Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38401) venember83 válasza rarri (#38399) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnos nem, így nagyon szét kellett fúrni a fogat.

Bon3ss: Na látod az jó. :K Kár, hogy itt nincs.

(#38402) Verus válasza venember83 (#38398) üzenetére


Verus
senior tag

Fasírt és vajas burgonya? :)

Pisztillus: Hát már megszoktam egészen a görcsöket, kibírom néha gyógyszer nélkül is csak akkor izzadok mint a ló :D

Igen, jó csapat, mindegyiküknek sikerült a szívembe lopnia magát ;) :B

Szia Rarri!Kócos hajú lányt nem akar rajzolni Bettike? :DD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#38403) bnss válasza venember83 (#38401) üzenetére


bnss
veterán

Illatra kiváló, kóstolni még nem kóstoltam. Küldjek egy becsületes adagot? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38404) Pisztillus válasza Verus (#38402) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor is remélem, hogy hamarosan búcsút inthetsz nekik. Én legalábbis ezt kívánom.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38405) rarri válasza venember83 (#38401) üzenetére


rarri
senior tag

Szét kellett fúrni a fogat? :Y Sajnálom. :( De azért biztos szép lett a végeredmény. :K

Verus: Bettike most csak sárkányokat rajzol, mást nem. :) De én rajzolok neked, ha akarod. :D

Piszti: Szerintem rövidtávon egyszerre több gyógyszer bevétele nem okoz nagy gondot. :) Jól gondolom? Már próbáltam, azért gondolom így. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38406) elmoraan (r) válasza Pisztillus (#38404) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Tanult kollégám a terhességet szokta javasolni, mint ellenszert a menstruációs görcsök elkerülésére... :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#38407) rarri válasza elmoraan (r) (#38406) üzenetére


rarri
senior tag

A nőgyógyász meg a fogamzásgátlót . :D Komoly. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38408) venember83 válasza rarri (#38405) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, de remélhetőleg nem fog fájni. Ha igen, akkor ki kell ölni az ideget. Ez már csak ilyen.

Verus: Az se rossz, szeretem a friss, meleg fasírtot. Meg a vajat és krumplit is.

(#38409) kételkedem válasza elmoraan (r) (#38396) üzenetére


kételkedem
addikt

Sziasztok!

Délelőtt olyan jó idő volt, hogy farmerben-pólóban voltam kocsimosás közben, most nagyon hideg van és esik az eső.

A fejfájósoknak biztos a front tette be az ajtót!

elmoraan (r), neked hegytetőn lesz a házad? /hol egy irígykedő szmájli?/

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38410) bnss válasza kételkedem (#38409) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Jövő hétre már elég csapadékos időt jósolnak, remélem még a hétvégén szép idő lesz, egy kiadós biciklizés jól esne. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38411) elmoraan (r) válasza rarri (#38407) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én mindig is borzasztó módon hadilábon álltam a nőgyógyászokkal... :U

Kételkedem: hát nem akkora hegy, meg nem is akkora ház, de technikailag igen. Ez nem a fő házikó, hanem csak olyan elvonulásra fenntartott (egyes helyeken hétvéginek csúfolt) előretolt állás. :K

Mod: megnéztem, a GoogelEarth azt mondja, hogy 177 méter. Szóval azért oxigénpalack nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#38412) Racecam válasza kételkedem (#38409) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne is mond, szétmegy a fejem.... :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38413) rarri válasza venember83 (#38408) üzenetére


rarri
senior tag

Remélem én is, hogy tovább már nem kínoznak. :( :)

kételkedem: Szia! :)

Race:

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38414) Pisztillus válasza rarri (#38405) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha nem ugyanolyan hatásúak (pl. Algopyrin-Quarelin), akkor nem. Pl. simaizomgörcsnél (gyomor, bél, vese, menstruációs) ajánlott a fájdalomcsillapító-görcsoldó kombináció.

Láz és fájdalomcsillapítóknál is lehetséges a kombináció, de ha lehet, kerülni kell, mert a mellékhatások is összeadódnak.

Ha meg úgy értetted, hogy ugyanabból a gyógyszerből többet - azt lehet, mindegyikben benne van a tájékoztatóban a napi bevehető maximális adag.

Ami meg a nőgyógyászati problémákat illeti: Elmo meg a Te javaslatod is jó lehet, de bízzuk Verus-ra a megoldás megkeresését. Mondjuk egy alapos vizsgálat nem ártana - de nem tudhatjuk, volt-e ilyen.

Racecam: Nem akarom ismételni magam, lásd Thrawn-nak írt postjaimat. (Azt hiszem, még él... ;] - Én kérek elnézést :B )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38415) philoxenia válasza elmoraan (r) (#38411) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne szerénykedj! Amon Sûl-on egy ház.... legyen az bármily kicsi is...Persze a hét lovas már a múlté, nem fognak megtámadni... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38416) rarri válasza Pisztillus (#38414) üzenetére


rarri
senior tag

Én már kipróbáltam a határaimat a több gyógyszer / egyféle / egyszerre való bevételével. :D / nem szuicid gondolat hatására, hanem kíváncsiságból :) /

/ tudom, felelőtlen voltam :K , de ez is én vagyok. :) /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38417) Pisztillus válasza rarri (#38416) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem is arról van szó, hogy nem lehet ilyet - vannak esetek, amikor nem lehet ezt elkerülni. Alapesetben azonban igyekezni kell egy szerrel megoldani a problémát, méghozzá mindig a leggyengébbel kezdve. Nem egyszerű ez a gyógyászat, az már egyszer biztos...

Ha ez orvosi/gyógyszerészi kontroll vagy tanácsadás nélkül történt, akkor igen. Tudod: Kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38418) 1010


1010
őstag

olvastatok a legujabb szuper pc-t :U
gyorsan nezzetek meg a gazdag ficsur gepet mart mar nem sokaig lesz full jo gep
mert nemsoka kijjonek az uj ati kartyak es hajjaj 300ezer penzt kivagtunk az ablakon

persze 300k ba nem fert bele jogtiszta winfos most se :(

loguton az iras

[ Szerkesztve ]

(#38419) Thrawn válasza Pisztillus (#38414) üzenetére


Thrawn
félisten

Élek. Még... :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38420) rarri válasza Pisztillus (#38417) üzenetére


rarri
senior tag

Én nem simaizomra való gyógyszert vettem be egyszerre többet, szerencsére nekem nics semmi bajom ilyenkor.
Nem fájt semmim,nem volt semmi bajom, úgy próbáltam ki. Tapasztalatnak jó volt! :D / tudom: hülye! :DDD /

Robotka: Jövök!

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38421) Racecam válasza Thrawn (#38419) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én már nem nagyon.... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38422) 7 válasza Racecam (#38421) üzenetére


7
addikt

Ugyan, majd holnap újraéledsz. Vagy te sem mész Vidróczkyba?

(#38423) bnss válasza 1010 (#38418) üzenetére


bnss
veterán

Én már lemradtam róla, legalábbis úgy néz ki...

rarri: inkább vigyél Neki egy processzort (esetleg kettőt), az hatásosabb lesz, mint egy injekció. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38424) Racecam válasza 7 (#38422) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem megyek.
De a fejem is kurvára fáj, ráadásul mással kell foglalkoznom, mint amivel igazából kellene. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38425) rarri válasza bnss (#38423) üzenetére


rarri
senior tag

Köztes megoldásnak egy gyógynövény?

:DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38426) elmoraan (r) válasza philoxenia (#38415) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Sajna nem az igazi Amon Súlon van a kéró, de a szél pont stimmel. ;)
Ezt lehetett látni tavasszal, ha délnyugat felé néztem. (Ez nem a házikótól készült, hanem egy kicsit lejjebbről, meg a lényeget, a Varasd környéki hegyeket a gép már nem "látta". Upgradelni kéne...)
Lovas van egy kazal, mert lovarda van a környéken, de sok közöttük a vasárnap lovas, nem értenek a lóhoz... :( (Na nem mintha én annyira értenék, de legalább tisztában vagyok vele, hogy nem. :D )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#38427) tildy


tildy
nagyúr

Éppen épületautomatizálás témájú szakdolimhoz gyüjtök cikkeket , és nocsak mit találtam!!!
Nolfnak ideális lenne:
Sörkollektor

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38428) Pisztillus válasza rarri (#38420) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na ez ez egy érdekes dolog, mert normálisan működő folyamatok esetén a gyógyszereknek nincs mindig hatásuk! Pl. a lázcsillapító csak a lázat csillapítja, a normális testhőmérsékletet nem. De most már van kitől kérdezni! :DDD

Thrawn: Jobbulást! Ha gondolod, mehet egy újabb kávé - Algopyrin kombó, vagy hidegvizes borogatás. (Erre jön majd az, hogy ne legyen belőle zárlat... :DDD )

Thrawn 2x: Az biztosan segíteni fog, mert a kiváltó ok (hidegfront) reggelre már messze lesz innen. Jó pihenést!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38429) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na, most lett tele a hócipőm. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38430) kételkedem válasza 1010 (#38418) üzenetére


kételkedem
addikt

Béna vagyok, nem találom!
Linket plíz! :)


Racecam
:F

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38431) Thrawn válasza Racecam (#38421) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát én sem, megpróbálok ledőlni...

Pisztillus: Már csak abban bízok, hogy sikerül elaludni, jól jönne a zárlat :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#38432) bnss válasza rarri (#38425) üzenetére


bnss
veterán

Tudtommal nem segít egy gyógynövény sem az elektronikai problémákon. :F :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38433) Janoska26


Janoska26
addikt

Vótam mámma, Szigetváron, Welnesszölni, az a Dzsakudzi úgy megmasszérozott még most is sajognak a golyóim :DD :DD :DD nem beszélve arról, hogy a vesém is leszaggatta, amúgy jóvót látni milyen lesz az asszony 40 év mulva, mikor hátra tudja csapni a mejjét :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#38434) 1010 válasza kételkedem (#38430) üzenetére


1010
őstag

mar kitoroltek,
szerencsere

azert jo lett volna ha erto kozonseg is olvassa

meg az a 60(!)ezer ft os alaplap is istenem de szep volt :U

(#38435) Pisztillus válasza bnss (#38432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hmmm... És a vasfű? :DDD

Jánoska: Na ezért utálom az időgépet... :DDD

1010: Ide fejlődött a világ... Én azért megprószálok felhajtani egy jogtiszta XP-t az U9200-as FuSi-hoz, mert mással nem megy rendesen a kicsike, és eredetileg oprendszer nélkül vettem. Ha nem lesz XP, akkor kap egy Vista Home Basic-et. Lehet, erre szednem kellene valamit?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38436) Winner_hun


Winner_hun
félisten

1010 a kovetkezo korben megkaphatja az avatart.

Mint egy rossz vicc, muhaha. Ellenvetés nincs, ha eldőlt hogy megkaphatja akkor mit kell még két hétig várni? Lolka:)
Ps: nem várom a nagyonmegmagyarázós hozzászólásokat;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38437) rarri válasza bnss (#38432) üzenetére


rarri
senior tag

Ez igaz, de ennek a gyógynövénynek a hatására mulatságossá válik bármilyen elektronikai probléma! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38438) kételkedem válasza 1010 (#38434) üzenetére


kételkedem
addikt

A fenébe :(((
Így viszont vígasztal, hogy nem vagyok béna! Ha kitörölték hogyan találhattam volna?

Huszáros iccakát!
A dzsakuban nem tudom magam jól érezni. Víz és bugyburék mindenfelől :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38439) rarri válasza Janoska26 (#38433) üzenetére


rarri
senior tag

Ez nagyon ott van! :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#38440) Janoska26 válasza kételkedem (#38438) üzenetére


Janoska26
addikt

akkor is jobb volt mint a tegnapi gyökérkezelésem, ami ráadásul elfelejtett elzsibbadni :O :O :O

(#38441) bnss válasza Janoska26 (#38433) üzenetére


bnss
veterán

Sör volt a "Dzsakudzi"-ban? :DDD

Pisztillus: faragatlan tuskó vagyok (mint Pinokkió, mielőtt megmunkálták), de nem esik le. :U ;]

rarri: elhiszem, de én inkább maradok a magas alkoholtartalmú italoknál. :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38442) Pisztillus válasza Winner_hun (#38436) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Átlestem a megfelelő topicba, és valóban 1010 kérése a vonal előtt volt. Reméljük, kiderül, vajh miért a kényszerű szünet...

Bon: Hát a vas(fű) vezeti az áramot - kész a zárlat... Gyenge poén volt, én kérek elnézést... :B

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#38443) bnss válasza Pisztillus (#38442) üzenetére


bnss
veterán

Ja, hogy így! :D

Janoska: bicegni? akkor nagyon vad lehetett az a "Dzsakudzi". ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38444) kételkedem válasza Janoska26 (#38440) üzenetére


kételkedem
addikt

Különös az ON topik. Az itt levők egyszerre mennek fogorvoshoz, egyszerre lépnek kutya gumiba :U
Egy Főhuszárnak biztos meg sem kottyan egy érzéstelenítés nélküli gyökérkezelés ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#38445) Janoska26 válasza bnss (#38441) üzenetére


Janoska26
addikt

benne nem vót, de kb 5 méterre volt a büféj, éppen el bírtam bicegni addig :DD :))
kételkedem: Nekem nem is, de látnád a fogorvost :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#38446) Winner_hun válasza Pisztillus (#38442) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én a kérés idejét nem néztem meg, de ha ellenvetés nincs akkor mi a francnak kell várni? Jajjj azokat a kőkemény szabályokat aztán ilyen szigorúan be kell ám tartani...:o
Vicc.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#38447) bnss válasza Winner_hun (#38446) üzenetére


bnss
veterán

De ha nincs ellennvetés, akkor nem ütközik szabályba. Vagy csak én gondolom így? :F

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#38448) Janoska26 válasza bnss (#38443) üzenetére


Janoska26
addikt

olyan, mint a hereverő heverő :DD :))

(#38449) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Igyatok forralt bort, én mindjárt jobban lettem tőle pedig nekem is meg akart fájdulni a fejem...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#38450) rarri válasza bnss (#38441) üzenetére


rarri
senior tag

Én is! :D [link]

Jánoska: Szerintem a te poénjaidtól még a legbefordultabb depressziós is hangosan felnevetne! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.