Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- urandom0: Aki használ/használt Giten kívűl más verziókezelőt, mesélne róla?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sidi: Samsung Deskmaster 386s/20n
- MasterDeeJay: MSI H110M PRO és i3-8350K (coffeetime mod)
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál...
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
rothfb #57479 üzenetére
A rendszer egy Webos, vagy tizen-hez képest valóban butácska és nem is szép.
De ha rányomok, azt azonnal az arcomba vágja.
A HBOgo engem nem érdekel, mert egyrészt kábelen jön, ami kell esetleg, azt felveszem, a másik, hogy Shield-en meg ott van.
A HZ2000-be nem semmi hangrendszer pakolt a Panasonic, egy 100 ezres különálló soundbar nem ér fel hozzá. A tv eleje, hátulja alja és a teteje (atmos miatt) hangszórókból áll, de ez egy dolog, mert a hangszórók tényleg minőségi darabok és tévéhez képest tényleg jó a térhangzása is. A fejhallgató kimentre akár külön mélynyomót is köthetsz, csak akkor be kell jelölni a menüben, hogy nem füles, hanem csak a mélyhangokat küldje oda, de alapból is elég frankó a basszus.
De nekem van frankó HM kiépítve, szóval, hacsak egy sima megjelenítő lenne a Pana, az sem volna gond, de ide tényleg frankó hangrendszert terveztek. Dög nehéz is a tv.
Lényegében, ami zavar - mint írtam- az említett 25-ös netflix tartalmak alatti random röccenések. Szerencsére ezekből van legkevesebb.A képminőségről meg írtam már, emiatt vettem meg a tv.t, holott 77-est akartam a hálóba is.
De amit HZ2000 tud, az lemászik a szobába! -
BusinessGuy
őstag
válasz
rothfb #57479 üzenetére
Semmi fricska nincs, nem az első eset hogy valaki duplapénzt ad ki valamiért ami alig nyújt többet és önigazolásba kezd olyan marhaságokat hajtogatva mint képminőségben porig alázás.
Közben a valóság az hogy egy LG C és egy HZ2000 közt annyi képminőségbeli difi sincs mint egy 8-as és 9-es kategóriájúk samsung qled között nemhogy porig alázásról és megdöbbenésről beszéljünk.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX SCAR 15 Gamer notebook - i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo T450s notebookok - 14", i5-i7, 4-12GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
- PlayStation Network (PSN) ajándékkártyák, feltöltőkártyák áron alul!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest