent nalam...

Kedvem sincs vele jatszani, mert agyfaszt kapok tole.

(#602) HollyBoni válasza Citroware (#599) üzenetére


HollyBoni
veterán

Egyszerű, próbáld ki. :) Youtube kommentekre ne alapozz semmit, bármiről legyen szó. Sőt, az a legjobb ha el sem olvasod őket. :D

[ Szerkesztve ]

(#603) dino_m válasza ForRedGlory (#601) üzenetére


dino_m
senior tag

"Viszont valamit elbarmoltak a kormany elfordulassal, mertost ugyanazzal a kocsival (Ferrari GT3) sokkal tobbet kell tekerni a kormanyt... pedig azt magamtol nem allitottam, autentikuson van. Mind1, majd max beallitok neki fix szoget."

Már a múltkor se igazán értettem, hogy a kormány elfordulás autentikusra van beállítva. :F

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#604) macy válasza ForRedGlory (#601) üzenetére


macy
addikt

Nem nagyon értem mi a gond. Nyomj egy resetet és kalibráld újra a kormányt. Ilyen, hogy autentikus kormányelfordulás meg nincs is a játékban.

(#605) ForRedGlory válasza macy (#604) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fanatecen van az autentikus kormánybeállítás, nem a játékban. :U Patch előtt és után is azon volt, de patch után totál elb@szódott, miközben semmi nem változott.

(#606) dino_m válasza ForRedGlory (#605) üzenetére


dino_m
senior tag

Valami biztosan változott, ha elb@szódott, nem? Mivel egyértelműen piszkálták a kormánybeállításokat és az FFB-t, valószínű, hogy a régi beállítások már nem biztos, hogy jók. Azért nem biztos, mert ha olyan kormányod van amit nem piszkáltak, akkor jó lehet még a patch előtti beállítás.
Játékban keresd meg, a kormány beállításnál az Edit Assigment/Motion-t, majd állítsd be újból a jobbra- balra, gáz, fék beállításokat. Ez reseteli a menetközbeni beállatásokat, FFB-t.
Ha ez nem segít, akkor uninstalláld a Fanatec drivert.
Majd indítsd újra a gépet. Keresd meg az Eszközök beállításban a játék vezérlőt, majd használd az alaphelyzetbe állítást. Ha ez megvan, akkor telepítsd újra a Fanatec drivert. Ez már meg szokta oldani a kormány elállítódási problémákat.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#607) macy válasza ForRedGlory (#605) üzenetére


macy
addikt

Ja hogy azon a sz@ron még ilyen is van? Akkor nem is kell :D
De kell, pénteken rendelem a bázist :DDD

(#608) unrealnoise válasza snecy20 (#600) üzenetére


unrealnoise
senior tag

"kiadták az első részt újra."

Nem védeni akarom őket, de agyf*szt kapok az ilyen kommentektől. :W

Jah, kiadták az első részt, sokkal több tartalommal, új lehetőségekkel, sokkal jobb UI-val, jobb időjárással, végre normális multis rendszerrel, stb, stb, évszakokkal, havazással, animált bociállásokkal, stb...

Tény, hogy ismét túlvállalták magukat, és lett egy csomó új bug is, de ha minden csak fele ennyit fejlődne meg bővülne, mint a pCARS 2 az első rész óta, hát roppant elégedett lennék...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#609) Lifer092 válasza unrealnoise (#608) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem vagy egyedül ezzel..... A "kiadták az első részt újra" elég erős, pláne hogy az első rész egy totális vicc volt, játszottam vele (sajnos). De ez a második rész köszönő viszonyban sincs az elődjével, szerintem ez elég egyértelmű, sok szempontból. A fizika rengeteget javult többek között ami nekem rögtön feltűnt, végre nem egy kartondobozt vezet az ember, hanem versenyautót. De a többi módosításról nem is beszélve, de ezt írtad most te is, nem írom le újra.

Egy szó mint száz, fényévekkel elhúzott a második rész az elsőtől ez 100%. Igen, van amiben lehet még fejlődnie, de úgy érzem, egy szimulátor sem tökéletes, sőt. Assetto fan vagyok, de példának tökéletes hogy abban a mai napig nincs dinamikus időjárás, sem napszak változás. A pCars 2 -ben engem ez is megfogott, baromi hangulatos, gyönyörű és élvezetes a havas-téli Nordon csapatni pl., egész jól megírt/kipofozott fizikával ráadásul. Az első résznél meg sem fordult a fejemben hogy megvegyem, ha ingyen adták volna se kellett volna... A második részt szinte instant megvettem dobozosan, nem véletlenül.... A jelenleg MÉG meglévő hibái ellenére nálam No.1.

[ Szerkesztve ]

(#610) snecy20 válasza unrealnoise (#608) üzenetére


snecy20
veterán

Pedig rögtön azzal kezdtem a PC2-t, amivel a PC1-et befejeztem:

Norschleife leghosszabb verzió, LMP1, grafika 3440x1440 high, és utólag halál komolyan meg kellett néznem hogy a második részt indítottam-e el. :) Ahogy néztem még az MSI Afterburner is ugyanazokat CPU terheltségi és FPS adatokat mutatta, mint az első részben.
Az AI ugyanolyan segghülye maradt, nyélgázon belémjönnek, 100.as AI fölött már extra-veszélyesen agresszívak, rajt után gyökketőre lassítanak és ha van helyem mezőny végéről fel tudok jönni 6-8. helyre, stb.
Mindegy, sorolhatnám, de szerintem nincs benne semmi lényegi előrelépés. Sorry, de most magamnak jobban hiszek ezügyben. :)
Mindamallett szeretek játszani ezzel is, akár csak a PC1-gyel, csak jobb reálissn látni a dolgokat.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#611) unrealnoise válasza snecy20 (#610) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Legalább ne égesd már magad. Léccike.

Idézlek:

"Mindegy, sorolhatnám, de szerintem nincs benne semmi lényegi előrelépés. Sorry, de most magamnak jobban hiszek ezügyben."

Higgy annak, akinek akarsz, de a felhozott példáimra mi a válasz? Jobb dinamikusság, évszakok, több pálya, több széria, jobb UI, jobb muliplayer.

Biztos kitalálom ezeket. Hiszen szerinted lényegi előrelépés nem történt. Szakadok.

Nem, látod, nem azzal van a gond, hogy te leírtad, milyen problémáid vannak a játékkal. Mert simán tudom, és látom, hogy vannak olyan elemei a játéknak, amelyek nem sokat változtak, de közben rengeteg minden igen, és bizony nem is keveset. A legtöbb pálya jobb textúrákat kapott, fák, növényzet, fűcsomók, de mindegyikre érvényes a jobb időjárás-változás, tócsák, égkép, stb...

De persze ez is nudli mi?

Az AI igen, olykor segghülye, de én pl meglepően jókat is tudok velük harcolni. Ez gondolom pálya, és autó függő. Plusz mindenkinek más a tűréshatára. És hát azért majd 70 pálya x 180 autó x rengeteg pálya kombináció x időjárás x napszak x évszak. Ez nem kis meló.

De nincs azzal baj, ha a hibákat szánom kérjük, jobbat szeretnénk, vagy várnánk el. A gond ott kezdődik, hogy te a kézzel fogható előrelépéseket is semmisnek veszed. Ez pedig visszataszító, "reálisnak" meg aztán végképp nem mondható...

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#612) snecy20 válasza unrealnoise (#611) üzenetére


snecy20
veterán

Apró csiszolások, módosítások történtek, meg bővült a játékon belüli felhozatal.
Ez sem kevés, de nem egetrengető. Ettől még elvagyok vele, nagy gond nincs. De továbbra is is a saját benyomásaimnak hinnék, PC1-ben benne van vagy 900 órám, PC2-ben pedig kb. 160, volt már időm kitapasztalni mindkettőt.

De ha csak agresszív fanokat kapok a nyakamba, akkor sorry, ígérem most voltam itt utoljára. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#613) bszunyoghy válasza unrealnoise (#611) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

Azt tegyük hozzá hogy ez a "segghülye" AI még mindig jobb mint a többi szimulátorban-autós játékban lévő. (Bár a Raceroom-ban elég jó lett most)

(#614) PR0JECTNR56 válasza bszunyoghy (#613) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A R3E egyértelműen jobb jelenleg, de az rFactor 1 AI esetében is elmondható nem túl meglepő módon. Viszont az első napos releasehez képest jobban viselkedik az AI az éppen aktuális 1.3.0-ás verzióban.

(#615) Win-T válasza PR0JECTNR56 (#614) üzenetére


Win-T
senior tag

Sikerült már valakinek megoldást találnia arra, hogy a tálcára lerakott játékot képtelenség utána visszavarázsolni? Csak feladatkezelőben kilővés és újraindítás segít.
(Fun fact: tört verziót használtam eddig, azzal nem volt ilyen probléma, csak most jött elő, hogy megvettem az eredetit.)

(#616) szente válasza Win-T (#615) üzenetére


szente
addikt

A tört verzió is tartalmazza a hibát, max neked nem volt frissítve. ;)

(#617) Win-T válasza szente (#616) üzenetére


Win-T
senior tag

Update v3.0 volt fent meg volt hozzá egy hotfix is, de vígan alt taboltam bármikor... no mindegy, ha ismert hiba majdcsak kijavítják.

(#618) kovdav15 válasza Win-T (#615) üzenetére


kovdav15
csendes tag

Zárold a windows-t majd lépj vissza és utána vissza tudod hozni. Nem tudom miért működik így de nekem bejött ez a megoldás.

(#619) Segal


Segal
veterán

Végre meglett a japán dlc is :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#620) rfjanika


rfjanika
tag

Nem tudja vki ps4-re várhato VR támogatás ?
A játékot így reklámozták megjelenéskor ugyanis

(#621) mcwolf79 válasza rfjanika (#620) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Szerintem már megjelenés is van benne VR támogatás]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#622) Segal válasza rfjanika (#620) üzenetére


Segal
veterán

Anno a Doom-ot is úgy reklámozták hogy majd jön hozzá a VR mód aztán laza másfél évvel később meg is jelent egy különálló játékként a Doom VFR...
Persze enélkül a reklám miatt is megvettem volna a Doom-ot mert a single része rettenet jó volt (nosztalgia a fiatal korra :DDD ) de akkor is átverésnek éreztem hogy ha most az Oculusommal is mennék pár kört akkor még egyszer fizessek...
Magyarul az hogy ezzel reklámozták még nem jelent semmit. Lehet majd itt is kiadják másfél év múlva :(

mcwolf79: PS4-re értette, a gyerek meg Oculussal játsza a játékot a videóba (PC).

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#623) rfjanika válasza mcwolf79 (#621) üzenetére


rfjanika
tag

Ez nem ps4

(#624) rfjanika válasza Segal (#622) üzenetére


rfjanika
tag

Na az fasza.

(#625) rfjanika


rfjanika
tag

Jött ps4-re egy 3.02 update.
Vki tudja esetleg az mit tartalmaz?

(#626) dino_m


dino_m
senior tag

Hali!
Nincs valakinek véletlenül egy megmaradt Fanatec FM CSR tápja?
Rossz kormányból visszamaradt, esetleg csere utáni, stb...

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#628) Enton válasza bulikavagyok (#627) üzenetére


Enton
addikt

Egy pikes peak elkéne ennek a sok jó rallygépnek. Vagy egy két rally szakaszt is dobhatnának csak úgy random.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#629) Segal


Segal
veterán

Első benyomások a dlc-vel kapcsolatba
- A 2 Audi és a Citroen nagyon jó lett.
- A régebbi Mustang jó az újabb az számomra vezethetetlen
- A kis R5-ös Renault és a Ford Bronco olyan semmilyen... Nem rossz de semmi extra.
- Az RS200 meg csak tetszik kategória

Pályából még csak Barcelonásat néztem meg. Nem leszünk haverok... :DDD
Összegzés:
Főleg a 2017-es Audi és a Citroent éri meg kipróbálni azok tényleg "funok". A másik Audit is jó vezetni csak az nekem nem fun kategória.
Várjuk a következő dlc-t :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#630) h_benjamin válasza Segal (#629) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Nekem a citroen tetszett a legjobban. A többi el megy viszont a Citroen után a régi mustang jön nálam. :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#631) Segal válasza h_benjamin (#630) üzenetére


Segal
veterán

Pedig a 2017-es Audi nagyon hasonlít a Citroenre. Ugyanúgy dolgozni kell benne csak a szó jó értelmébe. Az első kanyar meglepett egyből hozhattam is vissza a kocsit mert riszálni kezdte a seggét a kis k*rva :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#632) h_benjamin válasza Segal (#631) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Na akkor majd ki próbálom azt is jobban :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#633) zilazil


zilazil
senior tag

Eddig nem nagyon használtam a rallycrosst,de ma szert tettem kézifékre, így nagyon f@sza!

Sajnos csak az alap játék van meg, remélem előbb utóbb a season passt is leárazzák. Most így reszketett az ujjam, a Fun Pack vételen, de egyelőre kivárok.

[ Szerkesztve ]

(#634) Segal válasza zilazil (#633) üzenetére


Segal
veterán

Nezz fel hardveraprora tobb joarasitott hirdetes is van fent meg olyan is aki ki szeretne venni a penzet steamrol es ezert akar 20% kedvezmenyt is vallal. En mar szinte mindent igy veszek max akkor nem ha ladaeladasokbol tudom fedezni magamnak ingyen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#635) zilazil válasza Segal (#634) üzenetére


zilazil
senior tag

Season passt árulnak? Megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#636) Segal válasza zilazil (#635) üzenetére


Segal
veterán

Most nem tudom van e de amikor vettem akkor 7000ft volt az SP.
Akik viszont 15-20% kedvezményt hirdetnek azok bármire adják neked a kedvezményt. Olyan dologra is ami épp akciós steamen. Úgy lehet igazán nagyon kaszálni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#637) pjohnny


pjohnny
csendes tag

Carrier módban Zolder pálya betöltésnél 25%-nál megáll, és csak feladatkezelőben tudom kilőni. (Steames verzió, nem tört) Másnak is van ez a hiba? Mit lehet kezdeni vele? Nem szeretném harmadszor is elkezdeni a carrier módot, de ha nincs más megoldás...

(#638) Shodan válasza Segal (#636) üzenetére


Shodan
addikt

Most vettem meg a season pass-t és látom hogy a japanese cars pack nincs benne, ez azért kicsit pofátlanság.
A 2 RX fasza, első kör alapjan talán audi jobb.
A 2 B group tényleg picit olyan semmilyen.
A dfift mustang olyan szinten kuka hogy borzalmas.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#639) Shodan


Shodan
addikt

Pár kép az új DLC-vel




www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#640) Segal válasza Shodan (#638) üzenetére


Segal
veterán

A japan pack a limitalt kiadashoz jar es nem a season passhoz. Az SP-hez is jar 4 extra kocsi plusz a 4 dlc. Maga a japan dlc is megveheto kulon 5 euroert de ha ram hallgatsz max mas jatekokbol valo ladapenzbol vedd meg a japan packot (en is abbol vettem) mert az nagyon nem er 5 eurot. Az SP viszont megeri az arat a pletykak alapjan.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#641) #96349952


#96349952
törölt tag

:DDD

On: Egy szégyen lett ez a DLC. Pályaversenyzésről szól ez a játék, nem rallyról... Engem pont semennyire nem érdekel ez a műfaj, és hát a multis felhozatalt elnézve inkább azok vannak jóval kevesebben, akiknek okés a dolog. Talán nem a kisebbségnek kellene kedvezni...

Amúgy mikör jön a következő patch? Nagyon ráférne már erre az open fizetős bétára egy olyan javítás, ami végre ténylegesen játszhatóvá (megbízhatóvá) teszi a CARS 2-őt...

[ Szerkesztve ]

(#642) Segal válasza #96349952 (#641) üzenetére


Segal
veterán

Le is telt a 3 hónap? :DDD
A 2 pálya az tényleg vicc de kocsikból azért van jó. Meg dlc-ből is lesz még 3 biztos lesz közte nekünk jobban tetsző. Én csak abba reménykedem hogy nem az jelenti majd az új pályát hogy valamelyik meglévő egy rövidebb, hosszabb, visszafordított stb változata hanem valódi új pálya lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#643) #96349952 válasza Segal (#642) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ja, úgy esett, épp a Jézuska oldotta fel a büntit :D

Én is remélem, hogy merőben új és érdekes pályákat kapunk, nem pedig olyasmiket, amiket leírtál... Elég volt a historic cuccokkból is. Macau pl nagy királyság lenne, de még tudnék írni vagy egy tucat pályát, ami jót tenne ennek a súlyosan megtépázott hírnevű brandnek.

(Én pl ha lesz CARS 3, biztos, hogy azt már nem fogom megvenni se előre, sem premierben. Szépen kivárom az első értékeléseket, aztán ha egyre többen lesznek elégedettek a dologgal, akkor elgondolkodok rajta. Kétszer adták el a hitelüket baksisért, harmadszorra már nem fog menni. (Pont mint a Disney-SW esetében. Soha többet nem adok pénzt olyan SW-ért, amit a Disney csinál és nincs benne nyakig Lucas.) Biztosan megéri ilyen szemét állapotban kiadni a dolgokat, vélhetően nem én leszek ezzel egyedül így. Hosszú távon maguk alatt vágják a fát, nekem meg aztán oly mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#644) #96349952


#96349952
törölt tag

Project CARS Club Hungary Óévbúcsúztató száguldozás *

Szervernév: Project CARS Club Hungary
Jelszó: justdrive

Kezdés: 2017. 12.30. Szombat 18:00

Minden futamra érvényes beállítások:

Mechanikai sérülés: Be
Törés: Teljes
Vezetési segédletek: Be
Gumikopás: Normál
Üzemanyag fogyasztás: Normál
Időgyorsítás: 2x
Időjárás: Napos
Nézet: Szabadon állítható
Erőltetett manuális váltó
Nincs ideális ív kijelzés

Időmérő és futamok beállított dátuma a játékban: 2018.01.01. 15:00

1. futam
Autó kategória: TC
Pálya: Brno
Verseny hossza: 30 perc

Időmérő: 18:05 – 18:20
Futam: 18:20 – 18:50

2. futam
Autó kategória: Formula Renault 3.5
Pálya: Spa
Verseny hossza: 30 perc

Időmérő: 18:55 – 19:10
Futam: 19:10 – 19:40

3. futam
Autó kategória: GT3
Pálya: Imola
Verseny hossza: 30 perc

Időmérő: 19:45 – 20:00
Futam: 20:00 – 20:30

*Marci csoporttagunk kezdeményezése alapján

(#645) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Elnézést, ha nem olvasok annyit vissza.

Egyik kérdésem az lenne, hogy erre a nem is tudom már melyik patch-el érkező ,, nem tálcázhatom le, mert bakhatod" :) jelenségre van már valami működő gyógyír.

Amit én észrevettem, hogy ha a steam fedés rá van nyitva és úgy lépek tálcára, néha visszaenged, de 10ből 7x nem. A zárolom a windows-t és vissza sem működik nálam.

Nem akarok kertelni, mert biztos végigjártátok már akkor mikor full aktuális volt, de nah erre mondom én, hogy minek kell elrontani valamit, ami egyszer működött. Előrendelője voltam a játéknak és ott semmi baja nem volt, majd jöttek a patchek és hát...

Másik kérdésem az lenne, hogy látom ki van írva egy év végi autókázás. Nem voltam még veletek ilyenen, nem tudom ezt Ti toljátok-e a megjelenés óta és mik a normák, de normális versenyző vagyok, bár most gamepaddal jönnék, pár 1000 órát beleöltem Gran Turismok-ba és hasonlóakba szóval hacsak nem a játék okoz valami bakit, miattam senki sem fog kiesni.

Köszi a válaszokat-segítséget előre is!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#646) #96349952 válasza Brian_GT (#645) üzenetére


#96349952
törölt tag

Az első kérdésre nem tudom a választ, annyi van nálam, hogy ha leteszem tálcára a programot, akkor abból már nem igazán tudom viszahozni. Hogy ez mennyire általános, arról nincs fogalmam.

Az eseménnyel kapcsolatban: Persze, gyere nyugodtan, mindig örülünk az új belépőknek, szóval szívesen látunk.

(#647) Brian_GT válasza #96349952 (#646) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nagyon, mert haverral gurulok és dettó. Meg ahogy olvastam minden 2. embernél, ha nem mindenkinél.
Elég idegesítő főleg, hogy még akkor is ledob, ha odakattintok egérrel vhova...értsd gamepaddal játszom és ha nem gamepaddal kattintok oda a text részre... ledobja egy pillre...ami nem lenne baj, ha vissza is engedne :D

Kissé idegesítő...főleg ha 2 verseny között néha lenéznél discordra stb... Arról tudtok valamit, hogy egyáltalán a készítők vették az infót és pár év múlva kijön a javító patch? :)

Köszönöm, ha minden jól jön ki ott leszek ;)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#648) Segal válasza Brian_GT (#647) üzenetére


Segal
veterán

En ha jatszok akkor mobilrol hasznalom a steamet es a discordot is. Pont avegett hogy ne kelljen talcazgatni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#649) Brian_GT válasza Segal (#648) üzenetére


Brian_GT
őstag

Dual monitorral oldom meg...illetve tv jelen esetben :) De akkor is a borderless végett...igen ami tudjuk ez sincs egy 2017es játékban, de hagyjuk :) is tálcázásnak minősül sajna.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#650) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sok sikert Mindenkinek.
Mindjárt érkezem én is. Annyi én futamok között ki-ki fogok lépni, mert felvételt készítek és mivel ilyen csodálatosan támogatja a tálcázást a game, csak ott van lehetőségem finomhangolni még ha kell vmit.
De jövök vissza :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.