Hirdetés
- droidic: Saját hálózat, saját szabályok – Építs profi infrastruktúrát!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
- Pajac: Windows XP még mindig letölthető
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- gerner1
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 11 – Vörösboros marhaszelet
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
parandroid
félisten
válasz
bitpork
#56972
üzenetére
Jelentős túlsúlyt viszonylag könnyű mozgatni (100+ kg). Abból gyorsan le lehet adni viszonylag nagy mennyiséget, ellenben felfelé is gyorsabban megy már. A legnehezebb mindig az utolsó pár kg leadása. Én is megszabadultam 10kg-tól stabilan (84 -> 74), de innét már hónapok óta kínkeservvel tudok csak lejjebb menni, pedig még mindig olyan úszógumi van körülöttem, hogy az borzasztó.
Ami viszont neked fontos: a sportot nem csak az jelenti, ha kinyírod magad. Naponta egy egy-másfél órás hosszú sétával többre mész, mellette nyújtás, rendszeresen kicsi gimnasztika, vagy yoga/pilates. A fokozatosságról nem is beszélve. Ízületeknek, izmoknak is (sok) idő kell, hogy szokják a terhelést, különben csak sérülés lesz belőle. Viszont okos terheléssel kb minden tud regenerálódni, pláne fejlődni.
Ja, és a hosszú séták, valamint a lassú gyakorlatok élettani mellett pszichés hatása is sokat hozzátehet az életminőséghez. És még a kutya is imádni fog érte (ha nincs, kérj kölcsön, abszolut win-win).
Tudom, hogy rengeteg idő, de én magamon azt látom, hogy a legjobb befektetés ever.
p
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Latitude 7480 14" FHD IPS, i5 7300U, 8GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Újszerű Dell Latitude 5420 - i7 1185G7 ,16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Újszerű Dell Latitude 7400 14" FHD IPS, i5 8365U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP Omen RTX 3070 8GB GDDR6 Szép Állapotú Eladó!
- Samsung Galaxy Watch 6 40mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

