Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Poszter

Hozzászólások

(#1) aXXXe


aXXXe
csendes tag

Hi!


Nem tudtok mondani egy poszterekkel foglalkozó boltot?
Leginkább olyan kéne ami nem valami húdedrága, és lehet kapni alienes posztereket több méretben

(#2) arpi6k válasza aXXXe (#1) üzenetére


arpi6k
addikt

Lehet hogy hülyének fogsz nézni, de az obi-ban szoktam látni pósztereket. :DDD

Intel & ATI

(#3) aXXXe


aXXXe
csendes tag

nem nézlek hülyének. :)
Tudom az összes nagyobb bevásrlásós cuccban vannak poszterek, de nekem kifejezetten Alienes poszter kéne (vagy H.G.Giger), olyan pedig nincs ezeken a helyeken :(

(#4) Old Death válasza aXXXe (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

Keleti melleti kis utcában (ahogy mész a Nyugati fele) van egy figurás bolt.. sport és film bábukat lehet kapni van alienes is :) sztem van poszte is ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#5) aXXXe


aXXXe
csendes tag

a Holdfényre gondolsz? Nekik nincs

(#6) Old Death válasza aXXXe (#5) üzenetére


Old Death
senior tag

nemtóm mi a neve :))
de sztem én láttam... bár ha még biztos se vagyok benne, akkor milyen tanácsot adok :U

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#7) VW


VW
aktív tag

Bódi Szilvi életnagyságú posztert keresek [kép]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#8) nike10


nike10
csendes tag

Hali
Nem tudtok valami olyan oldalt ahon hátérképek vanak focistákrol. :) :) :)

Elöre is nagyon köszönöm :R :R :R :R :R :R :R

Hajrá rondaldinho!

(#9) VW válasza nike10 (#8) üzenetére


VW
aktív tag

[link] itt van egy tonna,de jobb lenne ha a háttérképek topikban érdeklődnél,ez poszteres :U
most nézem csak a kiscsávó felfüggesztve én meg itt töröm magam :(((

[Szerkesztve]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#10) brazilok válasza VW (#9) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Nagyon szépen köszönöm. :R :R :R

Hajrá Ronaldinho

(#11) gasMask!


gasMask!
tag

Ha valaki rendelkezik Rammstein, Kraftwerk vagy Funker Vogt poszterekkel az feltétlenül értesítsen! Fele királyságom odaadom értük! (de komolyan) :)

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Akinek van bármilyen OPEL-es posztere, kérem, dobjon privit / mailt / msn-t, bármit :) Megbeszéljük :)

(#13) gasMask! válasza gasMask! (#11) üzenetére


gasMask!
tag

Továbbá éjjen a topiknyitó Alienes poszter nekem is kell! :DD

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#14) brazilok válasza VW (#9) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Milyen poszterkel Bódi Szilviröl.Erotikis :DD :DD

Hajrá Ronaldinho

(#15) gasMask! válasza brazilok (#14) üzenetére


gasMask!
tag

Á nem hiszem.. Szerintem neki kizárólag klasszicista stílusban készült művészi portrék kellenek :D

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#16) VW válasza brazilok (#14) üzenetére


VW
aktív tag

Szia.
Létezik Szilviről egy életnagyságú poszter (lenge kis ruhában),kb. 1,5 éve volt a ckm v. fhm-ben.Fresh Wiki van a másik felén.
Na ez nagyon hiányzik a műhelyem faláról :O :B

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#17) koxx válasza VW (#16) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

az a plakát nem csak A0-s méretű?
Kapócs Zsókáról volt az egyik ckm-ben életnagyságú poszter, de nem volt annyira jó a kép.

(#18) VW


VW
aktív tag

na tudok pontosítani.a 2005 májusi CKM-ben volt.
(a kép illusztáció,nem ez a poszter)
[kép]
koxx: nem A0,nagyobb kb. 170cm magas ,már láttam a posztert valakinél,elfogadható a felbontása.

[Szerkesztve]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#19) brazilok válasza VW (#18) üzenetére


brazilok
csendes tag

Üdv
Sajna nem találtam rola olyan nagy ságban de nem hagyom anyiba és keresem továb.Jo

Hajrá Ronaldinho

(#20) gasMask! válasza gasMask! (#11) üzenetére


gasMask!
tag

UP a topiknak he!

továbbá Fallout-os poszter is kéne :)

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#21) brazilok


brazilok
csendes tag

ÜDV
B.U.É.K minden kinek és boldog karácsont minden kinek. ;]

Hajrá Ronaldinho

(#22) gasMask! válasza gasMask! (#11) üzenetére


gasMask!
tag

Csak úgy mellesleg Nagyon örülnék karácsony alkalmából Rammstein, Kraftwerk, Funker Vogt, Fallout posztereknek! Aki megmondja hol lehet ilyet kapni annak küldök egy képet a nagymutter beiglijéről :D

továbbá Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

[Szerkesztve]

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#23) Caesarion


Caesarion
aktív tag

van ismeretségem moziplakátossal, sokat begyűjtöttem már tőle :)

kipakoltam azokat egy lapra, amik nekem nem kellenek. egyik se a ''most bontottam ki'' kategoria, de poszterekhez képest jó állapotúak. A sarkokban az ''izék'' csuklósúlyok, csak h ne göndörödjenek össze amig fényképzetem

egységáron 500.,- HUF per darab :)

mazsolázzatok: [link]
elérhetőségeim: adatoknál mail, ill PÜ.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#24) Caesarion válasza Caesarion (#23) üzenetére


Caesarion
aktív tag

up :P

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#25) LeC


LeC
addikt

Step up2 posztert esetleg nem tud vki?:)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#26) Gambit


Gambit
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy hol tudnék hozzájutni egy hibátlan Lenny Kravitz koncertplakáthoz? (Nem nekem kéne.)
Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#27) Espla


Espla
aktív tag

(#29) SuperWeb


SuperWeb
friss újonc

Weboldal - Webdesign készítés
Célunk az, hogy segítsünk vállalkozásodnak és személyes márkádnak online jelen lenni a lehető leghatékonyabb és legkreatívabb módon. Legyen szó webfejlesztésről, grafikai tervezésről és digitális marketingről.
Kínálunk egy teljes körű megoldást a weboldalad elkészítéséhez, beleértve a tervezést, a tartalom előkészítését, fejlesztést, a kezdő optimalizálást a keresőmotorok számára. Az egyedi weboldalak tervezése mellett minden oldalunk reszponzív dizájnt tartalmaz, amely biztosítja, hogy weboldalad minden eszközön (mobiltelefon, tablet, számítógép stb.) megfelelően jelenjen meg.

Bármilyen célod is van, legyen az értékesítési, tájékoztatási vagy szórakoztató jellegű, mi elkészítjük a weboldalt, amelynek megfelelően megjelenítheted márkádat az online térben. Bízz bennünk, és garantáljuk, hogy elégedett leszel az eredménnyel!

Ha van bármilyen kérdésed, vagy szeretnél egyedi árajánlatot kérni, kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot a weboldalunkon található elérhetőségeink egyikén.

https://www.superweb.hu/

(#30) sherlock82


sherlock82
senior tag

Régebbi ( 80 - 90 ) évek mozi filmjeinek poszterei van esetleg valakinél eladósorban ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Poszter
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.