Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gambit válasza #16741888 (#199) üzenetére


Gambit
őstag

Ez tényleg elég undorító... A lámák szerencséje. De a profik azt mondják, hogy ezen nem kell parázni, mert legközelebb is meg fogja adni, és akkor úgysem jön be a lapja.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#202) #16741888 válasza Gambit (#201) üzenetére


#16741888
törölt tag

Persze, túlságosan nem is izgulok, csak jó lett volna egy kis önbizalomnövelő a 25cent no limiten is, eddig 10cent NL volt, nagy nehezen felépítettem egy bankrollt, gondoltam itt az ideje szintet lépni, aztán paff, szerencsére már nem száll el a fejem ilyenek után, visszahoztam 0 ba, de akkor is demoralizál, valamilyenszinten, még akkor is ha tudom hogy 20ból 19szer én nyerek ilyen szituban.:(

(#203) viharhozo válasza #16741888 (#202) üzenetére


viharhozo
addikt

Ajanlom az aktualis WPT 7. versenyet. Final table, 18 eves kiscsako bekerul, igaz short stacken van. Elso leosztas AA, termeszetesen all-in. 99 megadja, es a turnon lejon a harmadik kilences.

gg :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#204) #16741888 válasza viharhozo (#203) üzenetére


#16741888
törölt tag

Oké ez megint egy dolog, ha egy ember ellen van ez akkor oké, vagy neki jön vagy nekem
na de hogy egy olyan lap jön amelyikkel mindketten olyan kezet csinálnak ami nagyobb mint az enyém ez kicsit sok.:)
Igaz ha csak 1 kilences jön(sor nélkül) akkor is szívtam volna, tény.:)

Egyszer én is be fogok kerülni.:DDD

[Szerkesztve]

(#205) HEMP


HEMP
aktív tag

Sziasztok,
látom vannak akik pénzben játszanak neten, hozzájuk lenne egy kérdésem: ki meritek adni a bankkártyátok számát a neten?? Én is játszanék, de ez kicsit visszatart... Egyébként hogyan megy a folyamat?? A válaszokat köszi: egy mazsola :B

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#206) #16741888 válasza HEMP (#205) üzenetére


#16741888
törölt tag

Bemész a Raiffeisen bankba csináltatsz, egy dombornyomott kártyát, megadod a számát az oldalon és ennyi.:) A kártya számlavezetési díjja 290ft/hó, egyébként nincs semmiféle egyéb kötelezettséged, első 3 pénzfelvétel ingyenes. A legtöbb netes pókeres ezt a megoldást használja, jaa, és Visa kártyát csináltass, mert Mastercardra nem mindeggyik utal vissza pénzt.

[Szerkesztve]

(#207) Kicker


Kicker
senior tag

Én ódzkodom a netes pókertől.. rákattannék... :DDD de liveba mehet a party... az nagyon zsír... esetleg egy PH-s pókerparty @summer? ha van valami ilysmi ötlet lehetőség, szóljatok ám...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#208) HEMP válasza #16741888 (#206) üzenetére


HEMP
aktív tag

Már van dombornyomott kártyám a BudapesBanknál... az nem jó??
És nem félsz attól, hogy meghackelik a servert és lelopják a lóvéd??

Más: előre befizetett összeggel játszol -adott kerettel- vagy mindig az aktuális játék után eljátszott/nyert összeg mozog a számládon?

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#209) Sytex válasza viharhozo (#203) üzenetére


Sytex
tag

Múltkor élőben:
AA kézben, preflop bemeltem egy közepeset, ketten megadták.
Flop: JJK Huh mondom ez kicsit necces, bemondom all-in biztos eldobják. Nem dobták. persze hogy JK volt az egyikőjük kezében....
Ujra szereztem zsetont, következő osztás: AA, mondom ilyen nincs, preflop all-in, 3-an megadták, nyertem is.....
Ennyi az AA-ról.

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#210) #16741888 válasza HEMP (#208) üzenetére


#16741888
törölt tag

Én nem félek, attól is lehetne félni hogy tönkremegy az oldal, remélem nem fog, Pacificen kezdtem 20dollárral, most van 80, de voltam 130ba is, csak 1 óra alatt buktam 60dollárt, eggyik a fent említett volt, a másik meg sorra, és az embernek riverre jött a full, úgy hogy flopra 1párja volt, NO COMMENT, ez a kettő 85dolláros kassza volt belegondolok dupla ennyi pénzem lenne:(, és hát visszevettett a tempóban, a 10cent no limites asztalon tolom megint, ha 100fölé jutok megint akkor, kiveszem a pénzem és átrakom a partypokerre, egy akkora oldal nem engedheti meg magának hogy megkárosítsák bármilyen módon a usert mert az egyenlő a halállal nekik.
Az ominózus sornál az az érdekes hogy mintha valami felsőbb energia akarta volna így, flopra top párom volt jumbóval,. ember emelt 3dollárt, mondom sicher nagy párja van, leszarom inkább dobom, 1:5,06hoz hogy jön nekem a sor, nem adom meg, én hülye marha meg a callra klicckeltem, soha nem történt még velem ilyen, mondom mindegy hülye pumpi fizess akkor 3dollárt, turnre, richtig jött a sor, ember emel 8dollárt, én vissza 10 kis gondolkodás után adja, erre riverre jött neki a 3. 9es maradt még 8dollárja, all in, én meg adom gondolkodtam rajta sokat hogy hol hibáztam,/ott hogy adtam a 3dollárt tudom/ de utána hiba volt e ezt nem tudom:F, sorra visszahívni biztos nem volt az, a végén meg már annyi pénzem volt a potba, hogy mindegy volt.[link]

Jaa, igen, és akkor a flösshúzóról, meg a straightflösshúzóról nem is beszéltem, eggyértelműen igazolva van a turn utáni visszhívás, 80%volt hogy én nyerek kb, vagy még több. 1:2 vs, 1:10:( Bad beat
jóvan aggabagytam biztos senki nem kiváncsi erre.

[Szerkesztve]

(#211) #16741888 válasza Kicker (#207) üzenetére


#16741888
törölt tag

Már volt róla szó, de nem nagyon volt meg a létszám, én bennevagyok természetesen, zsetont tudok hozni, ha arról van szó.:)

(#212) Kicker válasza #16741888 (#210) üzenetére


Kicker
senior tag

ez a csöcs... :DDD

a póker ezért szép game... én neten nem is merek leállni mert rákattanék.. egyébként Korda Gyuri bácsinak Örök Hála... az ő komentálása megértette velünk, hogy a Póker az elképesztő jó.... :R

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#213) Kicker válasza #16741888 (#211) üzenetére


Kicker
senior tag



Hol? mikor? itt balcsi parton kéne, de akkor úgy hogy esetleg ott aludni ahol lesz... nincs meg a létszám??? 10fő is jó, mondjuk 20 mégjobb... :DDD

ha balcsi parton valaki beáldozna sok ismeretlennek egy ilyen kérót ahol mehet a pókerparty (persze csak zsetonba játszunk :DDD ) az nagyon baba lenne...

nekünk van pincénk, de no áram... meg hely se sok... csak bor :DDD

sajnos ez nehezen kivitelezhető, de csak van valami jólelkű pókerbarát aki a PH-sokért megtenné mindezt (persze ha nem oly nagy erőfeszítést igényel)...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#214) viharhozo válasza #16741888 (#210) üzenetére


viharhozo
addikt

Sehol nem hibaztal, de a poker egy szerencsejatek. :)

Mi hetente-kethetente jatszunk, 1000-1500 hufos buy-inekkel, es rendszeres problema, h mindenki benn marad a flopra. Namost ilyen esetekben gyakorlatilag gambling lesz a dologbol, altalaban van vkinel valami.

Aktualis nagy szivasom: idolimitig jatszunk, utolso elotti leosztas, nagy vak vagyok. Elottem szepen emelgetnek, mivel a vege fele jarunk, marad mindenki. AJ suited, itt az ideje egy kis pot-stealingnek, bemondom az all-int. A kis vaknal KK, igy jartam. ;)

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#215) #16741888 válasza viharhozo (#214) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nem sokkal jobb:), sőt:(.
Én inkább kiigazítanám úgy hogy a Póker egy ügyességi játék, ahol azonban a szerencsének is szerepe van. Hosszútávon napi 5-7órát játszva a szerencsefaktort le lehet csökkenteni ,szvsz. Sok olyan ember van aki ebből él, és keres napi 100-500-1000+ dollárt, ők tudják hogy adott asztalon mennyit tudnak óránként összeszedni és nem is erölködnek, mert kihasználják mások hibáit, és abból megvan nekik az óránkénti hozamuk, persze peche mindenkinek lehet, de ők nem egy adott napra, hanem adott évre nézik az egészet, és ilyen értelemben náluk a szerencsefaktor minimális.

Nálunk ugyanez van, 1000-1500buy in, 10-20kis nagyvak no limit, 20ftot mindenkinek ér a vak természetesen, ezért okosan kell játszani, vagy emelni mindenre.:)

(#216) #16741888


#16741888
törölt tag

Ha valaki esetleg akarna regisztrálni a pacificre, akkor légyszi had küldjek neki meghívót, ha meghívón keresztül min, 20dollárt felraktok 25dollárral lesz megnövelve a számlátok, meg az enyém is 50el.:) Mindketten jól járunk.

(#217) #16741888


#16741888
törölt tag

[link]
Csak annyit tudok mondani maximális respect:R, onlinepokeren írt a srác élménybeszámolót, maximális gratula, hihetetlenül dúrva.

(#218) Pipó válasza #16741888 (#217) üzenetére


Pipó
őstag

Total Winnings: $343,375 :R

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#219) #16741888 válasza Pipó (#218) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az egy dolog, én azt mondom megérdemli, aki így tud analizálni az asztalnál, az megérdemli, remélem, egyszer meg is nyeri. Aki játszott már egy keményebb tournamenten tudja hogy nem olyan egyszerű vadidegenek ellen hibátlanul játszani.
[link]

(#220) tuttika


tuttika
tag

HI
Szokot valaki a sportingbeten pókerozni? :F

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#221) brownus válasza tuttika (#220) üzenetére


brownus
veterán

nem, de hétfő és pénteken szoktunk itt: [link] ha érdekel. én múlt hét óta járok (1x voltam) , talán holnap lesz időm elmenni...

(#222) viharhozo


viharhozo
addikt

Tegnap az 'overcards vs underpair' szituaciobol otbol otszor vesztesen jottem ki. Gaz.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#223) #16741888 válasza viharhozo (#222) üzenetére


#16741888
törölt tag

Így estem kvázi ki az FHM versenyről:), 100at tartott az ember meg még ketten tartottak, én dealer voltam, tudtam hogy a még kettőnek nincs nagy lapja, megnézem a sajátom A-K suited, hmm, mondom visszahívom az elsőt all in, ha eldoba nyertem 4vakot, nem rossz, erre megadta, ő egyedül ahogy számoltam, felfordít 2-2t. aha.:DDD, nem jött semmi, mondanom se kell.:(
32,8% hogy jön egy A vagy egy K, nem jött.:)

[Szerkesztve]

(#224) viharhozo válasza #16741888 (#223) üzenetére


viharhozo
addikt

AK = Anna Kournikova - Looks good but rarely wins

;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#225) #16741888 válasza viharhozo (#224) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez qvajó:DDD, abszolut így van egyébként:D, de az a szomorú, hogy egyéb helyszíneken meg én szoptam 5-6-7es párral overpair ellen, de legalább 5ször minimum.:(

Kiírhatom aláírásba?:D

(#226) tuttika válasza brownus (#221) üzenetére


tuttika
tag

Meg nézem hogy milyen.

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#227) viharhozo


viharhozo
addikt

Nagy nehezen bekinlodom magam a partypoker egyik tornajan a 100 koze. AA-t kapok, limpelek, utanam kovetkezo emel egy nagyot. En all-in, o megadja, JJ. A flop elso lapja termeszetesen J. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#228) concret_hp válasza viharhozo (#227) üzenetére


concret_hp
addikt

néhány napja expekt.com
4200indulós free, 110en voltunk még.
kézben A7, BB vagyok, kicsit shorsztekk (7-8BB-m volt)
5-6 ember belimpel, flop: A7J namondom faxa, emelek, vki visszaemel, többiek fold, én allin.
emberünknél JT. namondom zsyr. kövi 2 lap: JJ :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#229) viharhozo válasza concret_hp (#228) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert szarok a free versenyek, mert mindenfele idiota lappal megadjak az all-inedet, es otbol egyszer vmelyiknek be is jon.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#230) regent válasza viharhozo (#229) üzenetére


regent
aktív tag

De csak az elején, aztán ahogy közeledünk a pénz felé mindenki óvatosabb lesz. Az elején meg természetes, hogy megadják. Ha nem kerül semmibe, miért ne? Ha vesztesz, legalább az idööd nem pazarlod, ha meg nyersz, akkor megduplázod a zsetonjaid. Két ilyen szerencsés megmozdulás, és majdnem hátradöölhetsz. Négyszeres kezdöözsetonnal gyakorlatilag nem kell semmit csinálnod, és bent vagy fizetöös helyen.
Persze ezt úgyis tudjátok, nem is értem miért írtam. :F

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#231) viharhozo válasza regent (#230) üzenetére


viharhozo
addikt

Egy 3-4000 fos tornan a kezdozseton negyszerese nem sokat er, jatszani kell.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#232) regent válasza viharhozo (#231) üzenetére


regent
aktív tag

Ez igaz. Valamiért kevesebb résztvevööre gondoltam.
Amúgy mégis lehet, hogy megfontolandó. Ha nem is döölhetsz hátra ennyi zsetonnal, de könnyen (könnyebben) uralhatod az asztalt. A végén ez sokat számíthat.
Ha meg nem jön be, hát mára ennyi volt. Legalább odabújhatsz az asszonyhoz. :)

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#233) #16741888


#16741888
törölt tag

bazzeg, kb most olyan állapotban vagyok hogy leszívom magam keresztbe.
Játszottunk haveri körben, volt egy ismerős, ha láttatok igazi barmot, hatalmas szerencsével.:O
Riverre egymás után egymás után jött be a belső sorhúzólapja, meg riverre kétpár, full, flöss, stb stb, flopra emelek, 50szeresnyi nagyvakot, megadjaaaaa, persze, turnre ugyanez, riverre jön a lap, hihetetlen, egészen hihetetlen, basszátok meg ilyen nincs.
Flop A-9-K haver Apárrral kurvanagyot emel, adjaaa, persze, turn A haver all in, megadja, kidobják a lapokat, Q-10 volt nála, kitaláljátok mi jött riverre? J persze.
Nekem flopra 2 párom volt A-4 turnre jött egy 6 os, riverre egy 5ös, riverre gyakorlatilag all innél voltunk kidobjuk, 2-3 vol nála és sora lett, ismétlem flopra 3 lapja volt a sorhoz hiányosan, 1000et emeltem flopra, mert tudtam hogy életveszélyes az ajándék, turnre is emeltem, mindent adott, és riverre jött a közbelső 5ös, a vicc az az egészben hogy tudom mennyi az esély rá, és nekem ménem jön be? Mert nem játszok ennyire hülyén, persze, hogy jöjjön be, na de ez akkor is.:((( ÁÁ nekem ilyen mákom lenne, már házam lenne.:( Szájbavert kupakosmunkával megkétszerezem a chipjeimet, aztán egy ilyennel elvesztek mindent, áá. És a tetejébe még nagyképű is, pff bazzeg. Jóhogy 1000ft, nem pénz, 4 dollár, nem erről van szó, de a mód idegesít egy kicsit, felküzdöm magam lap nélkül, és akkor belefutok ilyenekbe, és nem egyszer, nagy kassza kihúzás nélkül felértem 4500ra, aztán konstansan lefele 1500ig, majd vissza megint 3000re, majd le 500ra majd vissza 2500ba aztán 0 ba...:((( Mindegy.

(#234) viharhozo válasza #16741888 (#233) üzenetére


viharhozo
addikt

Orulj, h ilyet nem kaptal. Egeszen hihetetlen. ;) [link]

Elsore nem jelenik meg, refreshelni kell az uj ablakot.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#235) Dictator^ válasza viharhozo (#234) üzenetére


Dictator^
veterán

hétfőn dolgoznom kell, meddig refresh-eljek? ;]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#236) Dictator^ válasza viharhozo (#234) üzenetére


Dictator^
veterán

és a várva várt kép bejött, hát mit mondjak szivás sőt , nagy szivás :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#237) #16741888 válasza viharhozo (#234) üzenetére


#16741888
törölt tag

Láttam én is olnilnepokeren:DDD, mit mondjak,szívás,ugyanakkor Doyle papa is megmondta a pókerbe minden megrtörténhet everything can happen:D, amikor a könyvében leírja hogy a kézbe király párjára floppolt egy fullt, és elchekkolta és az ellenfelének, turnre meg riverre is 7ese jött:DDD, háát, nem lehetett boldog.

egyébként olvastad vele az Interviewt? Doyle Brunsonnal? Előző havi Cardplayer magazinba volt,természetesen az oldalon. Pffff:DDD hihetetlen dogokat ír le, ettől fggetlenül nem feltételezem hogy kamuzik.:) Mindjárt megkeresem.

Olvasd el, a valaha élt -szerintem- legnagyobb és legjobb pókerarcával, interview, nagyon kemény milye viszonyok között játszott a 60as években:DDD:
[link]

[Szerkesztve]

(#238) #16741888


#16741888
törölt tag

Kötelezőamagyar srác megírta a 3. részt is a WSOP beszámolóból, olvassátok, én nem nagyon találok szavakat, csak az vígasztal hogy ő is tanulta, bzw. mindenki eljuthat erre a szinte aki kellő alázatot mutata sport iránt.:D
[link] Tényleg nagon dúrva, maximális gratula neki, szép volt.:R

(#239) L|zsidoboz válasza #16741888 (#238) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Sztem meg épp az a lényeg, hogy csak kevesen juthatnak el ilyen szintre.
És grat neki :R

Good to be good, but better to be lucky.

(#240) #16741888 válasza L|zsidoboz (#239) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem kellő alázatossággal, /pénzzel/ akarattal, és kis szerencsével, bárki eljuthat ide, szerintem, előbb vagy utóbb. Kitartás kérdése, meg kezdőtőke, mert az elején lefelé fog menni a bankrollod elég erőteljesen, szerintem egy ilyen teljesítményhez szükséges legalább x év kemény netes és éles gyakorlat, szerintem, na de ha észrevetted, úgy duplázta meg a pénzét a final tablen hogy lapja sem volt, használta az elsődleges tűzerőt=>zseton.:D

(#241) #16741888


#16741888
törölt tag

:DDD
Itt ül mellettem egy alég nagyképernyős ember, kiselőadást tart nekem hogy kell pókerezni:DDD, mert ő most a 18. helyen áll egy nagy versenyen.:DDD
2 abszolut rohadtnagy kamu all in bejött, és 2szer annyi zsetonja van mint a 2. helyzettnek akinek még mindíg 3 szor annyija van mint az asztal többi tagjának.:DDD Emberünknek van 15ezre, a asztal nagy részének meg 2000alatti zsetona:D
Emberünk kedvenc eszközei az asztalnnál, call auf jedem Fall, check, és fold:DDD, ennyi pénzzel úgy kéne lerabolni az asztalt ahogy szól:DDD Erre ez meg A-Qval nem emel flop előtt.:DDD Bazzeg hát ennyi zsetonnal terror.:D

De hős voltam, taktikusan csendbemaradtam, csak nagyokat mosolygok.:D

(#242) tuttika


tuttika
tag

Vegyen részt a TV által is közvetített Budapest Poker Open-en. A 2006. november 29. és december 3. között megrendezésre kerülő verseny várható összdíjazása 54 millió forint. A Sportingbet Póker heti szatelit versenyein már $5+$0,5-ért bebiztosíthatja helyét.

A Sportingbet Póker 8 db, egyenként $800 értékű díjat kínál fel nevezési díjként, a Budapest Poker Open főversenyére.

Az első szatelit versenyen a Sportingbet Póker minden magyar játékosa ingyen indulhat. A verseny időpontja: 2006. október 7. 21:00 (19:00 GMT).

Heti szatelitek: $5+$0,5 minden szombaton 21:00-kor (19:00 GMT), összesen 7 alkalommal, 2006. október 14-től 2006. november 25-ig.

Jelentkezés a versenyekre a kezdés előtt fél órával.

Az élő verseny lebonyolításáról a www.budapestpokeropen.hu weboldalon olvashat.

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#243) viharhozo


viharhozo
addikt

Vegre osszejott egy tornagyozelem. 23 euro, nem nagy penz, de az erkolcsi siker a lenyeg! ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#244) #16741888 válasza viharhozo (#243) üzenetére


#16741888
törölt tag

Én most jövök egy versenyről 30 voltunk, ezentúl minden héten lesz. Lényeg a lényeg 3. lettem, örülökis meg nem is, az utcsó handbe 3:1arányban voltam esélyes.:(
1-2hibától eltekintve, -amikre régen nem is figyeltem, sőt azt se tudtam mi az-, gyakorlatilag hiba nélkül játszottam, pozicióból nem hoztam ki a maximumot, illetve bekaptam 2 korai poziciós suckert, de felálltam. Úgyhogy így örülök végülis a 3. helynek.
A végén 500-1000 volt a vak, nekem nem túl megnyugtató 5000körül volt a pénzem. Emelkedés után 700-1400nál erősnek éreztem egy A-5suitedot és bementem nagyvakjként, úgy hogy a sb csak megadott, gondoltam megilyed, 7-8al nem ilyedt meg.:( A flop 2-10-9volt nekem 4 színt adott neki ugyebár sorhúzólapot, turnre meg jött egy 7es.:( Kár érte.:(
De mondom örülök hogy számottevő baromságot nem csináltam, és sokkal több lapot játszottam meg mintaszerűen mint rosszul. Gyakorlatilag talán 2szer vagy 3 szor volt showdown a többit vittem turnnél de volt amikor rivernél is meg flopnál is.
Ebből sokat blöffel, örülök, ennyi.:)

(#245) Divi válasza #16741888 (#244) üzenetére


Divi
aktív tag

Korrekt, kollega! Korrekt!

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#246) viharhozo válasza #16741888 (#244) üzenetére


viharhozo
addikt

A5s-sel all-int mondtal es a 78 megadta?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#247) #16741888 válasza viharhozo (#246) üzenetére


#16741888
törölt tag

Így van, de mondom 3 an voltunk, nagyvak voltam, 3600am volt még, a vakon kívül, amit betoltam, úgy hogy a kisvak előttem csak megadta a nagyvakot, tudtam nem lehet nagylapja mert akkor all in ment volna, így az A felértékelődött a kicker miatt, ráadásul egyszínű volt és akár so is lehetett , utólag visszagondolva ez volt a vég, mert ha chekkolok akkor flop nekem flösshúzó+A mindenképpen all in, de nekimeg alul felül nyitott sora volt, tehát mindenképpen megadja.
Ennyi, szerintem nem volt hiba, de kiváncsi lennék a véleményedre.

[Szerkesztve]

(#248) tothbe válasza tuttika (#242) üzenetére


tothbe
addikt

A verseny időpontja: 2006. október 7. 21:00 (19:00 GMT).

Heti szatelitek: $5+$0,5 minden szombaton 21:00-kor (19:00 GMT), összesen 7 alkalommal, 2006. október 14-től 2006. november 25-ig.


Hol lesz ez? Bulgáriában? Mert ha nálunk, akkor valamelyik idöpont nem stimmel, mert mi még a GMT+1-be tartozunk tudtommal.

By(e) Tothbe

(#249) #16741888 válasza tothbe (#248) üzenetére


#16741888
törölt tag

A Sportingbet Póker 8 db, egyenként $800 értékű díjat kínál fel nevezési díjként, a Budapest Poker Open főversenyére.

Sportingbet===>[link] Gondolkodok én is, lehet felnyomok pénzt.:F

(#250) viharhozo válasza #16741888 (#247) üzenetére


viharhozo
addikt

Final table-n short stackkent sztem minden hasznalhato lappal allinre kell menni. Ekkora vaknal meg plane. A megadas mar jo kerdes, en 78-cal csak akkor adnam meg, ha a call a zsetonjaim negyedenel kevesebbe kerul.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.