Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zoji


zoji
csendes tag

Én szinte minden szombaton pokerezek a haverokkal. 10-12 órát a Sport 1-es szabályokkal.
Kivéve az all-in, mert azt 1 kicsit megváltoztattuk.
Most szombaton 8k-t vesztettem, de volt hogy 13k-t nyertem.
A tétek amivel játszunk: 1. hívás, max 50ft - 2.és 3. hívás max 100ft - 4. hívás max 200ft. Ráhívás természetesen van.
Hát nem gyönyörű az élet?

Ajándék csónak ne nézd a lapát

(#52) divot válasza zoji (#51) üzenetére


divot
veterán

Na ugye. :D

Na most akkor lesz PH!óker PH!arti?

(#53) viharhozo válasza divot (#52) üzenetére


viharhozo
addikt

Egye fene, ha megfeleloek a szabalyok, a helyszin, es az idopont, jatszom. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#54) divot válasza viharhozo (#53) üzenetére


divot
veterán

Akkor lassan megvan az asztaltársaság.
Szabályok és helyszín, és máris mehet a móka. :)

(#55) Kokog válasza divot (#54) üzenetére


Kokog
csendes tag

Szívesen beszállnék én is,de gondolom Bp-n lesz a mulatság.Én pedig onnan messze vagyok.

Feri bácsik kíméljenek!!!

(#56) mahatma


mahatma
aktív tag

Lesz majd ebből valami?

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#57) F-ECT$ válasza divot (#54) üzenetére


F-ECT$
titán

Szabályok? - A Sport1-en elég sok közvetíés ment már, gondolom az ott látott versenyszabályok jók lesznek itt is :) (Bár külön osztónak lenni elég unalmas...)
Helyszín, idő - hát ez jó kérdés.

Dive ever, work never.

(#58) Varga Csaba válasza Latissimus Dorsi (#22) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Ultizni és is !szeretek!, de sajnos az utóbbi időben nehéz összehozni egy jó partit (bezárt a törzskocsmánk)...
A jojatek.hu-s ultit meg sajna valami szoftweres gebasz miatt nemtudom művelni...

Ha lenne még ultipartner akkor össze lehetne hozni egy jó ultipartit...

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#59) oceanearth


oceanearth
őstag

milyen pókert játszanátok?? texas hold'em vagy sima?

(#60) F-ECT$ válasza oceanearth (#59) üzenetére


F-ECT$
titán

Csakis ''texasi nincs felső határt'' :DDD

Dive ever, work never.

(#61) corlagon


corlagon
senior tag

Pókerhez kedvcsinálónak...

Itt egy kis múví a Fox 2003-as Póker-VB közvetítéséből. Csákó elbukik egy 508.000$-os pot-ot :))

Bővebben: link, 2 mega .mov
(klikk alul a free-re, vár kb. egy percet, klikk a direkt linkre)

Azért ti ne 100M forintos téttel játsszatok :)

(#62) mahatma válasza corlagon (#61) üzenetére


mahatma
aktív tag

kellemes érzés lehetett....bár iszonyat nagyot kockáztatott, nem volt ez olyan nyerő kombi a kezében, szerintem kifejezetten gyengusz lap volt

[Szerkesztve]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#63) corlagon válasza mahatma (#62) üzenetére


corlagon
senior tag

Én jól röhögtem Hoyt-on, mert elég pofátlan módon tud blöffölni egyébként. Hát most beleszaladt a késbe :)

Van egy World Series of Poker 2003 Best Bluffs.mpg videóm is, az még jobb, csak 230 mega sajna.

(#64) mahatma válasza corlagon (#63) üzenetére


mahatma
aktív tag

a tegnapi sport1 pókerközvetítésben a Paul gyerek akkorát blöffölt egy 3,4-gyel a kezében, hogy fájt látni ahogy a másik egy sokkal jobb lapot behajít a fenyítéstől.....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#65) F-ECT$ válasza corlagon (#63) üzenetére


F-ECT$
titán

Öööööö. Nem Hoyt nyerte véletlenül :U

Dive ever, work never.

(#66) corlagon válasza F-ECT$ (#65) üzenetére


corlagon
senior tag

Áhh dehogynem, Helmuth vagy hogy híjják, rá gondoltam. Nem bírom a srácot, főleg amikor mosolyog és idegesítő beszólásokkal terrorizálja az ellenfeleit. Mingyá' keresek linket...

(#67) oceanearth válasza F-ECT$ (#60) üzenetére


oceanearth
őstag

tehát texasi no limit, abban én is benne lennék, az nagyon király, sokat szoktam nyomni neten meg haverokkal.

(#68) mahatma


mahatma
aktív tag

tud valaki egy jó pókeroldalt? melóhelyen legyen mivel elütni az időt....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#69) mahatma válasza corlagon (#66) üzenetére


mahatma
aktív tag

Ez a Helmuth egy rém idegesítő, tenyérbemászó képű figura.....azt a dumát amit lenyomott (ő belelát az ellenfelei gondolataiba, meg mindent megtud róluk 1 óra játék után)....aztán olyan bénán játszott és annyira feszült volt, ami kiült a fejére is, jó volt látni ahogy elvérzik...sajna nem szimpi a csákó

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#70) oceanearth válasza mahatma (#68) üzenetére


oceanearth
őstag

www.empirepoker.com
www.888.com

(#71) divot


divot
veterán

Ennyi, kifulladt az ügy?

(#72) F-ECT$ válasza divot (#71) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát vkinek (khm, pl Neked :D ) szerezni kellene egy helyet ahol lehet kártyázni, akár pénzben is, mondani egy időpontot, és biztos lenne 4-8 ember :)

Dive ever, work never.

(#73) divot válasza F-ECT$ (#72) üzenetére


divot
veterán

Ok, gondolkodom.

(#74) mahatma válasza F-ECT$ (#72) üzenetére


mahatma
aktív tag

szerintem még több is lenne mint 4-8 ember

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#75) divot


divot
veterán

Addig is, amíg kitaláljuk a hol és hogyant, nem jöttök a www.empirepoker.com-ra játszani? Egész jókat meccseztem itt az ismeretlen ellenfelekkel...

(#76) zoji válasza divot (#75) üzenetére


zoji
csendes tag

Hi. Az Empirepokeren mi a teendőm?
Tölcsem le ,instaláljam és már játszhatok is?

Amúgy a hétvégén megint nyomtuk a haverokkal, most 6.5K-t nyertem :)

Ajándék csónak ne nézd a lapát

(#77) mahatma válasza divot (#75) üzenetére


mahatma
aktív tag

hogy is müködik ez? nem szívesen tenném fel a cuccot a céges gépre, mindenféle rejtett kis progival a háttérben.....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#78) divot válasza mahatma (#77) üzenetére


divot
veterán

Letöltöd, felinstallálod, megadsz egy nevet és jelszót, aztán a Play Money szekcióban már nyomhatod is virtuális zsetonokkal. :)

[Szerkesztve]

(#79) Kokog válasza zoji (#76) üzenetére


Kokog
csendes tag

Én 12.6 k-t nyertem:C

Feri bácsik kíméljenek!!!

(#80) h@desz


h@desz
tag

Es mit szolnatok egy vetkozos pokerhoz?:DDD
nem vagyok meleg csak az nagy buli volt meg anno kirandulason persze ott voltak csajok is ;]

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#81) mahatma válasza divot (#78) üzenetére


mahatma
aktív tag

ha csinálunk egy PH! pókerszobát, akkor jöhetnének innen az arcok megküzdeni egymás ellen, mingyi megnézem ennek a lehetőségét...

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#82) viharhozo válasza mahatma (#81) üzenetére


viharhozo
addikt

En regeltem, de nem igazan latom at a dolgot igy elsore.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#83) divot válasza viharhozo (#82) üzenetére


divot
veterán

Kiválasztod, hogy melyik játékfajtában, és milyen alapon akarsz nyomulni, aztán keresel egy olyan asztalt, ahol van szabad hely, és 2000dollárral be lehet szállni (ezek vannak a végé a listának). Aztán nyomulsz.

Mahatma: ha lehetne csinálni egy PH! asztalt, az nagyon jó lenne, de még nem jöttem rá, miként megy ez... :F

(#84) mahatma válasza divot (#83) üzenetére


mahatma
aktív tag

nem igazán látom én se, max ha bemondom melyik szobában vagyok és jöttök mindannyian, dehát ez elég gagyi megoldás....
bár most is játszom

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#85) viharhozo


viharhozo
addikt

Ja, nem enged privat asztalt. Nincs masik program, ami esetleg engedne?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86) Logitech


Logitech
aktív tag

Bővebben: link itt elvileg lehet privát asztalt csinálni.

(#87) Logitech


Logitech
aktív tag

Beregisztráltam erre a PokerRoom-ra, buktam 219$-t.
Van egy jó kis sorom 8-tól, erre fullt csinál az egyik arc.


Ki kéne próbálni valamikor egy privát játékot.

[Szerkesztve]

(#88) mscsaba válasza divot (#1) üzenetére


mscsaba
újonc

Szia!

Akit érdekelne egy kis live poker, az jelentkezzen bátran. Néhányan össze szoktunk jönni és no limit hold'em tournamentet játszunk. 3000 Ft buy innal.
Sajnos csak ketten maradtunk, mert a többiek külföldre mentek.
A profitól messze a tudásunk, én utoljára 10 éve játszottam például, a többiek sem jobbak, úgyhogy nincs mitől félni. Budapesten lakunk.

Várom válaszotokat.
Üdv

(#89) mahatma válasza Logitech (#87) üzenetére


mahatma
aktív tag

ilyenekbe sokszor belefut az ember....néha nagyot lehet szívni, meg kell tanulni eldobálni a jó lapokat is, ezt már kezdem megszokni....de jó muri

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#90) mahatma válasza mscsaba (#88) üzenetére


mahatma
aktív tag

én még csak neten játszadozom, a kis virtuális pénzemmel, tanulásnak nem rossz, de még élőben lehet hogy korai lenne....:B

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#91) divot válasza mscsaba (#88) üzenetére


divot
veterán

Teljesen elfelejtettem a topicot. :U

Egyébként ha valaki ki akarja magát próbálni, akkor: [link]

(#92) #16741888


#16741888
törölt tag

srácok, akkor most játszotok?:D
mert én is adnám nagyon a Pókert, minden hétvégén játszunk haverokkal, sokszor nyerek, persze egy-két bukás is belefér.:))
Ti zsetonokat vásároltatok? Most nézegettem őket, nem lenne hülyeség.:)
Csinálhatnánk egy partyt 3-4-5ezres buy innel, atán a győztes mindent visz.:) vagy az első 2között elosztanánk. össszejönnénk 10en, egész jó kis karácsonyi pénz lenne a győztesnek.:))

[Szerkesztve]

(#93) Sanya válasza #16741888 (#92) üzenetére


Sanya
nagyúr

illegális szerencsejátékra buzdítjuk a népet?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#94) #16741888 válasza Sanya (#93) üzenetére


#16741888
törölt tag

visszaszívtam mindent, természetesen csak zsetonba játszunk.
Egyébként meg csak beszélek róla, egy hülyegyerke fecseg a világba akinek nem tetszik, jöjjön ide és beszélje meg velem.

(#95) D4v3


D4v3
őstag

Én is benne lennék ilyenbenm, mondjuk max. 5000 buyinig

(#96) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

1 és 2 forintosokkal jobb játszani :DDD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#97) Sanya válasza #16741888 (#94) üzenetére


Sanya
nagyúr

Mykonzerv mondta jól, a zsetonos játék lehet jó, de az 1-2 forintos az izgalmasabb :D
szerintem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#98) adalbert1


adalbert1
veterán

Mostanában mi is szoktunk texas-ozni, régebben 5 lapos zártat játszottunk, de az nagyon unalmas tud lenni a texas hold 'em-hez képest. Mi 25/50-et játszunk, de mivel no limit, ez nem jelent túl sokat. :D
Apróban szerintem elég gagyi játszani, zsetonnal sokkal jobb. (megjegyzem, hogy régen mi is apróval küldtük, de mostmár el se tudnánk képzelni).

Megy innen valaki a Budapest open-re? Én mennék, de most nincs felesleges 50k-m, de jövőre biztos benevezek!

(#99) #16741888 válasza adalbert1 (#98) üzenetére


#16741888
törölt tag

Igen 50k csak a nevezésre másik 50 meg chipekre....

(#100) viharhozo


viharhozo
addikt

Mostanaban mi is eleg gyakran jatszunk. A sztenderd Texas hold 'em szabalyok jol bevaltak, bar regebben mi minden jatekosnak kulon flopot adtunk, az erdekesebb volt.

Penz nelkul nem erdemes pokerezni, ez regi tapasztalat. Annyit valtoztattunk a szabalyokon, h 1000 HUF az indulo, ez 5000 Gazdalkodj okosan forintot er, viszont aki elvesziti, vehet egy ezresert ujabb 5000-et, a vegen pedig osztozas van fennforgasilag. Ket jatekos kozott nagyon elhuzodhat a menet, a tobbiek meg csak neznek, ami rossz.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.