pr1mzejEE
addikt

Na a mai nap is meg volt az évzáró ünnepség a csapattal. Legközelebb Januárban találkozunk. Addig is egyénileg eddzhetek..
Jah és kurvára megfáztam. :F
Cipőt holnap rendeljük elvileg, nagyon várom már a pillanatot, amikor a kezembe veszem, majd, mikor edzésen és meccsen a lábamon feszül :D Amúgy nem terem cipő, hanem a Vapor lesz karácsonyra a befutó:) (úgy tűnik)
Ma is codoztam egy pár órát. A régi skillem nem akar eltűnni. Valamiért, ha kihagyok 1-2 hónapot és leülök játszani 10 perc után akárhol szerver első vagyok. Mindegy ezt most nem azért mondtam, mert fel akarok ezzel a szarsággal vágni, csak fura, hogy az agyam ennyire jól berögzíti magába az ösztönös dolgokat. :D na ez hülyén hangzott..D:
Amúgy mostanában elég sokat fifázok. Napi 3-4 órát is akár. Világklasszis szinten tolom 7 perces félidőkkel. Létrehoztam egy tornát, amiben Európa legjobb csapatai vesznek részt. Minimum 4 csillagos mind. Tetszik, hogy szorosan a meccseim és nagyon reálisak. Majdlinkelek képeket a bajnokság állásáról :D
Amúgy tegnap xfire-n nyomtam broadcastot egy villareal elleni meccsen, MU-val hazai pályán. Eddig 1-2-3 gólt lőttem mecseken (leginkább 1 vagy 2) és ritkán kaptam gólt. Hát ezen a meccsen, mikor nézik neten, hogy nyomom lőttem 8-at és rughattam volna vagy 15-öt :DD:D: Nagyon vicces volt. Kihagytam a tizenegyest 7-0nál kapásból ment vissza a labda és befejelte a büntetőt kihagyó játékosom (Nani) :D:D minden összejött.