Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2351) Lord Zero válasza burgatshow (#2350) üzenetére


Lord Zero
addikt

ja, szóval csak idézgettetek, nem mondtátok úgy ''igaziból''...

akkkor viszont gyenge... ;]

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#2352) Whaskes válasza troland26 (#2349) üzenetére


Whaskes
senior tag

Chuck Norris fémes kötésel köti meg a bakancsát! :))

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2353) troland26 válasza burgatshow (#2350) üzenetére


troland26
őstag

és az hogy '' átütlek mint a rohadt bádogot '' ;]


Whaskes : most olvastam el egy csomó Norris-os kétsorost, de ez nem volt benne :DDD


Chuck Norris tíz éve meghalt,
de a halál nem meri elvinni.
:D

[Szerkesztve]

(#2354) ladybug válasza burgatshow (#2350) üzenetére


ladybug
őstag

Ne haragudj, hogy megkérdem, de Veled nincs, aki beszélgessen? Csak, mert állandó agymenésed van. ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2355) burgatshow válasza ladybug (#2354) üzenetére


burgatshow
veterán

Ennyi idő után még mindig nem ismersz eléggé? Csalódott vagyok...

Egyébként, nem beszélek senkivel amikor itthon vagyok, illetve csak ami szükséges. Nem fárasztok senkit, mert ugyanezt mondják ők is. Inkább nem mondom.

Mod: Lehet naplót kéne vezetnem, ahol kiadhatom magamból ezeket? :F Mindegy, 10 óra van én megyek aludni, legalább nem zavarok több vizet nektek.

Mellesleg teljesen normális vagyok (mondták a hangok a fejemben). Xar dolog a skizofrénia... :)

[Szerkesztve]

(#2356) MarKoo válasza Bash (#2338) üzenetére


MarKoo
őstag

Óh hogyne, valakinek elég, de a magamfajta álomszuszéknak még kétszer ennyi se. :)

(#2357) Thrawn


Thrawn
félisten

Énisénis :DDD
Olyan csúnya vagy, hogy ki sem lehet csúfolni ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2358) .volkovy. válasza troland26 (#2353) üzenetére


.volkovy.
tag

fizikai képtelenség megnyalni a könyökünket?
nekem sikerül.. :D

nemnem, a könyök is hozzám tartozik.

[Szerkesztve]

(#2359) tbs válasza .volkovy. (#2358) üzenetére


tbs
addikt

Műkézzel, vazzeg, nem nagy ügy..! :DDD ;]

(#2360) Lord Zero válasza tbs (#2359) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem nagy trükk.. gondolom úgy csinálja, h a bal könyökökét a jobb nyelvével, a jobbat meg a ballal

nem, mindegy

(#2361) troland26


troland26
őstag

aki azt mondja ,hogy képes rá az hazudik :D
vagy tényleg protézise van

(#2362) .volkovy. válasza troland26 (#2361) üzenetére


.volkovy.
tag

vagy egyéb.:)

(#2363) bandus


bandus
veterán

Az offtopic-lakók közül lenne kedve valakinek hétvégén egy parti heroes 3-hoz? +-an már lennénk, de seholsem találunk egy 4. embert. Várom a jelentkezést itt vagy priviben :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2364) VladimirR válasza bandus (#2363) üzenetére


VladimirR
nagyúr

online?

(#2365) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Gyöngyvirágaim a szájbertérben..mi ez a nagy horkolás mindenhonnan?
Beszólok már, mert akkor mindig felélénkül a totyak.
Én viszont zizzenek szusszanni, eltippenek alunni. Kell az alvás. Időrabló, de kell. Nekem kell. Akinek meg nem inge, fekete maláta.
A villa most is aluszik, aludj el szépen kis parázs...

[kép]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2366) Thrawn válasza BlacKSouL (#2365) üzenetére


Thrawn
félisten

Gyere át a WCG topikba ott nagy a pörgés :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2367) adalbert1


adalbert1
veterán

Az hogy van, hogy a jó boltok topcija a fáradt gőzben van, a rossz boltok topicja pedig az interaktívban? :)
Ill. ide is felteszem a kérdést, ha már úgyis offtopic, van valakinek bármilyen pozitív-negatív tapasztalata a pcland-del?

(#2368) Thrawn válasza adalbert1 (#2367) üzenetére


Thrawn
félisten

Rendeltem tőlük még valamikor 2005 őszén, időben megjött a cucc, jó is volt. Positive :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2369) adalbert1 válasza Thrawn (#2368) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, akkor még egy ok, hogy inkább ott bonyolítsam le az esedékes vásárlásomat. :)
De ha vki. tud negatívat is, akkor ne fogja vissza magát, hiszen ez még elég kis minta.

(#2370) VladimirR válasza BlacKSouL (#2365) üzenetére


VladimirR
nagyúr

horkolas?
30 rock-ot, meg skins-t nezek eppen
utobbi valami elmebeteg brit tinisorozat - szex, drog, pia: minden, ami egy 16 eves gimnazistanak kellhet ;p

(#2371) adalbert1 válasza VladimirR (#2370) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez a skins jól hangzik... Anno 16 évesen nekem se kellett több. :)

(#2372) VladimirR válasza adalbert1 (#2371) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en ezen ajanlo utan lettem ra kivancsi => Bovebben: [link] (csak sajnos nem mindig ertem elsore az brit szleng miatt)

(#2373) adalbert1 válasza VladimirR (#2372) üzenetére


adalbert1
veterán

Jól hangzik, mindjárt rá is keresek... Viszont annyi mindenféleképpen pozitív, hogy relálisabban mutatja be az átlag teenagerek világát (legalábbis a leírás szerint)...
Legalábbis az én meglátásom szerint az átlag tizenévesek sokkal masszivíabban isznak, drogoznak, cigznek, mint huszonéves, vagy idősebb társaik, még ha ezt nagyon sok film és sorozat készítőnek nehéz is elfogadni, ill. az alkotásaiban érzékeltetni.
Egyszóval ha hűen tükrözi a társadalmat és nem valami dawson és a haverok szintű lagymatag alkotás (márpedig úgy tünik, hogy nem az), akkor már megéri majd megnézni.

Ja, a brit szlenggel én se vagyok tisztában (eleve a brit kiejtéssel és megértéssel gondjaim vannak sokszor), az amcsi jobban megy sokkal.

(#2374) tbs válasza VladimirR (#2370) üzenetére


tbs
addikt

:R Skins... Hugi támadott vele a hétvégén... Nagyon ott van.

(#2375) VladimirR válasza tbs (#2374) üzenetére


VladimirR
nagyúr

feliratot (angol is tokeletes, nem szukseges magyar) nem tudsz veletlenul hozza?
forom.com-on szoktam sorozatfeliratokat keresni, de ott hire sincs a skins-nek

adalbert1: ajanlom figyelmedbe a green stree hooligans, vagy helyenkent csak siman hooligans (magyar cime nem tudom van-e, s ha van, akkor mi) cimu brit focihuliganos filmet
eloszor, mikor beleneztem, egybol az elso percekben egy jelenetnel 3-4 alkalommal kellett visszatekernem, mire rajottem, hogy a srac azt mondja, ''fuck you''

[Szerkesztve]

(#2376) tbs válasza VladimirR (#2375) üzenetére


tbs
addikt

Nem. Szori.
De sztem lesz, ha még páran rákattannak. Gépelném, de annyira nem tudok angolul gépelni, hogy az már fáj. :(

(#2377) erdey_a


erdey_a
őstag

Láttátok tegnap délután a Balázssót???
Feltételezem, hogy nem, mert akkor már minden aláírásban szerepelne a csokiskeksz szó.
Iszonyú volt... (meg baromi vicces is :DDD)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#2378) bandus válasza VladimirR (#2364) üzenetére


bandus
veterán

Igen, online gondoltuk. Valamelyik nap megfordult a fejemben, hogy ha már másfél éve van netem, akkor a régi kedvenccel is lehetne így jáccani FehérHolló időt és fáradtságot nem kímélve segített a rúterem beállításainál, azóta ugyan csak egyet jáccottunk, De hétvégére tervezünk egy 2 vs 2-t (armageddons blade). Ráérnél esetleg?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2379) fokukac


fokukac
nagyúr

Integra, hol vagy, ezt Neked küldöm :

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2380) Whaskes


Whaskes
senior tag

4-re mehetek megint suliba.... :( faxom kivanmár...

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2381) adalbert1 válasza VladimirR (#2375) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát nekem a brit angol nagyon nem bejövős. Anno középsuliban 3 natve teacher-ünk is vol: 1 angol, és 2 amerikai... Az amerikaiakkal sokkal folyékonyabban el tudtam beszélgetni, értettem, hogy mikor mit mondanak, de az angollal voltak nagyon nagy problémáim, egyszerűen teljesen máshogy beszélnek...
Viszont este megnézem az első epizódját a skins-nek, ha tetszik, jön majd a másik kettő is, csak most épp high stakes pokert töltök. :)

Múltkor néztem a Romper Stomper-t (ausztrál skinhead-es film), hát az ausztrál angol is érdekes, ha nem lett volna felirat, pár résznél csak néztem volna hogy mi van.

(#2382) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az eső esik csendesen... én meg biciklivel jöttem dolgozni. asszem ez ma estére a ''garázsban'' fog maradni a cégnél.

(#2383) fokukac válasza adalbert1 (#2381) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ezzel pont fordítva vagyok, az angolokat sokkal jobban értem, mint az amcsikat.

egyébként dolgoztam egy fél évet egy amcsi cégnél, ahol csupa texasi volt, hát az valami hihetetlen, azok úgy tudtak besézlni, hogy nem mozgott a fogsoruk, össze volt szorítva. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2384) adalbert1 válasza fokukac (#2383) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem valszeg. a sok zene és film miatt ált rá a fülem jobban az amerikai angolra...
Viszont a hollandok is érdekesen beszélnek angolul, kb. mintha ugyanúgy hollandul beszélt volna tovább.
Gondolom azért amerikai angol és amerikai angol között is óriási eltérés lehet, származástól és élőhelytől függően...
A texasiak meg egyszerűen annyira kemény redneckek voltak, hogy a szájukat se akarták kinyitni, nehogy romoljon az image-ük. :D

(#2385) VladimirR válasza adalbert1 (#2381) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a romper stomper nyelvezetet most nem tudom felidezni (lehet nem is eredeti nyelven lattam), de en pl szeretem az ausztral angolt
valahogy nekem az az egyik legtisztabban ertheto

(#2386) Whaskes válasza troland26 (#2353) üzenetére


Whaskes
senior tag

ezt elméletileg az én agyam szüleménye. :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2387) ngabor2 válasza Whaskes (#2386) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(ennyire magas labda, és senki nem csapja le...)

(#2388) degu válasza fokukac (#2383) üzenetére


degu
senior tag

Hat...nemtom! :F En soxor a magyarokat sem ertem... :DDD :D

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2389) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most néztem meg Bash iWiW-jét alaposabban, és fantasztikus matematikai érzékemmel rájöttem, h. vagy az iWiW-en nem jó adatok szerepelnek, v. itt lettem átejtve, mikor egy vén birkának állította be magát...
V.ki tudja, mi az igazság? :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2390) ngabor2 válasza Viktor0610 (#2389) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nálam fiatalabb.

(mondhatnám, hogy azt se szabad elhinni, amit kérdez, de egyrészt nem igaz, másrészt nem akarok kötözködni vele se :D) azért az érdekes, hogy róla kevesebb képet lehet a neten fellelni, mint sokunkról.

(#2391) bandus


bandus
veterán

ezt nem ide akartad... NG

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2392) fokukac válasza bandus (#2391) üzenetére


fokukac
nagyúr

figyi, ez nem a poltopic :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2393) Integra válasza Viktor0610 (#2389) üzenetére


Integra
titán

mert aztán rólad annyi minden van, hogy miattad fagy állandóan szét az iwiw:DDD

megtaláltam a crank csörgését, sikerült pda-n keresztül ráinfráznom a telóra, nagyon állat:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2394) ngabor2


ngabor2
nagyúr

felhívtam ma az apehet. nagynehezen sikerült is elérni őket, aztán várakoztattak. nem tudom, honnan lőtték a zenét, de A Hét c. rég megszűnt műsor főcímében is az volt :D rég hallottam.

ja, és ma feladtam az adóbevallásomat. nem hagyom az utolsó pillanatra, így márc. 15 előtt megkapom a visszaigénylést.

Integra: [link]

(#2395) adalbert1 válasza ngabor2 (#2394) üzenetére


adalbert1
veterán

Erről jut eszembe, meddig kell beadni az adóbevallást?

(#2396) bandus válasza bandus (#2391) üzenetére


bandus
veterán

Direkt nem a poltopikba írtam. Nem érdekel, hogy ki hova tartozik, de semmi nem jogosítja fel arra, hogy lövöldözzön, rongáljon, tönkretegye más tulajdonát. Mostmeg még mennek a traktorosok is. egyesek rohattul ráérnek tüntetgetni, ahelyett, hogy dolgoznának...(nem az ellenzékre célzok, felőlem lehetnek akárkik, ez a magatartás nem minősíthető)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2397) Integra válasza ngabor2 (#2394) üzenetére


Integra
titán

én ismerem, nekem ok:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2398) ngabor2 válasza bandus (#2396) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de ide akkor se írd be. a politikának a poltopikban van csak helye, azért lett létrehozva, hogy máshol ne legyen. mondhatnám, hogy én meg direkt töröltem... de véletlenül nehéz is lett volna.

Integra: csak jeleztem, hogy róla van elérhető, publikus kép :D

(#2399) bandus válasza ngabor2 (#2398) üzenetére


bandus
veterán

Értem...

Vladi, jönnél akkor jáccani hétvégén?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2400) ngabor2 válasza adalbert1 (#2395) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jól el volt dugva az apeh oldalán, de megtaláltam:

- az egyéni vállalkozóknak és az általános forgalmi adó fizetésére kötelezett magánszemélyeknek 2007. február 15-éig
- az előző körhöz nem tartozó magánszemélyeknek 2007. május 21-éig


én a 2. csoportba tartozom, de inkább romoljon nálam az a nem nagy összegű visszaigénylés, mint náluk :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.