Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#733) -NoVa- válasza lkristóf (#731) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sokmindenki kezelt itt szarul sokmindent, de legalább jó hangulattal megbeszélték a hülyeséget blablául. Vállaltad, következménye volt, megesik.

Legutóbbi chicken dinneremnél én is kaptam 3 törököt, de meglepően működőképes csapat volt. Annyira, hogy konkrétan az utolsó 2 percig nem volt killem, mert akárki előkerült, legalább ketten lőttük egyszerre, néha négyen is. A végén 4 nagy szikla között középen rekedve bepótoltam, Mini-14-el leszedtem az egész csapatot jó rálátással lefoglaló AWM-est, aztán Vectorral vártam, amíg az utolsó túlélő hibázott. Nagyon pontosan lőtt fejre, 2 társat leszedett egymás után, a harmadikat letérdeltette, de mivel nem látott engem, nem is mozogtam, azt hitte, hogy arrébb vagyok. Ahogy nekiindult elintézni a harmadik csapattársamat, kapott egy extended tárat :)

Máskor meg simán belefutottam olyan csapattársba, aki az autómat és a páncélomat is szétlőtte. Kaptam a levelet a rendszertől, hogy megvizsgálták, és kapott büntetést. Vissza nem lőttem, hagytam ámokfutni. Le is szedték hamar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.