Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2901) djtoomi


djtoomi
addikt

Behalt kedvenc tag keresőnk is:[link].VladimirR csinálj vele kérlek valamit mert körül akarok nézni valami kéne a saját lapomról. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2903) ngabor2 válasza djtoomi (#2901) üzenetére


ngabor2
nagyúr

épp azt csinálja, csak kisebb problémák akadtak körülötte.

(#2904) djtoomi válasza Kalandor (#2902) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha gondolod szivesen vállalnám.Nem nagy gond. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2906) djtoomi válasza ngabor2 (#2903) üzenetére


djtoomi
addikt

Óóóó az csodás.Remélem még ma meglessz. :) :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2907) djtoomi válasza Kalandor (#2905) üzenetére


djtoomi
addikt

Mindjárt küldök egyet.Még nincs kész. :) :DDD Csak attól tartok túl fiatal leszek hozzá. :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2908) djtörök


djtörök
senior tag

volt régebben több olyan oldal amit hogyha megnézett az illető akkor totál szétfagyott a gépe, jobbesetben kékhalált is kapott.
Nem tud valaki ilyen oldalt mondani nekem?

(#2909) -=Lord Tom=- válasza djtörök (#2908) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Te is jóindulatú ember lehetsz :DDD

(#2910) djtoomi válasza djtörök (#2908) üzenetére


djtoomi
addikt

De nehogy ide linkelje az aki tud ilyet mert véletlenül rákattintok és ráhúzom a csillagos-eget is. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2911) troland26 válasza Kalandor (#2905) üzenetére


troland26
őstag

Dobj föl egy hirdetést valamelyik állás portálon és ígérj sok-sok pénzt
garantálom hamar fogsz találni munkatársat :D

(#2912) djtoomi válasza troland26 (#2911) üzenetére


djtoomi
addikt

Sok-sok pénzt.Jah. :D Hogy kizsákmányolnád szegényt :DDD Én pl. ingyen is vállalnám csak mivel minden napom uncsi ezért ráérek ezzel foglalkozni.Kalandor ma már ne irj mert fölös(mármint privit mert ugysem tom elolvasni) :DDD most vettem észre hogy megy a MÁTRIX utána meg még jön valami jó film utána meg vár az ágy.Ma ráadásul 3 TZ is volt szal fáradt is vagyok.Na a viszont olvasásra mindenkinek. :)



[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2913) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Tadaaa^^ Itt vagyok. tök happy vok.. ^^

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#2914) -=Lord Tom=- válasza VoDaFoNe (#2913) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Na legalább van akinek jó napja volt ma... :) (Én tuti nem fogom visszasírni) :W

(#2915) VladimirR válasza djtoomi (#2901) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mot mar (meg?) megy

(#2917) KrAt


KrAt
veterán

:O:O:O

Nagyon rettenet fáj a bal fülem (gyanítom begyulladt) és áááá nembírom :O Ha hozzáérek már meghalok, úgy fáj :O Mit csináljak vele, h tudjak így aludni? :O Vkinek vmi csodaszer? Az infralámpáért nemtudok bemenni, mert a nappaliban van, ahol anyum alszik, és nem akarom felverni :(

(#2918) (Kolombusz) válasza KrAt (#2917) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Menj be az infralámpáért a nappaliba. :)
Az lesz a legjobb.

(#2919) tbs válasza KrAt (#2917) üzenetére


tbs
addikt

Konyha, só lábosba, felforrósítani, egypapírtörlőbe óvatosan becsomagolni a FORRÓ sót, sálba, konyharuhába kötni és a fülre helyezni...
Kétemberes mulatság: kövirózsát keríteni valhonnan és a levelének a levét az ujjal kinyomva a fülbe juttatni bőségesen. 3-4 kövér levél...

(#2920) Whaskes válasza KrAt (#2917) üzenetére


Whaskes
senior tag

kövirózsa, és 2 szem 500mg-os algopirin vagy valami hatásos fájdalomcsillapító.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2921) KrAt


KrAt
veterán

Köszi mindenkinek :R

Infra volt és lesz, kövirózsa az panelban necces, a sós bigyót meg megpróbálom :) Mégegyszer köszi mindenkinek :R

(#2922) tildy


tildy
nagyúr

Jejejeje végre vége. Hétfőn már budaörsön dolgozom [kép]
Bahh de ma úgy megrémisztetteka diákszövetkezetnél (komolyna , ilyen lekezelő stílust, hihetetlen). ' hónapja azt mondja acsaj, majd jöjjek vissza , ha jelenlegi munkahelyemről kilptem. Ma bemegyek, erre azt mondja, fel kell hívnia a céget, mert lehet nincs is már rám szükségük :Y :Y :Y
PAra on, víz kiver, elöntött a keserség és a düh, nagyon haszontalannak éreztem magam. Hangposta a hr-esnek, majd hála égnek visszahívtak. De úgy megvoltam rémülve, hogy .. kész.
Rébusz meg elmehet a sóhivatalba, hogy így rámijeszt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2923) EQMontoya válasza tildy (#2922) üzenetére


EQMontoya
veterán

ilyenkor küldtem volna a hölgyet a jó k anyucikájába a villámnak gyorsulatával.

Egyébként jó estét, idegutam én is a pofámat.

Same rules apply!

(#2924) PazsitZ válasza EQMontoya (#2923) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ma nem lesz semmi?
Pedig néha eléggé sikerül FUNtopicot csinálni az OFF-ból. :D ,
nademostmegyamátrix...
Miisazamátrix?: Egy m sorból és n oszlopból álló mátrixot m-szer n mátrixnak nevezünk (írva: m×n) :D

- http://pazsitz.hu -

(#2925) troland26


troland26
őstag

komolyan mondom ez a Morpeus tiszta Yoda :)

(#2926) EQMontoya válasza PazsitZ (#2924) üzenetére


EQMontoya
veterán

nemtom, ma nem vagyok túl fantáziadús... már msn-en kijött belőlem a hülyeség :D

Same rules apply!

(#2927) PazsitZ válasza EQMontoya (#2926) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ha még vagy néz be a Pécs topicba ma este ott megy a show :D
Egy 800+ napos újonc flame-l :))

Szerk.: (#2928) VladimirR lehet igazad van nem követtem az elejétől, de vicces, hogy össze tudnak ugrani emberek. Meg a keménykedés része... :W

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#2928) VladimirR válasza PazsitZ (#2927) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tevedes, nem csak o flame-el
ugy ugrottak ra a tobbiek, mint etiop gyerek a segelycsomagra, lesullyedve az o szintjere
ezek utan nem hinnam, hogy egyetlen szavuk is lehet

(#2929) EQMontoya válasza PazsitZ (#2927) üzenetére


EQMontoya
veterán

beleolvasok, röhögni jó.

mod: megörtént, ez a gyerek sztem krumplit reggeliztett, mert marha sok keményitő lehet benne...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#2930) PazsitZ válasza EQMontoya (#2929) üzenetére


PazsitZ
addikt

Valószinűleg, de már el is szállt, pedig írás volt... (nem marad meg az utókornak :) )
Húú, este van lehet jobb lesz ha megyek aludni, mielőtt több ilyen hülyeséget írogatok :D

- http://pazsitz.hu -

(#2931) Lord Zero válasza PazsitZ (#2930) üzenetére


Lord Zero
addikt

hogyvolt, hogyvolt? (a kérdés csak költői)
race kiporszívózott, alaposan

nem, mindegy

(#2932) PazsitZ válasza Lord Zero (#2931) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ittvan újra: [link]
a Ringtopicban [link]

- http://pazsitz.hu -

(#2933) Dictator^


Dictator^
veterán

o szuksegem lenne egy linkre szamcimre vagy valamire, tildy linkelte , csak mar nem tudom melyik topicban (hozzaszolas kereso se adta be)
egy youtubeos video volt, egy afrikai enekes csavo egy no nyomta a klippbe, paran irtak ra, hogy tok olyan mint michael jackson. (kb 80s-90s zene lehet).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2934) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Itt voltam, de már megyek is, úgy felhúztam magam. :U

u.i.: Magyar Vista alól írok! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2935) EQMontoya válasza Lord Zero (#2931) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mind1, állatkirály keménykedett... :DDD

u.i.: én meg a plafon alól? na ki a kemény? :DDD

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#2936) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, lemaradtam? :)

mod: akkor vissza se olvassak?

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2937) EQMontoya válasza BlacKSouL (#2936) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem, nem volt semmi értelmes.

Same rules apply!

(#2938) várnarancs válasza EQMontoya (#2926) üzenetére


várnarancs
addikt

És azt mind én kaptam, ha jól emlékszem!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#2939) EQMontoya válasza várnarancs (#2938) üzenetére


EQMontoya
veterán

lószart, tizedét se kaptad... 3 csajjal és 2 haverral pofáztam még melletted :DDD

Same rules apply!

(#2940) Lord Zero


Lord Zero
addikt

ti tudtátok, h itt (afáradtgőzben) a világ nagy dolgait beszélhetjük meg, és mindezt higgadtan, bölcsen?
mostazmegy :D

nem, mindegy

(#2941) EQMontoya válasza Lord Zero (#2940) üzenetére


EQMontoya
veterán

a ringben dúl a higgadtság, és a bölcsesség, bár az ottani szinvonalhoz igazitva maradjuk a no para, vágod?! kifejezésnél :DDD

Same rules apply!

(#2942) Csimoka válasza EQMontoya (#2941) üzenetére


Csimoka
tag

na de ez az........ha vki nem tudja az előzményt és nem vágja a teljes sztorit akkor minek is avatkozik bele........ :(
nah mindegy, végülis nekem is van egyéni véleményem, amit inkább megtartok magamnak...

nem teljesen erre válaszoltam.....boccs



[Szerkesztve]

(#2943) EQMontoya válasza Csimoka (#2942) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem érted, nem azzal van a gond, h gondotok van egymással, hanem azzal, h a szarosseggü gorilla sem a többiek barlangja előtt verte a nyálát, hanem megoldotta a gondját magának. Odamész, pofánvágod, pont. De annyira nem vagyunk rá kiváncsiak.

Same rules apply!

(#2944) Csimoka válasza EQMontoya (#2943) üzenetére


Csimoka
tag

de akkor miért olvassátok el?
valaki azt mondja, h milyen gáz, a ''megkereslek, széjjelváglak'' módszer
itt meg Odamész, pofánvágod...........hidd el egy csomo olyat olvasok, vagy látok, ami nem éredekel.....de mégsem kezdem el mondogatni, h figyejjé má, ne ird ide mert nem vagyok rá kiváncsi.....továbbhaladok és lexarom, ennyi
a vélemyénemet meg megtartom magamnak....főleg, ha semmi közöm nincs hozzá
és sztem jo helyen beszéljük meg a dolgot......

[Szerkesztve]

(#2945) EQMontoya válasza Csimoka (#2944) üzenetére


EQMontoya
veterán

most már jó helyen. De ez fórum, nem állatkert, ezen a tényen ne próbálj meg változtatni. Nézd, Őt reggel vmelyik modi ki fogja vágni, mint macskát szarni. Te nem szeretnéd magad kidobatni... én érzem. Ebből kifolyólag sztem hagyd abba, vagy vascsöves-odemenős módszer... szerintem.

Same rules apply!

(#2946) Csimoka válasza EQMontoya (#2945) üzenetére


Csimoka
tag

már rég lenyugodtam és lezártam magamban a dolgot
a pécsi adás vételben kb 3 hszt irtam (abban is csak ''csititottam'' őket, h nem ott kéne...)
nem érzem magam állatnak...nem irok mocskos szájjal, és amit leirok az jön belülről.....ha itt nem fejezhetem ki magam, akkor hol máshol?
de mindegy....
már megszoktam...


nem adtam olyanra okot, h ki legyek tiltva.....legalábbis sztem...más ennél durvább szokott lenni

[Szerkesztve]

(#2947) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Úgy látom azért ittott elszabadultak az indulatok, ahogy az illik. Kell is hogy pezsegjen néha az ember, különben mi lenne, ha mindig minden tökéletes lenne. Ahogy Winston is megjegyezte: ''Azért ne kezdjük el egymás ..szát ...ni''
Én meg közben csöcsöket és picsákat (jajja ezt nem szabad ilyen csúnyán) khmm, szal kebleket és fenekeket néztem, és nézek már megint még mindig. De örülök hogy másoknak most a verbális harcművészet megy, addig sem balhéznak élőben sehol. (Hű a tévében de kerek se... na mindegy..)
Aludjuk ki magunkat bent, de semiképp ne aludjuk be magunkat kint.
Asztalon a papír, széken a pap ír; ahogy a pap ír, úgy fogy a papír.
Jóóóóóóó éjt gyerekek, búcsúzik a BlacKSouL mááááááraaaaa, búújjatok ti is be hamar a jó puha...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2948) rauschie válasza Csimoka (#2946) üzenetére


rauschie
senior tag

figyelj értem mivan de a baj az hogy a fenyegetőzés egy fórumon elképesztően gyerekes magatartásforma és ez a legtöbb embernek (nekem is) szúrja a szemét. iszonyuan ellenszenves tud lenni és nemvall vmi nagy intelligenciára, ellenben ha feltételezem rólad(alanyi jogon) hogy intelligens vagy akkor lejön h simán bepöccentél, de ilyenkor mint jelezték és teis rájöttél egyszerüen menny tovább, annyi.

BlacKSouL: persze, ki kell pezsegni de hadne a fórumon!

kellemesjó éjszakát a puha ágyikóban amúgy!

mod: ja, hogy az nemis feltétlen ágyikó :U .....hiányzik a koffeinadagom :P



[Szerkesztve]

(#2949) Csimoka válasza rauschie (#2948) üzenetére


Csimoka
tag

én megmondtam h ilyen vagyok....kos vagyok, és alapból makacs és akaratos..ezen nem tudok változtatni, nem tudom elviselni ha nem látja be a másik fél, h nincs igaza

ettől még intelligens vagyok......látatlanban és ismeretlenül ne alkossunk egymásról ilyesféle vélemény kérlek (gondolok itt erre: nem vall vmi nagy.....)
amint lenyugodtam abba is hagytam az egészet......nem tudom észrevehető e........
és tényleg nem értem h miért kell igy kioktatni, mert teljesen ugy érzem magam.....
mondom nekem is megvan a saját véleményem sok mindenről......mégsem oktatok ki olyanokat akihez, amihez nincs közöm
az a maga topicjában történt, ha nem érdekel, nem kell olvasni....
és hogy félreértés ne essék.......ebben az ügyben vmilyen szinten én is megkaptam a bántó dolgot, mégha nem is konkrétan nekem cimezték

mod: ''hade ne a forumon''--->itt kezdődött a dolog a fórumon, és itt is lett befejezve, a maga topicjában


[Szerkesztve]

(#2950) rauschie válasza Csimoka (#2949) üzenetére


rauschie
senior tag

pont ez az, elhiszem hogy intelligens vagy de ha a látszat nem ezt mutatja az neked se lehet jó! ezért célszerű némi önkontrollt gyakorolni és néha nyelni egy nagyot.
a bántó dologgal kapcsolatban: nem a véleményeddel volt a baj, hanem a stílusoddal, a köritéseddel, pedig a fórumon részben/nagyrészben ez alapján ítélik meg az embert.



mod: bocsi nemakarok az apád lenni v ilyesmi, lehet kicsit/nagyon kioktatósra sikeredett

mod2: Lord Zero: mondasz valamit.


más amit nemértek: zolikapitany v hogyaf...ba hivták mennyi idős lehet?

mmint hszei alapján nézném vagy 9nek de elvileg cdket árulni jött a phra meg bizniszböl indult az egész :F



[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.