Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2

Hozzászólások

(#251) vernux


vernux
tag

Online lobby volt szóval nem tudom a pontos szeró beállításokat. Most megnézegettem és talán a Silverstone/ferrari gt3/Thudnerstorm/20x time progress volt az.
#243: Nem hiszem hogy bénáztam(közel nem volt tökéletes vezetés de azért nem vagyok ennyire béna). Visszanéztem a videót és nem volt olyan tócsa amin padlón mentem volna át és ahogy látod nem csak én szenvedtem egyedül pl a 3.(vagy 4.) kanyar utáni egyenesben. Most Nézegettem és sehogy nem tudtam elérni azt hogy az az egyenes tiszta víz legyen mint a videón volt. Lehet ez is random hogy hova dobja a tócsákat. 4-5 offline sessiont toltam és Volt 1-2 fix hely de a többi minden újraindításkor átkerült más helyre. Most megnéztem hogy mi lesz ha padlón átküldöm /elveszem. Saját szerón semmi. Átmegy rajta. Picit beringatja magát (mind1 hogy nemnyomom neki vagy padlón vagyok) azt csókolom.

Értem én hogy létezik aquaplaning de ez a víz mennyiség szerintem vicc kategória. Főleg amikor kisebb folyók jönnek létre a pályán. Else merem képzelni Brands Hatch első kanyara utána "medencéjében" mi lenne......

(#252) Daniel07 válasza rfjanika (#250) üzenetére


Daniel07
csendes újonc

Hát hogy a menüben milyen nehéz legyen elforgatni a kormányt :)

(#253) Csapoati válasza vernux (#251) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Else merem képzelni Brands Hatch első kanyara utána "medencéjében" mi lenne......

Hát ez :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#254) Daniel07 válasza Csapoati (#253) üzenetére


Daniel07
csendes újonc

Én is valahogy így jártam Spaban esőben az utolsó kanyarban, néztem is nagyot mert az Assetto-ban ilyen nincs :D

[ Szerkesztve ]

(#255) Lifer092


Lifer092
senior tag

Csak én vagyok hülye, vagy valamit nem jól állítok? Szép havas tájban szeretnék Nordschleife -i pályán autózni, hiába állítom Winter -re, illetve pl. 2017-12-20 -ra, sima zöldes fű fogad. A hőmérséklet stimmel, télire állítja, de havas tájat nem igazán kapok. Pedig láttam, igaz az még WIP verzió volt, hogy Nordon csapatták így: Videó

Ilyen látványt mivel tudok előcsalogatni? :B :B

(#256) dino_m válasza Lifer092 (#255) üzenetére


dino_m
senior tag

Ott ahol az évszakok vannak, ne télre, hanem hóra(snow) állítsd!

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#257) Lifer092 válasza dino_m (#256) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hoppá. :) Észre sem vettem! Köszönöm szépen! :)

Bár így tényleg jobb, hogy a tél nem egyből jelent havat. Külön lehet állítani. Tetszik az a hó nélküli, hideg-rideg feeling is. :)

[ Szerkesztve ]

(#258) Highground


Highground
aktív tag

Egy kis érdekesség! (angol)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#259) Segal válasza Lifer092 (#257) üzenetére


Segal
veterán

Én is ránéztem erre a tél és hó dologra.
A télnél még csak az a kellemetlen meglepetés ért hogy délután 3 kor rajtoltunk és már ment le a nap... (hirtelen nem számítottam rá)
Viszont a hó az valami brutál. Persze mi mással próbáltam volna elsőre mint egy Lamboval.... Többet mentem keresztbe mint előre... Ezt még gyakorolni kell. :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#260) mattheus


mattheus
őstag

A játékot megvettem a megjelenés napján és nagyon nagy lelkesedéssel láttam neki. (Playstation)
A Carrier móddal kezdtem, ahol a bicskám rögtön beletört a Ginettás futamokba, ahol számomra irreális viselkedéssel szembesültem

Például:

1. UK futamon folyamatosan esik az eső. 16-ik helyről indulok, 1 körön belül felküzdöm magamat 1-5 helyek valamelyikére (Nehézség 60%) és a második körben látva a vízátfolyások számát óvatosan vezetek, de (!) az egyenesben nem tudom egyenesben tartani az autót még fél / negyed gázzal sem, míg az ellenfelek, mint a sínautók húznak el mellettem majdnem 2x sebességgel.

2. Ugyanez igaz a Brand Hatch futamra is. Második körben elkezdődik a szemerkélés, aminek hatására csúszok mint a korcsolyapályán, míg az ellenfelek, alig veszítve a köridejükből szétaláznak.

Lehet, hogy nem vagyok egy profi szimulátoros, de úgy érzem valamennyire konyitok a dologhoz......

A játékot amúgy kontrollerrel irányítottam, de kipróbálom hamarosan G29-es kormánnyal is, ugyanakkor nem hinném, hogy a nem megfelelő irányítás miatt tapasztalom a fentebb ismertetett viselkedést.

Ha van valakinek tanácsa, azt szívesen veszem.

UI: Az online futamokon én eddig semmi szélsőséges viselkedést nem tanúsítottam, pár akaratlan kicsúszást leszámítva, ennek ellenére a besorolásom a kezdő 1500-ról lecsökkent 1495-re, ami így pár futamból azonnal kizárással jár. Ez utóbbit sem értem.

(#261) mattheus válasza Chrys_ (#243) üzenetére


mattheus
őstag

Nekem is ugyanaz a problémám, hogy nem tudom vizes pályán rendesen terelgetni az autót. Ebben a videóban (0:56-tól) jól látszódik [link], hogy egyenesben csúszkál össze vissza, míg az ellenfél meg elszáguld mellette, mintha neki nem lenne vizes a pálya azon a részen :)

(#262) unrealnoise válasza mattheus (#260) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Mit nem értesz a multin? Én már C-s vagyok 1585-ös értékkel.

Benéztél pár futamot, lement 1500-alá? És?
Nem is érted akkor még a rendszer lényegét. Sokat multiztam, mint látod a fenti értékekből. A versenyek nagy többségén indulhatsz. Bőven több, mint 95 százalékán.

A rendszer lényege pont az, hogy ezek az értékek egy idő után hozzávetőlegesen a valóságot mutatják majd. Lásd nekem magas az értékem, de elég sokat nyerek, dobogózom is. Töri, kiesni, leszerepelni nem sokszor szoktam.

Ne egy két futam után ítélj meg egy multis rendszert, amelynek az előnyei hosszú és középtávon mutatkoznak meg. Miért? Mert most még mindenki "nulláról" indult. 1-2 hónap múlva a gyökerek többsége még mindig U-s értékelésen áll majd, a jobban meg majd B-C legalább. Ez ugye a biztonságos vezetést jelenti.

Egyébként is valószínű, hogy versenyek létrehozásánál inkább ezt a biztonsági kapcsolót fogják állítani, mert az a fontosabb, hogy retardált ne legyen a futamon.

A karrierben jah, vannakérdekességek, van hogy túl erős, máskor meg ugyanazon az értéken túl gyenge a mezőny, de leszarom, egy futam, be kell állítani, majd finomhangolják, én ettől fergetegeseket szórakozom.

Tegnap egész időmérőn elvert egy srác, megdöntöttem az idejét, erre futott egy fél másodperccel gyorsabbat, ezt eljátszottuk kétszer, aztán az időmérő vége előtt 5 seccel megkezdtem egy kört, és 24 ezreddel megvertem. a futam is igen parádés lett... :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#263) Bélaaaa válasza mattheus (#261) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Én pedig nagyon szépen tudom vezetni a Ginettát a Carrier esős pályáin.
Én 80%-os erősségen megyek, igaz pc-n, és kormánnyal.

Mindig utolsó helyről indulok, onnan küzdöm fel magam az első helyre. Nagyon jó! Én nagyon szeretem a vizes pályákat!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#264) Lifer092 válasza Bélaaaa (#263) üzenetére


Lifer092
senior tag

Tegnap én is mentem egy 50 körös versenyt a Nürburgringen, dinamikus időjárással. GT3 kategóriával. Egész jól haladtam, a 10 kör utáni gyors soft-slickre történő gumicsere is bevált, csak aztán megszólalt a csapatrádió hogy kb. 10 perc múlva eső várható. Mondom who cares, nyomtam tovább slicken. :DDD Már láttam hogy elkezd beborulni, csepergett is már az eső picit de még simán tapadt a gumi. Mondom amíg lehet kiépítek egy kis előnyt, aztán behúzok feltenni az esőgumikat. Sikerült eltaktikázni az egészet, aztán mindenki behúzott esőgumira cserélni, az eső meg se perc alatt elkezdett szakadni, elkezdett megállni a víz a pályán, én meg kint voltam soft-slick gumikkal a teljesen vizes, víztócsás pályán.... Mondanom sem kell hogy lettem 16. a második helyről, mert mire beverekedtem magam 50-el a boxba, addigra a fél mezőny elhúzott mellettem az esőgumikkal.... :DDD :DDD :DDD

De baromira tetszett, hogy ennyire jól és dinamikusan változik az időjárás és ennyire képes befolyásolni a futamot, meg az autó viselkedését... Nekem eszméletlenül bejön, állati jól sikerült ez a második rész...

[ Szerkesztve ]

(#265) Viper26 válasza Lifer092 (#264) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hasonlót kipróbálok én is. :)

Időgyorsítás volt? Bár nem feltétlen kell.

iPhone 14 | FR955

(#266) Lifer092 válasza Viper26 (#265) üzenetére


Lifer092
senior tag

Simán Sync to Race -re volt az időgyorsítás állítva ami az időjárást illeti. :)

(#267) Viper26 válasza Lifer092 (#266) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aha, hogy olyat is lehet. :D

iPhone 14 | FR955

(#268) mattheus válasza Bélaaaa (#263) üzenetére


mattheus
őstag

Akkor hétvégén kipróbálom és futok 1-2 kört G29-es kormánnyal, remélem javul a vezethetőség :D
Van már esetleg valami összefoglaló oldal autó beállítással kapcsolatosan ?

(#269) mettek


mettek
addikt

sziasztok

controllerrel mennyire nehéz irányítani? nagyon szimulátor vagy arcade-osabbra is lehet venni? Ps4-re venném meg. Köszönöm

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#270) Lifer092 válasza mettek (#269) üzenetére


Lifer092
senior tag

Kontrolleres irányítást konkrétan nem tudom, de a vezethetőség szimulátoros irányt vett. Persze ilyen-olyan rásegítéssel stb. szerintem kontrollerrel is el lehet boldogulni, de egy kormány lehet jobb lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#271) mcwolf79 válasza mettek (#269) üzenetére


mcwolf79
veterán

Rárakod a vezetési segédleteket, és már el lehet lenni vele kontrollerrel is (amilyan Forzásan).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#272) mettek válasza mcwolf79 (#271) üzenetére


mettek
addikt

Koszonom. Igen azt a vezetesi elmenyt keresném. :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#273) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Patch 1.1.3 - Release Notes

AI:
Various AI cornering and race line improvements across problematic tracks
Improvements to AI balancing in snow and rain conditions
First pass at improving simulated laptimes when skipping a non-race session

Setups:
Fix for the long delay when entering setup screen

Car Tyres:
Fix to ensure that the tyre treads are shown correctly after multiple tyre swaps
MP games

Other:
Fixed crash when using large Super Sampling values
Fix for an intermittent crash caused by missing animated meshes
Fix for lobby browsing and filtering that was preventing some users from joining

(kiemelés tőlem)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#274) Viper26 válasza Csapoati (#273) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hegesztik szépen, nem megyünk pár kört? :D

iPhone 14 | FR955

(#275) h_benjamin válasza Viper26 (#274) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Na csak így tovabb remél így jönnek hozzá frissítések tovabbra is. ;) valamit kéne nyomni. :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#276) nemeth989


nemeth989
senior tag

Nekem egyre jobban tetszik a játék. Főleg az irányítás részében lépett előre sokat a játék szerintem. A kezdeti botladozásaim után a futamokon is egyre előkelőbb helyen szerepelek.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#277) Lifer092


Lifer092
senior tag

Pár képecske... :)) :))

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#278) Segal válasza nemeth989 (#276) üzenetére


Segal
veterán

En is igy vagyok vele.de holnap elkezdem gyakorolni a vizes korulmenyeket is mert ott meg eleg gyenge vagyok:(:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#279) Bélaaaa válasza Lifer092 (#277) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:K

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#280) Viper26 válasza Lifer092 (#277) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így estére már nincs kedvem felszerelni a G27-et, na majd holnap. :D

iPhone 14 | FR955

(#281) jozsi252 válasza Viper26 (#280) üzenetére


jozsi252
veterán

Felszerelés témához szólnék csak. Nem gondolkoztál el a lenti szerkezet vásárlásán? Én már egy jó ideje használom és nagyon szeretem hogy csak oda kell raknom a gép vagy a tv elé, és egyből lehet is nyomatni. Nagyon stabil, szóval jó kis cucc. :K

iPhone 13 Pro Max

(#282) Viper26 válasza jozsi252 (#281) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez egy nagyon jó ötlet. :)

Playseat-en gondolkoztam, de ugye a gép / monitor asztalon van, és ahhoz ugye nem biztos hogy jó választás.

Hol sikerült beszerezni?
Sokkal könnyebb lenne az állandó szerelgetés nélkül, persze csak pár perc így is, de akkor is.

Erre gondoltam korábban, dezt mozgatni oda-vissza nem biztos, hogy jó megoldás.

Amit mutattál arra a váltót is fel lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#283) jozsi252 válasza Viper26 (#282) üzenetére


jozsi252
veterán

Engem nagyon zavarna az olyan megoldás hogy a kormánytartó rúdja a láb között van. Ez a szélső szelvényes megoldás sokkal jobb szerintem.

Én a gyártó cég honlapjáról rendeltem közvetlenül UK-ból.
https://www.gtomegaracing.com/wheel-stands/gt-omega-racing-wheel-stands/gt-omega-steering-wheel-stand

Igen természetesen lehet hozzá venni váltótartót is potom összegért.

iPhone 13 Pro Max

(#284) h_benjamin válasza Viper26 (#282) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

[link]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#285) Viper26 válasza jozsi252 (#283) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gear mount V1 / V2 mit takar?

iPhone 14 | FR955

(#286) Segal válasza jozsi252 (#283) üzenetére


Segal
veterán

En meg csinaltattam ugy meg olcsobb es centire pontosan akkora amekkora a szekreny beltere ha megsem kell:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#287) jozsi252 válasza Viper26 (#285) üzenetére


jozsi252
veterán

A V1 meg V2 szerintem az hogy a tartó melyik változat legyen.

V1 változat - V2 változat

Bár azért ne vedd készpénznek, de szerintem ez lehet a V1 meg V2. De az a tuti hogyha rákérdezel a support-nál. Amúgy a V2 tűnik a stabilabbnak.

(#286) Segal

Ebbe is van anyag rendesen, úgyhogy nem bántam meg attól függetlenül hogy össze tudtam volna hozni olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#288) Enton válasza Viper26 (#265) üzenetére


Enton
addikt

Időgyorsítást akkor állíts ha szeretnél nappal éjszaka változást a futamon, időjárásra csak annyi kihatással van hogy gyorsabban mozognak az időjárási tényezők(nap/hold/felhők).
Ez a "Sync to Race" meg csak az időjárásra vonatkozik, hogy a beállított 2-3-4 fajta időjárási slot hogy fusson le a verseny ideje alatt.
4 körös akármin 4 időjárási tényező körönként fogja így váltani egymást sorban pl.

Ha az ember több időjárási slot-ot szeretne amúgy használni, akkor ez a "Sync to Race" az ideális opció akármilyen osztásban is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#289) Viper26


Viper26
nagyúr

Arra van lehetőség, hogy az autóban csak az a váltó legyen használható, ami van a valóságban is?

iPhone 14 | FR955

(#290) mattheus


mattheus
őstag

Tegnap volt szerencsém a játékot kipróbálni egy Logitech G29-es kormánnyal is PS4-en.
Ismét nekifutottam a fájdalmas, vért izzadós Ginetta-s karrieres futamoknak. Az első futam során a harmadik körben közel 4 másodpercet vertem a kontrolleres időmre, annak ellenére, hogy nem határon autóztam. A 20 perces tréning befejezése előtt vezettem az időmérőt és naivan azt gondoltam két perccel a zárás előtt már nem lesz a sorrendben változás, így az edzés végére ugrottam (skip).

Tévedtem, mivel az időmérőt ugorva, az utolsó 2 percben mindenki közel 8 másodpercet javult 1:39 helyett, 1:31-es idők díszelegtek a listán én meg az utolsó előtti helyre sorolódtam :( Megismételve a futamot, megvárva az időmérő végét én maradtam az első.....:) és senki nem futott 1:39-nél jobbat.....
.
Kipróbáltam az online futamot is, ahol tovább büntetett a program. Első voltam az időmérő alapján és futam indításakor (extrém hosszú egyébként a szinkronizálás) hosszú várakozás után sem váltott a lámpa zöldre, mögöttem mindenki megelőzött, így én is elindultam. Persze kiugrás miatt büntetett a rendszer (experience pontszámomat is) és egy boxutca áthajtásra kárhoztattam..... Első kör végén bementem a boxba, majd áthaladva a program nem adta vissza a kontrollt és a fennmaradó körökben magától mozgott az autóm körbe a pályán....... Nekem ez még eléggé bug-osnak tűnik.

Végül a kormánybeállításokról pár szó. Sajnos több beállítás kipróbálás ellenére szinte alig volt FFB-s érzetem a játék közben. Ti milyen beállítást használtok ?

(#291) Viper26 válasza jozsi252 (#287) üzenetére


Viper26
nagyúr

Írtam a supportnak. :)

Mennyi idő volt a szállítás, és mennyit tesz rá az árra kb?

(#288) Enton.:

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#292) Csapoati válasza mattheus (#290) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már sokszor írtunk a skip to end problémáról. PC-n már javították, PS4-en majd a következő patchben fogják (ugye konzolon hosszabb az átfutási idő).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#293) h_benjamin válasza jozsi252 (#281) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ilyenen gondolkodtam én is de drágállom szerintem egy ugyan ilyet megcsinalni otthon vagy valami fém megmunkalos valalkozónal sokkal olcsóbb megcsinálni/ csinaltatni. Szerintem én is azt fogom csinalni. Ismerős megcsinalja max elmenyek segíteni mert ügye géplakatos vagyok. Csak nekem nincs otthon semmi gépem. :/ Már rég csinaltam volna. :D

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#294) Segal válasza h_benjamin (#293) üzenetére


Segal
veterán

Amikor én csináltattam akkor volt 25 de mivel nekem nem kellett az ülés tartó rész (mint a vásárolt verziónál sem volt) így megállapodtunk 20-ba (vidékről való kiszállítással együtt!!).
Azóta nagyjából 30-35 körül vállalják megcsinálni de ha a megfelelő embert találod meg akkor szó szerint mindent testre szabathatsz. Én anno a harmadik embert választottam mert az első kettő nem tűnt megfelelőnek a harmadik viszont vérprofi volt már a telefonba is személyesen meg végképp. Félkész munkákat mutatott amiből eldönthetted melyik verziót szeretnéd, szint választhattál, eredetileg logitechre vagy fanatecre volt a rögzítés kitalálva de amikor rákérdeztem megoldható e mindkettő akkor az is megoldható volt, centire pontosan megmondtam melyik oldal mekkora lehet, pontosan akkora is lett stb. Maximálisan elégedett voltam a végeredménnyel. Sajna hiába kérsz elérhetőséget már nem tudom pontosan ki volt csak annyit hogy Taksonyba lakik az illető így hátha tud neked valaki segíteni. Azóta is tökéletesen egybe van a váz szóval így utólag is :R :R :R a készítőnek.
Maga a "cockpit"
Ennyire pontosan gyártotta le az elképzelésemhez képest!! :Y

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#295) h_benjamin válasza Segal (#294) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Jól nez ki! De nekem a gt omega stilusu kellene úgy hogy be tudjak akasztani a gurulós kerekü forgószékemet hogy fékezésnél ne csússzak hátra de még az is lehet hogy sendes fwlfogatést csinákok a széknek és úgye a teleszkóp reszt kiszeden alóla és rendesen a vázhoz rögzítem valamikor atrendezem a szobam és a gépet a sarokba teszem es ott mar nem zavarna az egesz "felépitmény". Ha neki allok vsinálok kepeket hogy hogy szeretném meg hogy milyen lessz a végeredmény. ;)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#296) Enton válasza mattheus (#290) üzenetére


Enton
addikt

Ez a nincs FFB kijelentés kicsit légbőlkapottnak hat számomra.
Ahogy eddig pár óra gurulgatás után én észrevettem autónként tökk különböző a ffb de leginkább erőségekben van kategóriai különbség. Habár ezen nincs mit csodálkozni hisz az első rész is ilyen volt de ott jobban passzolt egyik másik beállítás úgy unblock minden verdához max ffb variáltam kormányról menetközben.
Nem lehetetlen hogy minden verda/pálya kombó saját külön ffb beállítással az ideállisabb egyik másikunknak.

Session skip és vezérlés elvétele meg már megintcsak régi téma, illetve úggy is mondhatnám elég sokan találkozhattak ezekkel az első rész folyamán. Ok. Akkor is baj volt meg most is az meg mostanra már úgy hinné az ember simán tovább léptek már ilyen gondokon de láthatólag akad még config amiken kibukik ez a régi foltozott kódjuk.

Én ezt pár napja lőttem be már csak kiváncsiságból is gt3rsv2:

[link]

Ezelőtt simán csak immerzive volt minden piszka nélkül ami nekem erősebbnek hatott mint ez a ajánlott. De igazából verda és pálya függő mennyire és hogy ffb-zik.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#297) jozsi252 válasza Viper26 (#291) üzenetére


jozsi252
veterán

Én amikor vettem 105.1 EUR volt, abból a "Reflex" kuponkóddal lejött 4-5 EUR kedvezmény. A szállítás 13.63 EUR volt, és a UPS hozta ki, ha jól emlékszem elég gyorsan, de megpróbálom a trackinget megkeresni, és akkor tudok pontosabbat mondani.
EUR-ra átállítom a pénznemet, de sajnálatosan most jóval drágább mint 1 éve mikor én vettem. :((

iPhone 13 Pro Max

(#298) jozsi252 válasza jozsi252 (#297) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe megnéztem.

Péntek este rendeltem a wheel stand-et, hétfőn feldolgozták és este át is adták a UPS-nek, és pénteken pedig ki is szállították.

iPhone 13 Pro Max

(#299) Viper26 válasza jozsi252 (#297) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, már több, na majd intézkedek, ha lehet kapni.

iPhone 14 | FR955

(#300) barcalaci84 válasza Viper26 (#299) üzenetére


barcalaci84
őstag

nekem atesz (hardverapró) csinált ilyen kormánytartóállványt váltótartóval..ha jól látom 28 ezer FT-ért csinálja most...
gyakorlatilag ugyanaz mint a fentebb linkelt GT Omega
(már nem ezek a cuccok vannak rajta, de talán látszik a lényeg)

játék után lehajtom és odatolom hozzá a széket és kész...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Project CARS 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.