Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45701) Tim82 válasza fokukac (#45700) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az is foglalt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45702) fokukac válasza Tim82 (#45701) üzenetére


fokukac
nagyúr

basszus. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45703) Tim82 válasza fokukac (#45702) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45704) fokukac válasza Tim82 (#45703) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor tényleg marad Tom. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45705) BlacKSouL válasza fokukac (#45704) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ő egészen biztos foglalt, de már elég régóta, nem is tudom kinek, már nem emlékszem..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45706) Integra válasza BlacKSouL (#45705) üzenetére


Integra
titán

alvin asszem

crytec:
ejj, nem is tudtam, hogy van ilyen :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45707) Pttypang válasza Integra (#45706) üzenetére


Pttypang
veterán

[link]

Everybody lies.

(#45708) Integra válasza Pttypang (#45707) üzenetére


Integra
titán

és tényleg jól emlékeztem :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45709) Tim82 válasza Integra (#45706) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van neki topikja is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45710) fokukac válasza Pttypang (#45707) üzenetére


fokukac
nagyúr

kihagytak a szaknévsorból.
az nem lehet, hogy kihagytak a szaknévsorból.. ! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45711) tbs


tbs
addikt

2T Seagate alighasznált ( ;] ) privát.

(#45712) Pttypang válasza fokukac (#45710) üzenetére


Pttypang
veterán

No ugyan minek lennél benne? :D Én bezzeg benne vagyok :C

Everybody lies.

(#45713) stranger28 válasza BlacKSouL (#45694) üzenetére


stranger28
addikt

Egy darabig őrizgettük, hogy majd betesszük egy lyukacsos dobozba, teszünk neki kaját, almot, meg majd kézhezszoktatjuk

WTF? :DDD Ez egy egér, nem valami kutya. ;] Agyon kell verni valamivel, aztán kilökni a szemetesbe.

[ Szerkesztve ]

(#45714) Pttypang válasza stranger28 (#45713) üzenetére


Pttypang
veterán

Nők... Gondolom a kedves kolleginák miatt, mert olyancukiiiii -.-"

Everybody lies.

(#45715) stranger28 válasza Pttypang (#45714) üzenetére


stranger28
addikt

Ja, de amikor meg szalad a földön, megy a sikongatás, mert biztos megtámadja majd. :DDD

(#45716) concret_hp válasza stranger28 (#45715) üzenetére


concret_hp
addikt

bár ez lenne a legnagyobb ellentmondás :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45717) Pttypang válasza stranger28 (#45715) üzenetére


Pttypang
veterán

Sose értettem, miért nem jut el a tudatukig az embereknek, hogy jobban fél tőle az állat, mint ő az állattól..
[Nem csak nőkre gondolok, hanem úgy átlagban]

Everybody lies.

(#45718) stranger28 válasza Pttypang (#45717) üzenetére


stranger28
addikt

Mert idióták. :D

(#45719) BlacKSouL válasza stranger28 (#45713) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fúj!! Agyonverni? Ezt a kis szőrös gombszeműt? Hát van neked szíved? :O

Na jó, egérfogóval elroppantani a kis gerincét, aztán várni, hogy az idegi rángás meg a légzés-keringés megszűnjön, az megint más. De AGYONVERNI...? :U

;]

Kicsit azt érzem, hogy érzéketlen lettem a kültakarómon kívüli világ, és az abban helyet foglaló élő és élettelen dolgok iránt. És azt érzem, hogy egyre nagyobb gec.. izé, szemétláda leszek. De hát ez van, egy ilyen világban csakis a világhoz idomulhat az ember.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45720) stranger28 válasza BlacKSouL (#45719) üzenetére


stranger28
addikt

Miután leemeled róla a féltéglát, még cukibb. ;]

(#45721) BlacKSouL válasza stranger28 (#45720) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Á, anatómiai részletek nem olyan érdekesek. Viszont a fogó kimerevít egy pillanatot az idő végtelen folyásából, mintegy megmutatva hogy hogy elrohanunk a dolgok mellett, és nem látjuk meg a pillanatot a maga valójában. Ahogy a télre készülvén megragadják a lehetőséget és megpróbálnak bespajzolni minden ehetőt télre, tavaszra, és ehhez képesek rámászni a milliméter vékonyságú műanyag lemezre, mely közepén ott a kiskörömnyi méretű diódarab, illatozva, odaadóan, csábítva a jelöltet. Két mancsukkal óvatosan rátámaszkodnak, orrukkal megszagolják a diót, majd azt nyálcsorgatva megkívánva még jobban feltámaszkodnak, fogukkal megközelítve a diódarabot, ...
Na ezt a pillanatot ragadja meg és kényszeríti mozdulatlanná a föntről 0,05 másodperc alatt, rendkívül labilis, egyensúlyi helyzetéből kibillentve a fogó könyörtelen időkimerevítője, ami üresen hangos, szinte bántó csattanással csapódik az alsó keretnek, azonban belsejében a kimerevítésre váró, vagy talán nem pont erre váró alannyal halkan pukkan egyet, mint egy torz, műanyag fényképezőgép.

Tudom, pszichiáterhez kéne járnom, de mocskosul drága :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45722) Pttypang válasza BlacKSouL (#45719) üzenetére


Pttypang
veterán

Aha, mert erdekel a kis gomb szeme, mikor elragja a netkabelt? :D

Everybody lies.

(#45723) BlacKSouL válasza Pttypang (#45722) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Érdekes, hogy a 230-as tápkábelt valahogy sose rágja rövidre..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45724) VoDaFoNe válasza fokukac (#45593) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én egy kis városban Haderslevben tanulok. német határtól 50km. itt mások a dánok

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#45725) Pttypang válasza BlacKSouL (#45723) üzenetére


Pttypang
veterán

Sokkal zavarobb, ha csak a netkabelt ragja el :D
Ezek a mai fiatalok.. Wordben megcsinálom nekik a jegyzetet a dogához, erre reklamálnak h a másik kettôhöz miert nem csinaltam.. -.-
Raktarban ulok, 3 eger rohaangal a szek korul :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#45726) NoLF


NoLF
addikt

gyilkosok.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45727) tildy válasza NoLF (#45726) üzenetére


tildy
nagyúr

Megoltek Kennyt?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45728) Pttypang válasza tildy (#45727) üzenetére


Pttypang
veterán

Szemetek!

Everybody lies.

(#45729) BlacKSouL válasza Pttypang (#45728) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fülünk!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45730) Integra válasza fokukac (#45710) üzenetére


Integra
titán

elkéne neked már egy új avatar, nem? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45731) fokukac


fokukac
nagyúr

Kolléganőm kérdezi, hogy régi notebook-akksit érdemes-e az alábbi módon „felújíttatni”, cella cserével?
[link]

Én soha nem hallottam még ilyenről, ezért gondoltam, megkérdezem a tisztelt szakértő publikumot. Mindenesetre nekem kissé gyanús…

@Integra: :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45732) emvy válasza fokukac (#45731) üzenetére


emvy
nagyúr

Mukodhet a dolog, de nem lesz 100%-os a felujitott akkumulator. En inkabb vennek egy masikat, de izles kerdese.

while (!sleep) sheep++;

(#45733) Pttypang válasza fokukac (#45731) üzenetére


Pttypang
veterán

Osztalytarsam egy regi fusi notinak cellazta ujra az akksijat, mert ujat mar nem nagyon kapni hozza, eleg jo eredmennyel :D

Everybody lies.

(#45734) tbs válasza fokukac (#45731) üzenetére


tbs
addikt

Jó lesz az. :K Biznic cuccoknál szokott problémát jelenteni a túl okos akku.

(#45735) neduddki válasza fokukac (#45731) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igen es van ojjan jo mint a utobbi evek gyari hop aksi cellak...
/ahogy a 3 botus is monda nem minden akut elhet, hp-nal bontas utan derul ki, toshibanal ranezesre/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45736) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok!
Mivel nem találtam megfelelő helyet a kérdésemnek,ezért itt tenném fel engedelmetekkel :) Szóval múlt hónapban feladtam az alaplapomra egy hirdetést.Jelentkezett is nemsokkal egy vevő jelölt,kért képet a termékről illetve a gari jegyről.Lefényképeztem,elküldtem neki az általa megadott email címre.A megállapodás szerint (ami szeptember 21.-én történt privátban) most 10.-én kap fizetést 11.-én utal, 14.-én postázom részére a cuccot.Eddig minden szép és jó,jegeltem részére a lapot,1 hete küldtem neki privátot érdeklődő szándékkal,illetve 2 nappal ezelőtt emailt,gondolva arra hogy ide 10.06.-n lépett be utoljára.Mivel anyagi kár nem ért és ilyenért nem jár fekete,azt szeretném kérdezni ti mit tennétek a helyemben? Tulajdonképpen az ember szavahihetősége erősen megkérdőjelezett részemről... :(((
üdv dredbiro

Good hunting,STALKER !

(#45737) NoLF válasza dredbiro (#45736) üzenetére


NoLF
addikt

én nem tennék semmit.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45738) dredbiro válasza NoLF (#45737) üzenetére


dredbiro
senior tag

azért annyi emberség lehetne az ilyenekben, annyit válaszolva :-bocs,meggondoltam magam,de nem...végleg betelt a sok ígérgetővel a pohár nálam

Good hunting,STALKER !

(#45739) Tim82 válasza dredbiro (#45736) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mind privátban, mind emailben megírnám neki, hogy nem tudok tovább várni, a jegelést feloldom. Aztán hirdetném tovább az alaplapot. Ennyi, nem kell ezt túlragozni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45740) dredbiro válasza Tim82 (#45739) üzenetére


dredbiro
senior tag

következő lépés az lesz

Good hunting,STALKER !

(#45741) Tim82 válasza dredbiro (#45740) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mást nem nagyon tudsz tenni és nem is érdemes. Nincs infód arról, hogy valóban megbízhatatlan-e vagy nem várt nehézségei támadtak, szóval felesleges ezzel foglalkozni, illetve magadat idegelni rajta. Te korrekten vártál, majd korrekten tájékoztatod arról, hogy nem szeretnél arra várni, hogy mikor hajlandó utalni. Lépj túl rajta és kész.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45742) NoLF válasza dredbiro (#45738) üzenetére


NoLF
addikt

lehetne, de nincs. pont ezért nem is éri meg velük foglalkozni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45743) dredbiro válasza Tim82 (#45741) üzenetére


dredbiro
senior tag

email,privát elküldve,utána továbblépek :K én magamból indultam ki,nekem is volt meghiúsult üzletem tőlem független dolog miatt,de úgy voltam vele,tudatom az eladóval,ez így korrekt.

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#45744) fokukac válasza neduddki (#45735) üzenetére


fokukac
nagyúr

oké, továbbítottam neki.
köszi evribodrinak! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45745) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Arra jöttem rá, hogy az űberszuperdivatos szélesvásznú képarányú laptopmonitoromon sokkal szarabbul olvashatók, nézhetők a dolgok, mint a régi, kocka, hagyományos LCD monitoromon. Nem tudom, hogy a tartalmak felejtenek el átlényegülni, vagy mi történik, de a kényszerű gépnélküliség alatt csak széles kijelzőkön dolgoztam, mióta ismét van itthon kép a 17"-os acer-en, azóta felüdülés a netezés, az itthoni munka, a képszerkesztés, a dokumentumkezelés, a táblázatkezelés, stb.
Egyedül a szélesvásznú tévézés nem jó rajta, de az a melléktevékenység könyörgöm...

Mi is a hivatalos, és mi a valós oka annak, hogy átváltott a világ a szélesvászonra?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45746) fokukac válasza BlacKSouL (#45745) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezt ugatom kb. 5 éve. :)

a szélesvászon egyetlen oka, hogy úgy több panelt lehet kivágni egy nagy panelből.
szóval, ha ez a tendencia, akkor hamarosan jöhetnek a 21:9-es kijelzők a notikon. :D

IGAzából ez az egyetlen oka, hogy még megvan a T60-asom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45747) tbs válasza BlacKSouL (#45745) üzenetére


tbs
addikt

A szélesvászon tök jó, ha függőbe állítod: faszán lehet rajta szerkeszteni dokumentumot, programot, jól néz ki a putty stb.

Szokj át a bal vagy jobboldali szélesebb taszkbárra, és máris csökkented a szélességet... ;)

(#45748) bobsys válasza tbs (#45747) üzenetére


bobsys
addikt

jól néz ki a putty :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#45749) concret_hp válasza bobsys (#45748) üzenetére


concret_hp
addikt

ennyi :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#45750) tbs válasza bobsys (#45748) üzenetére


tbs
addikt

:B Thinkin' putty. :DDD

Kinek a papa, kinek a mama. :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.