Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31051) venember83 válasza ádyz (#31050) üzenetére


venember83
nagyúr

BE lakótársa volt.

(#31052) NoLF válasza ádyz (#31050) üzenetére


NoLF
addikt

nemtom miért, de nincs benne a telkönyvemben, elvileg ezerszer beszéltünk...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31053) pohár


pohár
félisten

Megnéztem a Szextúrát, beteg egy film, eléggé Pités beütése van, ezért végigröhögtem az egészet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31054) Killing válasza pohár (#31053) üzenetére


Killing
addikt

Kegyenc fegyencet nézd meg.Szarrá röhögöd magad. ;] Ha kell nekem megvan. ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31055) pohár válasza Killing (#31054) üzenetére


pohár
félisten

Szerintem láttam már, de mindjárt utána is nézek melyik lenne az...

Mamám hozott délután 3 kiscicát, egy belőle orosz kék, tök cukik :D

Jaah láttam már, nagy film :D
David Carradine mi beteg már benne :D
Főleg az elején a sikátorban :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31056) Killing válasza pohár (#31055) üzenetére


Killing
addikt

Szvsz kis cicánál aranyosabb nincs is. :) Kivéve 1-2 csajt. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31057) tildy válasza pohár (#31055) üzenetére


tildy
nagyúr

Muti!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31058) ngabor2 válasza pohár (#31055) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a szomszédtól holnap visznek el kettőt. így is marad még 2 öreg, meg 2 kicsi.

(#31059) Killing válasza pohár (#31055) üzenetére


Killing
addikt

Az eleje is jó,mikor a csávó a nyanyának magyaráz a nagy farkú négerekről,az meg rögtön oda akar költözni. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31060) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

bakker - olyan kérdéseket tettek fel a francos állásinterjún, h csak lestem, mint kacsa a napba.

pffff.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31061) pohár válasza tildy (#31057) üzenetére


pohár
félisten

Nemsoká jön a kép, de lehet holnap lesz belőle, de az egyik tiszta szürke, azt hiszem orosz kék ennek a cicának a fajtája :K
A másik kettőből az egyik olyan mint Csizmás Kandúr, az is ilyen szürke, de a lábai fehérek, és még a hasa is, azt hiszem :D
A harmadik cicc az pedig fehér-vörös-barnás, de majd jönnek a képek is :D

A kutyuval össze kéne szoktatni őket, a régi macsekokat a kutya 2 hétig szokta, de utána olyan is volt, hogy az egyik macsek beteg lett, a kutya meg lefeküdt mellé és elkezdte nyalni... :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31062) ngabor2 válasza pohár (#31061) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az egyik macsek beteg lett, a kutya meg lefeküdt mellé és elkezdte nyalni...

nem esz meg, csak megkóstol ;]

(#31063) Killing válasza pohár (#31061) üzenetére


Killing
addikt

Ilyen?[link] :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31064) pohár válasza ngabor2 (#31062) üzenetére


pohár
félisten

:DDD :DDD

Egy nagy kartondobozban vannak most a macsekok, és van kivágva egy kis hely az ujjaknak hogy meg tudd fogni a dobozt, az egyik kis macsek kinézett rajta, a kuty meg odanyomta az orrát, és szagolgatták egymást, de a kutya nyögött egyet és megijedt a macska :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31065) Killing válasza pohár (#31064) üzenetére


Killing
addikt

Nem karmolnak mikor viszed őket a dobozban?
Vagy még olyan kicsik hogy nem is látnak?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31066) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!
Imádom a júniust. Kár, hogy megvolt már a nyári napforduló és rövidülnek a nappalok. Annyira cool, hogy hajnali háromkor pirkadni kezd. Imádom a hosszú nappalokat. Júniusban elhiszem, hogy az élet örökké tart. :C
Áh, kicsit se vagyok túlpörögve. Már itt se vagyok, megyek még egy kört a biciklivel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#31067) Killing válasza Algieba (#31066) üzenetére


Killing
addikt

Hajnali 3-kor pirkad?Én még nem vettem észre,majd éjszaka megfigyelem,pár Red Bull társaságában. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31068) Bubu79 válasza ngabor2 (#31062) üzenetére


Bubu79
addikt

"Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog" :P

Vidám szép estét :)

A Tecső kopói fossanak sünt - az UMG-t meg tegye magáévá Belzebúb :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31069) Killing válasza Bubu79 (#31068) üzenetére


Killing
addikt

Uhhh...
Megjött a napi,tömör osztás. :DDD
Egyébként már az örsről is sün folyik.Nem kell még a Tecsőnek is azt fosnia. :))
Itt van pár jó videó:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Jó röhögést! :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31070) kételkedem válasza Bubu79 (#31068) üzenetére


kételkedem
addikt

"A Tecső kopói fossanak sünt - az UMG-t meg tegye magáévá Belzebúb"
legyen akaratod szerint de mi az az UMG? miért hágja meg belzebúb?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31071) Killing válasza kételkedem (#31070) üzenetére


Killing
addikt

Universal Music Group? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31072) Bubu79 válasza kételkedem (#31070) üzenetére


Bubu79
addikt

Gőzöm sincs, hogy ki a bánat - kaptam egy emilt tecsőéktől, hogy úgy látják, a videómban olyan tartalom is van, ami az UMG tulajdona, vagy licenszeli.

Remek - a zene lesz az, mert kizártnak tartom, hogy a saját képeket tekintik magántulajdonnak...

Ami furcsa, hogy ha Win7 alól nézném, nem láthatom a saját videómat, arra hivatkozva, hogy ez a tartalom ebből az országból nem látható.
Ha XP alól nézem, akkor simán megy és a zene is benne van - most akkor én vagyok hülye, vagy a tükör görbe? :U

Ok, védett tartalom van benne, rendben, aláírom. Tehetek én arról, hogy nem vagyok egy Bernstein, vagy Mozart, hogy zenét szerezzek? ;]

Megvannak [link]...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31073) kételkedem válasza Bubu79 (#31072) üzenetére


kételkedem
addikt

Lassíts!
Te bevitted a videódat a tecső biztonsági őreinek?
szerk: közben megvilágosodtam...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31074) ádyz válasza Bubu79 (#31072) üzenetére


ádyz
addikt

Win7 angol ugye? :U

(#31075) Killing válasza Bubu79 (#31072) üzenetére


Killing
addikt

Akkor csak jót mondtam. :D
Egyébként van egy csomó videó,amit nem lehet elérni Magyarhonból. :((( Miért van ez? :O Általában zenék,azaz jogvédett tartalmak.Itthon is élesben működne a netcenzúra? :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31076) bolondember válasza ádyz (#31074) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy japán.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31077) Killing válasza bolondember (#31076) üzenetére


Killing
addikt

Szvsz Angol.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31078) Bubu79 válasza ádyz (#31074) üzenetére


Bubu79
addikt

Az - magyarítva.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31079) Killing válasza Bubu79 (#31078) üzenetére


Killing
addikt

Torrentezted a MUI-t? ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31080) Verus


Verus
senior tag

Váááááá - ez a folytonos időváltozás...

Frontérzékeny lettem mint a vének :U

Egyébként Sziasztok! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31081) ádyz válasza Verus (#31080) üzenetére


ádyz
addikt

De reg lattunk erre. :))

(#31082) kételkedem válasza Verus (#31080) üzenetére


kételkedem
addikt

Egyébként szia! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31083) pohár válasza Verus (#31080) üzenetére


pohár
félisten

Szió!
Ritka vagy mint a fehér holló :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31084) Killing válasza Verus (#31080) üzenetére


Killing
addikt

Tán te is vén vagy? :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31085) Verus válasza ádyz (#31081) üzenetére


Verus
senior tag

Hát ritkán jövök :U

Szia Kételkedem!

Szió Pohár! Ritka bizony, sok "áldás" szakadt rám az égből.

Killing: Hm, asszem Te még nem tudod, hogy nem jó velem kötekedni :U ;] :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31086) Bubu79 válasza Verus (#31085) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia Verus!!! :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31088) pohár válasza Kalandor (#31087) üzenetére


pohár
félisten

Az a fasza :DDD

Itt szerencsére még semmi, remélem nem is lesz :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31089) kételkedem válasza Kalandor (#31087) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt Kisvárdán sötét van :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31090) ngabor2 válasza kételkedem (#31089) üzenetére


ngabor2
nagyúr

debrecenben is, de valszeg közrejátszik benne, hogy fél kilencet mutat az óra.

[ Szerkesztve ]

(#31091) Bubu79 válasza kételkedem (#31089) üzenetére


Bubu79
addikt

Itt Dunaújvárosban madárcsicsergés van! :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31092) ádyz válasza Verus (#31085) üzenetére


ádyz
addikt

Ne is tudja meg.

Majd a sajat karan megtanulja! :D

(#31093) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Két napja kb félóránkánt változik az idő. Egyre melegebb van, és egyre sűrűbb a levegő. Már az utcán sétálva olyan illatok vannak, olyan érzésem volt, mint valami trópusi esőerdőben. A pára is kb hasonló, szinte köd van. Az ing meg álló helyben is tiszta víz, de nem csak az izzadtságtól, hanem a levegőtől.
Itthon meg megnéztem kint a hőmérsékletet meg a páratartalmat, előbbi 23°C, utóbbi 96 %. Szubtrópusi..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#31094) ngabor2 válasza Bubu79 (#31091) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen madár csicsereg? szélkakas? varnyú, aka szovjetgalamb? esetleg bagoly?

[ Szerkesztve ]

(#31095) Atlantis


Atlantis
veterán

Itt Zalában még bőven világos van. Ha nem lenne ez a bitang nagy felhő, még sütne a Nap.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31096) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megjöttem. Egészen a lakótelepig mentem a hátsó úton, aztán vissza.
Jó idő van. Minket ma kikerült minden szépség és szörnyeteg.
Sáliláb.

Koronás királyok az égbolt titánjai. Elég csak egy mokány zivatarcella és a nagyon okos ember tele pakolt gatyával szaladgál, én meg pakolom a jeget a limonádémba, hogy ez már mekkora show. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#31097) Verus válasza Bubu79 (#31086) üzenetére


Verus
senior tag

Szia Bubumaci! :))

Ádyz: Ma nem vagyok formában, megússza. ;) Feszít, fáj, szétszakad :U

Miskóc - Csend és esti fények.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31098) Bubu79 válasza ngabor2 (#31094) üzenetére


Bubu79
addikt

Teljesen kommersz típusok, többféle is.

Tekintve, hogy ornitológiai képességeim korlátozódnak a papagáj hangjának azonosítására, valamint a veréb, galamb, hattyú, kacsa, gólya, satöbbi típusú nagy számban előforduló, vagy jellegzetes, valamihez köthető megjelenésű madarak azonosítására, így a kinti rikácsolásból nem tudnám megmondani, hogy milyen madarak zajonganak.

Egy biztos, vannak páran :P

Verus: Egy biztos, nem a prosztatádról lehet szó ;] Mielőbbi jobbulást egyébként ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31099) ngabor2 válasza Verus (#31097) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az esti fénnyel vigyázz, egyesek csúnya dolgokra asszociálok róla ;]

(#31100) venember83 válasza Verus (#31080) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz, milyen szar helyzet?! :U

Isten hozott! Vagy tékom? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.