Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Őskoczka

Hozzászólások

(#36) Zolaash válasza Zolaash (#35) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nnnna. Eladtam egy C-64-et az uccsó 1541-emmel. 30 kilóért ment el, 25-ért vettem egy SD1541/II-t.
Közben beneveztem a nagymotor jogsira. Nekiálltam az elméletnek itthon, neten. Jelenleg 76%-on áll a mutató. Ennyi van elvégezve, ebből sikeresen le is vizsgáztam. Amolyan házi vizsga, de ez is az online felületen ment. Legalább 80%-ot kell teljesíteni. Minden modul végén modulzáró vizsga van. Itt asszem' két alkalommal volt 86%-os a tesztem, a többi esetben 96, illetve a leggyakoribb a 100% volt.
Lehet hogy átmennék tanulás nélkül is, de azért részben nem árt felfrissíteni az emlékeket, hiszen lassan 30 éves(!!! Baszki!) a jogsim, meg van jópár motorspecifikus dolog benne.

Márciusban indul a tanfolyam, mármint a gyakorlat. Addigra gondolom meglesz az elméleti vizsgám.
Elkezdtem bukót vadászni, ami sokkal problémásabb, mint gondoltam. Rájöttem, hogy bazinagy fejem van, kész tortúra bukót venni. Kesztyűt már vettem, az pont jó volt, amit felpróbáltam.

Közben megálmodtam azt is, hogy milyen gépsárkányt vennék: Honda XL1000V, Varadero

Ehhez még le kell húznom egy, de inkább 2 hónapot a németeknél. Erre viszont egyáltalán nem vágyok. És ezt még a családnak is elő kell adni... :/

Rip and tear

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Őskoczka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.