Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5444) fehér_ember válasza BBéci (#5443) üzenetére


fehér_ember
addikt

Éjjel megnéztem még pár videót a clic-ről és arra a megállapításra jutottam, hogy valószínűleg sokkal kevésbé elcseszett (jobban hasonlít a hagyományos szárakra - tollakra) a tömegelosztása mint pl. a winmau stealth-nek (aminek a tollán belül végigfut a szár meghosszabbítása). Gondolom ezért lett ez utóbbi nálam pl.farnehéz. Szóval ha clic-elnék, akkor tán nyugodtan választhatnék ugyanúgy egy 30mm hosszú és standard vastagságú szárat mint amilyen a jelenlegi hagyományosom. De lehet az lesz amit javasolsz. Lehet érdemes a hagyományoshoz "közelebb" maradni és úgy megtanulni dobni.

Amúgy ti másképp dobtok pl. a 20-as szektorra (vagy akár a többi fentebb lévőre mint az alsókra)?
Én sokszor még nagyon nem tudom hogy is dobjak. Sőt van amikor úgy dobok mintha én lennék az íj ami kilövi a nyílvesszőt (szóval, van amikor tökre egyenes vonalban küldöm meg a darts-okat) :B

Nem vettem, volt egy RX-V3800-asom is, és a Dynaudiókkal jobban kijön/bánik (alacsony hangerőn is rendesebben megvan minden részlet). Előtte viszont minden más dobozomhoz jobban kedveltem/szerettem a Denon hangzását.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.