Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31151) Pisztillus válasza ngabor2 (#31150) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Sőt, az étkezési célra nemesített fajtákban már a gubó sem igazán tartalmaz alkaloidokat, legalábbis messze nem annyit, mint az alkaloidkivonás céljaira termesztett fajtáké.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#31152) Killing válasza ngabor2 (#31150) üzenetére


Killing
addikt

Néztem egy adást a Discovery Channel-en,a csávó mákot evett (mákos rétes) éskimutatták egy tesztben hogy drgozott. :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31153) zolynet válasza ngabor2 (#31150) üzenetére


zolynet
addikt

egy gombafélét nem nagyon ismerek és nem is nagyon fogok, meghagyom ezt azoknak akik eszik is :K annyi elég h nem zavar h ha előttem eszik vagy készítik :)

Life is too short to stay stock!

(#31154) Dylen


Dylen
aktív tag

szobát keresek 1 esetleg 2 hétre vasárnaptól Bp-n, a belvárosban a pesti oldalon!!!

bocsika voltam, hogy ide is beírtam :B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#31155) bolondember válasza Killing (#31152) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én olyat is láttam a tévébe', h naaaagy-nagy robotok alakultak át mindenféle járművekké és leromboltak egy fél várost!

mondjuk sose fogom tudni elképzelni, h milyen érzés lehet szegény japóknak, h Godzilla lerombolja a városaikat időnként...
nem lehet könnyű így élni...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31156) kételkedem válasza Pisztillus (#31151) üzenetére


kételkedem
addikt

Olyannyira, hogy az "ipari" mák termesztésének nagyon szigorú szabályai vannak. Mivel legálisan termelsz kábítószer alapanyagot egy rakás szabályt kell betartanod, többek között őriztetned kell az ültetvényt. A vetőmagot is pl a tiszavasvári Alkaloidától tudod beszerezni, egyszerű gazdaboltban nem.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31157) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

akadt az ég.

AGAIN.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31158) NoLF válasza bolondember (#31157) üzenetére


NoLF
addikt

ide még nem ért, de a repcsik elég érdekesen szálldogállnak, a pályájuk közel sem nevezhető egyenes vonalúnak :DDD :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31159) Killing


Killing
addikt

Áááábazd+ ekkora esőt! :Y :O :W

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Bocsi a képek minőségéért,K550i-vel készültek,meg sietős is volt. :)
NoLF:Azokat terroristáknak hívják.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31160) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ez már kellett. megfőztem az idei év első lecsóját. jó sok kolbásszal és tojással... nagyon jól esett.

mondjuk olajjal jobban ízlett, de szép húsos szalonnát vettem a piacon, úgyhogy abból sütöttem alá. az is finom volt :K

eső: itt nem esik, sőt, az előbb sütött a nap. komolyabb felhőt nem látok.

(#31161) Killing válasza ngabor2 (#31160) üzenetére


Killing
addikt

Mázlista! :U Itt meg a körúton 15cm víz áll. :(((

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31162) ngabor2 válasza Killing (#31161) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, debreceni :D bár bizonyos szempontból valóban mázli, nem hinném, hogy bírnék a fővárosban lakni.

(#31163) Killing válasza ngabor2 (#31162) üzenetére


Killing
addikt

A Fővárosban én se,inkább Szeged. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31164) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Szupercella tart Debrecen felé 13:25
Percről percre
Jól kivehető szupercella tartózkodik Erdély nyugati részén, mely nemsokára eléri Nagyváradot, majd a határt átlépve várhatóan Debrecen felé mozog tovább. A szupercellából akár diónyi jég is eshet.

asszem ez vénembernek is, meg nekem is rossz hír :U

Killing: az más. ott valszeg tudnék élni :K

[ Szerkesztve ]

(#31165) Killing válasza ngabor2 (#31164) üzenetére


Killing
addikt

Nekem meg nem. :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31166) NoLF válasza ngabor2 (#31164) üzenetére


NoLF
addikt

ha nincs autód amit féltesz, nincs kerted ahol növényeket nevelgetsz, akkor nem olyan rossz hír :N
én imádom a viharokat. és már az autóm is a garázsban áll, így örömmel fogom nézni ha leszakad az ég. itt csak simán borult van és szitál az eső, semmi vihar jellege nincs a dolognak... :(

szerk: mondjuk igaz, a diónyi jég az már nem vicc...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31167) lorcsi válasza NoLF (#31166) üzenetére


lorcsi
veterán

ezektől a mostani jegektől még a cserép is beszakad :(

(#31168) venember83 válasza ngabor2 (#31164) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor gyalogosként sem lett volna butaság bukósisakban jönni.

(#31169) ngabor2 válasza NoLF (#31166) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is szeretem nézni a vihart. különösebbképpen nem féltem a kinti növényeimet, ott vannak már egy ideje, kaptak már nagy zuhét. nagy jég ne essen, a többi nem számít.

(#31170) zolynet válasza Killing (#31163) üzenetére


zolynet
addikt

én is így voltam vele, csak aztán az 1év munkahelykeresés ráébresztett h Szegedről menni kell...sokáig vissza akartam menni, ma már nem

Life is too short to stay stock!

(#31171) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

újfent esik.

újra megáztam. Most már kezd unalmassá válni az állandó eső - pedig Medárdkor nem is esett.. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31172) NoLF


NoLF
addikt

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó b+ hogyaza grrrrrrrrrrrrrrr irgumburgum!!!!!!!! hát hogy lehet már multifunkciós mindenesként beharangozni egy színes lézernyomtatót? eeeerrrrrrrghhhhh ráadásul összemosták a xerox-al a cikkemet... hát nem örülök. :((

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31173) kételkedem válasza NoLF (#31172) üzenetére


kételkedem
addikt

a Xerox olyan mint a motoros láncfűrészeknél a Stihl. Sokan a mai napig ha fénymásolóról, vagy nyomtatóról van szó akkor az egyet jelent a Xerox-al. A motorfűrész is csak Stihl lehet, hiába gyárt a Husquarna, Poulan, Solo, McCullogh stb is motoros láncfűrészt.
Persze éppen ezért elég gáz, ha a kyo-t összemossák a xeroxal.

Hétágra süt a nap. A reggeli kiadós zápor miatt olyan gőz van mint az esőerdőben.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31174) NoLF válasza kételkedem (#31173) üzenetére


NoLF
addikt

na sikerült megoldani a problémát, mostmár nyomtatóról szól a hír és a bakimat is kivették (azt írtam LED-es a nyomtató, pedig nem :D)

mondjuk annak még mindig nem örülök hogy együtt került ki a hír a xerox géppel...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31175) NoLF


NoLF
addikt

na ennyit erről a hétről, csók

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31176) venember83


venember83
nagyúr

Elhaladt. :U

(#31177) Killing válasza NoLF (#31175) üzenetére


Killing
addikt

Topic gyilkos! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31178) BlacKSouL válasza kételkedem (#31173) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ezé' terjedt el erre mifelénk pl falun is a stilfűrész kifejezés. ahogy a vídia is az anyagot jellemezte (vídiahegy, vídiafúró) nem az eredeti gyártó cég nevét, és még sok hasonló van. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#31179) kételkedem válasza BlacKSouL (#31178) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez egyébként nagyon praktikus. Ha azt mondod, hogy stillel összevágtál egy ifa fát, akkor mindenki tudja, hogy motoros láncfűrésszel feldaraboltál egy platós teherautónyi fát. :)
A vídia, a flex, a stil beépült a közbeszédbe. Van még ilyen?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31180) bolondember válasza kételkedem (#31179) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tuti.

Ajka és környéke - minden szörp málnaszörp (bár ez más kicsit).

ja!
Flex.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31181) BlacKSouL válasza kételkedem (#31179) üzenetére


BlacKSouL
addikt

igen, a flexet is akartam írni :K
hát nagyanyáméknál a gumis tornacipő az dorcó. Állítólag ez is valami régebbi márkából lett lefalusítva.
Aztán a pálinka az fédeci, így ahogy írom :) Sokszor hallom/hallottam arrafelé, hogy 'aggyá má egy fédecit'. Mondjuk ez nem márkából lett ;]
Na majd fateromat megkérdem mikre emlékszik még, most más nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#31182) Killing válasza kételkedem (#31179) üzenetére


Killing
addikt

Signetta.Veszek egy Signettát is ilyen. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31183) kételkedem válasza Killing (#31182) üzenetére


kételkedem
addikt

Tényleg, a szignetta is a Signettából lett. A celluxra nálunk van aki tixót mond, az is a Tixo márkából lett.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#31184) bolondember válasza kételkedem (#31183) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

felénk minden kapálógépre robit mondanak.

illetve minden kapálógéppel végzett tevékenység - megrobizni.

na ja.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31185) fokukac válasza bolondember (#31184) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez valami somogyi tájszólás?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31186) pohár válasza bolondember (#31184) üzenetére


pohár
félisten

Robikapa :K :D

Hallottam, hogy itthon rotációs kapa verseny lesz :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31187) zolynet


zolynet
addikt

olyan 90%-ban össze is vagyunk pakolva, hát haladez :) (a rutin)

Life is too short to stay stock!

(#31188) fokukac


fokukac
nagyúr

most kaptam :))

Küldd tovább, FONTOS!!!

Tegnap délelőtt eltűnt a házunk elől egy rózsaszín kuvasz, HelloKitty névre hallgat és Pilóta kekszet eszik, amit a Dannone be akar szüntetni. Ha nem veszünk Dannone termékeket akkor azonkívül, hogy belepusztulnak a rájuk rohadó tejtermékektől, még HelloKittyt is haza lehetne csalogatni a Pilóta keksszel ami nagyon jó lenne ugyanis nagyon szeretjük. A Dannone termékeket nem szeretjük annyira mint HelloKittyt ezért lenne fontos, hogy előbb legyen meg a kutyus. Bár mondjuk én szeretem a Danettet is. Kérek mindenkit akiben van egy kis emberség, hogy küldjön az én bankszámlámra sok pénzt!!! Ez nagyon fontos ugyanis csak így tudok annyi pilótakekszet venni, hogy a kiskutyám hazakerüljön, akárhol is van. Mi lehet vele ?!

NAGYON AGGÓDUNK!!!!

(HelloKitty ha esetleg olvasod a netet, gyere haza szerzünk annyi kexet amennyit akarsz, csak ne nomádkodj az utakon fázva.:'( Tudom hogy érted amit írok, mert itt szoktuk olvasni együtt az et.)


Küldd tovább te is minden ismerősödnek, hátha így megmenekül Afrika is!! Ez nagyon fontos és kiemelt prioritást élvez, mert sok minden múlik rajta nem csak a kiskutyánk sorsa!!!

Ha nem küldöd tovább, két hónapig egy Dannone joghurtot fogsz találni a postaládádba te szemét!

KÜLDD TOVÁBB!!!!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31189) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!
Ha derült az ég, megnézhetitek nyugaton a lenyugvó Oroszlán csillagképben a nevemet adó kettőscsillagot, az Algiebát. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#31190) ádyz válasza fokukac (#31188) üzenetére


ádyz
addikt

Uristen...

(#31191) zolynet válasza fokukac (#31188) üzenetére


zolynet
addikt

itt a másik topikgyilkos é :U

megvan az első helyezés gpro-ban egy jó stratégiával és egy kis szerencsével :DD

Life is too short to stay stock!

(#31192) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na ma este m,gefagyisztattam Szoke-Badar parost eskusozm jobb musort kaptam mint amit a szimpadom nyomtak:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31193) pohár válasza neduddki (#31192) üzenetére


pohár
félisten

Komolyan mondod?? :Y

Az a két ember elmebeteg, de a jobbik fajtából :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31194) Lenry válasza neduddki (#31192) üzenetére


Lenry
félisten

cukrászdád van?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31195) neduddki válasza pohár (#31193) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat szoktam en viccelnyi???:- )))

udv

neduddki

p.s. Szoke jacca a megszokott szerepet /kicsi tul, kicsi tmegvsinyalt/, ellenben Badar az hihetlen:- )))

mod: Lenry: nem Meszarszekem:- )))

bazz ez mostani kep:- ))))

mod: vki gyors vot:- ))) az egyiken ott vagyok;- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31196) tiv83us


tiv83us
veterán

Hihetetlen, minden masodik kocsibol ami elmegy a hotel elott, Jacko hangja uvolt.

Utoljara ilyen szerintem John Lennon halalakor volt, bar azt csak tv-ben lattam :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31197) bolondember válasza tiv83us (#31196) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gondolom nem boldogít a tudat, h karaokin is jópár MJ szám leforgott...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31198) fokukac válasza tiv83us (#31196) üzenetére


fokukac
nagyúr

nemá', azt nem láttad élőben? :)

itt is mindenhol ő szólt ma...

de hogy vígasztaljalak, volt néhány száma, amin slash gitározott.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31199) bolondember válasza fokukac (#31198) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha most eltörölnék a cölibátust, komolyan fellélegezhetnének a gyerekek.... :U ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31200) fokukac


fokukac
nagyúr

bazzeg, kinéztem az ablakon, és köd van...
nem látszik a margit-sziget, nyáron... hihetetlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.