Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16901) bolondember válasza zolynet (#16897) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

inkább megkepetésekben.

na jó, gólok is jöhetnek...

jóbarátnak meglepi buli tervezés in progress - szombaton volt 31, és ha minden igaz, SEMMIT nem sejt.. ;)
tortát kell beszereznünk, hely lefoglalva, barátok meghívva - és most, h mondod, még BL meccset is tudunk közben nézni! :B

:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16902) Bubu79 válasza philoxenia (#16899) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy megyek még egy kört a zuhany alatt, viszketni kezdtem :U :DDD

Itt is süt! Gyó reggeltet :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16903) philoxenia válasza Bubu79 (#16902) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak keféld át a bundádat... /vagy Cindyvel kefél..tesd át :D /

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16904) Bubu79 válasza philoxenia (#16903) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már Cindy kefélgeti az én bundámat, én is kénytelen leszek az övét :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16905) philoxenia válasza Bubu79 (#16904) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hiába a higiénia mindenekfelett. :D
Ez a gugli is milyen.... Nem találja a medvelányt. Valami más Cindyt hoz itt nekem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16906) tildy


tildy
nagyúr

Napsütéses jó reggelt.
Sok a meló, úgyhogy már itt sem vagyok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16907) tope válasza zolynet (#16897) üzenetére


tope
addikt

Faterom ma is játszik vele a PC-n (Impossible Mission)

Szép napot mindenkinek

Itt a Cindy, bár ahogy elnézem Bubu most kimarad a jóból

[ Szerkesztve ]

(#16908) philoxenia válasza tope (#16907) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most direkt hergeled szegény Bubut? :D
Ilyenek a nők, itt is Maci Lacit puszilgatja.... :(
Még jó, hogy nem ezt a gonosz képet tetted be.... :U
vagy ezt az oldalt... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16909) Bubu79 válasza tope (#16907) üzenetére


Bubu79
addikt

Ja, hogy az a Cindy...

Én egy másikra gondoltam ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16910) kételkedem válasza philoxenia (#16899) üzenetére


kételkedem
addikt

Jó érzés tudni, hogy számos élőlénynek nyújthatok menedéket :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16911) philoxenia válasza Bubu79 (#16909) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ennek a Cindynek tetovált a ... ööö... keze. Brrr.... :DDD
Szerk.: közelről Rajta is vannak ilyenek ?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16912) Bubu79 válasza philoxenia (#16911) üzenetére


Bubu79
addikt

Nemcsak a keze - de többet nem mondhatok, megígértem :))

Mod.: Csak meglehetősen ritkán hordok magamnál elektronmikroszkópot - nem vizslattam még - de hát miért ne dobhatnánk össze mindent, amink csak van? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16913) philoxenia válasza Bubu79 (#16912) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Közös parazitáitok vannak? :Y
Más. Itt az albumokat elnézve érdekes lenne hallani is... arra is jó lett volna egy random... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16914) Bubu79 válasza philoxenia (#16913) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát nem úgy van, hogy jóban-rosszban? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16915) zolynet


zolynet
addikt

save the cheerleader ... save the world :DDD

Life is too short to stay stock!

(#16916) kételkedem válasza tildy (#16906) üzenetére


kételkedem
addikt

Az Ildikóknak pedig boldog névnapot! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16917) bolondember válasza zolynet (#16915) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jajj... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16918) Bubu79 válasza zolynet (#16915) üzenetére


Bubu79
addikt

:P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16919) tildy válasza kételkedem (#16916) üzenetére


tildy
nagyúr

:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16920) BlacKSouL válasza tildy (#16906) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Boldog névnapot!
Ilyenkor ne dolgozz túl sokat :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16921) philoxenia válasza tildy (#16919) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Boldog Névnapot !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16922) tope


tope
addikt

Füled érjen bokáig Tildy

Jó étvágyat kívánok (ennivalót mindenki szerezzen, azt nem kínálok :D )

(#16923) bnss


bnss
veterán

Szép napot és jó étvágyat!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16924) zolynet


zolynet
addikt

Ildiknek

Life is too short to stay stock!

(#16925) Tim82


Tim82
nagyúr

Boldog születésnapot!...

... ja, ez nem az. :B :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16926) Bubu79 válasza Tim82 (#16925) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszönöm szépen :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16927) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó napot mindenkinek!
Hajnalban pocsék idő volt. Erős szél fújt és havas eső zuhogott.
Jelenleg felhő átvonulásos féltavaszi idő van. Előbb-utóbb csak megjön az igazi tavasz. A krókuszok már nyílnak.
Most pedig megyek a kazánszobába és begyújtok. Ittam kávét. Kezdek pörögni tőle.
Nekem jó kedvem van. Annyi éven át volt sz..., hogy ráuntam és váltottam. A személyiség meglepően képlékeny matéria. Tök jól lehet vele szórakozni. :D Aki depis, annak is racionális oka van, ami megfejthető és az ember elé kipakolható. Egyszerűen nagyszerű biomechanikus szerkezet az ember.
Sáliláb.
Elnézve az elhagyott testrészeimet, amikkel már nincs kapcsolatom: levágott köröm, kihullott haj stb. Arra gondolok, hogy az egész test halála, így az agyvelő pusztulása után, tényleg semmi gondom nem lesz. Hiszen már a kisebb darabjaimmal sincs kapcsolatom, nem érzékelem őket. Ha pedig az agyam elszállt, mindennek vége.
Tehát, a halál nem is olyan gáz.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16928) kételkedem válasza Bubu79 (#16926) üzenetére


kételkedem
addikt

Mackó testvér neked szülinapod van?
Isten éltessen sokáig erőben, egészségben! :K :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16929) NoLF


NoLF
addikt

hú, anyumnak is névnapja van, ha tildynek is...

minden Ildikó legyen boldog! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16930) Bubu79 válasza kételkedem (#16928) üzenetére


Bubu79
addikt

Nincsen :B

De olyan szépen mondta, muszály volt megköszönnöm :B

:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16931) kételkedem válasza Bubu79 (#16930) üzenetére


kételkedem
addikt

Te egy rafkós (meg még mokás is) mackó vagyol! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16932) zolynet válasza Bubu79 (#16930) üzenetére


zolynet
addikt

mindegy, akkor csak idősödtél, te akartad ;]

Life is too short to stay stock!

(#16933) Bubu79 válasza kételkedem (#16931) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondd ki!! :(((

Egy sumák deg vagyok! ;]

:DDD

zolynet: Persze, de annak holnap lesz két egész hónapja :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16934) venember83 válasza kételkedem (#16928) üzenetére


venember83
nagyúr

Van. De nem most.

(#16935) bolondember válasza kételkedem (#16931) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nono, a rafkós az ÉN vagyok....:DDD

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16936) kételkedem válasza venember83 (#16934) üzenetére


kételkedem
addikt

hm igaz :U

bolondember Te rafi vagy! Persze attól még rafkós is lehetsz! :U ;]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16937) NoLF válasza bolondember (#16935) üzenetére


NoLF
addikt

múltkor láttam valakit, aki rafin állt... :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16938) venember83


venember83
nagyúr

Már tudom, hogy az olaszoknál miért több órás az ebédszünet. Benyomtam egy pizzát, rá pár pohárnyi vizet és az agyam nem hajlandó működni, amely része pedig igen, az is folyton csak az alvás fontosságára hívja fel a figyelmem. :U

(#16939) zolynet válasza venember83 (#16938) üzenetére


zolynet
addikt

együttérzek, egy nagyobb adag borsőfőzelék + 3 sült debreceni csúszott le, meg az a 2-3pohár ásványvíz ... agyi vegetáció ;]

mindenki egészségére aki ebéd után van,
aki nem annak meg jóétvágyat

Life is too short to stay stock!

(#16940) tope válasza venember83 (#16938) üzenetére


tope
addikt

És azt is hozzá kell tenni, hogy ott meleg is van, ami nagyban csökkenti az agykapacitás mértékét (teli has a melegben kombó az betesz, mint az álommanó). :)

(#16941) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Menten elhúzok a francba a legközelebbi busszal. Az anyám az idegeimre megy unalmában. Befűtöttem, vágtam fát, amit feltettem a kazánra, hogy kéz közelben legyen. Erre jogot érez rá, hogy le lusta disznózon. Közben haladnom kell a munkámmal, a tanulással, de nem, én egy lusta disznó vagyok...
Ilyenkor finoman fogalmazva is, robban az elmém.

Közben tegnap "kiosztottak" az osztálytársaim, hogy egy harcias hörcsög vagyok, aki a kapanyélen is felmászik, és ritka típus vagyok az ember- és világközpontú gondolkodásmódommal. :)

Csak az anyám szerint vagyok egy élhetetlen idióta. Kösz, muter! Sosem fogom elfelejteni pozitív életszemléletedet!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16942) Bubu79 válasza venember83 (#16938) üzenetére


Bubu79
addikt

Dobj be egy ilyet :K

Nekattincsálrámerjútúb...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16943) NoLF válasza Algieba (#16941) üzenetére


NoLF
addikt

elbeszélgettél már vele, vagy csak itt éled ki az érzelmeid?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16944) Algieba válasza NoLF (#16943) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt élem ki az érzelmeimet. Hát, nem szomorú? Inkább fárasztó.
Tudom, hogy fölösleges másokat untatni a saját bajaimmal. Sorry!
Elhúztam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16945) Bubu79


Bubu79
addikt

Az valami extra, hogy egy Xbox 360 3 LED-es? Miről maradtam le? :F

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16946) Tim82 válasza Bubu79 (#16945) üzenetére


Tim82
nagyúr

Extra halál.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16947) bolondember válasza Algieba (#16944) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezzel semmi gond, h itt éled ki - de ha nem mondod el anyudnak, akkor a "néma gyereknek anyja se érti a szagát"-effekt lesz... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16948) Bubu79 válasza Tim82 (#16946) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit bővebben? Tényleg érdekelne, hogy miért kell így kihangsúlyozni :P

Valami oka csak van annak, hogy ennél kifejezetten hármat reklámoznak :U

Khömm - mintha kicsit bugzana a PH... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16949) bolondember válasza Algieba (#16944) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezzel semmi gond, h itt éled ki - de ha nem mondod el anyudnak, akkor a "néma gyereknek anyja se érti a szagát"-effekt lesz... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16950) philoxenia válasza Bubu79 (#16948) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Háromféle van. Gondolom egy ledes, két ledes három ledes.... :DD ;]

Szerk. az mind semmi, miközben kitöröltem BE plusz hsz.-ét, nálam is 504-es hiba jött... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.