Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#40351) Viszlát válasza gaborbol (#40347) üzenetére


Viszlát
addikt

Bár Ross sem tudta az összeset összegyűjteni, pedig ő doktor, nagy része azért menne nekem is. Berajzolni már más kérdés, de erről én nem is szóltam. Ja és általánosban tanultam utoljára földrajzot, azóta csak olvasok meg nyitott szemmel, füllel járok.

Szerintem meg kár mosdatni, az általános műveltség része és meglehetősen égő, hogy egy ilyen prominens cégnél - személyzetisként - dolgozó ember nem ismeri Európa országait. Nem a turbómagyar alteregóm akadt ki, ugyanígy fel lennék háborodva Szlovákia, Románia vagy San Marino kapcsán is.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40352) Integra válasza fokukac (#40350) üzenetére


Integra
titán

ha ennyire nem is, de igen, extrém esetben az éves bankszla költség 5-10e ft között lesz simán..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40353) tildy válasza gaborbol (#40347) üzenetére


tildy
nagyúr

De gondolom senkiben fel nem merul, hogy valami Azsia allam lenne Texas? Hm? Meg ha az emebr nem is tudja felsorolni az osszes allamat az USA-nak , de be tudja loni de azert ilyen hulyeseget nem kerdez. Kambodzsat sem Del-Amerikaban vfogod keresni, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40354) DeFranco válasza Integra (#40352) üzenetére


DeFranco
nagyúr

viccelsz? net számlacsomagra az otp-nél 1800 Ft-ot fizettem havonta mindennel együtt, és azóta még nőttek a díjak. egyik hónapban még volt kb. 500 Ft mindennel együtt (elég sok minden van benne, komplex csomag) aztán két hónapra rá már 1800. Most van tuti 2000... havonta

át is mentem az osztrákokhoz, pedig 14 éves korom óta OTP-s vagyok, az első junior kártyás generációban voltam, meghirdetés után egy hónapon belül

[ Szerkesztve ]

(#40355) Integra válasza DeFranco (#40354) üzenetére


Integra
titán

nemtom megmondani, sosem voltam otp-nél, raffinál van magyar számlám, itt meg jelenleg ingyenes még mindig a számlavezetésem, csak a tranzakciós sápot veszik le, meg persze az éves kártyadíjat. de már ezt sem sokáig, szerintem megszüntetem a magyar számlám. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40356) DeFranco válasza Integra (#40355) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Luxemburgban én is gondolkodtam, hogy betérek egy bankba, de aztán megoldódott a probléma, vettem autót :D

A mostani jó, havi kb. 300 Ft plusz ez a legújabb sáp, de csak ez, de az ötödik hónapban hozzámvágnak 15k-t csak úgy. Kész(számla)pénzben. Abból két évig ingyen vagyok kártyadíjjal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#40357) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Egyik kolléga Matolcsy unokaöccse! :C
Szerencsére nem beszélni jó magyar, így sokmindentől meg van kímélve. :D

(Mik ki nem derülnek egy sör mellett.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#40358) Integra válasza FehérHolló (#40357) üzenetére


Integra
titán

szemei, hogyan állnak?! :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40359) FehérHolló válasza Integra (#40358) üzenetére


FehérHolló
veterán

Teljesen normális az ürge. Mármint mentálisan is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#40360) EQMontoya válasza Integra (#40358) üzenetére


EQMontoya
veterán

Olyan szép az egyik, hogy azt nézi a másik is! :D

Same rules apply!

(#40361) Viszlát válasza Viszlát (#40332) üzenetére


Viszlát
addikt

Nahát. Jövő hét szerdán interjú. :)

Noooolf: egy ital estefelé valamikor jövő hét szerdán? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40362) Integra válasza fokukac (#40350) üzenetére


Integra
titán

találtam neked olvasni valót :))

ja és ha a tököd tele a melóval.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40363) FehérHolló válasza Integra (#40362) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az gáz, ha a mellékelt képről vaktában nem tudnám eldönteni, hogy egy 60-as éveiben járó asszonyt, vagy egy 50-es éveiben járó férfit ábrázol? :)

Megjegyzés (szerk.): uh, csak 47?

szerk-re: :C

Viszlát: Gratulálok. Remélem, kisül belőle valami jó.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#40364) EQMontoya válasza Integra (#40362) üzenetére


EQMontoya
veterán

Foaas tegnap járt körbe céges chaten. :) A Linusos rész különösen epic.

Same rules apply!

(#40365) bobsys válasza Viszlát (#40361) üzenetére


bobsys
addikt

angliaban levo boeing?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#40366) Viszlát válasza bobsys (#40365) üzenetére


Viszlát
addikt

Aha, Bristol. Van ott ismerős vagy mi?

FH: köszi, bízom benne én is. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40367) bobsys válasza Viszlát (#40366) üzenetére


bobsys
addikt

Nincs, a boeing leanycegenek, pontosabban a Boeingbol kivalt cegnek csinaltam most meg az Exchange 2010 (20 000+ seat) rendszert, az utolso simitasokat vegzem, ennek resze az ugyfel es a partnerek, koztuk Boeing, Boeing.hu, stb. kozti titkositott levelezes konfiguralasa

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#40368) NoLF válasza Viszlát (#40361) üzenetére


NoLF
addikt

Hejho! Amennyiben nem melozom, mindenkepp! Elvileg holnap este derul ki a jovo heti beosztasom. Kez es labtorest az interjun, s letargyaljuk a tovabbiakat :) ha szallas kell, szolj!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40369) EQMontoya


EQMontoya
veterán

MC@hammer:/$ touch this
touch: cannot touch `this': Permission denied

:))

Same rules apply!

(#40370) FehérHolló válasza EQMontoya (#40369) üzenetére


FehérHolló
veterán

burn.

Skynet is real. It's called Google.

(#40371) Viszlát válasza NoLF (#40368) üzenetére


Viszlát
addikt

Elvileg állnak mindent, még várok az emailre amiben a részletek lesznek, de ha úgy alakul, szólok és köszi előre is. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40372) EQMontoya válasza FehérHolló (#40370) üzenetére


EQMontoya
veterán

Arra célzol, hogy ezért a poénért Matolcsy szemeinek kereszttüzében kellene elégnem? :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#40373) Integra válasza EQMontoya (#40364) üzenetére


Integra
titán

nekem is majdnem sikerült leköpnöm kaukázusi kefírrel a laptopom.. :DDD
a sört bármikor kimosom a billentyűzetből, de a kefér már ragadós kérdés :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40374) Csyppa válasza EQMontoya (#40369) üzenetére


Csyppa
senior tag

:DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#40375) fokukac válasza Integra (#40362) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
megtisztel, hogy dajcstomi néniről én jutok eszedbe... :D

én meg ezt küldöm neked :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40376) venember83


venember83
nagyúr

2012-es BKK gyűjtőjegy még érvényes, igaz? 2800 forintért vettem anno.

(#40377) concret_hp válasza venember83 (#40376) üzenetére


concret_hp
addikt

egyikre sincs ráírva, hoyg meddig érvényes, tehát igen :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#40378) venember83 válasza concret_hp (#40377) üzenetére


venember83
nagyúr

Értettem, köszönöm, én is így gondoltam.

(#40379) fokukac válasza venember83 (#40376) üzenetére


fokukac
nagyúr

kb 10 éve, mióta van rajta ilyen hologramos csík, korlátlan ideig érvényes. Illetve, míg ki nem lyukasztod.

Szóval igazából nem is részvényt kell venni, hanem bkv-jegyet.
:)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40380) venember83 válasza fokukac (#40379) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz a megerősítést!

(#40381) gaborbol válasza Viszlát (#40351) üzenetére


gaborbol
őstag

Mert Europai vagy, ezert gondolod igy. Miert lenne kulonlegesebb Magyarorszag egy afrikai, kinai, indiai, amerikai embernek USA barmelyik allamatol, vagy barmelyik afrikai orszagatol?

1956 ota milyen hir jutott ki a vilagba Magyarorszagrol ami reszet kepezne az alapmuveltsegnek a vilag bamely mas pontjan elo szemellynek?

A nagy atlag a main napig ugy gondolja, hogy egy kis kommunista orszag, talan europaban, vagy korulotte. illetve meg egy, austro hungari, es ausztria resze vagyunk. Az sem kulonosen segit, hogy 90%-uk hungry-nak ejti ami ehest jelent.

[ Szerkesztve ]

(#40382) Integra válasza fokukac (#40375) üzenetére


Integra
titán

Állandóan kiakadsz a pénzügyi dolgokon, gondoltam feldobom a kedved tompikával :DDD

Nemtom mire vélni ezt az új formát jelenleg, a mostani sokkal barátságosabb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40383) concret_hp válasza gaborbol (#40381) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk a kiiváló gazdaságpolitikának is messze földön híre megy ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#40384) Viszlát válasza gaborbol (#40381) üzenetére


Viszlát
addikt

Miert lenne kulonlegesebb Magyarorszag egy afrikai, kinai, indiai, amerikai embernek USA barmelyik allamatol, vagy barmelyik afrikai orszagatol?

Csak az európait hagytad ki, vajon miért? :) Nem egy amerikain, kínain, afrikain, indiain akadtam ki, hanem egy európain, egészen pontosan angolon.

Egyébként megint belekevered a saját elképzeléseidet, én mindössze annyit kifogásoltam, hogy földrészileg nem képes elhelyezni az országot. Elhiszem, hogy számodra USA fejjel már teljesen elfogadható az ilyen szintű műveletlenség, de én másképp gondolom és nem hiszem, hogy ez lokáció függő dolog lenne.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40385) gaborbol válasza Viszlát (#40384) üzenetére


gaborbol
őstag

"Felhívtak a Boeingtől!! állás miatt:

- What was your first workplace?
- IBM DSS in Hungary.
- Where is this Hungary? Is it in Europe?"

Nem irtad, hogy Boeing UK.

Elsore az ugrott be, hogy egy amerikai ceg, amerikabol, mivel mi is (egy masik cegen keresztul) kapcsolatban vagyunk veluk, ezert hagytam ki belole Europat.

A masik resze, meg az, hogy UK szinten nem jelenti azt, hogy ott szuletett az illeto es nem egy honapja kerult oda mondjuk Indiabol. Talan most irtad eloszor, hogy angollal beszeltel.

En akar hanyszor beszeltem,amerikai Dell, IBM, Microsoft, Hp, Vmware supportal az szinte sosem volt itt szuletett amerikai, attol kezdve,hogy felvettek a telefont, atment par emberen a hiba, es a vegen kijott a mernok a helyszinre, pedig azok is mind vilagcegek.

Amugy meg teljesen igazad van, hogy egy ekkora vilagcegnel egy ekkora budos bunko (alapveto muveltsegi hianyosagokkal) dontson arrol, hogy te erdemes vagy-e egy elso koros interjura vagy meg arra sem, ez azert hallatlan. De ezek szerint o valahogy megis jobban fel tudta dolgozni azt a problemat, hogy egy altala ismeretlen orszagbol megadja valakinek a lehetoseget, mig te kapasbol lebunkoztad ismeretlenul.

[ Szerkesztve ]

(#40386) fokukac válasza Integra (#40382) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ja, furcsa.
most nézem, ebből a cikkből kimaradt, hogy a hibrid állítólag 2,7 litert fogyaszt majd százon... azért az már több, mint baráti.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40387) Viszlát válasza gaborbol (#40385) üzenetére


Viszlát
addikt

Tiszta sor, mind a ketten tévesen feltételeztünk valamit (én azt, hogy tudod, hogy a UK-ben vagyok). Legközelebb esetleg érdemes lenne tisztázni a körülményeket mielőtt okítani kezdesz, én meg majd igyekszem specifikusabb lenni (bár bobsys rákérdezett és válaszoltam is neki, ez nyilván elkerülte a figyelmed, mivel ez európais okfejtésedet ezután írtad).

A nemzetisége viszont nem feltételezés részemről, ha itt élnél, lehetséges, hogy te is meg tudnád különböztetni az angol angolt mindenféle más angoltól, már a köszönéséből lehet tudni. De ebbe azért sem akarok nagyon belemélyedni, mert ha indiai lenne, vagy amerikai, akkor is olyan beosztásban, olyan országban és olyan cégnél dolgozik, ahol szerintem kifejezetten égő ennyire tájékozatlannak, műveletlennek lenni. Nem bunkóztam le senkit, sőt, nem háborogtam azon sem, hogy ő dönt róla, hogy mi lesz a sorsom első körben, ezeket nem tudom honnan veszed, de biztos. Supportról sem beszéltem egy árva szót sem, nem vágom miért kellett idekeverni (ha ezzel akartad megindokolni miért nem volt angol akivel beszéltem, akkor goto bekezdés eleje).

Peace.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40388) Pisztillus válasza fokukac (#40379) üzenetére


Pisztillus
senior tag

és venember83:

Természetesen ebbe is belenyúltak, mert miét ne. Részlet a BKK Üzletszabályzatából (a sarokban a pdf):
A kinegrammal védett, egyszeri utazásra felhasználható jegyek korlátozott ideig
használhatók fel. Ezek a jegyek (beleértve a korábban megszűnt kétszeres
átszállójegyet és a megszüntetett 20 darabos gyűjtőjegyet is) az alábbiak szerint
használhatók fel (ráfizetés nélkül, az éjszakai járatokon is):
- A kinegramos jegyek a rajtuk feltüntetett ár érvényességi ideje alatt és az ezt
közvetlenül követő (árváltozás utáni) átmeneti időszakban használhatók fel
utazásra. Az átmeneti időszak az árváltozást követő 1 év. Az átmeneti időszakot
követő csereidőszakban (az átmeneti időszakot közvetlenül követő 3 hónap) a fel
nem használt jegyek értékben becserélhetők a csereidőszakban érvényes áron
forgalmazott kinegramos jegyekre.
- Azok a kinegramos jegyek, amelyekre az előző bekezdésben foglaltak azért nem érvényesek, mert korábbi árral rendelkeznek, továbbá az ár vagy évszám nélküli gyűjtőjegy - szelvények 2013. december 31-éig érvényesíthetők, használhatók fel utazásra
.

Azaz venember a tavaly vett gyűjtőjegyét ez év végéig használhatja.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40389) Integra válasza fokukac (#40386) üzenetére


Integra
titán

Én meg soha nem hiszem el :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40390) tildy válasza gaborbol (#40385) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne haragudj, de azt kell mondjam, hogy hulyeseget beszelsz. Hozzatartozik az altalanos muveltseghez, hogy Alabamat nem Sziberia kornyeken kepzeled el, vagy Venezuelat nem Del-Afrikaban.
Foleg egy ertelmisegi embernek kene ezt tudni.
De ha meg indiabol is kerult ide, Indiat sem Eszak-Amerikaban probalja elhelyezni, aki picit is tanultabb. De szerintem me altalanos muveltseggel is elvarhato.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40391) gaborbol válasza Viszlát (#40387) üzenetére


gaborbol
őstag

Az utolso dolog amit tolded olvastam a fuvarozos post volt, abbol kiindulva Magyarorszag-Nemetorszag tersegbe tajoltalak be, nem tudtam, hogy kint vagy UK-ba.

Valoszinuleg keverlek is valakivel, mert a " ibm mainframe" ugrik be a nickedrol, es innen vettem a supportos peldat, hogy az elet minden teren, de kulonos keppen IT-ben annyira megugrott a munkaero migracio az orszagok kozott, hogy teljesen felesleges azon kiakadni, hogy tudod-e, hogy a kollega szuloorszaga foldrajzilag hol helyezkedik el, ha az emberi oldal rendben van es jo abban amit csinalsz, nincs jelentosege.

Azert vettem "magamra",(mint kiderult teljesen feleslegesen) mert Boeing nekem USA-t jelentette nem UK-t. A cegnel ahol dolgozom, vagy amerre megfordultam eddig, szinte senki sem hallott elottem Magyarorszagrol. Talan 5% az aki el tudna terkepen helyezni, megsem rovom fel kirivo alapveto hinyossagnak, mivel ok sem teszik meg soha, holott leptem nyomon megtehetnek million egy dologgal.

Tobbet lattam bele a hszbe mint amennyi volt benne, sorry.

(#40392) Viszlát válasza gaborbol (#40391) üzenetére


Viszlát
addikt

Az IBM mainframe az stimm, de tapasztalataim szerint egészen más tészta a support és a HR. Persze nem lesz attól kevésbé jó szakember valaki ha hiányosak a földrajzi ismeretei, ez tiszta sor. Usákoknál én sem akadnék fenn rajta, ha lehet hinni a statisztikáknak, akkor még a saját országukat se nagyon ismerik.

Mindenesetre örülök, hogy tisztáztuk. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40393) fokukac válasza Viszlát (#40392) üzenetére


fokukac
nagyúr

ó gyerekek, nálunk olyan fasza hr van...

kérlek, ma bementem, és egy levél fogadott, amit az SAP rendszer kükldött, hogy boldog szülinapot, és hogy az alábbi idézettel szeretnének minden jót kívánni és motiválni.

Majdnem visszaírtam, hogy ha motiválni akarnak, a fizetésemet kéne duplázni, meg az is jól esne, hogyha idiótákat nem vennének fel, mert minden nap küzdeni a nemnormálisokkal kicsit fárasztó. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40394) gaborbol válasza Viszlát (#40392) üzenetére


gaborbol
őstag

3 oraja leultunk baratnommel aki itteni szuletesu, 30 eves kozepiskolai es foiskolai angol tanar (nem sok kellene neki a kisdoktori cimhez) 2.5 perc alatt mindketten 37-37 USA allamig jutottunk :B
Ez mindkettonket minosit :(

Biztos vagyok benne, hogy ha Magyarorszagon csinalnank egy Eu osszes orszaga 2.5 perc alatt,ott is hasonlo atlag jonne ki, de szerintem sokan meg csak a szomszedos orszagokat sem tudnak helyesen leirni.

[ Szerkesztve ]

(#40395) NoLF válasza gaborbol (#40394) üzenetére


NoLF
addikt

Szerintem az az alapveto baj ebben a vitaban (ami nem is vita csak beszelgetes :) ), hogy mindenki magabol indul ki. Szerintem ezen a forumon, vagy legalabbis ebben a topikban a nagy tobbseg boven az atlag feletti intelliganciaval rendelkezik (otthoni viszonylatban), ebbol adodoan ha valaki ilyen jellegu problemaval talalkozik, szinte alig tudja feldolgozni az elmenyt. Miutan az ember mar latott ezt-azt a vilagbol, s esetleg meg is tapasztalta par ev kulfoldi elet utan hogy nem az orszag korul forog a fold, konnyebben elfogadja az ilyeneket, de meg mindig mosolyog :)

En mar ezerszer talalkoztam ezzel es mar nem zavar, ismerem nagyjabol az angol iskolarendszert, hiaba vannak europaban, nem kell tudniuk rola szinte SEMMIT. Nekunk ez elegge furcsa, nekik meg az a furcsa, hogy en furcsanak talalom :)

Termeszetesen hiaba voltam asszem 4es csak foldrajzbol, szinte mindig minden orszag es fovaros azonnal beugrik, ha mondja valaki.

De pl. legutobb 8 sor utan osszetevesztettem a miami oldalt a los angeles oldallal... :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40396) fokukac válasza NoLF (#40395) üzenetére


fokukac
nagyúr

do night underestimate the power of the Dark Side...! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40397) tildy válasza fokukac (#40393) üzenetére


tildy
nagyúr

Ohh, Queen Live in Budapest: Hungarian Rhapsody ment a bbc4-on.... Ehhh.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40398) Viszlát válasza NoLF (#40395) üzenetére


Viszlát
addikt

Na de kérlek, az nehogy már bőven átlag feletti intelligencia legyen, hogy európaiként, ha hallok egy európai országot, akkor ne ismerjem fel legalább, ha esetleg tudni nem is tudok róla semmit. Ráadásul mint említettem volt, nem konkrétan Magyarország miatt akadtam ki, lehetett volna másik ország is, teljesen mindegy.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#40399) NoLF válasza Viszlát (#40398) üzenetére


NoLF
addikt

lehet rosszul fogalmaztam, mert a mai meló is eléggé lefárasztott.
a lényeg, hogy itt nekik egyáltalán nem kötelező tudniuk, hogy milyen országok vannak a kontinensen és az unióban, így nekünk - hozzájuk hasonlítva agytrösztöknek - elég nehéz felfogni, hogy nekik nem kell, hogy tudjanak rólunk, s a többiekről.

ha egy angolnak olyat említek hogy lettország, litvánia, montenegró, albánia, stb... azt se tudják, miről beszélek. mert nincs szükségük rá, oktatás szerint legalábbis semmiképp. ha viszont azt mondom hogy montenegróban 50 penny 2 shot tequila, egyből felkapják a fejüket :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40400) concret_hp válasza gaborbol (#40391) üzenetére


concret_hp
addikt

hr-esek tudatlanok, legalább ezt a sztereotípiát erősítsük meg :D

random embertől a világ túl feléről nyilván nem elvárható, hogy tudja mi a dörgés, de egy hresnek szvsz illene ránéznie, ha már úgyis ott van előtte és ő hív fel.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.