Hirdetés

Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz BlacKSouL #60 üzenetére

    Jó sztori és van is benne igazság. Én mondjuk eleve máshogy állok ezekhez a dolgokhoz, kicsit mindig is zakkant voltam, mikor ált. suliban oltás volt, mindig én mentem elsőnek, mert különben nyafogás volt. Ha valakinek baja volt, akkor odamentem a tanári ajtajához, ami másoknak a bifröszt, nekem meg egy sima ajtó és bekopogtam. A kézzelfogható dolgokban mindig is racionális és gyakorlatias voltam. Óvodában játszottam és a kis fülem sem akart iskolába menni, mert ott tanulni kell. Általános 6. osztályában azt mondták menjek el gimibe, elmentem. Első 6 osztályosként, mindenki pátyolgatni akarta a kis hetedikeseket. Aztán 2. héten behívták a szüleim és megkérték őket, hogy ne moleszáljam a végzős lányokat, pedig én csak barátkoztam. Azt is eldöntöttem, hamár ilyen láma a felvételi rendszer, akkor vagy nyerek egy oktv-t vagy írok egy fullos felvételit és 2 délelött alatt elrendezem azt, amivel más 6-ig szórakozik. Aztán felvettek az egyetemre és első alkalommal szarul esett, mikor úgy vágtak ki, hogy tudtam az anyagot, aztán rájöttem, hogy ilyen az élet, másnak is lehet szar napja, meg ő is csak ember. Világéletemben úgy voltam vele, ha véleményem volt, azt elmondtam, ebből a sok nyuszinak mindig az jön le, hogy nagy a pofám. Ami persze jó, ha valamit el kell intézni, csak nehogy magam mögé nézzek, mikor másért prédikálok, mert addigra a föld nyelte el őket. Ezt is megszoktam meg azt is, hogy jellemzően utálnak az emberek, mert nem köntörfalazok, hanem kimondom, amit gondolok. Mivel jellemzően nem is látom szarul a dolgokat, ütni is szokott, mert mint tudjuk, az igazság az ami fáj és kevesen vannak annyira értelmesek, hogy a kritikát megfontolják, inkább megsértődnek rajta. Lehet, hogy sosem lesz normális állásom, de nem büdös a munka és ha lapátolnom kell, azt is megcsinálom, nekem ennyit megér, hogy reggel tükörbe tudjak nézni.
    Viszont, hogy reggel legyen is kedvem tükörbe nézni, most elvánszorgok az ágyig. Jó éjt mindenkinek!

Aktív témák

Hirdetés