Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek

Hozzászólások

(#151) SyMbioTe válasza Tor678 (#150) üzenetére

Én ha most vennék tabot biztos a 975W-t venném. Meg vagyok elégedve a V975M-el is de egy windowsos biztos sokkal jobb lenne :).

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#152) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Az onda-tablet.com az hivatalos oldal?
Tehát elküldik rendben a rendelést? :)

Az Onda V975w elég jó ajánlatnak tűnik, bár ki tudja, általában olcsó húsnak... :D

Plusz néztem még a detail.tmall.com oldalt, ott a legolcsóbb ( 1199 yuan ) de ahogy látom kínai az egész oldal, úgy meg nehéz rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#153) SyMbioTe válasza Fancy-boy (#152) üzenetére

Szia!

Én a [link] -ról rendeltem a V975M-et. Itt ugyan V975W-t nem lehet kapni de V975i-t igen ami Intel processzoros és arra úgy tudom lehet rakni Windowst is, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Itt a V975i: [link]
Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#154) Fancy-boy válasza SyMbioTe (#153) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szia

De kapható a W is:[link]

(#155) SyMbioTe válasza Fancy-boy (#154) üzenetére

Szia!

Valóban már tudom miért nem találtam, mert csak az Android tabokat néztem meg :DD. Bocsi

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#156) Kapanyél válasza SyMbioTe (#153) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Tiédben mennyi a RAM ténylegesen? Nézd már meg légy szíves valami programmal... Köszi!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#157) SyMbioTe válasza Kapanyél (#156) üzenetére

Nekem kerekítve kb. 1.5 GB.

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#158) Kapanyél válasza SyMbioTe (#157) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nagyüzemi hazudozók... :U

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#159) Tor678 válasza Fancy-boy (#152) üzenetére


Tor678
csendes tag

Nem hivatalos.

Lenovo K910 Vibe Z

(#160) Fancy-boy válasza Tor678 (#159) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi :R

(#161) Tor678 válasza Fancy-boy (#160) üzenetére


Tor678
csendes tag

Nincs mit, először egyébként azt hittem, hogy hivatalos mert úgy állítják be, de elég megnézni a termékek alatti kommenteket. :D Azt sem tudják, mit árulnak.

http://www.onda.cn/ a hivatalos oldal egyébként, bár nem tudom, itt lehete vásárolni, nem igazán megy a kínai.

Lenovo K910 Vibe Z

(#162) Tor678 válasza Tor678 (#161) üzenetére


Tor678
csendes tag

Sajnos nem enged már szerkeszteni.

[onda-tablet.com] ~220$, szerintem ez addig lesz ennyi, míg páran rákapnak aztán felrakják a ~240-es kategóriába.
[banggoodl] ~240$
[Pandawill] ~250$
[tinydeal]~260$

[link] Aliexpressen is körülnéznék, van sok értelmes és tisztességes eladó.

Eh bolond a fórum, nem alig engedi a linkeket. :( Sokadszorra sikerült.

[ Szerkesztve ]

Lenovo K910 Vibe Z

(#163) Tor678 válasza Kapanyél (#158) üzenetére


Tor678
csendes tag

Nem hazudoznak (kivételesen?:) ), a grafikus kártya foglal le magának fél gigát.

[ Szerkesztve ]

Lenovo K910 Vibe Z

(#164) Kapanyél válasza Tor678 (#163) üzenetére


Kapanyél
őstag

Leszámítva, hogy 2GB-osnak írják.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#165) SyMbioTe válasza Kapanyél (#164) üzenetére

Azért mert az összes RAM tényleg 2 giga. De a rendszer, a grafikus kártya és az alap alkalmazások (Google appok) lefoglalja azt a fél gigát

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#166) Kapanyél válasza SyMbioTe (#165) üzenetére


Kapanyél
őstag

A gapps a belső tárhelyből foglal, mint a ROM többi része is. A RAM-ból csak a GPU vehet le, erre nem gondoltam. Csak furi, hogy más 2GB-os gépemen megvan mind, vagy legalábbis 1,8-1,9 total.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#167) kgab83


kgab83
csendes tag

Hello. Csak azt szeretném kérdezni, hogy Onda v975m-et rendelt e már valaki a gyártó oldaláról? Csak mert elég jó áron adják, és a szállítási költség 26 dollár. Meg hogy ezen kívül milyen költségekkel jár a rendelés. Vám, stb. Ha valaki tud segíteni, annak nagyon köszönöm előre is :)

(#168) kgab83


kgab83
csendes tag

Most néztem, hogy itthon is van olyan cég, aki kínai mobileszközök behozatalával foglalkozik. Én az azolcsosag.hu-t néztem. Rendelt már valaki innen? Néztem pár tapasztalatot, de elég vegyes a dolog. Valakinek valami infó róla? Köszi szépen.

(#169) Kapanyél válasza kgab83 (#168) üzenetére


Kapanyél
őstag

Egy kínai szar, a domain név is google fordítós... felejtős. Régebben néztem én is, akkor még előre fizetős, 2-3 hét múlva szállítós rendszer volt. Ennyi erővel lehet már direktbe is rendelni megbízható oldalakról.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#170) kgab83 válasza Kapanyél (#169) üzenetére


kgab83
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ : Én is kb erre jutottam. Megnéztem pl az aliaexpresst, és elég egyszerűnek tűnik, ráadásul DHL-el elég hamar ideér, elméletileg, úgyhogy biztos, hogy közvetlen onnan fogom rendelni. Mé egyszer köszönöm a segítséget :)

(#171) Tor678


Tor678
csendes tag

Valaki vett már ilyen tokot?
[link]
A képeken egész jól néz ki, de kíváncsi lennék véleményekre, esetleg valódi fényképekre.

[ Szerkesztve ]

Lenovo K910 Vibe Z

(#172) Snakeiboy válasza SyMbioTe (#165) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Szia,

Megkerdezhetem azota mik a tapasztalataid a v975m es onda tabletrol? Mennyit bir az aku, mennyire stabil az android rajta? Megvenned megegyszer?

Valaszaidat koszi!

Miert?????

(#173) Kapanyél válasza Snakeiboy (#172) üzenetére


Kapanyél
őstag

Hátha az én tapasztalatom is jó lesz. :)
Rozak ROM-ot használok a gépen, v1.0.3-ast, azaz 4.2-es Androidot. Teljesen kigyomláltam, így megszűnt a battery drain, azaz nem merül standby állapotban. Átlagosan 4-5 óra kijelzőidőt tud akkuról, de ez csak WiFi-s böngészés vagy filmnézés. Játékkal jobban merül, de fél óránál tovább nem vagyok képes semmivel sem játszani.
A hardver teljesítménye bőven elegendő a játékokhoz és a felbontáshoz, semmi sem akadt még meg rajta nálam. Viszont az általános UI katasztrofális tud lenni. Egyszerűen totálisan optimalizálatlan a kernel, van, hogy megfagy 5-10 másodpercre, majd megy tovább. A ki-bekapcs gombra legtöbbször 2-5 másodperc után ébred csak föl.
Nem bántam meg, hogy megvettem, mert gyönyörű a képe, de lehetne erősebb is, ráadásul a türköződő felület miatt kültérben használhatatlan.
Biztosan nem venném meg újra. Inkább egy 1280x800-as márkás, 3rdparty fejlesztők által rendesen támogatott gépet választanék, valami Samsungot, aminek kiadták már a kernel forráskódját és elérhető hozzá mindenféle ROM, pl. CyanogenMod vagy valami AOSP.
Viszont ezek drágák. Droidot max 50-ért veszek, mert tartalomfogyasztásra egyszerűen nem ér meg többet nekem egy tablet. 60-70-ért meg már inkább egy Win8-as tabletet vennék. Az nem akad meg és teljesítményben is lenyomja ezeket. És nem utolsó sorban bármit elfuttat...
(ha elég a böngészés és a játék, akkor inkább egy iPad2... csak azzal meg nincs NAS-ról filmlejátszás.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#174) Snakeiboy válasza Kapanyél (#173) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi az infot, akkor azt mondod egy Samsung Galaxy tab pro 8.4 el pl jobban jarnek? Fontos hogy stabil legyen es ne nagyon kelljen belenyuljak bar kotegedve adok ki 200eurnal tobbet de latom mashogy nem fog ez menni. :(

Miert?????

(#175) Kapanyél válasza Snakeiboy (#174) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Tab Pro / Tab S-nél nincsen jobb gép most a piacon, de szerintem nem kell akkora felbontás. Más Snapdragon 80x-es SoC-es gép is megfelelő lehet, ha árban jobb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#176) Ozy


Ozy
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni. Van egy Onda V975m gépem amivel a következő történt. Nem tudom, hogy van-e összefüggés a dolgok között de biztos ami biztos leírom hátha tapasztalt már valaki ilyet.
A készüléken a gyári ROM van. Történt, hogy a gyremekeim úgy elnyomkodták a távollétemben, hogy nem tudtam sehogy sem orvosolni a problémát, így maradt a gyári beállítás visszaállítása. Ez ment simán leszámítva, hogy kínai nyelven indult de kis keresgélés után sikerült megtalálnom a magyar nyelvet.
Visszaraktam mindent ami kellett és azelőtt is volt, semmi komoly csak alapdolgok és letiltottam a szükségtelen kínai appokat. Ezek után pár nap múlva véletlenül teljesen lemerült a vas és most hogy feltöltöttem nem indul el a rendszer. Az elején feljön a logó, aztán átvált egy olyan logóvá amely az oprendszer töltését szimbolizálja de nem bír továbblépni. Egyszerűen nem tudom elindítani a cuccost. próbáltam már a beakpcsolás+ hangerő fel gombok együttes megnyomásával a gyári beállítás visszaállítását is de azok után is ugyan az a jelenség.
Tapasztalt már valaki ilyet vagy hasonlót???
Kérlek segtsetek hogyan tudnám megoldani amennyiben még meg lehet!
Előre is köszi a segítséget.

(#177) Kapanyél válasza Ozy (#176) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem találkoztam még ilyennel, de mintha az usb aljzat lenne hibás, úgy érzi, hogy töltőn van.
Próbáld meg néhányszor bedugni/kihúzni a kábelt!
Legrosszabb esetben frissíteni kell a szoftvert, hátha az megoldja.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#178) SyMbioTe válasza Ozy (#176) üzenetére

Szia

Nálam nem volt még ilyen gond, de próbáld meg úgy hogy rádugod a töltőt és miután elkezdte tölteni bekapcsolod vagy rákapcsolod a gépedre és úgy próbálod elindítani. Esetleg próbáld másik töltővel hátha kicsit meghülyült csak és nincs is feltöltve. Ha egyik se jön be esetleg egy frisseb rendszert rakj rá. Remélem valamelyik segít.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#179) Ozy válasza SyMbioTe (#178) üzenetére


Ozy
tag

lehet valami igazság abban amit írsz, mivel az eredetileg hozzá kapott töltőnek az EU-s átalakítója tönkre ment és az S3-asom töltőjével töltöttem. Kipróbálom az android minipc töltőjével hátha azzal megoldódik. Ha nem akkor marad a frissítés?! Beszámolok majd a fejleményekről és addig is nagyon köszönöm a gyors segítséget, ötleteket.

(#180) SyMbioTe válasza Ozy (#179) üzenetére

Akkor lehet hogy az volt hogy másik töltővel töltötted és annak az usb ajzata mivel nem olyan mély ha kicsit is kihuzódik már nem tölt. Nekem is a Motorolám töltőjével csak akkor tölt ha nagyon belenyomom de ha 1 mm-et is megmozdul abba is hagyja. Sok szerencsét ;)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#181) Ozy válasza SyMbioTe (#180) üzenetére


Ozy
tag

Igazatok van de csak részben. Töltőt cseréltem, töltöttem majdnem egész éjjel. Reggel megpróbáltam bekapcsolni és nagyon keservesen ugyan de sikerült elindulnia. Látszólag többször is nekifutott de végül sikerült. Most olyan jelenség van, hogy folyamatosan azt írja ki, hogy az android.process.acore, andoid process media, gapps, email, naptár stb...alkalmazás leállt. Gyakorlatilag nem tudok vele semmit sem csinálni mert valamelyik hibaüzenet folyamatosan megjelenik a képernyőn.
Továbbá annak ellenére, hogy gyári beállítás visszaállítása is volt a korábban telepített appok megmaradtak, kivéve az apex launchert valamint az emil fiókot.
Ez vajon mi lehet? SZoftervert kellene rajta cserélni? Én sajna nem értek hozzá de nagyon úgy fest a dolog...Tudnátok valamilyen stabil megbízható romot ajánlani hozzá amire érdemes lenne lecserélnem a jelenlegit. Valami magamfajta hozzánemértőknek való leírás is jól jönne a rom frissítéshez. Ilyet is tudnátok esetleg küldeni.

(#182) SyMbioTe válasza Ozy (#181) üzenetére

Akkor az valami miatt meghülyült és szerintem Android csere az javasolt. Sokan használnak Rozak féle 4.2 ROM-ot és az jónak tűnik. Én honlapról töltöttem le a gyári 4.4-es androidot és nálam bevált nincs semmi baja. INNEN le tudod tölteni a 4.4-et. Nem mindegy viszont hogy a V1et vagy V3/V4-at töltöd. Meg kel nézni a gép dobozán hogy a tableted V1 es vagy V3-as és az annak megfelelőt kell letölteni. Ha rosszat töltesz le és felrakod abba tönkre is mehet. Ha kell leírom a telepítést is.

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#183) Ozy válasza SyMbioTe (#182) üzenetére


Ozy
tag

Köszönöm a linket, szerintem este megpróbálom. Ha nem találnék hozzá megfelelő telepítési útmutatót akkor kérek majd segítséget

A Rozak féle mivel vagy mennyivel tud többet mint a gyári?

[ Szerkesztve ]

(#184) SyMbioTe válasza Ozy (#183) üzenetére

Azt nem tudom nem ismerem nagyon a Rozak félét. Kapanyél kolléga arról többet tud neki olyan van rajta :)
Mielőtt telepíted feltétlenül nézd meg hogy V1 vagy V3-as a géped.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#185) Kapanyél válasza Ozy (#183) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Rozak azon túl, hogy ki van gyomlálva a kínai szeméttől, még optimalizált is kicsit és előre rootolt.
A 4.2-t (v1.0.x) rakd föl, mert a 4.4-re többen panaszkodnak.
Nálam nincs battery drain, 4-5 órát elmegy akkuról, alvás közben nem merül. Igaz, nem e-mail-ezek róla, meg semmit sem szinkronizálok. Repcsiben van, Wi-Fi-t kiakpcsoltatom vele alváskor, stb.
Ja, és fagyasztottam minden nem kellő alkalmazást.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#186) Ozy válasza SyMbioTe (#184) üzenetére


Ozy
tag

Hogyan tudom megnézni, hogy nekem V1 vagy V3 van?
A doboza sajna nincs meg. A gép hátán van egy serial number, abból kiderülhet, mert abban van V3?

(#187) SyMbioTe válasza Ozy (#186) üzenetére

Igen megnéztem az enyémnek és ugyanaz a szám van a hátulján mint a dbozon
Nekem ez a szám van:V975MAE3V3A03045 Valószínű a tiéd is V3-as

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#188) Ozy válasza SyMbioTe (#187) üzenetére


Ozy
tag

az enyém V975MBE3V3C01108
Akkor V3
Remélem jól működik a logikánk és nem fogok mellé nyúlni, mert ahogy mondtátok annak súlyos következményei lehetnek...

(#189) SyMbioTe válasza Ozy (#188) üzenetére

én is remélem. szerintem V3-as

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#190) Ozy válasza Kapanyél (#185) üzenetére


Ozy
tag

Egy kicsit elakadtam.Az ondaforum.com-on találtam Rozak féle romot, gondolom ez jó lesz nekem. A problémám, az hogy az sd kártyát az ott megadott progival formatáltam de nem tudom bootolhatóvá tenni. Letöltöttem a szükséges progit is de sehogy sem tudom működésre bírni. Van valami ötletetek hogy hogyan csináljam. Van esetleg egy magyar nyelvű útmutató ilyen magamféle hozzánemértőknek, hogy meg tudjam csinálni.

(#191) Ozy válasza Ozy (#190) üzenetére


Ozy
tag

megoldódni látszik a bootolható sd kártya készítés....Rendszergazdaként kell futtatni a progit.
Ha minden jól megy akkor holnap beszámolok a történésekről...persze csak ha érdekel benneteket.

(#192) Ozy


Ozy
tag

Sziasztok!

Szeretném megköszönni a segítségeteket, sikerült romot cserélni a gépen és most működni látszik. Sőt nagyon hasít a korábbiakhoz képest. Rozak féle romot raktam fel és tényleg jó. Csak ajánlani tudom, a gyárihoz képest.

(#193) Kapanyél válasza Ozy (#192) üzenetére


Kapanyél
őstag

v1.0 Rozak lett (4.2.2)?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#194) SyMbioTe válasza Ozy (#192) üzenetére

Örülünk hogy tudtunk segíteni :) Jó szórakozást hozzá ;)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#195) Ozy válasza Kapanyél (#193) üzenetére


Ozy
tag

Szerintem igen, ez a pontos neve:
ONDA_V975m_V3_v1.1.0_rozak_20140414 V3

(#196) szmyky


szmyky
aktív tag

Üdv!
Hogyan lehet új gyári ROM-ot rakni, egy linket valaki tudna adni...Onda 975m V4
Vagy csak felmásolom a belső tárhelyre és recoveryből frissítem?
Köszi!

Vagy az is elég lenne, ha tudnék rakni egy GAPPS csomagot...kérem segítsen valaki, hogy ez, hogy működik.

Köszönöm!

(#197) szmyky válasza szmyky (#196) üzenetére


szmyky
aktív tag

Tárgytalan az egész...megoldottam sikeresen!

(#198) CandySR


CandySR
tag

Sziasztok Ondások! :)

Jelenleg egy iPad 1-em van, de már régóta használhatatlan, mert összeomlik böngészés, játék közben. Nem vagyok szakértő, de úgy hiszem, hogy ez a gyenge RAM miatt van.
Az iPad Airben is csak 1GB RAM van, ami ma még jónak számít, de félek pár hónap múlva már az index.hu elolvasására sem lesz elég. Egy dolgot viszont meg kell adni, az iPad mindenféle bűvészkedés (repülőbe kapcsolás stb.) nélkül is nagyon komoly üzemidőt biztosít egy töltéssel.
Egy V989 vásárlásán gondolkodom Kínából. Első sorban filmnézésre felirattal, játékra és böngészésre.
Jó választás? :R

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#199) SyMbioTe válasza CandySR (#198) üzenetére

Szia!

Nekem jelenleg agy V975M tabletem van kb fél éve. Én a Nexus 7(2013) és e között a gép között vaciláltam végül a nagyobb méret végett erre esett a választásom. Nem bántam meg ma is kiválóan működik és semmi baja nem volt eddig, KitKat androidot is megkapta gyári frissítésbe. Ahogy nézem a V989 már Octa-Core(8magos) procival szerelt 2GB Rammal az szerintem pár évig mindenre elég lesz. Nekem a V975-ön eddig minden játék amit próbáltam (GTA:SA, VC, III, CoD: Strike team, NFS:MW, Modern combatok, stb...) full grafon akadásmentesen futottak. Filmek pedig FullHD felbontásban nagyon szépen mennek, és ekkora kijelzőn élvezet is nézni :). Szerintem netezésre, filmnézésre, játékra jó választás a V989 iPaddal szemben mivel egy iPad Air 32gigás kb 150.000 Ft, a V989 pedig harmad annyi. Ipadnak pedig csak 1gb ram és dualcore proci (1.3ghz-s). Viszont Ondából mindenképpen 32-eset vegyél mert nekem 16-os van és abból 9-10 giga amit ténylegesen feltudok használni ami nekem kicsit kevés. Egy apró hiba volt kb 1hete a géppel: Valamiért visszaállította magát gyári állapotba. SDkártya és belső memóra tartalma nem törlődött minden megmaradt csak az appok törlődtek le valamiért. Ha kérdésed van írj szívesen segítek :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#200) rondel


rondel
csendes tag

Sziasztok! Beírom ide is, hátha itt több a tapasztalat :)
2 tablet érdekelne, ezekről kérdeznék:
Onda V975w: 2048 x 1536 (4:3), 9.7 inch, több embernek van, több helyen kapni, talán jobb support
Onda V101w: 1280 x 800 (16:10), 10.1 Inch
A hardver ugyanaz (intel Z3735D, 2gb ram), win 8.1. Melyik passzolna jobban a windowshoz (a képarány miatt, gondolom a filmek jobban mutatnak 16:10-en), ill. nem felesleges-e a nagyobb felbontás (lassabb, jobban eszi az akkut).
Igazából nem tudok dönteni a kettő között.
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.