Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- Kalandor: Habemus papam
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
-
LOGOUT
Overwatch 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
oxox
addikt
válasz
#75791360 #15672 üzenetére
Két dolog
-másfél ill. több mint másfél évig élvezt3d a játékot, szerintem ezek után azt mondani nem éri meg..hát furcsa. Pláne a masodi’ dolog fènyében
-ha valaki nem szereti a motorsportot miért sir, hogy drága a forma1 jegy? Én pl utáltam minden percét a heroes of stormnak mikor ow skinért kellett játszani, nem is játszok hasonlóval sem, és nem is fogok..Te meg másfél évig játszottál is vele.Szerintem pont annyi a vérpistike, aki ninja akar lenni mint a játék megjelenésekor...korábban codoztam (ill starcraft) de itt szerintem sokkal többet kapunk mint codban, és folyamatosan jön a tartalom ingyen.
-
Pocok256
veterán
válasz
#75791360 #13140 üzenetére
". Utálom az ölést. Jó lenne ebbe a játékba egy értelmes pve rész,"
Pve be is ölés van amúgy vagy ott simogatod az enemyt ?
Ebben az esetben szerintem ez lenne a te játékod. -
k-adi
nagyúr
válasz
#75791360 #13140 üzenetére
Amúgy igen, mindig azt mondja mindenki, hogy légy carry egy jó dps-sel és menj feljebb rankeden, csak én világéletemben utáltam annak lenni, supp vagy tank a szerepem, amivel persze rá vagyok utalva a többiekre, akiket a legritkább esetben érdekli, hogy védeniük kéne engem vagy használni a pajzsom, stb...
Na igen, ezzel én is sokszor találkozom és én is csak ezt tudom javasolni.
Ugyan én béna vagyok és csak gold szintet értem el mostani seasonben is (bár nyáron szinte nem is játszottam egy meccset se OWban), de azokon a meccseken, ahol nem én vagyok az egyik erős dps, azokon általában vesztünk is. Hiába gyógyítom fel a csapatot az egekbe, egyszerűen egyesével mennek előre meghalni, így supportnak nem sok értelme van alacsony szinten szerintem se. Pedig már láttam jó csapatmunkát is goldon, de ott még ritka. Viszont feljebb kerülni solo-ként - ahol már több kommunikáció lenne - nehéz, főleg mikor valaki támadóként Törb-öt hoz (100ból 1x válik be) meg ilyen trollkodások mennek 0-24.(viszont amin meglepődtem, hogy Junkrattal sokkal jobban megy, mióta 2 aknája van
)
-
saen
veterán
válasz
#75791360 #9914 üzenetére
Hots-ben aranyat kapsz és abból hőst tudsz venni, ez meg csak kozmetikai dolog, a játékot semmiben sem befolyásolja. Én az arcade-et csak és kizárólag event alatt nyomom, nekem is frusztráló szokott lenni. Hagyományos dobozért én már nem szenvedek így közel a 400-as szinthez.
-
torik
senior tag
válasz
#75791360 #6951 üzenetére
Csak az alapján hogy Ana mennyit töltött ptr-en mielőtt élesbe került, lehet egy héten belül már Sombra is érkezik. Persze itt sok más játékmód is bekerül mellette, szóval lehet bőven tovább tart majd. Túlságosan az elején vagyunk az egésznek ahhoz hogy vad következtetéseknél többet vonjunk le.
-
k-adi
nagyúr
válasz
#75791360 #6949 üzenetére
Mikor kerül át élesbe az változó, nincs kőbe vésve, hiszen a PTR lényege a "tesztelés". Van amit hosszabb ideig tesztelnek, van amit nem.
A loot-box grindolást pedig patchelik hamarosan, úgyhogy felesleges már ezzel kapcsolatban taktikázni. Benne van a patch notes-ban
Új hozzászólás Aktív témák
- 16TB 0 nap Seagate Exos X16 Enterprise HDD több db.
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 3rd - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I W11 I CAM I Garancia!
- DELL Thunderbolt Dock - WD19TB modul 02HV8N (ELKELT)
- AKCIÓ! MSI PRO Z690 i7 14700K 64GB DDR4 2TB SSD RTX 3070Ti 8GB Fractal Design Meshify C CM 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest