Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek

Hozzászólások

(#301) Kobudera válasza SyMbioTe (#300) üzenetére


Kobudera
tag

Igen, de nem tudom 60-ra lealkudni sajnos. És nem ma vette. Én megértek mindenkit, de az árak esnek, ha valami használt és nem új. Azért mert kintről van, és mert fizetett rá, azért nem elég a 11 ft engedmény szerintem. :) Köszi a választ!

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#302) Kobudera


Kobudera
tag

Esetleg V974m-ra valaki feltette már a windowst? Arra lehet? Egy oldalon azzal árulják, de sehol máshol nem látok erre lehetőséget. A választ köszönöm!

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#303) SyMbioTe válasza Kobudera (#302) üzenetére

V974M nincsen csak 975M. Erre a gépre nem lehet Windows mivel nem intel procis. A V975i és V975W-re mehet Windows és Android is, persze nem dual boot-ba.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#304) nagash válasza SyMbioTe (#300) üzenetére


nagash
senior tag

Onda olcsóbb, nekem a Teclast 78-ban állt meg, szóval jó ár.

Knoblauch macht einsam.

(#305) FireLord


FireLord
aktív tag

Sziasztok,

V919 van itt valakinek? Vélemény, tapasztalat érdekelne.

(#306) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!.
.
Én is új versenyzőként keresgélek a kínai tabletek között. A kiszemeltek: Onda V989 Air 9.7, Telcast X98 Air, és a Lenovo Miix 3 vagy 2. Ezek a kínaiak mennyiben különböznek (jobbak?) az itthon vásárolható Lenovo Miix-től? Honnan érdemes most kínából - esetleg az EU-ból - tabletet rendelni áfa és vám visszatérítéssel? Létezik ezekhez olyan billentyűzet mint a Lenovohoz?

(#307) han_lev válasza robi1979 (#306) üzenetére


han_lev
senior tag

Billentyűzetet olyat mint a Lenovohoz nem tudzs. Valami hasonló van, ha az árusítóhely engedi hozzá rendelni, de nem lesz olyan.
Teljesítmémyre a mixi 2től jobb. Árban viszont mindkettőtől.
Teljesítményre szerintem nagyon jó. Kidolgozás, szépség szerintem nagyon jó. Én ipad air 2 zokkal használom ( persze nem a műanyag, szilikon hátlapossal, hanem a bőr bebújóssal.
A win 8 kiválóan fut rajta, én max a mixi3 bőrtokos bőrös billentyűzetes változatára cserélném le, de csak a billentyűzetes tok miatt. Telhesítmény kidolgozás szerintem nagyon jó ennek is. Nagyon kézbeálló tablet, szépen besimul az irataim közé. Szép is, jól is megy.
Töltés-usbotg egyben sajna nem megy, de az y kábellel nekem nem megy.
:F

MI9 6/64

(#308) robi1979 válasza han_lev (#307) üzenetére


robi1979
aktív tag

Az Onda V989 air II-n létezik hogy nincs HDMI kimenet?

Ti honnan rendeltétek ezeket a kínai tableteket? Melyek a megbízható webshoppok ahol ezek kaphatóak?

[ Szerkesztve ]

(#309) CandySR válasza robi1979 (#308) üzenetére


CandySR
tag

Létezik.

Én ONDA V989-et használok, kiváló kis készülék iPad1-ről váltottam.
Banggood-tól rendeltem, de a Geekbuying is megbízható. Érdemes PayPal-lal fizetni.

[ Szerkesztve ]

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#310) sirkope


sirkope
tag

Sziasztok,

Téglára tettem az OndaV975M tabletemet egy rosszul sikerült ROM frissítéssel. Tudtok Budapesten olyan szerízt, ami tudná orvosolni?

(#311) bj13


bj13
tag

Sziasztok!

Felkerült a tabletra a gyári szoft (Onda v975m 2.0.1v3 Rom).
Azóta őrült dolgokat produkál.
Eltűntek a Google ikonok (pl Chrome, Play, meg hasonló, néhány játék). Nyomtam egy gyári visszaállítást, akkor meglett minden. Elkezdtem visszarakni a cuccaimat, erre újra eltűntek. Cseréltem fiókot, akkor sincsenek meg. De ha sima böngészőből indítom a Play-t, akkor felajánlja a Chrome-ot is, meg az áruházat is. És megy minden rendesen. Bekapcsoláskor egy pillanatra bevillannak az ikonok és már el is tűnnek. Ötlet?

:W :W :W :W :W

(#312) tegze90


tegze90
csendes tag

Hali,

Van valakinek tapasztalata Onda v102W tablettel?

http://www.aliexpress.com/item/Original-Onda-v102w-quad-core-windows8-tablet-pc-Z3735F-10-1-IPS-1920x1200-dual-camera-RAM/32284115008.html

Igazából ezek közül valamelyik beszerzésén gondolkodom:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Onda-v102w-quad-core-windows8-tablet-pc-Z3735F-10-1-IPS-1920x1200-dual-camera-RAM/32284115008.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-PIPO-Work-W6-8-9-inch-Win8-1-Intel-Baytrail-T-Z3735F-Quad-Core-3G/32234836170.html

http://www.aliexpress.com/item/9-7inch-Pipo-M6-Pro-3G-Tablet-PC-RK3188-Quad-Core-Android-4-2-IPS-Retina2048/1423620837.html

(#313) SyMbioTe válasza tegze90 (#312) üzenetére

Hali, nekem V975M van, ha windowsos kell akkor még a V919 Air lehet jó (dual boot), vagy V975W/i
V975M Teszt: [link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#314) Mikrohu47


Mikrohu47
csendes tag

Sziasztok!

Onda-tablet.com oldalról rendelt már valaki?
Kinéztem magamnak egy Onda v989 tabletet 140 dollárért szerintem elég jó ár érte.
Kérdés hogy felszámolnak-e még plusszba értem vám,áfa.

(#315) SyMbioTe válasza Mikrohu47 (#314) üzenetére

Biztos, hogy lesz áfa+vám is ami összesen 29.5% még a 140dollárra, ami 181,3 dollárra jön ki. Maga az oldal amúgy megbízható, nincs vele gond.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#316) mm89


mm89
őstag

Sziasztok
Van esetleg vélemény a v820w ről?
[link]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#317) Mikrohu47 válasza CandySR (#309) üzenetére


Mikrohu47
csendes tag

Hello!

Pénteken rendeltem én is banggood-ról egy onda v989-et gyorsított szállítással.
De még nem küldtek emailt hogy feladták postára csak pénteken jött mail a megrendeléskor.
Mennyi idő kb még ideér a csomag?
Vám+áfa kb mennyi lesz?
Én 42000ft-ért vettem a tabletet + 4000 ft szállítás.

Üdv.

(#318) SyMbioTe válasza Mikrohu47 (#317) üzenetére

Én tinydeal-ról rendeltem a V975M-et, 20 nap volt a szállítási időm és innen ingyen postázták :D
A Vám+áfa össz. 29.5% ha jól tudom, ennyit kell rászámolni (gondolom a vételárra)
Ami: 54390+szállítás (4k) összesen: 58390Ft, ha jól számoltam és ennyi a vám+áfa

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#319) Mikrohu47 válasza SyMbioTe (#318) üzenetére


Mikrohu47
csendes tag

Hello!

Dhl-től kaptam egy emailt,hogy válaszoljak a vámkezeléshez szükséges információkra.
Banggoodról rendeltem egy onda v989 tabletet gyorsított szállítással.

x

Devizautalási-, vagy megrendelés visszaigazolás, esetleg PayPal igazolás (melybol látható, hogy pontosan mennyit fizetett az áruért)

x

Számla szerinti, tételes, pontos magyar árumegnevezés

x

Címzett bejelentett lakcíme

A feladó pontos címe, mivel a számla nem tartalmazza azt

x

A termék származási országa, mivel a számla nem tartalmazza azt

x

Az áru értékén felül a fuvardíjat fizette-e, ha igen, mennyit

Valakinek vólt már ilyen tapasztalata?

(#320) mm89 válasza Mikrohu47 (#319) üzenetére


mm89
őstag

teljesen egyértelmű a dolog. Válaszolj a kérdésekre :)
Írd meg nekik, hogy pontosan mit és honnan rendeltél. Linkeld be az adott terméket, hogy lássák mennyibe került. Ha paypal - lal fizettél akkor ments le egy bizonylatot az adott tranzakcióról. Írd meg nekik a szállítás díját is, bár elvileg azt is beleszámitják az árba és úgy teszik rá az áfát.
Ha ez megtörtént akkor fogják kiszállítani neked.
Ja és még egy plusz költség a DHL részére fizetendő kezelési költség a vámolásra.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#321) Mikrohu47 válasza mm89 (#320) üzenetére


Mikrohu47
csendes tag

Onda V989 A83T tablettel lenne egy kis problémám az akksi üzemidejével nem vagyok megelégedve csak pár órát bír az akksija,
Valakinek van vmi tapasztalata?
Frissíteni,rootolni kell-e?

(#322) andrew82


andrew82
tag

Sziasztok!

ONDA V891-et használ valaki? :)

Igazából többféle tabletet nézegetek, ez a 8.9-es kijelző pont ideális lenne, androidot nem szeretnék, a wint még elviselem :) Ez pedig dualos, tehát mindkettőt tudja.

A másik kérdésem, hogy léteznek kisebb ssd-k ha jól láttam, de gondolom ezekbe nem lehet betenni. Mennyire elég a beépített 32 giga a rendszernek? Lehet még bővíteni sd kártyával, az nem lenne gond. 2 giga ram is elég lehet egy alap rendszerhez.

Bocsánat, de még nem volt időm rendesen végig olvasnom a forumot, de igyekszem amint időm engedi.

Még annyi, hogy szerintem, érdemes lenne megvárni az új wint...

[ Szerkesztve ]

(#323) SyMbioTe válasza andrew82 (#322) üzenetére

Szia!

Drodion 32Gb bőven elég, szerintem egy Windows is ellesz rajta. 2gb ram is bőven elég, még játékokra is. Ennél több ram még kevés gépbe van. Win10-re ezeken nem lehet majd ingyenesen frissíteni? :O

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#324) andrew82 válasza SyMbioTe (#323) üzenetére


andrew82
tag

Hát ez egy jó kérdés :) Engem is érdekelne. Ha már jön az új win, tudja már a tablet is:)

(#325) SyMbioTe

Sziasztok!

Szerintetek Ezek közül melyiket töltsem le a V3-as gépemhez? Vagy ez univerzális és mindegyikhez jó?
Előre is köszi :) :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#326) Sunnam


Sunnam
tag

Sziasztok!

Most érkezett meg az Onda v820w tabletem. Dual boot-os, fehér.

Még csak most lakom be a két rendszert. Szerintem egy darabig marad így, aztán a Windows 10 megjelenésekor majd meglátom, hogy mi lesz.

Minőség: Nem recseg-ropog, tiszta műanyag, jó a hátlap tapintása, hangszóróval sincs semmi gond, csavarásra (szerintem) túl könnyen deformálódik, kijelző szép.

Ha valakinek van konkrét kérdése, arra megpróbálok válaszolni.

Attila

(#327) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Tegnap vettem egy V975-ös tabletet (sima verzió, nincs semmiféle betű a szám mögött). A leírás szerint 1 GB ramnak kellene lennie benne, de valójában csak a fele. A kérdés, hogy ennyi rammal mire számítsak játékok terén? Elsősorban filmnézésre vettem a lányomnak, de néha játszani is fog rajta, ezért lehet, kevés lesz ez a játékoknak (angry birds, megapolis, how to train your dragon, meg ilyenekkel játszik).
Előre is köszi a segítséget.

**********

(#328) Sunnam válasza echterion (#327) üzenetére


Sunnam
tag

Hali!

Itt tedd fel inkább a kérdésed, hamarabb válaszolnak.

Amúgy, szerintem lassúak lesznek, akadni fognak a játékok, de talán mindegyik elindul.

(#329) echterion válasza Sunnam (#328) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi a tippet. Igazából az elmúlt két hétben volt kis idő tesztelgetni, egy játékot kivéve mind elindult és szépen megy is rajta. Amit nem értek, hogy nem 512 MB ramot mutat az OS, hanem 580-at. Fura.

**********

(#330) gyuresz68


gyuresz68
csendes tag

Sziasztok. Érdéklődnék van valakinekONDA V891 dualbootos tabletja, mivel ilyet szeretnék venni. Írna a tapasztalatairól pár sort. Nagyon megköszönném.

(#331) prijon56


prijon56
újonc

Eladó:
Új! 9.7" 16 GB Onda V975 Android 4.2 All Winner A31 Négymagos QXGA (UltraHD) képernyős 4K Videolejátszós HDMI Tablet gyári bőrtokkal!
Akkumulátorban 0 ciklus van!
Irányár: 43.000,-Ft
Elérhetőség: bogarat@gmail.com

(#332) oszy


oszy
veterán

Sziasztok!

Melyik Onda tabletet érdemes most megvenni? Win+droid esetleg? Alcor-om volt, azzal megvoltam elégedve. Az IPS miatt legfőképp. Alap dolgokra kellene. Tehát semmi komoly :) :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#333) SyMbioTe válasza oszy (#332) üzenetére

Szia! Ha alap dolgokra kell, de droid+Win akkor én ezt venném Ondából: V891w
1920*1200-as IPS kijelző, egész erős intel proci és 2Gb Ram. Ez szinte mindenre elég, még játszani is lehet rajta. Egyedüli hátrány talán a 32Gb Rom, ill a Win10 hiánya, nemtudom lehet-e majd frissíteni, sok hely nem marad alkalmazásoknak. Androidon 6.5, Windowson 10Gb marad.
Ha sokba kerül akkor V891, bár én azt márcsak a kijelző miatt sem vennék, mert csak 1280*800-as és csak. Előnye, hogy ezen Win10-van.
Ha nagyobb kell akkor: Onda V919 Air.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#334) oszy válasza SyMbioTe (#333) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm!

A V891w tetszik :) A tárhely tényleg egy picit lehetne több, de ha pörög a gép talán kompromisszumot kötnék :) Akkor még várok és megnézem megkapja-e a win 10-et. Nem sürgős a vétel. Erről az oldalról egyébként teljes biztonsággal meg lehet rendelni? Vám vagy ilyesmivel kell számolni?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#335) SyMbioTe válasza oszy (#334) üzenetére

Vám+Áfa természetesen van, de vanak olyan oldalak amik EU raktárból dolgoznak ott nincs vám+áfa.
Itt kérdezd meg melyik boltok biztonságosak amik EU-ból dolgoznak.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#336) the radish


the radish
senior tag

Január 6.-án, előrendelésben vásároltam egy V919 3G Dual Boot tabletet az ondamarketről.

Február közepén meg is érkezett.

Imádtam egészen július elejéig, Akkor azonban el kezdett nyomásra csíkozódni a kijelzője.

Írtam a forgalmazónak, aki korrektnek tűnően egyből felajánlotta, hogy semmi gond, két év gari van rá, küldjem vissza. Annyi kikötést írt, hogy ne a DHL-en keresztül.
Így is tettem, PNP-n feladtam júl. 14.-én és a csomag meg is érkezett augusztus első hetében a kínai TNT-hez.

Innentől kezdve a kedves forgalmazó (ONDATABLET) nem volt hajlandó a csomagot átvenni. Többszöri, eredménytelen megkeresésemet követően a múlt héten azt írták, hogy nem veszik át a meghibásodott tabletet, de új vásáslása esetén kapásból 30$ kedvezményt felajánlanak...

Erre válaszul tájékoztattam őket, hogy ez elfogadhatatlan számomra, hiszen nekem 50$ volt a kijuttatás költsége és nem óhajtok újat vásárolni, ragaszkodok a cseréhez, vagy a javításhoz.

Közben a kinti TNT meg fogja semmisíteni a tabletet, hacsak nem nyilatkozok ellenkezőleg, de ebben az esetben raktározási díjat számítanak fel, 30$ / hónap, melyet nekem kell fizetnem...

Szóval ha valaki tud valamiféle módon segíteni, azt megköszönném, ha nem, akkor pedig legyen ez intő példa azon emberek számára, akik az ondamarketről szeretnének vásárolni...

[ Szerkesztve ]

(#337) Pojka


Pojka
újonc

Sziasztok!
Én is rendeltem külföldről egy Onda V891w-t. Főleg a windows miatt választottam.
Ma kaptam meg, szép és jó, de csak android van rátelepítve. Hogy tudom rátenni a win8.1-et?
Vagy honnan lehet letölteni hozzá?
Előre is köszi!

(#338) cyberapa válasza echterion (#327) üzenetére


cyberapa
csendes tag

Szia!
Azóta is működik a gép, mert most szemezek vele...
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_149948.html?wid=3

http://www.android.lapozz.hu - Adj hozzá te is egy linket!

(#339) garai198419


garai198419
csendes tag

Onda V989 Air mit gondoltok róla van valakinek tapasztalata?

(#340) Onlány válasza garai198419 (#339) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Én egy félreárazott tinydeal akcióban jutottam közel 17 ezer forintért a tablethez. ONDA V989 Air 9.7 32GB. Nagyon jó az összeszerelés minősége, könnyű, kecses jószág. Bekapcsolás után minden kínai volt ezért a nyelvválasztás után sorra letiltottam illetve töröltem a kínai appokat.Jó sok volt belőle. Volt amit csak tiltani lehetett. Az onda launcherrel nem tudtam megbarátkozni ezért lecseréltem. Végül úgy döntöttem, hogy rootolom a gépet és titanium backup, gravity box stb. használatával személyre szabtam. Most már nagyon tetszik. A képernyő gyönyörű és a felesleges kínai alkalmazások törlésével az akku is jobban teljesít. Dobozból kivéve nem voltam a rendszerrel megelégedve de root után jobban testre tudtam szabni és így már pöpec. Gyorsan talál wifit jó vele netezni. Édesanyámnak lesz karácsonyra netezésre fogja használni arra tökéletes lesz. Láttam külföldi fórumokon, hogy készítettek újabb romot hozzá de azt még nem próbáltam mert így is jól működik eddig. Majd hosszabb használat után lehet megállapítani, hogy érdemes-e romot cserélni. Amennyiért vettem bőven megérte. A google play működik rendesen. Játszani nem játszom ezért arról nem tudok nyilatkozni. Tehát összegezve: a külső tökéletes de dobozból kivéve nekem a rendszer nem tetszett ezért muszáj volt testre szabni. :)

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#341) martin555 válasza Onlány (#340) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok,

vennék 1 db tabletet,

8 coll minimum (nagyobb lehet kisebb nem)
"normális" processzor, elegendő ram,
windows+ android előny, jó lenne ha tudná
egyébként single tasking-ra kell, gyerekeknek játszani, filmet nézni, útközben magunkkal vinni

semmi egyéb, nem kell GPS, csak hogy micro SD kártya bővíthető legyen, az nyilván igen.

HDMI output esetleg lehet de nem fontos.

20-25.000 ft max, emag black friday vagy innen valamit:

http://www.gearbest.com/tablet-pcs-c_11294/tb8_8~inch/?odr=low2high&odr_value=1

[link]

például konkrétan Onda V820W Windows 10 + Android 4.4 Tablet PC? vélemény?

vagy hasonlót? kérem adjatok egy pár konkrét tippet linkkel, EU , spain , UK warehouse is lehet gearbest, banggood, stb..

KÖSZI!!!!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#342) SyMbioTe válasza martin555 (#341) üzenetére

Szia!

Így papíron egész korrekt vételnek tűnik 21k-ért. Viszont arra figyelj, hogy mivel ez kínából jön (valószínűleg, mert EU-s cuccok között nincs) rá kell számolni 27% áfát+2,5% vámot is.
Ami EU raktárban van és Dual Boot az a Chuwi Hi8 Ez ~27k átszámítva, itt ki lehet választani, hogy EU raktárból jöjjön és akkor nincs áfa+vám elvileg.
Amúgy nekem eladó a jelenlegi tabletem, ha éredekel HA-n megtalálod /aláírásban a neve/.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#343) okmaci


okmaci
csendes tag

Sziasztok!

Én ezt a [Onda V919]-et néztem ki, a kérdésem csak annyi lenne, akinek van Dual Boot-os eszköze, hogy mennyire megy döccenő mentesen a két rendszer, mindkettő teljes értékű-e, illetve van-e valami negatívuma. Azon kívül, hogy váltáskor újra kell indítani.

(#344) motrola válasza okmaci (#343) üzenetére


motrola
aktív tag

Még csak tegnap óta van a kezemben, a windows jól fut és az android is korrekt a váltás a két rendszer között.
Minden működőképes wifi, bluetooth, stabilan kapcsolódik, telefonálni lehet vele.
A windowst élesztgettem jobban kezd már kézreálló lenni.
Az androidot egyszerűbb belakni.

http://www.tinydeal.com/onda-v919-3g-air-97-win10-dual-os-z3736f-64gb-3g-tablet-phone-p-155237.html

Innen vettem simán jött.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#345) okmaci válasza motrola (#344) üzenetére


okmaci
csendes tag

Köszi az infót, meg is rendeltem a kicsikét.

(#346) kcs73 válasza motrola (#344) üzenetére


kcs73
aktív tag

Szia!
Én ezt vettem:
[link]
A windows-os részével nincs gond,de az androidos részét nem tudom frissíteni,mert nincs olyan opció!
És mivel kínai,így az árúház is kínai,tehát esélyem sincs appokat letölteni!
Vettem nemrég egy Asus telefont is kínából,és arra tettem egy másik rendszert,egy európait,és azóta nincs gond vele,bár frissíteni nem tudom,csak mindíg úgy hogy én teszem rá a friss verziókat!
Ezzel vajon meg lehet oldani,hogy tegyek rá valahogy egy európai szoftvert,hogy ne kínai krixkraxokkal legyen tele minden?
:)
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#347) motrola válasza kcs73 (#346) üzenetére


motrola
aktív tag

Amit én vettem azon van googleplay és rendesen lehet letölteni hozzá programokat.
Az is megoldás ha telefonra töltöd le majd átmásolva a tabletre ott is feltelepíted.

http://www.ondaforum.com/forum/32-tablet-onda-v919-3g-forum/

Nézz szét itt, biztosan lehet találni megoldást.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#348) pakriksz válasza motrola (#344) üzenetére


pakriksz
őstag

nem kötöttek bele a piócák? (áfa)?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#349) motrola válasza pakriksz (#348) üzenetére


motrola
aktív tag

Nem. Mivel németországi szállítással jött.
Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Az androidot már sikerült root-olni, és egyre jobban kézreálló.
Talán android alatt kicsit mintha jobban melegedne, de az nem gond. Nekem ez a 4. tabletem de ez a legjobb közöttük. Remélem sokáig bírja majd a gyűrődést.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#350) pakriksz válasza motrola (#349) üzenetére


pakriksz
őstag

biost, uefit elő lehet benne valahogy hozni? Szóval azt telepítek rá amit akarok, vagy valami ügyeskedéssel be van betonozva a 2 rendszer?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.